Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) nostrum válasza Prelude94 (#48) üzenetére


nostrum
tag

Tetszik a neved... :DDD
És örülök, hogy nem vette magadra... az írás stílusa megkövetelte... :R
Kicsi a világ... bár valahogy sejtettem, hogy eljut hozzád a történet...
(habár jó része számodra már ismert volt)

Amiket írtál, arra azt tudom mondani, hogy:

- egy ilyen autó számára mindenképp kedvezőbb környezet BP mint egy isten háta mögötti kisfalu... válogathatsz a jobbnál jobb szakemberek közül... sok Hondás ismerőstől nem választ el a távolság... bontóért sem kell 100 kilóméterre menni stb.

- bilincs csere - na ennyit a szerelőkről, akik azon kívül szerintem mindent lecseréltek...

- gyújtókábel ... szintén zenész

- autópályás felvitel... igen, ha akkor mondod, vagy magamtól rájövök, akkor megoldható lett volna

- beázás... amiután raktam fekete szilikont az ablakkerethez, nekem megjavult... szólhattam volna, de asszem, hogy a hibalista így is baráti volt...

Hozzátéve azt is, hogy ha nem is vagy milliomos, azért tágasabb keretekből gazdálkodsz mint én, azt gondolom, hogy 1000X jobb helyen lesz nálad az autó...

Főleg azért is, mert én nem vagyok egy klubtag emberke ...
Nincs sok ismerősöm (de több mint amennyit szeretnék) , több embert utálok mint szeretek, barátom kevés van, (azok mondjuk többet érnek mint 1000 ratyi) és gyűlölök segítséget kérni (habár segíteni szeretek).
Elég magamnak való vagyok, és szeretek úgy élni, hogy nem szorulok senkire... és ez nem ment a Hondával...

In space, no one can hear you scream...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.