Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Milestone2 válasza tupacamaru (#800) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sajnos ki.
Ez valóban egy bizt.rés...nem is kicsi.
Sz@rt sem ér az ujjlenyomat meg a biztonsági kód.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#802) F.B.I. válasza Milestone2 (#801) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mester, te úgyis benne vagy, írj már a szakiknak, hogy a magyar srácok mit találtak. :DDD :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#803) Milestone2 válasza F.B.I. (#802) üzenetére


Milestone2
nagyúr

miui 10-zel jött be...
...ahogy szokták mondani
"ez feature, nem hiba".
...megnézem, szerintem már jelentve lett.
Csak simán szarnak rá.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#804) sanyci válasza Milestone2 (#803) üzenetére


sanyci
senior tag

Ja és a SIM nevét sem írja ki az értesítési sávon...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#805) jimpo


jimpo
aktív tag

Üdv.
Jelenleg két éve vásárolt Redmi Note 3 SE telefonom van, ~6 óra kijelző idő. Azonban hamarosan cserélek.

Részben az üzemidő miatt illetve a kamera miatt. Maradok Xiaomi vonalon, eddig minden rendben mind telefon mind Notebook Air 13 ügyileg. A powerbankokról nem is beszélve. ;]

Tehát igazából a Redmi Note 5 Ai is megfelelne. Amiért mégsem az a "lassú" töltés, ugyanannyi teletölteni mint a jelenlegi telefonom, a másik a typeC. Talán még a jack csatlakozó helye...

A Max 3 mindenképpen jobb volna, az üzemidőben főleg. Azonban hatalmas telefon.

A Max3 magasabb 23mm-el, mellette szélesebb 11mm-el, a Note 5 viszont csak 6mm-el magasabb mint a Note 3SE széltében még kissebb is pár tizeddel. :C

Szerintetek?

Stryd Next Gen

(#806) F.B.I. válasza jimpo (#805) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkora kezem van, mint egy nőnek, Note 5-ről váltottam, amit a Max3 után kézbe venni, már vicces. Nem érdekel, hogy nagy, nem durva az eltérés, mert ez szinte csak egy káva, továbbá nálam mindig övtáskában van, zeebekben is simán elfér, bár ing zsebbe nem tenném. Egy kézzel meg a Note 5 sem megy rendesen, tehát egyébként meg mindegy.

Ami mellette szól, az a nagy aksi, a TypeC, nálam jobban szól jacken keresztül azt vettem észre, a multimédiás élmény meg megfizethetetlen.

A múltkor ezen néztünk meg egy filmet az aszonnyal az ágyban, amit a kis sztereó hangzása teljesen korrektül kiegészített.

A készülék annyira jó, hogy nincs is miről írni a fórumban sem. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#807) Sonja


Sonja
veterán

Kipróbálta valaki az OTG-t (átalakítóval vagy anélkül)? Működik? :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#808) F.B.I. válasza Sonja (#807) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hazaérek kipróbálom. Fél óra.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#809) F.B.I. válasza F.B.I. (#808) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kingston 32Gb USB3 and MicroUSB, Type - c átalakítóval működik.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#810) Milestone2 válasza F.B.I. (#809) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#811) Sonja válasza F.B.I. (#809) üzenetére


Sonja
veterán

Tökéletes, köszönöm! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#812) F.B.I. válasza F.B.I. (#809) üzenetére


F.B.I.
veterán

Erről a pendriveról van szó, meg valami 200,-Ft-os Type-C adapter.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#813) faja0124


faja0124
tag

Mi max 3 tesztelőket keresnek
http://en.miui.com/thread-4296573-1-1.html

[ Szerkesztve ]

(#814) F.B.I. válasza faja0124 (#813) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kicsit jobb lenne az angol írásos kommunikációm, már benne is lennék.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#815) Milestone2 válasza F.B.I. (#814) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerinted az indiaiaké (akik ellepik a terepet) milyen?
Nyugodtan jelentkezz. A Global nem kap napi frissítést.
Jó esetben heti 2x... Jön, OTA, telepíted...annyi.

