Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) vond válasza F.B.I. (#598) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kösz, hogy leírtad, így nekem csak csatlakoznom kell hozzád. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#602) F.B.I. válasza vond (#601) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mindig utáltam a különcöket és kapkodókat is, akik nem tudnak várni a többiekre. :D

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#603) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Ekkora kijelzőhöz a gyakorlat mutatja meg, hogy bizony kevés a FullHD felbontàs.
Legalàbb Amoled lenne.

A 350 PPI nagyon harmatos.

Hétfőn megy vissza a Smartfone-hoz....

[ Szerkesztve ]

(#604) Milestone2 válasza F.B.I. (#602) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] Hogy utálhatod acaca (attilát) aki a xiaomishopban -szerintem- az országban elsőként veszi kézbe a friss megjelenéseket... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#605) Ndruu válasza Kkromer (#603) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én AMOLED 1440x2160-ról váltottam (Nexus 6), tökéletes a szemem, de arról a távolságról, amiről normál esetben használom, nem látok különbséget. Közvetlen közelről sem igazán, csak nagyító alatt...

Szerintem egy egész jó kijelző került bele, a fényerőre sem lehet panasz.

Harrrr!!!!

(#606) F.B.I. válasza Milestone2 (#604) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah, hát őt nagyon, el is loptam a cuccát egy próba erejéig :DDD . Ha nem lett volna ez a nettós cucc, náluk vettem volna.

Ndruu: biztos még fiatal, vagy jó a szeme, nekem az a 350 bőven elég még lehet sok is.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#607) Fernet válasza Milestone2 (#597) üzenetére


Fernet
senior tag

Na, itthon vagyok, elkezdtem belemélyedni a telóba. Egyelőre nagyon tetszik. :)

(#598) F.B.I. :D ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#608) Kkromer válasza F.B.I. (#606) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Sajnos nem vagyok fiatal, de jó a szemem.

(#609) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Ha vkit érdekel, jutànyos àron eladom.

. ( Privàt)

(#610) sanyci


sanyci
senior tag

Ma jött meg a Max 3-mam az Aliexpress-es Mi Zelaer Store-ból.

Az érintetlen fóliásnak tűnő dobozon belül Piros Global matrica, angol nyelvű leírás (de - nagyon jó minőségű - matricának tűnik), a dobozban fehér EU-s QC töltő, 9.6.7.0 (OEDMIFD) rom, zárt bootloader.

No most akkor ez valódi Global?

Ja, egyébként 4 nap alatt itt volt az olasz raktárból GLS-sel bruttó 76e-ből...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#611) Milestone2 válasza sanyci (#610) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt most már csak azok tudják neked megmondani akik 9.6.6.0 ROMmal kapták...
....ha nekik frissült 9.6.7.0-ra akkor biztosan létezik, ha nem akkor kérdéses...
sajnos Sáomi mostohaanyánk olyan titkolódzást rendez a Max3 Global rommal, hogy az már röhejes. De a zárt bootloaderből inkább valódinak gondolom.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#612) lovi27 válasza sanyci (#610) üzenetére


lovi27
addikt

Többen is kaptak ilyen ROM-mal, de vannak kétségek, hogy valódi-e. :F

Egyre szánalmasabb ahogy ezt a helyzetet kezeli a Xiaomi. :W Nem értem őket...

(#613) Fernet válasza Milestone2 (#611) üzenetére


Fernet
senior tag

Nekem azt mondja nincs elérhető frissítés. 9.6.6.0

(#614) pilu01 válasza Milestone2 (#611) üzenetére


pilu01
senior tag

Nekem i azt mondja nincs frissítés!
Lehet ez egy visszahívott Rom, amiben több volt a hiba mint a javítás.
A Poco F1-nél volt hasonló ha jól emlékszem, ott megvolt a letöltött rom, de már nem is engedte frissíteni a rendszer.

