Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) Kronk


Kronk
őstag

Mostmár semmit sem értek

tehát tegnap ezek szerint úgyan úgy távolról töltöttem volna le, mint korábban és fentebb, mivel nem az ip címmel lépek be a szerverre, hanem damoin névvel, és ezek után azt már távoli letöltésnek veszi, de valóban távolról mégis le volt limitálva, és most ha ipvel lépek be, így mutatja helyi letöltésnek, szóval lehet mégsem a plexpass a megoldás? :F

http://totesz.myminicity.com/

(#14752) merqree válasza Kronk (#14751) üzenetére


merqree
őstag

Milyen NASon fut?

(#14753) Kronk válasza merqree (#14752) üzenetére


Kronk
őstag

OMV6, 16GB Ram

http://totesz.myminicity.com/

(#14754) szpeti40 válasza morfondőr (#14748) üzenetére


szpeti40
addikt

Ez a speedtestes beállításhoz Pass kell?
Nincs Pass-om, de nekem is mennek távolról a 4K HDR filmek szépen.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14755) morfondőr válasza szpeti40 (#14754) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha látod te is ezt a beállítási lehetőséget, akkor nem kell hozzá pass. Ha nem, akkor valószínűleg kell. Ez gondolom akkor jöhet jól, ha nem akarod, hogy a plex elvigye a teljes feltöltési sávszélességed, mert másra is szeretnéd használni. Van amikor az ISP egy viszonylag nagy letöltéshez nevetséges feltöltést ad (pl. 1000/30 Mbps). De ha nincs gond vele, akkor szvsz felesleges piszkálni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#14756) petir


petir
senior tag

Aki esetleg szeretne PlexPass-t megint le van " akciózva " . 🙂

(#14757) Biga123


Biga123
addikt

Amazon fire stick, vagy google TV ?
Vagy mi az az out of the box megoldás ami a legproblémamentesebb és nincs horror áron? Ha 4k s az se baj. 30K alatt .
Természetesen elsősorban PLEX re de ha van egy youtube kliens az se hátrány, de gondolom ez alap.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#14758) Patice válasza Biga123 (#14757) üzenetére


Patice
nagyúr

Részemről Google Chromecast with Google TV.
Figyelj, hogy már megjelent egy butított változata olcsóbban, azt a “HD” jelöléssel látták el, a másik a 4K.
Utóbbit keresd. Mostanában 25K-ért kapható újonnan.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#14759) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Az miért lehet, hogy egyes filmeket szaggatás nélkül lejátszik mást meg nem?

Új a hálózat, a PC wifi6-al csatlakozik a routerhez, a TV tud kábellel is meg wifivel is. De kábel csak 100mbit, wifi me 250 szal nemtudom melyikkel lennék előrébb.

Próbaképp megnéztük ezt:

Avatar.The.Way.of.Water.2022.READ.NFO.2160p.MA.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.DV.HDR.H.265.HUN.ENG-PTHD

Gyönyörűen ment, nem szaggatott, DV is működött.

Viszont ma próbáltam ezt a kettőt,

Interstellar.2014.IMAX.2160p.Hybrid.UHD.BluRay.REMUX.DDP.5.1.Dolby.Vision.SL.HUN.Repack-PapitaHD

Iron.Man.2008.UHD.BluRay.2160p.DTS-HD.MA.5.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR

És kb 5 másodpercenként megáll tölteni, ha kábelen csatlakozik a TV ha wifin. Élvezhetetlen.

Mit kellene bekapcsoljak a plexen?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#14760) Biga123 válasza Vismajor01 (#14759) üzenetére


Biga123
addikt

Felirat?

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#14761) Vismajor01 válasza Biga123 (#14760) üzenetére


Vismajor01
addikt

Marmint?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#14762) Biga123 válasza Vismajor01 (#14761) üzenetére


Biga123
addikt

A bekapcsolt felirat okozhat transcode kényszert.ami mistt akadhat a lejátszás. Wifi is bekavarhat + a hangsávok is. Sajnos a tv s kliensek problemásak. Ki kell tapasztalnod milyen release eket visz rendesen és azokat keresni. Lejátszás közben a plex szerveren meg tudod nézni h transcodeol e , feliratot kapcsold ki, válts hang sávot , hátha.
Tv plex kliensben még a direct play direct stream beállítást ellenőrizheted.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#14763) szpeti40 válasza Vismajor01 (#14759) üzenetére


szpeti40
addikt

Az Avatar csak WEB-DL, viszont a másik 2 film meg BluRay REMUX. Sokkal nagyobb bitrátával, nagyobb sávszélesség igénnyel. Ilyen filmeknél elég hurka a 100mbps-os kábeles net, csak wifi lesz elég.
Lejátszás közben transzkódol a szerver?
Nem fut a lejátszás mellett sok torrent?

