Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) lovi27 válasza TpS (#450) üzenetére


lovi27
addikt

Szerintem nincs a webshoppal baj. Direkt kerültem a nevüket. A portálban csalódtam. A nevük nekem szakmaiságot sugallt. Eddig. :))

(#452) F.B.I. válasza lovi27 (#451) üzenetére


F.B.I.
veterán

Eustocknak lesz, szinte biztos. Most már várok.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#453) lovi27


lovi27
addikt

(#454) AxBattler válasza lovi27 (#453) üzenetére


AxBattler
félisten

Telitalálat, kár hogy China only! :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#455) cuccos19 válasza F.B.I. (#452) üzenetére


cuccos19
tag

Én is azt várom már nagyon. Te is emailben érdeklődtél? Nekem azt írták, hogy szeretnék és tervezik is forgalmazni, csak erősen függ az időpont attól, hogy mikor lesz a gyártónak szabad kapacitása őket is kiszolgálni. Remélem október végéig realizálódik a dolog. :)

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#456) F.B.I. válasza cuccos19 (#455) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ráér, még gyűl rá a pénz, sajnos nem nagyon lesz 90K alatt sehogy sem...

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#457) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Érdekes ez a bootloader nyitás idő kérdés: most nyitottam a gyerek RN3pro-át, az ő, soha nem használt accjával, EGYBŐL nyitotta! :Y :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#458) TpS válasza F.B.I. (#457) üzenetére


TpS
őstag

Lehet, hogy típus függő?

(#459) Milestone2 válasza TpS (#458) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mikor készült a gyermek fiókja? Mikor lett rá nyitási engedély kérve?

Legutóbb valaki azt fejtegette -csak emlékeznék hol olvastam?- hogy a 2018.07.31 (vagy 2018.08.31?) után készített fiókokra mindenképp a hosszú várakozás kötelező. Az előtte készült fiókoknál is van két kategória; az egyik amelyek régi fiókok és már rég kértek is rá engedélyt (itt nem is kell várni), illetve a másik csoport a réges-rég készült fiók, aminél csak most kérnek engedélyt...

...már rég nem próbálom követni a "kicisárga" logikát...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#460) lovi27 válasza F.B.I. (#457) üzenetére


lovi27
addikt

Rögtön bejelentik a RN6-ot, akkor most mi értelme volna, ha kekeckedne a RN3-al.

(#459) Milestone2
2010. április - Xiaomi Corporation megalapítása
2011. augusztus - kiadja az első mobil telefonját
2014. - Kína legnagyobb okostelefon gyártó cége
2018. - A világ 4. legnagyobb okostelefon gyártója

"...már rég nem próbálom követni a "kicisárga" logikát..."
Megértelek! Nekünk nem könnyű. :D ...még a webshopjukat se megnyitni. :O

[ Szerkesztve ]

(#461) Milestone2 válasza lovi27 (#460) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha-Ha-Ha
(Szívből jövő mosoly, az utolsó sorra...kezdőoldalnsk àllítottam, làssam mikorra lesz valósàg)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#462) F.B.I. válasza lovi27 (#460) üzenetére


F.B.I.
veterán

Adom el és megy rá egy értelmes rom.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#463) faja0124


faja0124
tag

Azt olvastam hogy tudja a gyors töltést! Igaz?

(#464) Ndruu válasza faja0124 (#463) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A teszt szerint igen, 2 óra 12 perc alatt tölt föl 100%-ra.

Harrrr!!!!

(#465) faja0124 válasza Ndruu (#464) üzenetére


faja0124
tag

Azt olvastam én is. De aki már használja az is meg tudja erősíteni?

(#466) cuccos19 válasza Ndruu (#464) üzenetére


cuccos19
tag

Az ott mellette egy Redmi Note 5 Pro lenne? Csak a méretek összehasonlítása végett.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#467) Ndruu válasza cuccos19 (#466) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Azt hiszem igen, ezen talán jobban látszik.
Nexus 6-om is ilyen széles (tokkal együtt), mint a Max 3.