China teszterséget nem adom ezért a Globálért. Elég nekem Mi Max 1-en a Global tesztelés.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#816) faja0124 válasza Milestone2 (#815) üzenetére


faja0124
tag

Ez a global stabil teszt?

(#817) F.B.I. válasza Milestone2 (#815) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah, csak előbb le kell telni a 720 órának. :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#818) Milestone2 válasza F.B.I. (#817) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A jelentkezés beadásához nem kell nyitott bootloader, csak bármely telefonra telepített MiFórum alkalmazás, mert gondolom most is csak azon keresztül lehet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#819) Milestone2 válasza faja0124 (#816) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Eddig CSAKIS global beta teszt volt.
S aki stabilt telepített kizáródott a tesztből.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#820) ildi6300


ildi6300
tag

Sziasztok!Mi max 2-rol valtottam Mi Max 3-ra.Tapasztalta valaki rajtam kivul,hogy a sztereo hanghatas kb nulla az elozohoz kepest?A csengo hangszoro teljesen elnyomja a beszedhangszoro hangjat.A fulemhez tartva hallom a hangot jo minosegben,de kifele nagyon tompa a mi max 2-hoz kepest.MIUI 10-re frissites utan ugyanez a gond,Global verzioju a telom.Megkoszonnem,ha esetleg tudna valaki tanacsot adni.Nem recseg a beszed hangszoro,igy arra gondoltam,hogy ezt egyszeruen csak eltoltak.

06309446865,vagy ildirozsnyo@gmail.com

(#821) Ndruu válasza ildi6300 (#820) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Direkt van így, a legtöbb videóban említik is, hogy kb. 15-20%-nyit ad a beszédhangszóró, a többit a főhangszóró. A beszédhangszórót meg is szűrték, tehát csak a közép- és magastartományt adja át.

Harrrr!!!!

(#822) F.B.I. válasza ildi6300 (#820) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem tudom a Max2 milyen volt, de Note 5 után bőven erőteljes, sőt a Mi A1 és a többi hasonló árú készülék után is, amik voltak nálam.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#823) ildi6300 válasza Ndruu (#821) üzenetére


ildi6300
tag

Értem.Köszi a választ.Sajnálom,hogy változtattak a hangszórók minőségén,mert ez az egy zavaró dolog van eddig,amivel találkoztam."Sokat hozzáteszünk,kicsit elveszünk" tipikus esetébe futottunk ismét bele.De ez ugye nem újdonság a mobil piacon ;)

[ Szerkesztve ]

06309446865,vagy ildirozsnyo@gmail.com

(#824) Kkromer válasza ildi6300 (#820) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Bizony! Tapasztaltam.
Akkora csalódást jelentett, h el is álltam a vásárlástól.
Én még a Max 2 kijelzőjét is szebbnek láttam.
Eltolták.

A Max 2 ár-érték arányban is mindent vitt.Meg mindenben.

[ Szerkesztve ]

(#825) ildi6300 válasza Kkromer (#824) üzenetére


ildi6300
tag

Őszintén szólva erősen gondolkodom,hogy a max2 maradjon,vagy az újoncka..
Nekem a kamera sem ver oda annyira,mint amennyire számítottam rá,a kijelző kialakítása a házon picit furcsa, és ez a hanggal kapcsolatos csalódás igencsak a "kisöreg" oldalára billenti a mérleget a választást illetően.A másodlagos szempontom az volt,hogy a Max 3 front kamerája már ledes.Sajnos nem sikerült túlságosan meggyőzni a minőséget illetően,mert a ledes képek akkor sem szépek,ha szoborként mereven ülök, és úgy exponálok.Minden esetben kicsit elmosodik a kép.Hajrá SW fejlesztők,én hiszek bennetek!A két készüléket nézve jelenleg sacc/kb. 30eft a különbség.A kijelző formája, és felbontása nekem jónak tűnik,tetszik a mi Max 3 esetében.
Mi Max 2 nem tudja a teljes képernyős módot..na egyszóval vacilálok..

