Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) kcsa válasza Bilux (#2247) üzenetére


kcsa
veterán

Valóban, nagyon úgy néz ki, hogy ennyi volt.

(#2252) Timer válasza stevee251 (#2248) üzenetére


Timer
veterán

+1. Aquamailnél nincs jobb, az ősidők óta használom Androidon. Amit nem tud, az nem is kell. Ja, és minden értesítés rendben megjött az évek alatt, soha nem kellett szenvednem a doze miatt sem vele. Megvettem, minden forintját megéri! Hasonlóan pró a K9 volt ezeréve, a többi pedig a közelében sincs (a Nine még nem rossz, de azzal is szopnak a doze miatt).

Az 5T kifuttatása szerintem várható volt, csomó helyen bencselgetik már a hatost, nem lehet a véletlen műve ennyi kiszivárgó tartalom. Mindenesetre, szerintem én most nem váltok, bár ugyanez volt az 5T megjelenésekor is, aztán mégis csak. A kijelző alá beküldött ujjlenyomatolvasó, illetve az optikai képstabi kettőse például elgondolkodtatna, bár a hátlapi ujjlenyomat olvasóval se nagyon közdük a face unlock miatt. Vagy az a lencserendszer, ami az ötösben volt, na az szerintem jobban teljesített portréknál (amit én jellemzően lövök), mert nem csak imitálta a mélységélességet szoftveres úton, így ha azt visszahoznák, megint nyílna a pénztárca.

[ Szerkesztve ]

(#2253) racerx válasza Timer (#2252) üzenetére


racerx
őstag

Én szinte biztos nem váltok, Ha esetleg kamerában domborítanának nagyot (amit nagyon erősen kétlek) akkor talán, de a többi dolguk nem izgat, szerintem semmi ujdonság se lesz benne (a notch-ot azé nemvenném ide).

(#2254) ßrainiac válasza racerx (#2253) üzenetére


ßrainiac
addikt

Muszaj nekik, en konkretan varom a 6-ost, mert ezzel a kameraval nem sokra megyek. Meg az utalt notchot is bevallalom ha jo lesz a kamera, meg persze ha jol ki tudok jonni arban a cserevel..

(#2255) glugi válasza Timer (#2252) üzenetére


glugi
aktív tag

+1 az Aquamail-re, bár én napi szinten nem használom. De pl. rokon mobilján vígan elvan 4 saját céges fiókkal, minden működik, még talán sok is a funkciója annak, aki nem power user. Igaz karácsonyi akcióban, de 1200 Ft volt a full verzió - azért kellett leginkább megvenni, mert 2 fiókig kezel ingyen.

Talán pont itt a topikban ajánlottátok még tavaly nekem :)

(#2256) macii97 válasza ßrainiac (#2254) üzenetére


macii97
senior tag

Borítékolom, hogy a kamera csak közepes lesz, ahogy eddig is... Ez nem az a márka, amit te keresel... :)

(#2257) racerx válasza ßrainiac (#2254) üzenetére


racerx
őstag

Sajnos én is azt mondom, hogy nem lesz. 3 mas is ilyen volt, 5 és 5T is. Vajh mitől táltosodnának meg? (tegnap is olyan helyen fotóztam, hol visszasírtam az S8-at, de hát ez van.)

(#2258) ßrainiac válasza macii97 (#2256) üzenetére


ßrainiac
addikt

Boritekolhatod, en azert meg megvarom a veget.

Ismerem a markat, koszi :U

Csodalkozni fogsz talan, de tobbszor megtortent mar h Photos-ban bongesztem a kepeim tobb evre visszamenoleg es meg kellett neznem adott kepek infojat h mivel lettek love, en mindig elcsodalkoztam azon hogy a OnePlus One-nal.

Nem hinnem hogy urtudomany 2018-ban egy epkezlab kamerat beletenni / felszoftverezni megfeleloen. Az viszont egyenesen gaz ami a pottyozodessel megy az 5T-nel - nem javitjak, de a telot meg mar vonjak ki a forgalombol 🤣

(#2259) ßrainiac válasza racerx (#2257) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azert a nemregiben tartott kameras open ears forum nehogy mar egy alibi kozvelemenykutatas legyen..:U

(#2260) YAS-dude válasza ßrainiac (#2259) üzenetére


YAS-dude
őstag

Kutattak már közvéleményt az alert sliderről is...