Harrrr!!!!

(#468) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Új infó (számomra), jó tudni, hogy azért sárgaföldön is gondolkoznak -hogy ne mindig csak a hibákról írjak- próbálnak finomítani a helyzeten.
Ha ZÁRT BOOTLOADER mellett olyan ROM-ot próbál a felhasználó telepíteni, ami megölné a telefonját,
(CHINA ROM-osra GLOBAL ROM-ot, vagy GLOBAL ROM-osra CHINA ROM-ot)
a RECOVERY figyelmeztetni fog előtte egy jól látható piros felirattal...

Ha a figyelmeztetés ellenére telepíti, akkor már tényleg méretes ökörnek, vagy angolul egyáltalán nem tudónak kell lennie.
Forrás: http://en.miui.com/thread-3822514-1-1.html

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#469) TpS válasza Milestone2 (#468) üzenetére


TpS
őstag

Azért az nem rossz, hogy egy utolsó lehetőség még van, mielőtt tégla lesz. Biztos sokan jelezték, hogy obi van.

(#470) TpS


TpS
őstag

Lesz egy kis pihenő a frissítésekben, mert Kína ünnepel. [link]

(#471) lovi27 válasza Milestone2 (#468) üzenetére


lovi27
addikt

Nálam meg épp ma verte ki a biztosítót a Xiaomi (MIUI), de akkor hogy ne nagyon rontsam az örömed - hogy is szokták a tv-ékben csinálni? ;]

Kommentár nélkül... Megtették mások helyettem :-)
A Xiaomi telefonjain reklámokat mutat immár a beállítások közt is

[ Szerkesztve ]

(#472) TpS válasza lovi27 (#471) üzenetére


TpS
őstag

Tudtam, hogy valami hiányzott, de most már nincs ez a rossz érzésem. :O
Azért ez már a durva viccnél is sokkal durvább! :(

[ Szerkesztve ]

(#473) tupacamaru válasza lovi27 (#471) üzenetére


tupacamaru
veterán

:((( :U Következő telefonnak pedig érdekelt volna ez a készülék, de azért ez már kezd sok lenni ettől a márkától....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#474) Milestone2 válasza lovi27 (#471) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem nincs ott reklám...

Se a China ROM-ban, sem a Global ROM-ban!
Biztos nem egy webshopos ROM az?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#475) TpS válasza Milestone2 (#474) üzenetére


TpS
őstag

Lehet, hogy valami webshopos ajándék? Esetleg ha indiai régióra váltanak?

[ Szerkesztve ]

(#476) lovi27 válasza Milestone2 (#474) üzenetére


lovi27
addikt

Csak olvasok és híreket osztok meg. :K
Elolvasva nekem az jött le, hogy a jövőre nézve mivel kísérletezik a Xiaomi. Egyáltalán nem gondoltam, hogy emiatt nálunk bárkinek is nyomkodnia kéne most a mobilját. Meg kell várni hova fejlődik a dolog. Az is lehet csak szondáztatják az embereket, a reakciókra, a tűrőképességükre kíváncsiak. ;]

(#477) Milestone2 válasza lovi27 (#476) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sokan a webshopos rommal vett telefonon tapasztalnak hibákat (nincs wifi, nincs térerő, felugró reklámok) el sem gondolkoznak. Azonnal szidják a gyártót...

...ha olvasol valamit és megosztod az klassz...rendjénvaló.
...ha más azonnal ellenőrzi, nála is úgy van-e, ezen ne "akadj ki"...ez is tök normális

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#478) lovi27 válasza Milestone2 (#477) üzenetére


lovi27
addikt

Kiakadás? Félreértesz valamit. Te bizonygattad nincs a mobilodon, mire én válaszoltam, hogy nem is gondoltam azt. Szerintem, ha nálunk már itt tartana a dolog jóval nagyobb nyilvánosságot kapott volna.

