Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Sonja válasza Milestone2 (#949) üzenetére


Sonja
veterán

Az az 4eHUF nem vág földhöz, de jobb lett volna, ha tudok róla, hogy elindult az oldal. :W :o Ez van. :) Amúgy csak 4/64-es van (még?!) global, tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#952) Milestone2 válasza Sonja (#951) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet. Ezt meg én nem tudom. Én mindig Kínából veszek, kínait.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#953) TpS válasza Sonja (#951) üzenetére


TpS
őstag

Nem veszed át a csomagot, és megrendeled a xiaomi.hu-ról. :DDD

(#954) TpS válasza Milestone2 (#952) üzenetére


TpS
őstag

Meg mert nem szeretsz áfát, vámot és vámkezelési költséget fizetni. :R

(#955) Milestone2 válasza TpS (#954) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem mondtam, hogy postán...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#956) Sgr_A válasza Milestone2 (#949) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem ugyan az, a mia2 lite párja a redmi6 pró és nema note6 pró, az a note5-tel majdnem azonos

[ Szerkesztve ]

(#957) Milestone2 válasza Sgr_A (#956) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] ...és ezt mééééér nekem? ;] #950-re jobb lett vóóóóóóna

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#958) Sgr_A válasza Milestone2 (#957) üzenetére


Sgr_A
addikt

Mert félre nyomtam
Csak otthon meg ne tudják :DDD

[ Szerkesztve ]

(#959) TpS válasza Milestone2 (#955) üzenetére


TpS
őstag

Nem jár az ismerősöd mindig Kínában, amikor újat akarsz venni! ;]
Több telefont vettem már Kínából, sose volt semmi gondom. Amikor meg eltűnt kiszállítás közben, visszaadták az árát korrektül és gyorsan.

(#960) Milestone2 válasza TpS (#959) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az a baj, hogy jár... csak $kedvem$ nincs...
Az meg még nagyobb baj, hogy úgy tűnik tavasszal végleg hazaköltözik...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#961) F.B.I. válasza Milestone2 (#960) üzenetére


F.B.I.
veterán

Intézni kell egy kínai barátnőt. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#962) Milestone2 válasza F.B.I. (#961) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mit szól majd hozzá a feleségem? :D

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#963) F.B.I. válasza Milestone2 (#962) üzenetére


F.B.I.
veterán

Semmit. Meg kell neki mondani, hogy szeretsz főzni, kínai konyhát szeretnél nyitni és ő az első casting szakács. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#964) faja0124 válasza F.B.I. (#942) üzenetére


faja0124
tag

Nekem úgy sikerült hogy átállitottam angolra és újra aktiváltam már 2x így sikerült csak

(#965) F.B.I. válasza faja0124 (#964) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor fejlesztői globál: minden működik, hotspot megy, GPS mukodik, minden gyors, pattogós, üzemidő nem rosszabb, 30%-ot merült, 4 óra kijelzővel, telepítésekkel. Eddig kopp-kopp.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#966) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Valaki tudna linkelni eredeti méretű Mi max 3 -al készült fotót? Arra vagyok kíváncsi milyen képet készít előkapom és lövök stílusban.
Előre is köszi 😀

Maine coon

(#967) storm4 válasza atosan (#966) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!
Csak előveszem és lövök képek

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#968) Fernet válasza atosan (#966) üzenetére


Fernet
senior tag

Szia!

ITT is van pár Max 3-as kép, nemrég csináltam őket.

(#969) Ndruu válasza atosan (#966) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kettőt már tettem fel Fototrend-re (szűrj rá a telefonra), de hétvégén is termeltem, azokat mindjárt feldobom.

Kész.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#970) marcee


marcee
addikt

Nem csak a Mi Store webshopja indult el, hanem árulják és ki is állították a Max 3-at! Megyek is megtapogatni!

\m/

(#971) Milestone2 válasza marcee (#970) üzenetére


Milestone2
nagyúr

jelenleg 6 féle telefont lehet kapni
és tartok tőle, hogy mindig ilyen szűkös lesz az árukészlet...
de a lényeg, hogy van....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#972) AxBattler válasza marcee (#970) üzenetére


AxBattler
félisten

Na ez jó hír, be is ugrok a héten! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#973) Sonja


Sonja
veterán

Megjött a teló, és azóta is nyomkodom! :DD :C Nagyon jó ez a hatalmas kijelző! :Y :R A kijelző védő fóliát még nem vettem le róla. Az üveg kijelző védőt holnap akarom rátenni. Bár nagyon béna vagyok, és soha nem csináltam ilyesmit. Lehet fel kellene tetetnem telefonos boltban, bár nem tudom ott milyen munkát végeznek. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#974) faja0124 válasza Sonja (#973) üzenetére


faja0124
tag

Én vettem egy nillkin üveg fóliát de nem ér ki a széléig. Így jártam a note 4 is de ott a széle kerekített volt

(#975) placebo2018 válasza Sonja (#973) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Van rajta fólia azon a feíratos fólián kívül,nagyon nem láttam a YT-os videokon?