[ Szerkesztve ]

06309446865,vagy ildirozsnyo@gmail.com

(#826) F.B.I. válasza ildi6300 (#825) üzenetére


F.B.I.
veterán

Már csak a későbbi eladhatóság miatt is a Max3 mellett maradnék. B20 nélkül, 2 év múlva eladni valamit, garancia hiányában, az nem 30K difi lesz. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#827) ildi6300 válasza F.B.I. (#826) üzenetére


ildi6300
tag

16 hónap garancia van a Max2-re,a max 3-ra 23 hónap.Kicsit azért még vacilálok,mert mindkettőhöz ár alatt sikerült hozzájutni.Bukni semmiképpen nem fogok egyiken sem.Aranyos vagy, köszi a tanácsot.Adok időt,hogy eldöntsem,melyik a befutó..Ha nem lenne ekkora eltérés a stereo hanghatás között,akkor nyilvánvalóan a 3-ast tartanám meg.De aki hozzászokott,hogy nincs tévéje (marpedig nekem nincs), és online filmet néz,hidd el,sokat számít ez a feltűnő különbség.Majd kijön a 4, és mindenki örülhet :D
Nem vagyok telhetetlen,de rossz érzéssel semmit nem szeretek használni.Napi szinten fordulnak meg nálam a telefonok,mert szerelő vagyok.S7 edge kamerája sajnos még a max3-at is lepipálja.De Samuék Amoled kijelző beégése,és a gyenge akku igencsak dühítő.És pofátlanul magas árat kérnek érte.Xiaomi nagyon tetszik.Több modellt próbáltam, és a szívemhez nőttek.

[ Szerkesztve ]

06309446865,vagy ildirozsnyo@gmail.com

(#828) F.B.I. válasza ildi6300 (#827) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is szeretem őket, a családban mindenkinek Xiaomi van, barátoknak is ezt szereztem, mert közülük sokan nem tudnak a készülékre vigyázni és olcsó hozzá minden ha megtörténik a baj (a szerelő én magam vagyok).
Mi is szeretünk rajta filmezni a feleségemmel, esténként egyszerűbb, bármit megnézni rajta néha, mint tévén.

A Max 3-at, tényleg csak a B20 miatt mondtam, sajnos nálunk, szinte senkinek nem működött rendesen a B20 nélküli készülékek (hiába szereztem és újítottam, törött Note3 készülékeket) a Telenor ebben nem volt barát, utána alig tudtam őket eladni is. Ezért ajánlottam csak a Max3-at, mint befutót, továbbá én imádom a nagyobb kijelzőt. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#829) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hát ezt most megint eltalálták. Ez most megint tetszik. Kár, hogy üres a zsebem... :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#830) F.B.I. válasza Milestone2 (#829) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kicsi ez már. 😃

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#831) Milestone2 válasza F.B.I. (#830) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyehh...nyehh...nyehh
...azé biztos elfogadnád te is ha hozzádvágnák...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#832) F.B.I. válasza Milestone2 (#831) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha hozzám vágnák, valahogy csak levenném mellel, hogy nehogy összetörjön. Jövő év eleje itthon... talán... 150-170K a nyitó modell. Nálam az a baj, hogy 100K már bőven a lélektani határ és az is általában, régi termékeim eladásából jön össze.

Na jó, lufi kidurrant, szeretem ezt a nagy őslényt. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#833) AxBattler válasza Milestone2 (#829) üzenetére


AxBattler
félisten

Nálam most a Redmi Note 6 Pro okoz megingást, 6.26"-os képernyővel az is elég nagy, és a kamerája állítólag nagyon jó a kategóriában.