Igen, ez így van. Ezzel indokolja a gyár azokat a lépéseket amiket mostanában tett. Amiket bizonyos webshopok művelnek azt nem a gyártó engedélyével teszik. Elvileg. De akkor miért az áldozatul esett vásárlót bünteti azzal, hogy 60 napig nem enged neki 'tiszta' ROM-ot feltenni?! Cinkosságot vállal a webshoppal?

A lényeg, meg kell várni hova fejlődik ez az egész. Mi sül ki belőle. Korai csak egy szereplőt hibáztatni.

(#479) Milestone2 válasza lovi27 (#478) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már párszor rájöttem, hogy nem ugyanazon nyelven beszélünk.
Úgyhogy felejtsd el amit írtam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#480) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Megrendeltem, remélem ez ideér.

Harrrr!!!!

(#481) lovi27 válasza Milestone2 (#479) üzenetére


lovi27
addikt

Ami le van írva az már ott marad. :D
Próbáld meg, hogy csak az írás tartalmára figyelsz...

(#482) vond válasza Ndruu (#480) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szurkolok, és várom a beszámolót. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#483) TpS válasza Ndruu (#480) üzenetére


TpS
őstag

Honnan rendelted?

(#484) Ndruu válasza TpS (#483) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Gearbest, a szokásos. 85-87 körül volt itthon a legolcsóbban, de kezd kifogyni a készlet a gsm boltokból. Alzánál 100...

Harrrr!!!!

(#485) TpS válasza Ndruu (#484) üzenetére


TpS
őstag

Várom majd az ismertetőt és a tapasztalatokat, ha megjön, és kijátszottad magad vele. :DDD

(#486) storm4 válasza Ndruu (#484) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Hogy érdemes rendelni: Priority Line vagy Expedited Shipping ?

A választ előre is köszönöm :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#487) Ndruu válasza storm4 (#486) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

EU priority Line-nal rendeltem, de inkább a Gearbest topikban kérdezz rá, hogy melyik a jobb. :)

Harrrr!!!!

(#488) TpS válasza storm4 (#486) üzenetére


TpS
őstag

Úgy tudom, csak az első garantálja a vám és áfamentességet.

(#489) TpS válasza lovi27 (#471) üzenetére


TpS
őstag

Sajnos ez a xiaomi üzleti modelljébe tartozik
Remélem az eu romot nem fertőzi meg ez az "újítás".

(#490) szpetri


szpetri
tag

220 voltnál már van rendelésre a 4/64es verzió.
"A terméket a hivatalos, magyarországi Xiaomi képviselet teljes támogatásával és garanciális hátterével árusítjuk."
95 e Ft

(#491) lovi27 válasza TpS (#489) üzenetére


lovi27
addikt

"meg kell várni hova fejlődik ez az egész. Mi sül ki belőle."
Ezt még tartom! De szívesen olvasnék egy szakmai portálon róla, azonban őket egyelőre nem izgatja. :N

Talán azért, mert az első célközönségük az otthoni ifjak lehetnek és nem a globális nagyvilág. Bízzunk benne!. Ez például magyarázná azt is miért lett gond, hogy az egyéb készülékeken kínai, a kínain pedig egyéb ROM lehet. ;]

(#492) TpS


TpS
őstag

Ha valakinek töltőre, usb-c kábelre, meg egyéb ilyen dolgokra lenne szüksége akciósan a Banggood-ról: [link]

(#493) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Most rendeltem meg én is a gearbest-töl a telefont , gondolom 3 hét mire megjön , kiváncsi vagyok rá nagyon !

