Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) F.B.I. válasza lovi27 (#750) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hol találjuk?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#752) Sonja válasza F.B.I. (#751) üzenetére


Sonja
veterán

Itt!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#753) faja0124 válasza F.B.I. (#751) üzenetére


faja0124
tag

http://en.miui.com/thread-4234140-1-1.html

Bocsi telefonról csak így tudom. A "7" hozzá szólás

[ Szerkesztve ]

(#754) Milestone2 válasza lovi27 (#750) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jaja
http://en.miui.com/thread-4237645-1-1.html
;] Míg vissza nem vonják... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#755) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Szedem már, szedem! Kösz mindenki! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#756) faja0124


faja0124
tag

Ha valaki meg várja az OTA frissítést lenne olyan szíves hogy a javításokat elmenti képernyő mentéssel. Kíváncsi lennék hogy miket javítottak. Előre is köszönöm

(#757) Milestone2 válasza faja0124 (#753) üzenetére


Milestone2
nagyúr

törölni fogják szerintem...mivel illegal share...jelenleg nem véletlen nem rakták ki publikus körbe....csak random kapták meg felhasználók...s majd csak a visszajelzések után kerül ki pulikusba.

"...A newly released MIUI 10 Beta Stable for Mi Max 3 is currently being pushed to random users.
The Update will be through OTA and will be with/without Changelog.
ROM will be released to the Public after a successful previews of the Beta Stable ROM
...."

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#758) faja0124 válasza Milestone2 (#757) üzenetére


faja0124
tag

Azért elég durva hogy egy stabilnak mondott romot tesztelni kell!

(#759) Milestone2 válasza faja0124 (#758) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindig így csinálják MIUI verzióváltásnál.
Előbb a teszterek kapják (ez itt kimaradt, mert nem volt jelentkezési lehetőség annyira új telefon)
Utána random kiengedik pár (ezer) felhasználónak
...és ha nincs nagy hőbörgés, nem merül fel eget rengető hiba, akkor kiengedik publikus OTA ringre.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#760) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ha jól látom már törölték is a fórumról a linket...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#761) Milestone2


Milestone2
nagyúr

MIRROR ha valakinek kéne, de lemaradt róla: [MIUIv10 MAX3]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#762) F.B.I. válasza Milestone2 (#761) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor inkább be se próbáljuk?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#763) F.B.I. válasza F.B.I. (#762) üzenetére


F.B.I.
veterán

Így elég nehéz lesz telepíteni. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#764) Milestone2 válasza F.B.I. (#763) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy gondolom, mivel nem került ki publikus körbe, így csak azok az Accountok kaptak rá jogosultságot, akiknek random eljuttatták...nem szentírás, amit írtam, de így "kínailogikus".

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#765) F.B.I. válasza Milestone2 (#764) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az együttható működik, mert elsőre telepítette volna de félreraktam, majd miután újra a frissítőbe léptem ez fogadott. Mindegy, várunk, a bootloader nyitásra meg a MIUI10-re is. :O :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#766) Milestone2 válasza F.B.I. (#765) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ebben sajnos semmi XIAOMI EGYÜTTHATÓ nincs...
Direkt linkeltem a cikket, de úgy tűnik senki sem olvassa/érti...

FAQs:
Q: - I got the Update earlier, But now Updater is not showing any Update, What to do?
A: - When you will get the update you need to download/Install it, if you skip it then you will get it after its public release.

GYIK:
Kérdés: - Korábban megkaptam a frissítést, de most a Updater nem mutat semmilyen frissítést, mit tegyek?
V: - Amikor megkapja a frissítést, le kell töltenie / telepítenie, ha kihagyja, akkor legközelebb a nyilvános megjelenés után kapja meg.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#767) F.B.I. válasza Milestone2 (#766) üzenetére


F.B.I.
veterán

Olvastam apu, írtam először újra is akarta indítani és telepíteni frissítést de nyomtam egy menetet WoT-ban, aztán visszalépve már ezt dobta fel. Elsőre, simán frissített volna.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#768) BladePocok válasza F.B.I. (#767) üzenetére


BladePocok
tag

Azok a fránya tankok... :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#769) F.B.I. válasza BladePocok (#768) üzenetére


F.B.I.
veterán

A gyerekkel mentem egy szakaszt. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#770) pilu01


pilu01
senior tag

Ha megvan a root, hogy célszerű tiszta telepítéssel feltenni a miui10-et?

(#771) TpS


TpS
őstag

Xiaomi csavarhúzó készlet akciósan
Vettem egyet, nagyon igényes.

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#772) TpS válasza pilu01 (#770) üzenetére


TpS
őstag

Ha android verzió is változik, akkor érdemes tisztán telepíteni, ha csak a miui verzió változik, akkor nem kell. Mit akarsz telepíteni, eu dev-et?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#773) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, Mix2 gyári TypeC-3.5jack átalakítója nem működik a Max3-nál, nem érezékel semmit, ugyanúgy hangszóróról szól tovább, esetleg valakinek valami ötlet?