Szerk: Megvan

[ Szerkesztve ]

(#615) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Nagy a csönd!

(#616) Fernet válasza Kkromer (#615) üzenetére


Fernet
senior tag

Mindenki nyomkodja a telót. Én legalábbis igen. :)

Eddig nagyon bejön a cucc, 24 óra alatt merült kb 40%-ot úgy, hogy elég sokat nyomkodtam. Előző telóhoz képest nagyon jól bírja.

(#617) Kkromer válasza Fernet (#616) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Örülök, h jó tapasztalatod van vele!
( hétfőn viszem vissza a smartshopba, mivel megnézi a szervíz az elállás előtt. Ma nem voltak szervízesek az üzletben. Állítólag kb. 1 óra múlva visszamehetek a pénzemért holnapután.
Meglátjuk. Direkt készpénzzel fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#618) pilu01


pilu01
senior tag

Van már EU Miui10, ha valaki nyitott már!
[link]

(#619) joey04


joey04
titán

Hali!

Aki Max 2-ről váltott annak mi a véleménye az üzemidőről? Tudom, hogy brutál, de a tesztek szerint kevesebbet bír mint az előd.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#620) Kkromer válasza joey04 (#619) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Nem számottevő a különbség.

A Snapdragon 636 nem olyan energiatakarékos, ahogy mondják. ( Sajnos 14 nm csíkszélességű) .

A 3-as is bőven hoz 10 órás SOT-ot.

(#621) F.B.I. válasza joey04 (#619) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amennyiben sokat vagy wifin, akkor elég komoly kis üzemórát lehet belőle kicsikarni. Nálam a Note 5 ugyanezzel a konfigurációval - amiben ugye 4000 mAh aksi van - 10 -11 óra közötti SOT-ot tud.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#622) joey04


joey04
titán

Köszönöm a válaszokat, Max 2-m volt, az nagyon szerettem, és szemezek ezzel is. Csak a tesztek szerint alacsonyabb a maximum fényerő, halkabb a hangszóró, és valamivel gyengébb az üzemidő. Cserébe van b20, erősebb a vas és jobb a kamera.

Testvérem az én ajánlásomra vett még korábban redmi 5 plust és nagyon meg van elégedve az ütemidővel ő is, meg korábban én használtam Note 3-at és 4-et is, azokkal sem volt ilyen téren baj. Szimplán furcsa, hogy nagyobb teleppel (persze a kijelző is nőtt picit) és elvileg szintén takaros vassal kevesebb az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#623) F.B.I. válasza joey04 (#622) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is erre vártam már évek óta, mert már, anno a Max1 is iszonyatosan kívánatos volt számomra de a B20 hiánya miatt, nálam ki lett lőve. Most ebben minden megvan, amit évek óta szeretnék.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#624) faja0124 válasza sanyci (#610) üzenetére


faja0124
tag

Nekem is ugyan ez van BL nincs nyitva. Én a gearbestől vettem

(#625) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Úristen! Mi ez?!? Mi ez a szörnyeteg?!??? :Y

Hatalmas, félelmetesen nagy! Nekem. A kezem túl kicsi, a szemem túl xar, túl öreg is vagyok. AZ utolsó ujjperccel tudok ráfogni a másik oldalon, de iszonyatosan élvezem.

A fényerő jó, bár az ujjlenyomatoktól nem látok, nem a fényerő miatt (mert ugye most van direkt napfény), hangerő teljesen jó, talán a beszélgetési kicsit halkabb, mint a Note 5 esetében (de ugye azon miuihu volt).

Gyári global, angol feliratos doboz 9.6.6.0, frissítés nem elérhető, téma áruház megy indiai régióval de hálózati hiba, felirattal elszáll a keresés benne. Eddig hibát annyit tapasztaltam, hogy a SIM2-es slotban (hiába van bekapcsolva) adat mozgás nem megy, át kellett tennem a SIM1-be de ugye így meg nem megy be a microSD.

