Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) tupacamaru válasza AxBattler (#694) üzenetére


tupacamaru
veterán

83k-ért már itthon is megkapod megbízható boltból. Szerintem ezt a telefont nem éri meg Kínából megvenni.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#702) nyisziati


nyisziati
veterán

Sőt, most nézem, hogy a Spemall-en, ha tax insurance-szel kéred + 1 év kínai garival, akkor már 285 dollár, ami OTP-s árfolyammal számolva kb. 83-84 ezer Ft. Ennyiért már tutira nem éri meg.

(#703) AxBattler válasza tupacamaru (#701) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, Smartshop már 83k HUF alá ment...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#704) tupacamaru válasza AxBattler (#703) üzenetére


tupacamaru
veterán

Igen, arra gondoltam én is. Azt nem tudom hogy van-e készleten nekik, de ha van, akkor még én sem rendelném meg Kínából ezt a telót. :B ;)

Más: Írta itt valaki hogy neki nem elég nagy a kijelző felbontása. Na most én egy 6,3"-os telót használok 1440 x 2560-as felbontással, ami 466 ppi. Akiknek van Mi Max 3, azok elégedettek a kijelzővel ezen a téren?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#705) F.B.I. válasza tupacamaru (#704) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én 6-ról váltottam, bőven jó, pedig már nem olyan jó a szemem

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#706) Fernet válasza tupacamaru (#704) üzenetére


Fernet
senior tag

Én Samsung Galaxy Note4-ről váltottam. Az 5,7"-on 1440 x 2560. De az alacsonyabb felbontás és a nagyobb képernyő ellenére sem tűnik fel, hogy rosszabb lenne. Persze az már igen, hogy ez nem AMOLED, de annyira azért nem zavar.

(#707) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Érkezhetne már a megrendelt tokok közül valamelyik, mert elég vazelines zsíroskenyér érzés, főleg így kis kézzel. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#708) Fernet válasza F.B.I. (#707) üzenetére


Fernet
senior tag

Én egy ILYET rendeltem amig megjön a rendes tokom. Ez két nap alatt ideért. Félve fogtam én is, annyira csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#709) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kezd jobb lenni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#710) pilu01 válasza F.B.I. (#709) üzenetére


pilu01
senior tag

Mondtam én! :K
Kell neki pár töltés szerintem!
Az enyém is egyre jobb!

(#711) F.B.I. válasza pilu01 (#710) üzenetére


F.B.I.
veterán

Rámegyünk a 14 órára. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#712) pilu01 válasza F.B.I. (#711) üzenetére


pilu01
senior tag

Már az előző eredmény is gyanus!
Mit mókoltál hogy ennyit ment? :DDD
Nekem 10 óra lett, 1 százalék mardt normál használattal, wifi vagy net mindig ment,kb.1óra GPS,stb

(#713) tekes


tekes
tag

Van hozzá valamilyen naked ROM ?
LOS sajnos nincs...

RedmiNote3 Kenzo LOS14.1-20180623 AGNI_v13.0 - MiMax2 Oxigen LOS15.1-20181020 by ashwin007

(#714) TpS


TpS
őstag

Xiaomi POCO Launcher stabil változata letölthető

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#715) F.B.I. válasza TpS (#714) üzenetére


F.B.I.
veterán

Facca, megtesztelem. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#716) TpS válasza F.B.I. (#715) üzenetére


TpS
őstag

A bétát kipróbáltam, amit még twrp-ből lehetett feltenni, de a miui launcher nekem jobban tetszett.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#717) Milestone2 válasza TpS (#716) üzenetére


Milestone2
nagyúr

POCO-ban nem lehetett a képernyőzár gombot

kitenni Kezdőképernyőre,
pedig az a bekapcsoló gomb óvása érdekében számomra fontos.
Majd ha lesz időm, belenézek, hogy ezt orvosolták-e már.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#718) F.B.I. válasza Milestone2 (#717) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha az nincs benne, akkor az nálam is felejtős, bár a gyerek Note3 készülékében, 3 év után halt meg, egy egyszerű ragasztószalag darab aplikálásával, jobb lett, mint új korában. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#719) TpS válasza Milestone2 (#717) üzenetére


