Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) cuccos19


cuccos19
tag

Turbado.hu-ról rendelt már valaki? Mármint konkrétan Xiaomi telefont. Milyen ROM-al forgalmazzák őket? Van egyáltalán a Max 3-hoz hivatalos EU stabil ROM kiadva? A két év garancia bejön, de amíg nem tudom hogy pontosan milyen ROM van rajta nem akarok kockáztatni. Nekem elég a ritkábban frissülő stabil is, és nem szeretnék ROM-al Meg bootloader nyitással és hasonlókkal szórakozni.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#902) F.B.I. válasza cuccos19 (#901) üzenetére


F.B.I.
veterán

Gyári stabillal árulják, beszéltem velük de vállalkozásra ott nem érdemes venni, ezért kimaradtak.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#903) cuccos19 válasza F.B.I. (#902) üzenetére


cuccos19
tag

Nem régóta én is vállalkozó vagyok, de áfá-t nem tudok visszaigényelni, ezért végül is nekem mindegy ilyen téren. Más telefonok árait összehasonlítva (konkrétan Redmi Note 5) pár ezer forint pluszt láttam a Turbado áraiban az EU Stock-éhoz képest, viszont az EU Stock csak egy, a Turbado meg két év garanciával árulja a készülékeit.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#904) F.B.I. válasza cuccos19 (#903) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vedd a Turbadónál.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#905) AxBattler válasza cuccos19 (#903) üzenetére


AxBattler
félisten

1 évig gyártói, második évtől bolti?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#906) F.B.I. válasza AxBattler (#905) üzenetére


F.B.I.
veterán

Semmilyen gyártói nincs. Visszaviszed a boltba, feltehetően, ők is a Wayteq - el csináltatják. Gyártói? Az csak Kínában van hivatalosan, oda meg csak a Firstphone küldi ki.
A Turbadónál érdemes a prémium garanciát kötni, akkor egyből cserélik a telefont, nem kell várni a szervizelésre.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#907) AxBattler válasza F.B.I. (#906) üzenetére


AxBattler
félisten

Természetesen a Wayteq garira gondoltam.
Oda bevihetem magam is, vagy kizárólag a Turbado-n keresztül?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#908) F.B.I. válasza AxBattler (#907) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem beviheted magad is, ha rajta van a garancia levélen a Wayteq felirat. Egy telefont, nekem megérne, hogy pontosítsam, vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#909) faja0124


faja0124
tag

Valaki fel rakta már a global béta verziót?

(#910) F.B.I. válasza faja0124 (#909) üzenetére


F.B.I.
veterán

Honnan?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#911) Milestone2 válasza faja0124 (#909) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most látom, hogy elsején megjelent...hát ettől még nem térek át kínairól...

Itt a link...egy sorral fentebb.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#912) F.B.I. válasza Milestone2 (#911) üzenetére


F.B.I.
veterán

Majd meglátom. A jelentkezésre, úgysem válaszoltak.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#913) Milestone2 válasza F.B.I. (#912) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Arra nagyon lassan szoktak...vagy sehogy se...
Régen kevesebb régióban voltak jelen, több idő jutott mindenre.
Akkor is a en.miui.com weboldalon fognak a postaládádba. Kb ennyit:

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#914) faja0124 válasza Milestone2 (#913) üzenetére


faja0124
tag

Szerinted global stabilról át tudok váltani béta globalra a saját frissítés appban? A redmi note 4 simán ment de most nem tudom hogy mi a helyzet

(#915) F.B.I. válasza faja0124 (#914) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem igen.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#916) Milestone2 válasza faja0124 (#914) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyitott bootloaderrel bizonyosan.
Zárt mellett sem tudsz bajt okozni, legrosszabb esetben nem engedi.
ANTI ROLLBACK szabály érvényes! Nem telepíthetsz régebbi kiadású global fejlesztőit még global stabilra sem (ugyanígy fordítva nem telepíthetsz régebbi kiadású global stabilt sem global fejlesztőire) mert HARDBRICKELI a telefont!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#917) faja0124 válasza Milestone2 (#916) üzenetére


faja0124
tag

BL. nyitva. Az mit jelent hogy régebbit nem telepíhetek? A legfrissebb global stabil van fent és a legfrissebb global bétát szeretném felrakni. Majd hétvégén ki próbálom

(#918) F.B.I. válasza faja0124 (#917) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mehet rá. A héten én is átállok... szeretem a kihívást. És szeretek sírni is. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#919) Milestone2 válasza faja0124 (#917) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A legfrissebb global stabil régebbi megjelenésű, mint a most megjelent global fejlesztői...
...ergo ez mehet rá. Visszafelé nem mehetne, mert brickelné a telefont...

