Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) antim


antim
tag

Jól látom hogy nincs benne nfc? Nagyon sajnálnám...

(#52) AxBattler válasza F.B.I. (#50) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezt én sem értem soha: 27"-on is jó még a 1080p, hát akkor 6"-on miért lenne kevés? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#53) t72killer válasza AxBattler (#52) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

27"-on nekem nagyonnemelég a 1080p olvasáshoz. QHD is erősen határeset, és azt 70 centiről nézem. Telefont meg ha valami apróságot akarok kibogarászni, 20centiről. Do the maths.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#54) big-J válasza Graphics (#29) üzenetére


big-J
őstag

De jön ;)

(#55) *Mukeey* válasza t72killer (#48) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Finom ips lcd van ezekben,nincs velük semmi gond.Qhd teljesen felesleges,semmit nem venni észre,csak terheli a procit meg az akkut...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#56) AxBattler válasza t72killer (#53) üzenetére


AxBattler
félisten

Neked. ;)

Egyébként nemzetközi megjelenési dátumról van infó?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#57) aelod válasza F.B.I. (#50) üzenetére


aelod
veterán

Teljesen felesleges az extra felbontás ekkora kijelzőkön :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#58) joey04 válasza t72killer (#48) üzenetére


joey04
titán

csak akkor már nem egy középkategóriás gépről beszélnénk. oda erősebb soc kell, ami drágábbá tenné a gépet, és még az üzemidő sem lenne ennyire kiemelkedő. Ez egy tökéletes gép azoknak, akiknél prioritást élvez a nagy kijelző, és a hosszú üzemidő. Mert olyan kompromisszumokkal érik ezt el, ami a legtöbb embernek vállalható. :R

Jó ez így ahogy van. Majd hasonló méretben, szebb, jobb kijelzővel, erősebb vassal jönni fog a Mate 20, meg a Honor Note 10. Ennek megfelelő árazással, és valamivel szerényebb üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) margithid válasza t72killer (#53) üzenetére


margithid
veterán

Miért nem elég a FullHD 27"-on olvasáshoz?
Nekem is ez van, teljesen jó.
Nekem 6"-on se kellene a full hd, simán jól ellennék sima hd-vel is Redmi Note 5 estében.

[ Szerkesztve ]

(#60) totgab02 válasza t72killer (#48) üzenetére


totgab02
junior tag

Nagyobb felbontas= nagyobb ero igeny- erosebb proci, tobb fogyasztas, kevesebb uzemido, magasabb ar szoval jo ez igy, kb mint a hd egy 5colos telon, vagy kisebben.

#59 mert tv-t meg notit ne 50 centikrol nezed, telot meg igen

[ Szerkesztve ]

(#61) t72killer válasza joey04 (#58) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha lesz vhol boltban mindenesetre megtapicskolok egyet:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#62) joey04 válasza t72killer (#61) üzenetére


joey04
titán

Én iPhone-t használok elsődlegesen és az ios-t jobban szeretem, de a mi max 2-vel nagyon meg vagyok elégedve szeretem azt is használni. Ami nagyon hiányzott az a b20, de ebben az is bene van. Szóval valóban érdemes majd ránézned! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) t72killer válasza joey04 (#62) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asszonynak meg haver barátnőjének lesz valami, mindketten elnyűtték már a telefonjaikat.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#64) enginev3.0


enginev3.0
félisten

5.5-6" telefonoknál mindenki keresi a 4.5-5" telefonokat, itt meg örülnek az ekkora kijelzőnek, ki érti ezt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#65) Graphics válasza joey04 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jobb az üzemidő ez tuti, Note 4-rol váltottam Note 5-re és ott is jobb lett

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66) DonLaca@ válasza t72killer (#53) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Ezt a telefont nem kell 20cm-ről nézni hogy lásd a tartalmat.