TpS
őstag

Igazán megcsinálhatták volna, ha a duplakattra felébred, akkor üres részre duplakattra meg elalszik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#720) Milestone2 válasza TpS (#719) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na jó, ez olyan kezdő hozzászólás...(elnézést)
Mint tudjuk Sáomi/MIUI esetében, igen sok mindent megcsinálhattak volna, de nem csinálták...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#721) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Megjött a telefonom a gearbest-töl ! Nagyon ott van . Eddigi legjobb készülék ami eddig volt nekem . Teszteltem játékokkal és minden mással is , nagyon gyors !!

(#722) TpS válasza Milestone2 (#720) üzenetére


TpS
őstag

Csak a titkos reménynek, ami persze sose fog teljesülni, adtam hangot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#723) TpS válasza memoril (#721) üzenetére


TpS
őstag

A real racing 3-mal szoktál játszani? Ha igen, hogy muzsikál rajta?

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#724) #69523456


#69523456
törölt tag

Van itt valaki, aki Redmi Note 4-ről váltott Mi Max 3-ra ? Örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait, és összességében bejött-e a váltás?

(#725) faja0124 válasza #69523456 (#724) üzenetére


faja0124
tag

Én redmi note 4 jöttem. Ez egy redmi note 5 felel meg. A note 4-nél mindenben jobb a térerő az egy kicsit gyengébb a max 3 nál de hátha majd a miui 10 javít rajta

(#726) Steve1973


Steve1973
csendes újonc

Mit gondoltok, lesz a Mi Max 3-ból EU 6 GB-os? Egyáltalán érdemes várni rá? Vagy elég mindenre a 4 GB?

(#727) F.B.I. válasza Steve1973 (#726) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mindenre elég a 4Gb. Nálam szinte minden megy, social szinten, sok ablak operában, Blitz stb. és így is 1.5Gb szabad ram szokott lenni. Ha otthon elég a PC alá a 4Gb, hidd el, itt bőven.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#728) Steve1973 válasza F.B.I. (#727) üzenetére


Steve1973
csendes újonc

Értem, köszi! Akkor hamarosan én is beruházok egyre...

(#729) Milestone2 válasza Milestone2 (#717) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Továbbra sincs benne ilyen gyorsgomb.
Már el is felejtettem, hogy létezik Poco indító...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#730) F.B.I. válasza Milestone2 (#729) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor be sem próbálom.

Közben rekordgyorsasággal, érkezett egy olcsó szilikontok, nagyon passzentos, egyáltalán nem vastag, korrekt minőségű gombokkal. Holnap teszek fel képeket.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#731) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A 12 nap alatt érkező, teljesen passzentos, nem túl vastag, jó fogású, alap szilikon tok.

Teljesen stabil fogásra, nem túl vastag de nem is nagyon merev, azonban nem áll el az éleknél, mindenhol véd, rendesen kivágva a csatlakozóknál,könnyű nagyobb jacket is betolni. Ennyi pénzért hibátlan, aki szilikont szeretne. Más színben biztos jobban adja.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#732) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Máshol is szivárogtatnak a MI MIX 3-ról ---> 5 és 10 GB-os RAM-ról szólnak a hírek : https://mobilarena.hu/hir/5g_es_10_gb_rendszermemoria.html

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#733) Milestone2 válasza Milestone2 (#732) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] ;] ;] Meg olvasni se tudok rendesen... ;] ;] ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#734) TpS válasza Milestone2 (#732) üzenetére


TpS
őstag

Várom, hogy ténylegesen milyen lesz, lehet, hogy a 2s-em utódja lesz? A 2s mérete nekem kicsi, a kijelző csutka fényereje meg gyengébb, mint a mix1-é volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#735) TpS válasza Milestone2 (#732) üzenetére


TpS
őstag

MIX 3 memória variációk, színek, miegymás.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#736) faja0124


faja0124
tag

A 9.6.7.0 nem fake verzió! Meg jött a miui 10 verzió OTA-an. Ahogy megírtam már le is vették

[ Szerkesztve ]

(#737) Milestone2 válasza faja0124 (#736) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Siralmas, amit a Max3 Globál részével csinálnak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#738) faja0124 válasza Milestone2 (#737) üzenetére


faja0124
tag

A miui fórumon írták hogy a 9.6.4.0 is meg jelent tehát az se fake csak tele volt gondolom hibákkal.