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14764) Vismajor01 válasza szpeti40 (#14763) üzenetére


Vismajor01
addikt

Azt nem tudom mit jelent, hogy lejátszás közben transzkódol e...

Torrent nem ment direkt kikapcsoltam

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#14765) szpeti40 válasza Vismajor01 (#14764) üzenetére


szpeti40
addikt

Ha megy a tv-n a lejátszás akkor a másik eszközön a plex-et megnyitva jobb felül a kis "pulzus" vagymi ikonra kattolva látszanak az éppen futó lejátszás adatai.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#14766) code1005 válasza Vismajor01 (#14759) üzenetére


code1005
senior tag

Szerintem a routered vérzik el. Nem tudom milyen hálózatod van, de a local stream-nél leginkább ez a gond.
Nekem vezetékes neten van a TV és mindent lejátszik.
Megoldás lehet a router cseréje vagy egy külső eszköz (pl. shield) használata.

plata o plomo

(#14767) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok,

felraktam egy Plex szervert egy Synology NAS-ra de nem lát filmeket a "filmek" folderben pedig van benne. A folder engedélyei látszólag rendben vannak, illetve nem tudom a Plex szerver milyen user alatt fut.
Valakinek ötlete?

Közben meg lett a hiba a logból: "Failed to create iterator to "/volume1/Filmek": Permission denied"

A kérdés akkor, hogy milyen user alatt fut a plex szerver a nas-on?

Ez is meg lett. A folder engedélyeinél a "Rendszer belső felhasználói" fülről kellett a PlexMediaServer felhasználónak jogot adni.

[ Szerkesztve ]

plata o plomo

(#14768) Patice válasza code1005 (#14767) üzenetére


Patice
nagyúr

Telepítés után, meg frissítéseknél is egy listát mutat, hogy miket kell beállítani a működéséhez. :U
Ez pont le van írva benne.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#14769) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

A plex discover tud keresni a streaming szolgáltatók listájában is. Jelenleg Én úgy néztem, ha meg akarok nézni valamit, akkor átirányít a szolgáltató weboldalára.

Azt tudja-e a Plex, hogy Ő maga játssza le pl. a Disney+ vagy SkyShowtime tartalmakat? Természetesen elő vannak fizetve a szolgáltatások.

A kérdés elsődleges oka, hogy PS5-ön van Plex app, de SkyShoetime nincs. A másik, hogy ha ezen keresztül tudnám nézni a Netflixet, talán nem kellene háztartást beállítanom.

Köszi a választ.

(#14770) UberMutant válasza kisspepe (#14769) üzenetére


UberMutant
őstag

nem tud ilyet.
pontosabban videókkal nem, viszont a tidal tökéletesen megy plexen keresztül

[ Szerkesztve ]

(#14771) intuicio


intuicio
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy megoldható e, hogy a PLEX (pc-ről) meg tudok e osztani úgy pl egy mappát, vagy fájlt, amit mondjuk Svédországban élő rokonom elérne az LG-tv-n?
Tehát a pc bekapcsolt állapotban lenne (erre tudom jobb lenne egy NAS, mert azt 0-24-be elérné) és ő a TV-n tudná nézni a plex kliensben a tartalmat. Erről hol találok valami tutorialt, vagy bármit?
Köszi!

