Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) gytacs válasza Milestone2 (#550) üzenetére


gytacs
tag

De nem arról volt szó, hogy nyitott bootloadernél felmegy a gyári global rom is? Szóval, akkor lehet, hogy ezért volt nyitva a bootloader? Mivel az eredeti globált is csak így tudják felerőszakolni egy kínai piacra szánt telóra? Tehát ebből sztem, nem derül ki, hogy kamu rom volt-e vagy nem. Persze nem védeni akarom, mert egyből cseréltem a romot, két okból: ha webshopos szar, akkor azért, ha meg official global, akkor meg azért, amit beszéltünk, hogy egy későbbi ota-án jövő frissítés nehogy visszazárja a bootloader-t, és téglásítson. Ha valamit félreértettem, akkor elnézést, de nekem az eddigiek amiket leírtatok, én így értettem/értelmeztem.

(#552) Milestone2 válasza gytacs (#551) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A gyári global romok ZÁRT bootloaderrel is felmennek.
Igaz, ez az új mizéria még ezt is felülírja. Ebben igazad van.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#553) lovi27 válasza faja0124 (#545) üzenetére


lovi27
addikt

Hogy ne kelljen keresni: Product Authentication
Feltételezem erre gondoltál.

(#551) gytacs
Ez a fake ROM: 9.6.4.0.OEDMIFD Erre az xds-n már 2 hónappal ezelőtt figyelmeztettek. Úgy látszik még mindig szedi az áldozatot, mert ez egy mai elkeseredett segítség kérés. Pedig elég egyszerű a javítás, mint ahogy a hozzászólók elmondják.

[ Szerkesztve ]

(#554) gytacs válasza lovi27 (#553) üzenetére


gytacs
tag

Akkor az első ok miatt cseréltem a romot. :)

(#555) Narasim


Narasim
aktív tag

tegnap érkezett meg a 4/64-es, angol feliratos, global verzió. mondták, hogy nagy lesz, de nem gondoltam, hogy ennyire :Y

végre, ennyi év után megint előjött az imádom a telómat érzés :K

használni nem merem, mert tokot még nem kaptam rá és annyira csúszik, hogy tuti, hogy leejtem!

most nagyon örülök neki, hogy az asus max pro hibásan érkezett. ahogy nagyanyám szokta mondani: nincs olyan kár, hogy haszon ne lenne benne!

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#556) Milestone2 válasza Narasim (#555) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt áruld el kérlek, hogy milyen ROM-verzióval kaptad? Illetve zárt vagy nyitott bootloaderrel?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#557) Narasim válasza Milestone2 (#556) üzenetére


Narasim
aktív tag

miui global 9.6 stable
9.6.7.0 oedmifd

boot loadert honnan tudom?

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#558) Fernet válasza Narasim (#555) üzenetére


Fernet
senior tag

Honnan rendelted? Én tegnap a turbado-nál adtam le rendelést egyre, meg a gearbesten néztem hozzá tokot, meg fóliát. Valószínűleg ezek később fognak megérkezni mint a teló.

Remélem engem is hasonló érzés fog majd el mint téged. Bár elégedett vagyok a mostani telómmal is, de az üzemideje már nem az igazi.

(#559) TpS válasza Narasim (#557) üzenetére


TpS
őstag

Bekapcsolod, és alul Unlocked lesz kiírva, akkor nyitott a BL.

[ Szerkesztve ]

(#560) Narasim


Narasim
aktív tag

bekapcsoltam, kiírta, hogy

MI
mi.com

3 pötty
powered by
Android

után már a lock screen jött, nem láttam sehol, hogy unlocked.

(#558) Pampers:
turbado.hu-ról jött. múlt hét kedden rendeltem, hogy pénteken jön, aztán nem jött és levelet is elfelejtettek küldeni, hogy késik most keddig. de tegnap megjött.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#561) TpS válasza Narasim (#560) üzenetére


TpS
őstag

Addig írja ki, amíg a MI és a mi.com látható, ha nem volt, akkor nincs nyitva.

A max összefoglaló 2/1-es pontjában le van írva, hogy hogyan ellenőrizhető fastboot módban. [link]

[ Szerkesztve ]

(#562) gytacs válasza Fernet (#558) üzenetére


gytacs
tag

Itt nem lesz gondod az üzemidővel. :)

(#563) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Csatlakoztam a MI Max 3 tàborhoz.

Smartphone: 85 ezer pénz.

(#564) Milestone2 válasza TpS (#561) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem kell fastboot módban.
A Beállítások/További beállítások/Fejlesztői beállítások/Mi Unlock állapot menüpontban is kiírja
(Most persze hangosan gondolkozom...mivel STABIL-t sosem használtam...lehet, abban nem is lehet előhozni a fejlesztői lehetőségeket...mindenesetre ha nincs ott alapértelmezetten, akkor a Telefonról menüben a MIUI verzióra kell addig klikkelgetni, míg ki nem írja, hogy ön most már fejlesztő)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#565) Ndruu válasza Milestone2 (#564) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem zártan érkezett.