Gondolom, aki más rommal használja, az miui eu romot tett fel?

Tényleg hatalmas, nem bírok betelni, mióta vártam már ekkora dögre!!! :DDD :C :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#626) Sonja


Sonja
veterán

Nagyon gondolkodok egy ilyen telefon vásárlásán, mert pontosan az álomtelóm (de tényleg :B)! :DD

1. Hol érdemes megvenni (csak "hazai" üzlet érdekelne)? :F Olyan kellene ahol hivatalos magyar gari van rá (WayteQ szervíz). :K Sajnos foglamam nincs, hogy az melyik lenne. :U

Boot nyitás meg ilyenek engem nem érdekelnek, csak a hivatalos Global ROM kell rá (meg, hogy mindig frissüljön OTA). :) Sosem szoktam mást használni, csak a gyári szoftokat (mint a mostani Huawei P9 Lite-on is).

2. A Huawei telómon használok egy képernyőzár nevű widgetet/icont, ami lekapcsolja/lezárja a képernyőt, így nem kell a bekapcsológombot használnom. Utána az újjlenyomat olvasóval pedig szépen felébresztem. Itt a Xiaomi-n is meg lehet ezt tenni? Van ilyen képernyőzár widget/icon? :F

3. Nillkin Amazing H+ Pro kijelzővédő üveget néztem ki, ez jó lesz?

Egyelőre ennyi kérdésem lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#627) F.B.I. válasza Sonja (#626) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én 220Voltnál vettem (vették nekem) rendes 1 év gari és volt raktáron globál verzió. Gondolom több helyen is lehet venni, csak kérdés, hogy van-e raktáron és mennyi az annyi.
A 2.-es kérdésre a válasz, igen, itt is van ilyen. Üveg biztos jó lesz, bár nekem az IMAK üvegek váltak be.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#628) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Ma visszavittem a smartshopba.

Bevizsgálják... állítólag 3 munkanap...

Aztán adják vissza a pénzem. Nehézkes. Nem Média Martkt...vagy Edigital...

(#629) Kkromer válasza F.B.I. (#627) üzenetére


Kkromer
aktív tag

220 volt komoly üzlet.

95 ezer ott a Max 3.Gyári garival.

Kíváncsiságból meghirdették itt az aprón a 4 napos Max 3-at...hát nem értékálló...

75 a max, amit adtak volna érte...sokan jelentkeztek.

(#630) F.B.I. válasza Kkromer (#629) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ez olyan befektetés, mint egy olcsó, új Dacia. Nem azért vettem, hogy holnap eladjam. Amíg jön rá frissítés vagy lehet custom romolni, addig megmarad. 3 év múlva is, a kijelző sérülhet, max 10K a csere. Ekkora méretben, ezért a pénzért, senki nem rúg labdába.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#631) TpS válasza Sonja (#626) üzenetére


TpS
őstag

A miui alatt vannak alapban ilyen widgetek, mint a képernyőzár, wifi ki/be, lámpa, repülőmód ki/be.

(#632) TpS válasza Kkromer (#629) üzenetére


TpS
őstag

Telefonra is igaz, hogy amint kihozod a boltból vagy 20%-ot csökken az eladási értéke.

(#633) TpS válasza F.B.I. (#630) üzenetére


TpS
őstag

Azért kíváncsi lennék, hogy a honor 8x max a 7.12"-os kijelzővel milyen?

(#634) Kkromer válasza TpS (#632) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Ja..tapasztaltam..
.

(#635) Kkromer válasza TpS (#633) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Arra én is!

Van Honor Note 10 is Amoleddel. Az szép lehet!