(#14772) blakey válasza intuicio (#14771) üzenetére


blakey
titán

Létrehozol egy felhasználót, hozzárendeled a megfelelő könyvtárakat. TV-re telepíteni kell a Plex alkalmazást és belépés után a megfelelő felhasználót kell kiválasztani és mehet a lejátszás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14773) enginev3.0 válasza intuicio (#14771) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pont erre van kitalálva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14774) Aszpirin válasza blakey (#14772) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Ennél azért "picit" bonyolultabb, mivel ha jól értem a szerver itt Magyarországon van, a kliens pedig Svédországban lenne.
Ehhez az internetkapcsolatot biztosító router-en engedélyezni kell az UPnP-t vagy NAT-PMP-t, majd engedélyezni kell a Plex-szerver beállításoknál a Remote Access-t. Ha ez nem vezet sikerre (bnálam nem működött), akkor a routeren egyrészt be kell állítani a DHCP beállításoknál, hogy a szervert futtató gép mindig ugyanazt az IP címet kapja ("static lease" - itt meg kell adni egy tetszőleges nevet, a Plex-et futtató gép ethernet-kártyájának vagy wifi-egységének /amelyiken szertnéd a Plex-forgalmat bonyolítani/ MAC-címét, és a kívánt lokális IP-címet Pl. 192.168.1.3, innentől mindig ezt a címet kapja a gép etherneten / WiFi-n ), majd kézzel kell felvenni egy port-forwarding rule-t, az "Enable Remote Access" alatti adatokkal (Name pl. "Plex", source IP üresen hagyva, source port 32400 (ha nem állítottad át a szerveren), destination IP az a lokális cím, amit a DHCP static lease-ben beállítottál /a példámban 192.168.1.3, destination port 32400). Ez laikusok számára nem lesz egyszerű feladat, egy valamennyire hozzáértőt kell megkérni rá, mert a router-buhera valamennyi hozzáértést igényel mindenképpen.
Itt van egy angol nyelvű leírás, de ez is csak az egyszerű esetet tárgyalja (ha megy az UPnP / NAT-PMP engedélyezéssel, ráadásul azt sem részletezi, hogy hogyan engedélyezd, mert teljesen router-függő): KATT IDE

És ha mindez megvan, akkor még mindig lehet, hogy az LG-n a kliens kijelenti, hogy távoli szerverre csak Plex Pass megléte esetén hajlandó csatlakozni (és akkor kell egy Plex Pass előfizetés is).

Vagy mindez már megvan?

[ Szerkesztve ]

(#14775) blakey válasza Aszpirin (#14774) üzenetére


blakey
titán

Ennél azért "picit" bonyolultabb, mivel ha jól értem a szerver itt Magyarországon van, a kliens pedig Svédországban lenne. - egyáltalán nem az, így használom, bárhol, ahol van internet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14776) Aszpirin válasza blakey (#14775) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Akkor nálad már engedélyezve van a szerveren a Remote Access. Ez tuti, nézd csak meg a beállításoknál. És ehhez kell az otthoni routeren az UPnP vagy NAT-PMP vagy akézi port-forwarding. Alapból ezek nem szoktak bekapcsolva lenni egy routeren, de lehet, hogy a te routerednél be volt (kivéve a manuális port forwardingot mert azt nincs honnan kitalálja a router). De ettől még valamikor.a Plex-szerver beállításokban engedélyezned kellett a Remote Access-t.
Egyszerűen így működik az interneten keresztüli elérés. Elég fura lenne, ha a mindenki más által is által használt lokális IP-címeidre csak úgy rá tudna kattanni bárki az interneten.

[ Szerkesztve ]

(#14777) stickermajom válasza Aszpirin (#14774) üzenetére


stickermajom
addikt

“engedélyezni kell az UPnP-t vagy NAT-PMP-t”

Ne, ne és még egyszer ne! Security rémálom mindkettő, főleg hogy amúgy elég egy darab portot forwardolni a Plex működéséhez.

(#14778) blakey válasza Aszpirin (#14776) üzenetére


blakey
titán

Plex beállításához nem kell külön vizsga, el kell olvasni a menüpontokat, nehogy le kelljen írni, hogy ha "be akarok menni egy szobába, akkor ki kell nyitnom az ajtót". Minden egyértelmű és érthető, hogy mi kell a külső hozzáféréshez.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14779) Aszpirin válasza stickermajom (#14777) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Próbáltam az egyszerű megoldást, amit egy laikus is el tud végezni. Amúgy a PLEX maga ezt mondja, nem a port forwardingot. És igen, igazad van, security rémálom. A PLEX viszont CSAK akkor tudja automatikusan konfigurálni a routert, ha ezek közül valamelyik engedélyezve van. És nálam még úgy sem tudta, szóval manual port forwarding a routeren :) Persze lehet szerencsés csillagzat: a routeren alapból engedélyezve van az UPnP (khm... ilyen routert sem szívesen vennék többet), és a PLEX automatikusan el is tudta végezni a konfigurálását, és akkor minden rendben.
De nem feltétlenül elég egy portot forwardolni, kell a DHCP static lease is, ha nem tud a router MAC-alapú port-forwardingot (az enyém pl. nem tud, IP címet kell megadni destination-nek).