(#67) t72killer válasza DonLaca@ (#66) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#68) fuze


fuze
őstag

Mondjuk ekkora cuccnál lehet előre raktam volna az ujjlenyomat olvasót.

adms.hu | UI Designer

(#69) Rókabajusz


Rókabajusz
csendes tag

Szerintem benevezek egyre, levaltom a note 4-et. Bár meg vagyok vele elégedve.

(#70) Rothmanakos válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Rothmanakos
tag

Nem hiszem, hogy kevés lenne. 349,99 PPI, anno az iPhone 4S 321-el volt Retina, és egyébként 300ppi felett az emberi szem nem látja pixeleket.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#71) darvinya válasza t72killer (#53) üzenetére


darvinya
titán

Őőőő…70cm-ről valódi QHD-n 11-es normál méretű szöveget max nagyítóval olvasod el.
Még most is nagyon jónak mondható a szemem, de már nekem is kicsi kb. 3mm-es nagybetű 70cm-ről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72) t72killer válasza darvinya (#71) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az épp előttem lévő fHD/27" melós monitor pixelrácsát kb 5-60 centiről egyértelműen látom, a smiley-k szép kör helyett pixeles szélűek. A Tab A (10.1") fullHD-s képernyője se érződik tökéletesnek ha közelebbről megnézem (30 centi), de lényegesen jobb a melós monitornál.

Mondjuk így belegondolva, hogy a 10"-os tabnál elvagyok a fullHD-vel nagyjából, akkor 7"-nál tuti nem lenne bajom vele.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#73) torma99


torma99
aktív tag

Áhhh tényleg csak az Android One hiányzik ebből.

(#74) ates válasza torma99 (#73) üzenetére


ates
aktív tag

Nekem nem :D

(#75) pusszycat válasza totgab02 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Te azt még nem hallottad,h kis ember nagy bottal jár. Ez telefonra is igaz. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#76) 2xar


2xar
tag

Fasza. Figyelembe véve a trendeket, 2 év múlva ennél kisebb telefont már nem is lehet majd kapni, max a low-budget kategóriában.

(#77) totgab02 válasza pusszycat (#75) üzenetére


totgab02
junior tag

De ez a kici kinaiakra nem epp igaz😂

(#78) baupexim válasza t72killer (#6) üzenetére


baupexim
újonc

A telefonguru szerint 220/255 € lesz... Kínában.
Reméljük a xiaomiboltban is hasonló áron lesz :)

(#79) judas13 válasza antim (#51) üzenetére


judas13
addikt

Nincs benne NFC igaz.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#80) qsotre


qsotre
csendes tag

A nagy képernyő nagy kényelmet ad. Egyszerűbb telefonról intézni már mindent, már a vacsihoz a family guy-t is lusta vagyok kirakni a tv-re. Van egy nagy képernyős telefon és kész :) ahogy írtak már többen, egy android one-al mesés lenne.

(#81) *Mukeey* válasza qsotre (#80) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Lesz rá bőven rom,előzőekből kiindulva.Persze az nem ugyan az,de a lehetőség adott lesz😋

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#82) BladePocok


BladePocok
tag

A miui 9.5/10 (béta) mennyire kezeli jól a ramot? 4 vagy 6 gigával számoljon az ember ha esetleg több mint 2-3 évre tervez a készülékkel ?

(#83) DonLaca@ válasza BladePocok (#82) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Nagyon nem jól. Ahelyett hogy használná a ramot ami a készülékben van inkább mindig mindent kitöröl onnan.
Hiába állítom be hogy ne tegye.
De legalább jól néz ki a kijelzett rengeteg szabad ram :U :DDD

(#84) *Mukeey* válasza BladePocok (#82) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Erre egy klasszikus jutott eszembe...Rambó' sosem elég😁😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#86) ncc1701


ncc1701
veterán

Rendben van, simán bevállalnám.