(#774) faja0124 válasza porkiy (#773) üzenetére


faja0124
tag

Esetleg jack csatlakozót használd

(#775) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!
Nálam most dobta fel a MIUI frissítést:

Még állítgatni kell, mert változtak a hangok, illetve a témáim 95%-a nem kompatibilis :N

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#776) Milestone2 válasza storm4 (#775) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az csak azt mondja hogy nem, de közben azért alkalmazható.
Lusták a kínai témafejlesztők és nem frissítik a témákat.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#777) storm4 válasza Milestone2 (#776) üzenetére


storm4
aktív tag

Való igaz,így a pontos, viszont az "Állapotsort" egyikkel sem tudom módosítani ;)

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#778) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nálam is most dobta fel a frissítést. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#779) lovi27


lovi27
addikt

Akkor mégsem volt fake az a MIUI 10 news. ;] Az XDA nem hírhajhász portál.

(#780) Milestone2 válasza lovi27 (#779) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt nem mondta senki, hogy fake...
...az en.miui.com-on meg szerintem azok mondták, akiknek savanyú volt a szöllő, azaz akik nem kapták meg...első körben.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#781) memoril


memoril
aktív tag

Nekem is megjött a MIUI 10 ! Ott van nagyon !

(#782) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Akinek esetleg a FASTBOOT ROM kell [link]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#783) TpS válasza storm4 (#777) üzenetére


TpS
őstag

Viszont azt megteheted, hogy keresel olyan miui10 témát, ami a redőnyt és az állapotsort is témázza, és annak a redőny témájával módosítod a kedvenc témádat.

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#784) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Eddig semmi hiba nem jelentkezett, csak összerakták.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#785) marcee


marcee
addikt

Nem tudtok véletlenül egy offline üzletet, ahol meg lehetne fogdosni egy Max 3-at?

\m/

(#786) F.B.I. válasza marcee (#785) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mi Store, Lurdy?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#787) marcee


marcee
addikt

Ott nincs tudtommal. Az első szállítmánnyal még nem érkezett Max 3, azóta meg várják az újabb szállítmányt, a Poco F1 és a Mi8 már rég elfogyott, csak a bemutatódarabok maradtak. Azért nem indul a weboldaluk sem, mert nincs jelenleg készletük a legkeresettebb modellekből.

\m/

(#788) cuccos19 válasza marcee (#787) üzenetére


cuccos19
tag

Be kell zavarni mindenkit a rizsföldekről a Xiaomi gyárba, Európa telefon éhségét kell először kielégíteni.... :DDD

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#789) sanyci válasza lovi27 (#779) üzenetére


sanyci
senior tag

De nem ám!

:))

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#790) pilu01


pilu01
senior tag

Az enyémre csak 0,7Gb , és nem akarja letölteni!
Mi lehet az oka?

(#791) faja0124


faja0124
tag

2 napi használat után miui 10-ben nem találtam hibát. A térő most már tökéletes nekem 9.6.7.0 érkezett. Ez most jól sikerült xiaomi! Köszönöm

(#792) F.B.I. válasza pilu01 (#790) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szedd le valamelyik fentebbi linkről és telepítsd manuálisan.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#793) pilu01 válasza F.B.I. (#792) üzenetére


pilu01
senior tag

Csináltam egy visszaállítást, így ffelment.
Indiai régión voltam, lehet az zavart be, bár reset után is csak ezt a kisebb frissítést rakta fel.
Mindegy most tökéletes.

(#794) sanyci válasza faja0124 (#791) üzenetére


sanyci
senior tag

Sajnos van egy komoly hibája a 10.0.1.0 romnak:
Nem, lehet beállítani, hogy lezárt képernyőnél ne lehessen lehúzni az értesítő sávot.
Ami gáz. mert ha ellopják a telót, hiába nem tudja feloldani, de ki tudja kapcsolni a GPS-t, a Wifi, az adatátvitelt, így a teló sose lesz meg...
A 9.6.7.0-án még megvolt ez a lehetőség! :(

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#795) sanyci válasza sanyci (#794) üzenetére


sanyci
senior tag

Konkrétan ez hiányzik:

Helyette azt lehet beállítani, hogy beállítás, vagy kereső ikont akarok-e az értesítősávba... :(

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#796) F.B.I. válasza sanyci (#795) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, mondjuk ez probléma. Bár ekkora telefont kicsi az esély, hogy elhagyok, aki meg el tudja lopni tőlem a hasitasiból, annak gratulálok. A statisztikáim alapján, ha ellopják a telefonodat, az esetek 90%-ban egyből kikapcsolják és utána már csak értő kezekben ébred. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#797) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Mondjuk fejlesztőknek jelezni lehet a hibát, mert elég nagy biztonsági rés.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#798) joey04 válasza faja0124 (#791) üzenetére


joey04
titán

a messenger nem omlik már össze ha videót vagy valami csatolmányt küldenek?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#799) lovi27 válasza F.B.I. (#796) üzenetére


lovi27
addikt

Gyanúsan sokat tudsz az ellopott mobilok életéről... :DDD :D :Y

(#800) tupacamaru válasza F.B.I. (#796) üzenetére


tupacamaru
veterán

A Mi Max 3-at is ki lehet úgy kapcsolni hogy le van zárva? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.