(#636) F.B.I. válasza Kkromer (#635) üzenetére


F.B.I.
veterán

Biztos szép meg jó a Honor de itt lesz mögötte támogatás is évekig.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#637) lovi27


lovi27
addikt

Official Global Stable MIUI V10 | MI MAX3 V10.0.3.0 OEDCNFH/L]

Belinkeltem, mert a cím alapján MIUI10 Global Stabil és azt írták:
For now no OTA.
De vigyázat! A hozzászólásban figyelmeztet valaki, hogy ez nem a GLOBAL, hanem a CHINA verzió. Higgyünk neki! Inkább csak azok töltsék,
akik a CHINA ROM-ot használják!(/L)

[ Szerkesztve ]

(#638) Milestone2 válasza lovi27 (#637) üzenetére


Milestone2
nagyúr

OEDCNFH

A verziójelzésben ott a CN tehát kínai.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#639) F.B.I. válasza Milestone2 (#638) üzenetére


F.B.I.
veterán

Legutolsó EU rom nálad jól muzsikál?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#640) Milestone2 válasza F.B.I. (#639) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hehe...soha nem használtam EU (Multi) ROM-ot...

Mi3-on még miui.hu-t teszteltem...de én China Developert használok...meg Global Developert egy készüléken a fordítás miatt.

Nem tudok válaszolni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#641) TpS válasza F.B.I. (#639) üzenetére


TpS
őstag

Fusd át az eu rom fórumán a hozzászólásokat. Ha nincs max 3-ra hiba miatti sírás, akkor nincs vele gond. :D

(#642) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kösz urak, olvasok majd. Egyébként global developer milyen? MIUI 10 után már kissé fura a 9

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#643) Kkromer válasza joey04 (#46) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Nem jobb az üzemidő.

Gsmarénán a 3-at is láthatod.

3 napot használtam, kb.11-12 órás SOT-ot produkált, szemben a Max 2-őmmel, ami kb.14-et tudott.

Sajnálom, h a Max 2-őt eladtam...A kijelzője miatt főleg.

(#644) TpS válasza Kkromer (#643) üzenetére


TpS
őstag

Azért kell jó pár töltés, mire beáll a fogyasztás, illetve a romtól is nagy mértékben függ.

[ Szerkesztve ]

(#645) lovi27 válasza Milestone2 (#638) üzenetére


lovi27
addikt

Itthoni megoldással nem javították, hanem törölték a téves hírt. Már nem elérhető.
Pedig más források szerint is végre kiadták a MIUI10 stabil változatát a CHINA ROM-hoz. Akit érdekel innen tölthető.

Rövid időn belül követnie kéne a GLOBAL stabilnak is, mert a két ROM között nincs túl sok különbség. Ki kell szedni a kínai nyelvet és a nekik szóló appokat, és betenni a többi lokalizációt, valamint a Google szolgáltatásait. Elvileg ennyi.

(#646) joey04 válasza Kkromer (#643) üzenetére


joey04
titán

Igen, láttam, köszi! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#647) Sonja válasza F.B.I. (#627) üzenetére


Sonja
veterán

Köszönöm a választ! :R Erre az IMAK-ra gondoltál? :F Ugyan az árban, szóval akkor ez is lehet. :K Bár feltenni én félek, remélem valmelyik boltban felteszik. :B :D

(#631) TpS: Köszi neked is!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#648) F.B.I. válasza Sonja (#647) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, annyi, hogy rendes márka feliratos, nagyon igényes dobozban van, tehát ha nem olyat kapsz, akkor hamisítvány. Erre figyelj.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#649) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Úgy néz ki, marad még egy darabig a stabil rom, a 720 órát én is megkaptam. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#650) Milestone2 válasza F.B.I. (#649) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tegnap vettem a lányomnak egy Redmi 5 Plust, és 72 órát kaptam...a fiókját 2018 aug. 2-án készítettem, tehát nem túl öreg...nem értem a logikát, mi szerint osztja ki az órákat...valaki régebben az írta, a fiók "öregsége" szerint, de nem hinném, hogy F.B.I. kolléga fiókja fiatalabb, mint az előbb említett...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.