(#2261) ßrainiac válasza YAS-dude (#2260) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azt nem kovettem, nekem ez az elso alert slideres cucc, es tokeletesen teszi a dolgat.

(#2262) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
2 kérdésem lenne:
Ti mindig a Dash töltővel töltitek a telefont, vagy akkukímélés miatt néha érdemes más kábellel és töltőfejjel is tölteni (amikor nem kell, hogy gyorsan feltöltsön)?

Illetve a másik: tegnap este 5%-on voltam, kikapcsoltam, hogy majd reggel feltöltöm, gondoltam nem hagyom töltőn egész éjszaka. Erre reggel mikor dugnám rá töltőre látom, hogy be van kapcsolva. A furcsa az hogy uptime-ból visszacsekkolva 6:10 óta volt bekapcsolva, ekkorra szokott lenni beállítva a napi ébresztés, de most nem volt beállítva, akkor miért kapcsolt be mégis?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#2263) macii97 válasza ßrainiac (#2258) üzenetére


macii97
senior tag

Nem űrtechnológia, de két dolog kell hozzá. Szakember és pénz. A szakembert ki kell fizetni, az is pénz, tehát sok pénz kell. Kinek kellene kifizetni? A vásárlónak... jaa akkor nem 500 dodó lenne az 5t, hanem 700...

(#2264) #42098752


#42098752
törölt tag

Üdv.!

Honnan érdemes megrendelni?

XXLGSM-ről tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

(#2265) szkorhetz válasza #42098752 (#2264) üzenetére


szkorhetz
őstag

Csak a hivatalos honlap.

(#2266) YAS-dude válasza HREH (#2262) üzenetére


YAS-dude
őstag

A dash töltő jó. Nem melegszik az akku, nem kell rajtahagyni egész éjjel. Ezzel pont kíméli az akkut. Kb az egyetlen dolog ami másik telefonra váltva tényleg hiányozna.

(#2267) Divinity


Divinity
őstag

Sziasztok!

Nagyon szemezgetek egy 5T-vel mostanában. :)
Van aki Samsung Galaxy S8-ról váltott és tudna segíteni a döntésemben? :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2268) #42098752 válasza szkorhetz (#2265) üzenetére


#42098752
törölt tag

A hazai boltokkal mi a gond? Nem európai piacra szánt modellt árulnak?

(#2269) macii97 válasza #42098752 (#2268) üzenetére


macii97
senior tag

Összefoglalóba le van írva minden, ugyanaz vonatkozik a hazai boltokra is... Egyik sem fog 2 éves gyári garanciát adni, és kitudja hol szervizelik...

(#2270) #42098752 válasza macii97 (#2269) üzenetére


#42098752
törölt tag

Köszönöm és elnézést kérek.

(#2271) racerx válasza Divinity (#2267) üzenetére


racerx
őstag

Én igen, irtam róla párszor, keress rá a topicban

(#2272) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Éppen root után járok, elvileg sikeresen végigment a dolog. Kérdésem annyi lenne, hogyha tegnap készítettem biztonsági mentést (elvileg gdrive), akkor azt hogyan tudom most visszatölteni?
Ha a rootolt telefont visszaállítom gyárira (restore), lehet valami gond? Mert akkor restoreolom mégegyszer, és akkor felajánlja talán, hogy biztonsági mentésből visszaállítás.

Köszi.

yo

(#2273) Viper26


Viper26
nagyúr

Navbar alul nem lehet fekete?

Fut a Waze pl, és alul ott világít fehéren...

iPhone 14 | FR955

(#2274) kcsa válasza Viper26 (#2273) üzenetére


kcsa
veterán

Ettől én is kivagyok... Navbar apps úgy-ahogy segít rajta.

(#2275) gilfoyle válasza Viper26 (#2273) üzenetére


gilfoyle
őstag

A kikapcsolása nem megoldás?