(#494) gytacs


gytacs
tag

Sziasztok! Szeretném megosztani az örömöm. Megjött a telefon. 128gb-os, fekete. 95700 Huf volt a vége szállítással együtt. Azóta a héten lejjebb ment az ára, most olyan 90-91 lenne. Múlt hét szerdán adták fel, most szerdán jött meg dél körül. Ma csak első indítás, tapizás. Holnap romolás, mert éjszakás voltam, aztán fáradt fájós fejjel nem merek nekiállni. Indításkor kiírva unlocked, szal elméletileg bl nyitva (ha erre vonatkozik egyáltalán :) ). Első indításnál jönnek a szokásos beállítások, nagyjából skip-eltem most mindent, viszont volt számomra egy új, személyre szabott reklámajánlat? Erről volt mostanában szó? Mindenesetre kikapcsoltam. Első utam a beállításokhoz vezetett, hogy ellenőrizzem a verziót: miui global stabil 9.6.4.0. Első élmények, kényelmesebb fogni a max 3-at mint a max 1-et, érezni lehet, hogy egy picit keskenyebb. A képarány miatt én nem érzem számottevően nagyobbnak a képernyőt, de nagyon jó ránézni. Én szoktam filmezni telefonról, itt majd jól jön ez az arány. Kamerát még nem próbálgattam. Van hozzá egy full cover festett nillkin üvegem, még nem tettem fel, valamint 3 db tokom. Ezek közül a legjobban mutató és legkényelmesebb fogást ez a tok adta. Van még egy nillkin tpu (ez is nagyon kényelmes, viszont a makavo jobban néz ki), meg egy noname. Teszek fel egy-két képet is (az unlocked feliratra nem tudtam ráfokuszálni), remélem nem baj. Aztán ha holnap elakadok, majd jövök a kérdéseimmel! Köszönöm a figyelmet!




(#495) faja0124 válasza gytacs (#494) üzenetére


faja0124
tag

Szia! Gratulálok!
Én úgy tudom hogy csak 4/64 ben van global és a doboz sarkán pirossal rá írva hogy global verzió plusz CE felirat. A shop rakta rá a romot érdemes cserélni

(#496) TpS válasza gytacs (#494) üzenetére


TpS
őstag

Az unlocked a BL nyitott állapotára vonatkozik, így nem kell kivárnod a piszkosul megemelt várakozási időt. :D
A személyre szabott reklám a guglihoz tartozik szerintem.
Érdemes cseréni a romot, mert itt korábban panaszkodott valaki, hogy kis térerő mellett nem tudott telefonálni, mert valami barkácsolt modem driver volt a barkácsolt webshopos romban.
Milyen romot teszel rá? 3 ujjas lehúzással tudsz képernyőképet csinálni, a pictures/screenshots könyvtárba menti.

[ Szerkesztve ]

(#497) gytacs


gytacs
tag

Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen cserélek romot. Még nem döntöttem el mit teszek fel. Vagy a Milestone által linkelt global stabil 9.6.6.0-át vagy eu multi dev romot. en.miui.com-on mikor lesznek már kint a romok, lehet erről tudni valamit? Max 1-en most global dev van fent, működik az átköltözés, ha a max 3-ra eu multi dev-et rakok?

(#498) TpS válasza gytacs (#497) üzenetére


TpS
őstag

Úgy tudom még nincs hivatalos globál stabil, de nem követem napi szinten
Az áttöltést még nem használtam, de biztos működik. A mi cloud-ba szoktam szinkronizálni, ez hasznos rom cserebere esetén.

(#499) gytacs válasza TpS (#498) üzenetére


gytacs
tag

Inkább global dev kéne, az van a max 1-en is, már megszoktam. Kitehetnék, ha már az újabb telefonoknál is van kint... Az átköltözés egész jól működött redmi note 2 és a max 1 között, ezért próbálkoznék meg vele megint. :)

(#500) TpS válasza gytacs (#499) üzenetére


TpS
őstag

Tolj rá eu devet, az már van, igaz csak 8.1-es androiddal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.