Milestone2: Igen, az a 0 lemaradt. :) 9.6.7.0 (OEDMIFD)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#566) Milestone2 válasza Ndruu (#565) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az a jó. Akkor hivatalos ROM kell legyen rajta.
Csak Te meg ezt írtad: "9.6.7-es ROM-mal"...de akkor az is 9.6.7.0 kell legyen...
(A 3 tagú ROM számozás mindig a fejlesztői, a 4 tagú pedig a stabil)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#567) vond


vond
MODERÁTOR

A Turbado 2 év garanciája az milyen? Van valakinek tapasztalata vele?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#568) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Ami meglepett, hogy a Mi Max 2- őm hangja hangosabb, ès sokkal jobb. ( Egy kis mèly is van benne, öblösebb, termèszetesebb)
A kijelző is szebb, ès bizony èrezhető a max. fènyerő a Max 2 javàra.
Egymàs mellett tesztelem a kèt telót.

Mèg gondolkodom, h megtartom e.

[ Szerkesztve ]

(#569) BladePocok válasza Kkromer (#568) üzenetére


BladePocok
tag

Ez így szomorú.

(#570) TpS válasza Milestone2 (#564) üzenetére


TpS
őstag

Ezt nem ismertem, mert szinte mindig az eu romot használtam az összes vasamon, abban meg nincs ilyen a fejlesztőiben, mert miért is lenne, hiszen csak nyitottra lehet feltenni. :DD
Bár a max-ra még zártra is fel lehetett tenni valamikor réges régen.

[ Szerkesztve ]

(#571) TpS válasza Kkromer (#568) üzenetére


TpS
őstag

Ezt írta a max-ok fényerejéről vond társunk: [link]

(#572) vond válasza TpS (#571) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igen, viszont azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a fényerő - a monitorokhoz, tévékhez hasonlóan - készülékenként eltérő lehet. Most pótoltam. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#573) Kkromer válasza BladePocok (#569) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Viszont gyorsabb...

(#574) BladePocok válasza Kkromer (#573) üzenetére


BladePocok
tag

És értékállóbb (talán).

(#575) Milestone2 válasza TpS (#570) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól tudom az a menüpont csak a gyári romokban van.
Jaja, Max1-en még ki lehetett kerülni...kis mókolással felment zártra is. [link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#576) Kkromer válasza BladePocok (#574) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Talán...

(#577) TpS válasza BladePocok (#574) üzenetére


TpS
őstag

A max3 ára arányaiban ugyanúgy le fog zuhanni 1 év múlva, mint a max2-é, nem hinném, hogy egy dekával is értékállóbb lenne.

(#578) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Én is kapok most egyet, barátom vett egyet cégre a B-tel-nél, azt most megkapom én, ő neki meg majd ráér az eustockhoz érkezéskor.

Kíváncsi leszek a B-tel, milyet küld. Biztos nem globál lesz.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#579) F.B.I. válasza F.B.I. (#578) üzenetére


F.B.I.
veterán

Már rám is telefonáltak, hogy konkrétan most nincs náluk, holnap telefonáljak, hogy mikor kapnak, vicc azért néha az itthoni webes telefon üzletek nagy része is. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#580) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Hétfőn én is csatlakozom. Már alig várom az óriást. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#581) pilu01 válasza F.B.I. (#580) üzenetére


pilu01
senior tag

Úgy néz ki beelőzlek ma!
Kiváncsi vagyok a dologra erősen, eddig a legnagyobb kijelzős telefonom egy samsung note 5 volt.

(#582) F.B.I. válasza pilu01 (#581) üzenetére


F.B.I.
veterán

Meglett volna ma de már otthon vagyok vidéken, ide csak hétfőn tudnak futározni, de akkor már ismét Pesten vagyok, átveszem ott de így 74K megáll nettósan, annyiért meg már kibírom.

Nekem is most Xiaomi Note 5 van de azt megkapja a fiam, mert az ő készüléke elhalálozott. Nálam is ez lesz az első szörnyeteg, bár anno a Nokia 640XL sem számított kicsinek. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#583) Fernet


Fernet
senior tag

Most kaptam levelet a Turbado-tól, benne a GLS csomagszámmal. Szóval vagy holnap, vagy hétfőn meglesz. Kíváncsian várom. Nálam egy Samsung Note 4-et fog váltani.

(#584) TpS válasza Fernet (#583) üzenetére


TpS
őstag

Ahhoz képest jelentős lesz a méretváltozás, meg ne ijedj a mérettől! :DDD

(#585) Fernet válasza TpS (#584) üzenetére


Fernet
senior tag

Próbálok rá felkészülni. :) Nagyobb gond egyelőre, hogy hol tartsam, mert a nadrágzseb már a Note 4-nél is necces volt.