[ Szerkesztve ]

(#14780) Aszpirin válasza blakey (#14778) üzenetére


Aszpirin
senior tag

O.k., te tudod :D Azért linkeltem a PLEX oldaláról a Remote Acces leírást, hogy nézzétek meg, mit ír erről maga a PLEX. Nem kell vizsga hozzá, de akkor te biztosan meg is értetted, amit írtam :D

[ Szerkesztve ]

(#14781) Vismajor01 válasza szpeti40 (#14765) üzenetére


Vismajor01
addikt

Az miért lehet, hogy a gyűjteményből egy filmet es egy sorozatot nem jelenít meg? Mappa nézetben megtalalom de ha belemegyek üresnek mutatja. Gépen simán lejatsza. Sorozatból már leszedtem másik verziót is de azt sem.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#14782) intuicio válasza Vismajor01 (#14781) üzenetére


intuicio
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Na de akkor egy laikusnak (rokonnak) mit, hogy instruáljam le, hogy mit csináljon? Töltse le a tv-re a PLEX alkalmazást. És utána?

(#14783) blakey válasza intuicio (#14782) üzenetére


blakey
titán

Neked a szerveren kell mindent megfelelően beállítani, kliens oldalon le kell tölteni az app-ot, be kell lépni, nyilván itt a te segítséged fog kelleni, hogy beléptesd, tehát ha a te neveddel és jelszavaddal fog belépni, akkor belépteted, azaz elküldöd neki a pin-kódot, ha ez sikeres, akkor kiválasztja a felhasználót és kész. Esetleg beállítja, hogy legyen AC3 vagy sem, de különösebb beállítást nem igényel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14784) Sanyi.mTs válasza blakey (#14772) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nem tudom, hogy ki hogyan csinálja, de én inkább csináltattam a családtagokkal saját plex fiókot (saját email címükre) és azokat adtam hozzá a szerveremhez, aminél a mappákat is hozzájuk lehet rendelni.
saját email címmel az a gondom, hogy
- ha valami miatt újra be kell lépni, akkor engem fognak keresni
- az email/jelszó párosomat meg nem adnám meg

(#14785) blakey válasza Sanyi.mTs (#14784) üzenetére


blakey
titán

Az is megoldás, ha ekkora szolgáltatást nyújtasz. :D

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14786) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#14781) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ezt nem tudja valaki? Plex szerint a TV musort név szerint tv musorba fogja rakni nem a filmek közé, de én ilyen mappát nem találtam, meg ugye egy film is hiányzik

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#14787) Biga123 válasza Vismajor01 (#14786) üzenetére


Biga123
addikt

Filmek külön mappában, sorozatok külön mappában vannak?
Mert ha be van ölmeszte akkor az lehet gond.
És persze minden mappának megfelelő típust kell megadni mikor létrehozod plexben ( filmek , tv műsorok stb)

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#14788) Vismajor01 válasza Biga123 (#14787) üzenetére


Vismajor01
addikt

Fimlek mappát kreáltam és megadtam oda a letöltéseket, van ott sorozat/film is. De onnan 1 filmet és 1 sorozatot nem jelenít meg

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#14789) fravik válasza Sanyi.mTs (#14784) üzenetére


fravik
tag

Ez mondjuk még működik is, amíg nem akar a meghívott családból mindenki saját fiókot. Mert amíg ugyanazt nézi mindenki 0-99 éves korig saját kütyün, addig ok amit írsz, de ha sorikat akarnak pl. nézni, de nem érdekli aput a soron következő Mancs őrjárat rész, a gyerek pedig nem biztos, hogy jó ha látja, hogy anyu hol tart a From c. soriban, akkor egy háztartáson belül kikerülhetetlen szvsz a Plex Home, amihez kell Plex Pass is... Vagy akkor kinek az email címével léptek be a nappaliban lévő tévére? Home-ban 2 kattintás a felhasználó váltás. Ellenben azt nem tudom ez megoldható-e mondjuk egy email cím alatt úgy, hogy nincs saját szerver csak egy shared-et kapsz valaki mástól. Ezt próbálta már valaki esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#14790) Arolotifar válasza Vismajor01 (#14788) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ezt magyarázta a kolléga. Filmet Film mappába, sorozatot Sorozat mappába, NE ömleszd :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#14791) Biga123 válasza Vismajor01 (#14788) üzenetére


Biga123
addikt

Akkor szeparáld a filmeket a sorozatoktól, és állítsd be rendesen plex ben is, külön library be .Nekem is így van és mindenkinek, ez kell a megfelelő működéshez.
Mindent megjelenít nálam max néha pontosítani kell a találatot.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#14792) beteg válasza Biga123 (#14791) üzenetére


beteg
őstag

"ez kell a megfelelő működéshez" Azért ez egy kicsit erős túlzás.
Nálam külön mappában vannak a filmek és külön a sorozatok, mégis rendszeresen van olyan, hogy mivel nem ismer fel egy tartalmat, meg sem jeleníti azt. Ez így nem túl felhasználóbratát. Jobb lenne, ha megjelenne a tartalom, mondjuk borító kép nélkül. Vagy legalább lenne rá beállítási lehetőség, hogy mit akarok a nem felismerhető tartalmakkal.