(#2276) macii97 válasza Viper26 (#2273) üzenetére


macii97
senior tag

Ha fekete lenne, rajta fehér ikonokkal, gyakorlatilag pillanatok alatt beleégne a panelbe, ezért tették a fehér háttérre a szürke ikonokat. Kapcsold ki, vagy remélhetően jön stabilba a navigációs gesztus mód, ami megoldja a gondot :)

(#2277) Divinity válasza racerx (#2271) üzenetére


Divinity
őstag

Köszi! :R
Végig nyálaztam az összes ide kapcsolódó hozzászólást. :DDD
A kameráról egy bővebbet tudsz írni (akár privátba is)? Én nem zárkózom el a manuális módtól így ha abból lehet jót kihozni már örülök. :D Esetleg a Google Camera HDR+ nem dob a dolgokon?

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2278) ßrainiac válasza Divinity (#2277) üzenetére


ßrainiac
addikt

De, rengeteget dob. Csak sajna osszepontozza az egesz fotot.

Ha ezt megoldanak OnePlus oldalon, tokeletes telefon lenne.

(#2279) racerx válasza Divinity (#2277) üzenetére


racerx
őstag

Bővebbet nem igen, manuálba nem fényképezek (1: nem értek hozzá, 2: én csak előkapom és fotózok, se idő, se kedvem nics mauálba b..odni :) ). Világosban jó a kamera (igaz ott melyik nem..), viszont kevés fénynél nagyon elvérzik az S8 mellett. Általában vaku nélkül szoktam (ja és a vakuja is gyengébb mint S8-nál), és ott soxor besz..ás milyen fasza képeket lőtt az S8 (mittomén sok koncerte járok és ott lövők pár fotót, igazi gyilkos fényviszonyok :), nézőtés sötét, a színpad meg full fényár, stb stb. No itt az OP5 totál gáz, elmosott olajfestmény, sok pacával, az S8 meg megdöbbentően fasza képeket lőtt. Vagy pl multkor a fiam ovijában szülinap a teremben, és sajna ott is zongorázni lehet a kül. az én képeim, meg az asszonyé között (ő kapta meg az S8-at). De ez az 1 dolog amiben rosszabb, minden másban sokkal jobban szeretem. Ezt sajnos be kell vállalni itt.

(#2280) YAS-dude válasza Divinity (#2277) üzenetére


YAS-dude
őstag

Gcam hdr+ marhajó lenne, de sajnos a oneplus kamera driver/hal hibás, ezért tele lesznek a fotók kis fehér pöttyökkel, amik a hdr+ varázslást is károsan befolyásolják. Xda-n (vagy redditen?) már egész pontosan kiderítették, hol a hiba, már csak a oneplusnak kéne rászánni 1-2 mérnökórát.
Persze ez az egész még nem oldja meg azt hogy nagyon kicsi az érzékelő cmos és nincs OIS. Ezek miatt aztán emelni kell az iso-t, az meg termeli a zajt. Anit jól elmos a oneplus szoftver, a részletekkel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#2281) kenny123 válasza kenny123 (#2272) üzenetére


kenny123
addikt

Oké, ezzel megvagyok...

Sikerült valakinek már normális üveg fóliát találni a telefonra? Rendeltem egyet bangoodrol, de a képernyő szélein minimálisan belóg a fólia kávája, nem 100% méret pontos.

Illetve, tudtok ajánlani esetleg alkalmazást, amivel konzol kontrollert (ps3-ps4-xbox) tudok csatlakoztatni a telefonhoz, és személyre szabni? Sixaxis szokott jó lenni hozzá, de valamiért ezt a telefont nem támogatja.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.

yo

(#2282) macii97 válasza kenny123 (#2281) üzenetére


macii97
senior tag

A full cover be fog takarni, a sima (pl Nillkin H+) pedig annyival kisebb, kilóg alóla a kijelző picit... Nekem a nillkin szimpibb, de kinek mi.

(#2283) racerx válasza kenny123 (#2281) üzenetére


racerx
őstag

Vagy a gyári vagy a Nillkin. Gyári fullra véd, szépen fel lehet rakni, vastag (ezért sztem jobban is véd), de a szélén a fekete kitakar egy fél mm-t talán. Nem igazán zavaró. Viszont szerintem az érintésérzékenysége nem annyira jó, mint a Nillkinnél. Nillkin jóval vékonyabb, a szélén nem takar, kicsit zavaróbb így az élénél talán.
Kb ez a kettő normális van rá.