A lényeg, hogy az ANTIROLLBACK szabály alá eső telefonoknál, mindig csak frissebb romot tehetsz fel.
Tilos a DOWNGRADE...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#920) F.B.I. válasza Milestone2 (#919) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az még mindig áll, hogy stabilról fejlesztőire váltva, érdemes újrabelakni a készüléket?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#921) Milestone2 válasza F.B.I. (#920) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Észlelni fogod, hogy kell-e FR (Factory Reset), de általában igen...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#922) faja0124 válasza F.B.I. (#920) üzenetére


faja0124
tag

Én mindig azt csináltam eddig felrakom utána még egy gyári visszaallitas

(#923) F.B.I. válasza Milestone2 (#921) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor lesz neki. Bár egy kitakarított magyar romnak jobban örülnék.
Kínai fejlesztői miben másabb, jobb (azon kívül, hogy csak angol)?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#924) Milestone2 válasza F.B.I. (#923) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Előbb kap meg minden fejlesztést...
(MIUI.HU ROM csak akkor lehetne, ha a srácok valamelyike venne magának Max3-at, vagy a felhasználók dobnának össze egy készülékre, mint anno pár új készüléknél)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#925) F.B.I. válasza Milestone2 (#924) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kevesen vagyunk, annyit meg, így nem ér sajnos, bár a Note4 és 5 vásárlást támogattam. A Note5, a mai napig kapja. Köszönöm is a munkájukat. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#926) Milestone2 válasza F.B.I. (#925) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én eddig mindegyikbe beszálltam...
pedig soha nem használtam miui.hu romot
(ha megkértek rá kiadás előtt teszteltem Mi3-on, de az rég volt)...
megsüvegelendő a lelkesedésük és kitartásuk.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#927) F.B.I. válasza Milestone2 (#926) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen. Nagyon lelkes társaság. Jól csinálják. Valahol irigylem is őket, kár, hogy ehhez a részéhez, nem értek az androidnak.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#928) AttilaMvh válasza F.B.I. (#918) üzenetére


AttilaMvh
tag

Én sírni nem szeretek, úgyhogy megkérlek oszd majd meg a tapasztalataidat. Én Max1-en két éve developeren vagyok, most várok egy max3-at, és ha lehet azzal kezdem, hogy a stabilt leváltom a developerrel. A mostani RN5- ön is ezt tettem, és nem bántam meg. Le akarom cserélni, mert a Max után kicsi a 6 col, és került gazda rá, a Max1 pedig már nem ízlik a RN5 után, marad tartaléknak.

(#929) placebo2018


placebo2018
csendes tag

Tudja valaki hogy most gorilla glass védelem van rajta vagy nincs?

(#930) TpS válasza placebo2018 (#929) üzenetére


TpS
őstag

(#931) F.B.I. válasza AttilaMvh (#928) üzenetére


F.B.I.
veterán

Még 48 órám van hátra a BL nyitásig.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#932) F.B.I. válasza F.B.I. (#931) üzenetére


F.B.I.
veterán

Vagy a fejlesztői alatt is tudom majd nyitni a bootloader-t? Ha igen, már teszem is fel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#933) Milestone2 válasza F.B.I. (#931) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bebebe...lányom Redmi 5 Plus-án már csak 24...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#934) Milestone2 válasza F.B.I. (#932) üzenetére


Milestone2
nagyúr

nem tudom, mindig china fejlesztőin nyitottam...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#935) F.B.I. válasza Milestone2 (#934) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor szerintem ezen is nyílik. Csinálom is.