Csak futni kell!

(#14793) Biga123 válasza beteg (#14792) üzenetére


Biga123
addikt

""ez kell a megfelelő működéshez" Azért ez egy kicsit erős túlzás."
És ha így van beállítva még így is becsúszat gixer , nálam pl pont úgy működik ahogy írod.
De ha nincs így összerakva a könyvtárszerkezet, akkor mit is várunk.
Nem azt írtam h ha külön mappában vannak akkor mindíg tökéletesen fog működni, de sajnos ennek kellene lennie az alapfelállásnak. ;)
Oké nálam is volt mikor egzotikus formátumokat akartam beadni neki, akkor nem ismerte fel , de az alap formátumokkal megbírkózik, megfelelő file elnevezés mellett.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#14794) beteg válasza Biga123 (#14793) üzenetére


beteg
őstag

Biztos lehetne még csiszolni nálam is, hogy jobban működjön. Te például az effektív tartalom mellől kitörlöd a sallangot? Vagy lehet neki segíteni valamivel megtalálni valami fájllal, linkkel?
Annak van jelentősége, hogy a könyvtár éa a fájl neve ugyan az, vagy nem?

Csak futni kell!

(#14795) stickermajom válasza beteg (#14794) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem a rendes scene releasekkel soha nem volt baj, csak az ilyen pistike release szintű gagyik akasztják meg. Külön mappában a sorozatok és a filmek, standard elnevezéssel és nem kéne hogy gond legyen.

(#14796) Biga123 válasza beteg (#14794) üzenetére


Biga123
addikt

Ritka h bele kell nyúlnom.
Jéllemzóen a bd rippes anime pakkok és az elnevezéseik szoktak gondot okozni mikor nrm kővetik a S01E01 sémát soriknál. Amúgy plexignore van belőve semmi más.
Szerintem a file név számít nem a könyvtár.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#14797) zseko válasza stickermajom (#14795) üzenetére


zseko
veterán

Fuh, első dolgom hogy azt a sok szemetet kitöröljem a filenevekből. Minden át van nevezve értelmesre. Egyedül csupán az egzotikusabbak okoznak némi gondot, ahol még az imdb/tmdb-n is keresni kell az igazi nevét.

HR24.hu

(#14798) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Sziasztok!

Valakinek volt már hasonló problémája?
Mostanában amikor belépnék PC-n a Plex fiókomba kapok ilyen üzeneteket:

Biztonsági riasztás
Egy másik készülék megpróbál bejelentkezni a Plex fiókjába. Csak akkor folytassa, ha ismeri ezt az eszközt, és hozzáférést kíván biztosítani számára.
xxx.x.xx.xxx (xy Település, xy Megye, Hungary)

Korábban csekkoltam az IP-khez tartozó koordinátákat, volt benne tőlem távol eső település, de volt helyi utca is.

Első körben megváltoztattam a fiók jelszavát, de ezt követően is ezt dobja.
Eddig mindig ugyan azt az IP-t írta, de ma már egy helyi címre vezet az IP.

Igazából nem vágom, hogy most tényleg próbálkozik valami gyökér vagy valami anomaly van.

TV-n simán belépek úgy, hogy ez az üzenet nem jelenik meg.

Mindenesetre óvatosan kezelem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#14799) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Az mitől van, hogy törölni szeretnék egy filmet, ki is írja a törlés utáni szöveget, a film mégis ugyan úgy ott van. Hiába próbálom törölni, nem tudom.

(#14800) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Ma feltelepítettem egy Raspberry pi 3B+-ra a Plex szervert. Be is állítottam. Persze amennyire tudtam. A problémám az lenne, hogy ha tv-n megpróbálok megnézni egy filmet amihez van felirat a mappába akkor addig nincs is probléma amíg be nem próbálom kapcsolni. Amíg nem kapcsolom be addig tökéletesen megy a film, de amint bekaocsolom a feliratot, kiirja a tv-n az alkalmazás, hogy a szerver nem elég erős a videók konvertálásához. A transzkódolás ki van kapcsolva. Én csak annyit szeretnék, hogy simán megjelenjen a felirat a filmen, mint dlna esetén. Vagy ahogy a tv gyári lejátszójában működik. Ha a film elindul normálisan, akkor nem hiszem, hogy egy felirat megjelenítése gondot kellene, hogy okozzon. Meg lehet ezt valahogy oldani? Előre is köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.