(#2284) #42098752


#42098752
törölt tag

Rendeltem egy ilyen készüléket, bár nagyon tartok tőle, lévén nem vagyok androidos (és ráadásul kínai az eszköz), de a nagy kedvencem meghalt, ugyanis a gyártó levette a kezét róla, így lépni kellett. Remélem nem lesz vele gond... :F

Azoktól kérdezem, akik frissítették 8-ra: volt valamilyen gond a frissítés után?

(#2285) macii97 válasza #42098752 (#2284) üzenetére


macii97
senior tag

Hehe, manapság mi NEM kínai? Ne félj tőle, megbízható, gyors, szép, hardveresen időtálló telefont vettél, kétlem, hogy csalódnál. Semmi gond a frissítéssel.

(#2286) #42098752 válasza macii97 (#2285) üzenetére


#42098752
törölt tag

Bizony, bizony, manapság mi nem kínai...?
Jól esik az optimizmusod.

(#2287) macii97 válasza #42098752 (#2286) üzenetére


macii97
senior tag

A második Oneplusom, 3T-ről váltottam, azzal sincs már semmi baj. Ha oneplus.net-ről vetted, akkor a support is baráti, rendesek a srácok.

[ Szerkesztve ]

(#2288) #42098752 válasza macii97 (#2287) üzenetére


#42098752
törölt tag

Nem onnan rendeltem; az átlag magyartól eltérően nem vagyok (túl)érzékeny a jótállásra. (Bár idehaza is kaptam volna 2 évvel és nagyon + hozzáállással.)

(#2289) macii97 válasza #42098752 (#2288) üzenetére


macii97
senior tag

Ha kínából jön, ugye az áfa, vám fizetésre is gondoltál? (Mivel nem írtad honnan is van, csak eszembejutott.)

(#2290) kenny123 válasza macii97 (#2289) üzenetére


kenny123
addikt

Már csomó oldalon van áfamentes szállítás, banggood, gearbest. :))

yo

(#2291) macii97 válasza kenny123 (#2290) üzenetére


macii97
senior tag

Vágom, de arra is "gondolni" kell, nem? :D

(#2292) mukisrác válasza kenny123 (#2281) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Ugyan ezzel a problémával szembesültem, és kértem tanácsot pár héttel ezelőtt.
Rendeltem egy gyárit, sokkal kevésbé zavaró hogy a fekete kerete rátakar a kijelzőre mint a nilkin-nél, ami ugye kisebb és ezért kilátszik alóla a kijelző.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2293) kenny123 válasza mukisrác (#2292) üzenetére


kenny123
addikt

Akkor ezek szerint nekem is eredeti van. :D Mindegy, ez legalább jobban véd, meg jobban is néz ki. A kis takarassal akkor együtt tudok élni.. :)

yo

(#2294) #42098752 válasza macii97 (#2289) üzenetére


#42098752
törölt tag

Hazai vásárlásról van szó.

(#2295) Viper26


Viper26
nagyúr

DI FM másnál is crash-el lejátszás közben?

iPhone 14 | FR955

(#2296) cirx


cirx
senior tag

Úgy néz ki, a pletykák nem hazudtak. Oneplus6 már noccsal jön. Be kell állni a sorba. :N

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#2297) makopeter válasza cirx (#2296) üzenetére


makopeter
tag

Ha nem lesz más választásom, se veszek telefont notch csal.
Alul felül egy kis sáv sokkal igényesebb, tényleg nem értem...

(#2298) sszemtelen válasza cirx (#2296) üzenetére


sszemtelen
őstag

Ezt a képet egyik hivatalos OP oldal sem hozta le, ez is csak egy render. Majd lesz hivatalos kommunikáció is róla.

(#2299) cirx válasza sszemtelen (#2298) üzenetére


cirx
senior tag

(#2300) Edge válasza cirx (#2296) üzenetére


Edge
veterán

5t jó lesz min. 2 évre, majd akkor kiderül mi a trend notchnal rosszabbat most nem tudok elképzelni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.