(#87) jacis


jacis
nagyúr

Brutális nagy dög lett :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#88) judas13


judas13
addikt

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#89) joey04 válasza Sebhelyes (#85) üzenetére


joey04
titán

minek?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#90) cuccos19 válasza Sebhelyes (#85) üzenetére


cuccos19
tag

Egy nagyobb hasitasiban vagy normál méretű homártasiban simán lehet hordani. Bár én is zsebben hordásra vagyok ráállva 5,5-ön, de a Max 2-t tapizva elgondolkodtam a váltáson anno. Nem kizárt, hogy most majd meg is lépem. Max lesz egy homártasim is... :DDD

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#91) pusszycat válasza cuccos19 (#90) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyan már,megteszi egy kisebb hátizsák is. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#92) BazsiBazsi válasza big-J (#54) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Köszi inkább arra várok még pár hónapot akkor :C 10 nm a cél

(#93) BladePocok válasza big-J (#54) üzenetére


BladePocok
tag

Wut, ez biztos?

(#94) Graphics válasza big-J (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben. Dobsz egy linket? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#95) beno52


beno52
tag

"félúton van a phablet és a táblagép műfaja között"

Még a hideg is kirázott..... A phablet van félúton a mobil és tablet között, muszály egy újabb non-szensz piaci "rést" csinálni és azt kiszolgálni?

Jó-jó, tudom, a tablet alap esetben nem telefonálásra szolgál, de azért megnézném, hogy egy 7 colos telefonnal mit kezd az ember? Nem tudod normálisan zsebben tartani, illetve hordani, nem tudod normálisan megfogni, egyszerűen nincs észérv, hogy miért van szükség egy ekkora kijelzőre egy telefonon. Akkor minek? Tényleg bevállalja valaki nagyzolási vágyból azt, hogy egy olyan eszközt vesz, amivel csak szopik?

(#96) F.B.I. válasza beno52 (#95) üzenetére


F.B.I.
veterán

Be. Utazok melóba, alkalmanként 5 órát: ehhez viszek egy tabletet, könyvolvasót és egy telefont, aminek ki kell bírnia 24 órát (főleg úgy, hogy néha áram sincs, ahol vagyok). Nos ez a cucc, ezt így egyben megoldja. Nem lehet használni telefonáláshoz, nagyzolok, szopás? Férfi vagyok, megoldom. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#97) Graphics válasza beno52 (#95) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem nagyzolási vágy

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98) TpS válasza beno52 (#95) üzenetére


TpS
őstag

Nekem volt 7"-os huawei mediapad x2-m. Telefonálni nem volt a legkényelmesebb az igaz, de meg tudtam szokni, minden másra nagyon jó volt. Amúgy én sose hordtam a telefonokat zsebben, kivéve a kabát belső zsebét, így ez sose volt gond.
Amúgy meg akinek az ilyen nem tetszik, az nem vesz ilyet, ilyen egyszerű a megoldás.
Nem igazán értem a nagyzolási vágy pontosan mit is jelentene ebben az esetben.

Ezek szerint te nem tartozol a célközönségbe, de engem pl. érdekelne ez a méret, az előző telefonom is 6.44"-os volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#99) cinemazealot válasza beno52 (#95) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ami azt illeti, nem új keletű a hugephone irány:

2012 - LG Optimus Vu: 90,4 mm széles, 4:3 képarány
2013 - Asus Fonepad 7: 120 mm széles, 16:9 képarány (qrv@nagy oldalsó kávák)

A Mi Mix 3 "csak" 87,4 mm széles, 18:9 képarány mellett, és míg az előbbiek komoly kávával rendelkeztek, ennek legalább nagyrészt hasznos képterület foglalja el az előlapját. Totál el tudom képzelni, hogy ezzel a HW-rel és egy összehajtható vagy tokba szerelt billentyűzettel még a netbook-okat is kiválthatja ez a készülék. :)

Egyedül egy valamitől félek, hogy ahogy az 5,5" is kezd sztenderd méretté válni, nehogy ez legyen a követendő irány. Így is sokaknak baj, hogy 5" alatt szinte alig kapni értelmes telefont.

(#100) Graphics válasza cinemazealot (#99) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon kis billentyűzet kéne, de az fizikailag nem megoldott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.