(#976) F.B.I. válasza placebo2018 (#975) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nincs.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#977) TomPack válasza marcee (#970) üzenetére


TomPack
őstag

Én is megtapogattam egyik nap a MiStore-ban.
Ugyan annyiért árulják, mint az EU stock. 89eFt.
Jó nagy! :D

(#978) Sonja


Sonja
veterán

No, feltettem rá az Imak Pro+ üvegfóliát. :C Elsőre az alja ferdén lett rátéve, de gyorsan leszedtem, majd tisztitás, végül szépen a helyére tettem. Szerencsére könnyen kijött alóla a levegő, szóval egész jól sikerült. :o Egyébként hagyni kell ilyenkor "száradni" a kijelzőre? Tehát ne nagyon használjam egy ideig? Vagy? :F Abszolút nincs tapasztalatom e téren, szóval bocs a hülye kérdésekért! :B :R

(#974) faja0124: Ez az Imak fólia kiér a széléig, és a tokban olyan, mintha nem is lenne rajta semmi fólia, hanem maga a telefon lenne ilyen. :))

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#979) Criminal017


Criminal017
őstag

Nyugodtan használd utána, egyből jó. 😁

(#980) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nem valami nagy updates de hátha jó is. A mostani, előtte lévő, hibátlan.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#981) Sonja


Sonja
veterán

Egyébként nekem a frissítés csak a MIUI 10.0.1.0 Stabil (OEDMIFH) verziót találta és telepítette, nem is talál újabbat. Valóban nincs is új stabilban? :F

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#982) placebo2018 válasza Sonja (#978) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Ez az a fólia?
[link]

(#983) Sonja válasza placebo2018 (#982) üzenetére


Sonja
veterán

Gondolom ez lehet igen, mert nekem ilyen van (Imak honlap). Elég szépen sikerült nekem is feltennem, szóval elég "hülyebiztos" lehet. :D Tetszik amúgy, lehet a következő telefonomra is ilyet veszek. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#984) kelzsoca válasza TomPack (#977) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ugyan annyiért árulják, mint az EU stock. 89eFt.

Nézd meg újra az árakat. :)

https://vertigostore.eu

(#985) Milestone2 válasza kelzsoca (#984) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ledobtatok róla még 5 lepedőt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#986) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ami feltűnt, hogy a fejlesztői menüben, elég durván lehet állítani a dpi számot. 420 már elég komoly, főleg a szememnek. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#987) cuccos19 válasza Milestone2 (#985) üzenetére


cuccos19
tag

Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan jön róla a teszt. A Redmi Note 5 (Pro) és Redmi Note 6 Pro után sok újat szerintem hardverről, szoftverről nem nagyon fognak írni, de ettől még várom nagyon a tesztet. :)

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#988) F.B.I. válasza cuccos19 (#987) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azonban van benne, olyan elem, ami a fanylagókat is meggyőzi. Végre Type-C, maradt a Jack és nagy képernyő, igazán nagy aksival. Természetesen a 5colalattmiért nincs telefon, embereknek, ez sem a tökéletes készülék.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#989) cuccos19 válasza F.B.I. (#988) üzenetére


cuccos19
tag

Igazából nem ebbe került végre a Type-C, hanem sajnos a másik kettőből maradt ki. Nézőpont kérdése. :) Az általános SOC, RAM, háttértár egyezőségre utaltam leginkább. Én is amúgy a Max 3-ra váltok majd, de előbb egy asztali gép a prioritás (szigorúan AIO, hely, kábel, esztétika).

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#990) F.B.I. válasza cuccos19 (#989) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amikor a másik kettő megjelent még nem nagyon volt, ezen árkategória priviliégiuma a Type-C. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#991) TomPack válasza F.B.I. (#986) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem még nincs ilyen telefonom, de ezekszerint simán a fejlesztői beállításokban van arra mód, hogy nagyon kicsire állítsam a kijelzőelrendezést, ha nem egy kinagyított Note 5-öt akarok bámulni?
Tehát ha én több információt akarok látni egy oldalon.

(#992) Milestone2 válasza TomPack (#991) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az eredeti (gyári) 392-es

Nagyítva 480-ra

Tovább nagyítva 640-re

;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#993) F.B.I. válasza Milestone2 (#992) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azért a 640-hez, már kell egy +2-es szemüveg. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#994) Milestone2 válasza F.B.I. (#993) üzenetére


Milestone2
nagyúr

392-n is nagyítom a screent, ha olvasok, pl itt a logouton.
640-en már a sorokat sem tudja elkülöníteni a szemem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#995) TomPack válasza Milestone2 (#992) üzenetére


TomPack
őstag

Szuper, köszi! :D
A 640-es nekem nagyon tetszik!

(#996) Steve1973


Steve1973
csendes újonc

Ha márkahűségtől eltekintünk, akkor szerintetek melyik a jobb választás? A Mi Max 3, vagy a Honor 8X Max? Véleményetek szerint miben jobb egyik a másiktól? Ár/érték arányban melyik javasolt inkább?

(#997) F.B.I. válasza Steve1973 (#996) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ebben nem nagyon fogunk tudni segíteni, mivel itt nem nagyon használt szerintem senki, Honor Max-ot.

Azonban a Max3, itthon kapható, kisebb kijelző méret elenyésző. Frissítés biztos tovább lesz, hozzá, mint a Honorhoz és olcsóbb hozzá az alkatrész. Tudásban a hardverek alapján, egyformák.
Ha mégegyszer kellene venni és egy áron is lennének, én a szerelhetőség és a szoftver miatt is, újból a Max 3-at venném.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#998) pilu01


pilu01
senior tag

Az EU rom ha frissít, akkor töröl mindent?
Már elfelejtettem!

(#999) F.B.I. válasza pilu01 (#998) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem csak stabilról fejlesztőire váltás és vissza. Sima frissítésnek nem kellene.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1000) Milestone2 válasza F.B.I. (#999) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahogy mondod.
EU-nál amúgy is az esetek többségében kézzel kell indítanod.
Így: nem törölsz semmit, Install ROM, végül wipe cache + dalvik/art, reboot. (a Frissítés alkalmazás ugyan ezt csinálná).

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.