Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) kcsa válasza kenccsi (#2950) üzenetére


kcsa
veterán

Fekete frosted shieldem van, teljesen rendben van, nyugodtan merem ajánlani, ég és föld a gyári szilikontokhoz képest. Persze néha le kell venni, hogy hátlap és tok között portalaníts mert ami bekerül attól karcos lesz, de ez kb. minden tokra igaz.

Bár amióta felraktam a dbrand skint, azóta tokot bedobtam a sarokba ;]

(#2952) racerx válasza kenccsi (#2950) üzenetére


racerx
őstag

Nálam sima hdr en volt ( középső beállítás fent a hdr nél). Akkor lehet hogy az volt a baj. Majd megnézem így is.

(#2953) Hejakut válasza Divinity (#2948) üzenetére


Hejakut
csendes tag

Öhm, de bizony - az 5T eredménye sajnos - 1.68 W/kg és 1.71 W/kg az EU szabvány szerint. A Tieid az USA-szabvány szerinti adatok, az sem kevés.

[ Szerkesztve ]

(#2954) kenccsi válasza racerx (#2952) üzenetére


kenccsi
tag

Én jelenleg ezt használom: "GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V7-test-10-Op5-5t" Minden alap beállítás, kivéve a beállítások/speciális-ban "Hdr+ paraméterek"-et magasra állítottam. Mikor fotózol meg érdemes minél stabilabban tartani, amíg körbe ér a karika. (Megjegyzem, bicajozás közben, félkézzel se tudtam mosott fotót csinàlni vele, úgyhogy nem kell elaggódni, inkàbb az esti óràkban tud igénybe vennie több mp-et is, de ott is rendben van simán kézből) egyetlen hátránya, hogy bizonyos esetekben valóban fehér pöttyöket produkál ha nagyon belezoomol az ember úgy látszik, de anyival szebb fotók készülnek, hogy simán megéri nekem. (Amúgyis ritkán látom a pöttyöket)

kcsa: Köszi, akkor megrendelem a frosted shieldet. ;)

(#2955) ßrainiac válasza kenccsi (#2950) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez a tok nagyon szokta adni a tobbi telomon, olyasmi tapintasu, mint az elso OnePlus telo volt.

G2-n es Nexus 6P-n is hasznaltam tobbek kozott.

Masik, h nagyon strapabiro, meg merem kockaztatni h meg self healingel is :DDD

Na ezzel nem fog csuszkalni a kezedben. Es vekonyabb, mint a frosted.

(#2956) YAS-dude válasza kenccsi (#2954) üzenetére


YAS-dude
őstag

A pöttyökre van megoldás, moddolt kamera lib magisk modul formájában.
https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=76543768&postcount=2927

(#2957) ßrainiac válasza YAS-dude (#2956) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ami vagy elkurja a face unlockot, vagy dinamikusan valtozo libeket hasznalsz. Jol tudom?

Nagyon orulnek egy ertelmes fixnek mar, mert asszony kapja meg az 5T-m es o fullosan 100% gcam hdr+ freak xD

(#2958) racerx válasza ßrainiac (#2957) üzenetére


racerx
őstag

Én használom, de nálam jó a face unlock.

(#2959) YAS-dude válasza ßrainiac (#2957) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ez nem rontja el, azzal kevered ami lehetővé teszi a front hdr/front portrait funkciót.

(#2960) ßrainiac válasza YAS-dude (#2959) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jaaaa, akkor tiszta sor, koszonom!