Remélem a kijelző képe nem lesz nagyon fura az AMOLED után. Note 4 előtti telóm is az volt (Lumia 925). Bízom a legjobbakban. :)

[ Szerkesztve ]

(#586) TpS válasza Fernet (#585) üzenetére


TpS
őstag

Varrni kell rá egy nagyobb zsebet. :K

(#587) vond válasza Fernet (#585) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem sokkal szélesebb, csak magasabb. Gondolom, inkább az előbbi a necces a nadrágzsebnél. :)

Ha jön EUStock-ra, akkor ott csak 1 év lesz a garancia, ugye? Ezért is kérdeztem ezt a 2 év Turbado-s garit, hogy az milyen. Mert ha tényleg teljeskörű, akkor lehet, hogy inkább ott veszem én is.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#588) Fernet válasza vond (#587) üzenetére


Fernet
senior tag

Végülis nem annyira gáz, csak ne kelljen leülni.

Vagy veszek egy hasitasit neki. :))

Sanszos, hogy 1 év lesz rá:

"Bruttó 10.000 Ft feletti termékekre 1 év jótállás biztosított."

[ Szerkesztve ]

(#589) Kkromer válasza vond (#587) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Eustock-ra Karácsonyig várhatsz..

(#590) Kkromer válasza Fernet (#585) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Amoled után?? Hmmm....fura lesz.

(#591) TpS


TpS
őstag

(#592) lovi27 válasza TpS (#591) üzenetére


lovi27
addikt

"...eleve nem Indiára állítjuk a készüléket." :D

(#593) cuccos19


cuccos19
tag

Mivel én évekre tervezek telefont venni, (2-3 évre kb), ezért szeretném megtudakolni, hogy a 6 gigabyte RAM-nak van-e jelentősége a későbbiek során? Alkalmazások frissülése, fejlődése során mennyire lesznek RAM-éhesebbek, mint a régebbi verziók? Nekem jelenleg egy Redmi Note 3 Pro-m van, 3/32-es kiszerelésben, és különösebben nem érzem, hogy lassult volna a telefon ahhoz képest, mikor még új volt. Persze néha vannak "dadogások", néha kicsit akad a főmenüben, de különösebb gondot még nem éreztem vele. Ezért kérdezem, hogy ilyen több évre tervezés esetén érdemesebb-e kivárni, hátha lesz 6 gigabyte RAM-os nemzetközi verzió is, vagy el lehet engedni a témát? Kínai verziósat nem szeretnék, én nem akarok mókolni a különféle bootloader nyitással, ROM-ok telepítésével. Nekem jelenleg stabil global ROM van a telefonomon, és nekem ez teljesen megfelel, így a következőt is ilyennel szeretném, bütykölés nélkül. A háttértár annyiban nem érdekes, hogy elvagyok a jelenlegi 32+128 gigával is, aztán átkerülne a microSD kártya az új készülékbe (rendes márkás Samsung Evo Plus "piros" van benne).

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#594) Fernet


Fernet
senior tag

Meghozta a GLS a csomagot, pont ahogy ígérték, péntekre.

Indulhat a teszt. :)

Kíváncsi vagyok rá.

(#595) Milestone2 válasza Fernet (#594) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gondolom a doboz hátoldalán neked is angol nyelvű (ha valódi globál),
4/64? 6/128?
Meg majd ha bekapcsoltad, akkor hogy milyen ROM van rajta?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#596) Fernet válasza Milestone2 (#595) üzenetére


Fernet
senior tag

Igen angol a felirat:

Ha hazaértem megnézem a ROM-ot is.

(#597) Milestone2 válasza Fernet (#596) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi. Ez már faintosnak tűnik. Még a ROM-ra leszek kíváncsi.
9.6.6.0 volt azt első hivatalos gyári ROM.
Milyen jó látni, hogy már a HU is felkerült a matricára
(gondolom az összes MI STORE-val rendelkező ország)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#598) F.B.I. válasza Fernet (#596) üzenetére


F.B.I.
veterán

Most ugye tudod, hogy téged is utállak. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#599) pilu01 válasza Milestone2 (#597) üzenetére


pilu01
senior tag

Én tegnap vettem át, igen ez a rom van rajta, és nem talál frissítést. Miui10 kéne rá erről nincs még információ?
Még bétát se láttam.
Bár azt meg csak nyitottra lehet felrakni, az unlockertől meg kaptam 360óra pihit! :(

(#600) Milestone2 válasza pilu01 (#599) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát igen sajnos ez a hosszú várakozás az új őrület....örülj hogy nem 720!!!

Annak örülj ha 9.6.6.0 van rajta és nem a korábbi valódinak látszó, de mókolt verziók.

Sajna a stable csak jó esetben negyedévente frissül, de eljön az is hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.