(#739) Milestone2 válasza faja0124 (#738) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet. 9.6.6.0-át saját szememmel láttam kb 2 órán át az en.miui.com-on...arról tudtam, hogy az.
9.6.4.0-ról csak a panaszokat olvastam, nincs net, nincs wifi, hol lehet hívni, hol nem...nem volt biztató (és mellesleg a webshopos kamuromokra jellemzők)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#740) faja0124 válasza Milestone2 (#739) üzenetére


faja0124
tag

Kicsit én is paráztam mert az enyém 9.6.7.0 érkezett zárt BL. Azóta már nyitottam. A 9.6.6.0 rá szerettem volna rakni de nem ment (csak a gyári frissítésben)

(#741) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Itt (lenne) az új telefonom...
https://mobilarena.hu/hir/mate_20_x_neven_gamer_okostelefon_is_erkezett.html
Ha nem lenne ilyen drága.
...de hátha jó Sáomi anyánk is előáll hasonló hardver / hasonló képernyőméret változatával...
megfizethetőbb áron.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#742) Milestone2 válasza faja0124 (#740) üzenetére


Milestone2
nagyúr

ARB-re vigyázzz!!! 9.7.6.0-ra ne akarj 9.6.6.0-t rakni...!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#743) lovi27 válasza Milestone2 (#741) üzenetére


lovi27
addikt

Ott a Honor Note 10 nagyon hasonló tulajdonságokkal, csak gyengébb CPU-val, viszont közel félárért! A legújabb Kirin 980 helyett az eddig csúcs 970-essel, ami a tesztek szerint 200 felett gurít Antutuban. Mi Max 3 vs Honor Note 10

Csak a Huawei (Honor) amit nem hoz Európába, abban nincs B20 és idén nyártól kezdve nem nyitja ki a BL-t se, ezért nem készítenek egyéb szoftvert hozzá. Csak az EMUI-val megy.

(#744) Milestone2 válasza lovi27 (#743) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom. Feleségem Huawei fanatik.
Nekem nem lesz Huawei-em...csak a szerkezet "dögségét" próbáltam kiemelni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#745) F.B.I. válasza Milestone2 (#744) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én mindig is Xiaomi párti leszek, annyit megcsináltam már törött kijelző ügyileg, illetve aksi csere, hogy ár-érték arányban és alkatrész ellátottságban némber one, a szoftver támogatottságról már ne is beszéljünk, a Xiaomi együttható meg ugye adott. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#746) faja0124


faja0124
tag

Felraktam a Global MIUI10. Eddig a 9.6.7.0 a térerő nem volt tökéletes (redmi note 4 képest) most úgy nézki hogy jó lett. Más hiba nálam nem volt. A BL nem zárta vissza.

[ Szerkesztve ]

(#747) F.B.I. válasza faja0124 (#746) üzenetére


F.B.I.
veterán

Honnan? Updaterből felmegy vagy csak TWRP?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#748) faja0124 válasza F.B.I. (#747) üzenetére


faja0124
tag

Nincs fent TWRP át raktam sd kártyára a frissítésben a 3 pont (jobbra fent) rom kiválasztása és simán ment

(#749) Milestone2 válasza faja0124 (#748) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Updaterből, zárt BL esetén mindig csak a jelenleginél frissebb romot enged feltenni és csak ugyanolyat. Globálra Kínát nem...Stabilra Fejlesztőit sem mindig...szóval vannak korlátok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#750) lovi27


lovi27
addikt

A hírek szerint végre kijött, letölthető a stabil globál MIUI 10 a Max 3-hoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.