Mobil Világ bolttal van valakinek tapasztalata? Megbízhatóak?

(#834) Milestone2
Ahogy néztem 69k HUF, de szerintem ez bevezető ár, lesz még ebből 65k HUF is.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#834) Milestone2 válasza AxBattler (#833) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyilván mindenkinek máshol van az alsó határ...
Mennyiért vesztegetik?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#835) F.B.I. válasza AxBattler (#833) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is néztem anno, amikor a gyerek megkapta a Note5 -t tőlem de: notch, usb 2, csak a szelfi kamera lett jobb, sokan nem veszik, ha szoftveres mókát akarok, sok segítség nincs a háttérben. Ezért lett Max 3. :K

A barátom feleségének, ezt ajánlottam (Note 6 pro), mert ő nagy szelfis (40 éves nő, ugye) de már a Note 5 kamerája is hibátlan volt, a Max 3 meg ugyanazt tudja, sötét és mozgó gyerek fényképezés még mindig bukta, amíg nem lesz mondjuk f1.7 vagy 1.6 esetleg kisebb, jobb szoftverrel (szoktam fotózni, nem hobbi oldalról, meló miatt).

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#836) AxBattler válasza F.B.I. (#835) üzenetére


AxBattler
félisten

Valahol azt olvastam, hogy szoftveres oldalról sokkal jobb lett a fényképezés... notch-ot meg elrejtem, húkérz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#837) Milestone2 válasza AxBattler (#836) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó telefon az...nem kérdés.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#838) F.B.I. válasza AxBattler (#836) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vedd akkor, mindig az első gondolat a tökéletes.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#839) AxBattler válasza F.B.I. (#838) üzenetére


AxBattler
félisten

Az a Max 3 volt... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#840) F.B.I. válasza AxBattler (#839) üzenetére


F.B.I.
veterán

Na p.csába. :DDD Vedd a Max3-at, az a notch, meg a gyerekméret, nem neked való. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#841) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Na a nyálcsorgatás mellett egy jó hír is.
Kiadta a Sáomi, hogy mely készülékeket fejleszt még tovább,
melyik kap Android frissítést.
Max3 még épp megkapja hivatalosan a PIE-t...

a 4. negyedévben...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#842) F.B.I. válasza Milestone2 (#841) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor ez vagy 2 évig még megmarad... utána úgyis szemüveget kell váltani. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#843) Milestone2 válasza F.B.I. (#842) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Addigra már piacon lesznek a 7.4-7.9-es tepsifonok... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#844) bajusz15


bajusz15
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#845) Fecogame


Fecogame
veterán

Tetszik :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#846) Milestone2 válasza bajusz15 (#844) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:F miért vontad vissza? Tök egyetértettem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#847) F.B.I. válasza Milestone2 (#843) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amíg elfér az övtáskában, engem nem érdekel. Ezzel dolgozom, multimédia, PC már nem is kell, mert minek. Jöhetnek. Csak lenne már IP68. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#848) faja0124


faja0124
tag

Én a mi max3-ról csak akkor váltok ha közép kategóriában meg jelennek a 5g telefonok. Nagyon meg vagyok elégedve most vele. 5 éve csak Xiaomi telok vannak a családban eddig ez a legjobb

(#849) F.B.I. válasza faja0124 (#848) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szintén zenész.

Ez az első készülékem, amit egész nap nyomkodok, mint egy gyerek. YouTube, film, szövegszerkesztés, néha fotózás. Hibátlan. El se tudtam volna képzelni 5 évvel ezelőtt, hogy egy ekkora batárt fogok használni. És 2018-ban,már meg sem mosolyognak érte, amikor a 150 cm-es kínai nőknek, néha nagyobb készülék van a kezükben.

Jó választás volt, ár-értékben-használhatóságban, nálam első helyen van.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#850) pilu01


pilu01
senior tag

Google camera appot próbált már valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.