24 óra mi? Gyorshajtó! :P

Már csinálja is.... :U

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#936) F.B.I. válasza F.B.I. (#935) üzenetére


F.B.I.
veterán

Már fel is ment és most egy gyári visszaállítás még. Aztán este jelentkezek milyen. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#937) Milestone2 válasza F.B.I. (#936) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#938) F.B.I. válasza Milestone2 (#937) üzenetére


F.B.I.
veterán

Xiaomi SIm aktiválás folyamatban felirat be van ragadva az értesítési sávon. Ezzel tudok valamit csinálni? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#939) Milestone2 válasza F.B.I. (#938) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom...
...gondolnám, ha sikeresen lefutott az aktiválás el kéne tűnjön.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#940) F.B.I. válasza Milestone2 (#939) üzenetére


F.B.I.
veterán

A MIUI fiókban kértem az üzenetek szinkronizálását....na azóta van beragadva. Amit már most látok, hogy gyorsabb, mint a globál.

És be van ragadva az üzenetek kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#941) Milestone2 válasza F.B.I. (#940) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A globál gyorsabb mint a globál???
(vagy a fejlesztői globál gyorsabb mint a stabil globál)???

Még nem sikerült neki az aktiválás...ha majd sikerült el kell tűnnie...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#942) F.B.I. válasza Milestone2 (#941) üzenetére


F.B.I.
veterán

A fejlesztői globál, már mostani telepítés közbeni hasznalat során is gyorsabb, mint a Stabil globál.

Lehet bekavar a régió a sim aktiválásban? Állítsam vissza Magyarországra, Honkongról, amíg lemegy?

Na erre megjött, hogy sms elküldve a sim aktiválásához de maga az sms sehol. :U

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#943) Milestone2 válasza F.B.I. (#942) üzenetére


Milestone2
nagyúr

SMS elküldve...
...azaz a telefonod elküldte az aktiváló SMS-t, szóval hamarosan el kéne tűnnie a feliratnak, vagy eltüntethetővé kellene válnia (jobbra húzással)

Akkor kéne látnod, ha fogadtál volna SMS-t.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#944) F.B.I. válasza Milestone2 (#943) üzenetére


F.B.I.
veterán

Értelmezésből egyes :DDD . Mert az ilyeneket mindig 24 órás meló után kell csinálnom. :))

Ami belekerült újdonság (nekem): aksi kijelzés ikon (tetszik) olvasómód fényerő (tetszik), eddig megfelel. BT, hívás tesztelés később, aksira leszek még kíváncsi, lehet jobb lesz.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#945) TpS válasza F.B.I. (#938) üzenetére


TpS
őstag

A 2s-en nekem is volt ilyen beragadt üzenetem. Nem foglalkoztam vele, aztán később sikerült.

(#946) Sonja


Sonja
veterán

Jelentem, végül megrendeltem a 220volt-tól a telefont! :C Meg persze máshonnan imak pro+ üvegfóliát, egy ütésálló ujjgyűrűs tokot (ott! transform pro), illetve egy USB-C -> USB-A átalakítót (Samsung). Kíváncsi leszek rá nagyon. :K Remélem minden rendben lesz. :B :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#947) Milestone2 válasza Sonja (#946) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ma mennyiér' vesztegetik s melyik verziót?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#948) Sonja válasza Milestone2 (#947) üzenetére


Sonja
veterán

Náluk 95eHUF (ingyen szállítással), a hivatalos WayteQ magyar garral (global verzió).

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#949) Milestone2 válasza Sonja (#948) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát az drága...Mondjuk nem mindegy melyik verzió (4/64 vagy 6/128)...
...de most már működik a hivatalos MI Store

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#950) AxBattler válasza Milestone2 (#949) üzenetére


AxBattler
félisten

90k HUF-ért kb. korrekt a Max 3... :U

A Note 6 Pro-t viszont még drágának érzem 75k HUF-ért.
A Mi A2 Lite 4/64GB, ami gyak. ugyanaz, csak stock droiddal, már vihető 65k HUF-ért.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.