:R

(#2961) Divinity válasza Hejakut (#2953) üzenetére


Divinity
őstag

Jogos, de ugye az eu-s számításban pedig még nagyobb a limit szóval simán benne van.;)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2962) gonorrea válasza YAS-dude (#2959) üzenetére


gonorrea
senior tag

pedig nekem elbacta a faceunlock-ot, v7-10 teszt Gcam pedig indítás után fekete képernyő, majd pár mp után kilép :(

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2963) YAS-dude válasza gonorrea (#2962) üzenetére


YAS-dude
őstag

Most látom, hogy ebből a lib fixből lett közben egy v2, amiben benne van a front fix is (ami elcseszi a faceunlockot). De a lap alján ott az első verzió, az csak a dot patternre van hatással. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/op5fix/

(#2964) kenccsi válasza YAS-dude (#2956) üzenetére


kenccsi
tag

Csao!

Igen tudom, de nekem nincs rootolva, ha jól tudom ez meg csak úgy működik, viszont annyira nem zavarnak a pötyik, hogy csak amiatt rootoljam. De köszi! ;)

(#2965) gonorrea válasza YAS-dude (#2963) üzenetére


gonorrea
senior tag

letöröltem a libet, így Gcam megy, de front kamera csak színes pöttyöket csinál, ez a másik lib javít a front kamerán, mert ha nem akkor nem teszem még fel?!

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2966) kenccsi válasza ßrainiac (#2955) üzenetére


kenccsi
tag

Lehet hogy nem működik a link? Vagy csak telefonról most épp nem? Csak egy blank paget ad be. :/ :D

(#2967) Krisz1000 válasza bakki (#2938) üzenetére


Krisz1000
tag

szerintem is túlárazott az 5T. én abban reménykedtem, h most majd elindul lefelé, 130 körül már lecsapnék rá. de páran lehűtöttek itt, h nem lesz ilyen :(

(#2968) Krisz1000 válasza szkorhetz (#2943) üzenetére


Krisz1000
tag

az s8+-al mi volt a gond?
elvileg jobb telónak kéne lennie mint az 5T, de drágább is, nem?

(#2969) Divinity válasza Krisz1000 (#2968) üzenetére


Divinity
őstag

Miért kéne jobbnak lennie?

130ért nem fogsz 5T-t kapni még 1 évig szerintem, legalábbis nagyot semmiképpen sem.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2970) racerx


racerx
őstag

Nálam a v7-es Gcam van még az 1.0-ás fixel (magisk), és nincsenek pöttyök se fehér se piros, front kamera is jó, face unlock is jó.

(#2971) racerx válasza Divinity (#2969) üzenetére


racerx
őstag

Hát azért 130 körül most vannak fent 5T-k. Én se fogom többért felrakni. Remélem ez még belefér :)

(#2972) Krisz1000


Krisz1000
tag

hát a műszaki tartalom kicsit jobb, edge, nagyobb felbontás, amennyire a tesztekből látom jobb kamera... de ugye ezeknek gyakorlati haszna egy adott felhasználó esetében megkérdőjelezhető, az igaz.

(#2973) Divinity válasza racerx (#2971) üzenetére


Divinity
őstag

Nem használatra gondoltam.:)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2974) Divinity válasza Krisz1000 (#2972) üzenetére


Divinity
őstag

A SoC ugyanaz. A RAM több az 5T-ben. Ha jól tudom a háttértár minősége, sebessége megegyezik. Hol jobb hardveresen az S8 mint az 5T?
A nagyobb felbontás rosszabb, jóval rosszabb akkuidőt eredményez. Bár tényleg szép kijelző azt aláírom. Az edge nálam inkább hátrány volt, design-nak szép de ha gépész rajta megőrülsz. Amúgy pont pár napja írtam egy cikket logoutra az s8-ról váltás után.;)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2975) racerx válasza Divinity (#2973) üzenetére


racerx
őstag

Jah, hát az meg köztudott, hogy az OP ára mindíg ugyanannyi.. :)

(#2976) ßrainiac válasza kenccsi (#2966) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sry, idiota aliexpress berakott csomo toltelek dumat a linkbe...

Parancsolj

(#2977) kenccsi válasza ßrainiac (#2976) üzenetére


kenccsi
tag

Ó, nem is rossz, elgondolkozom még frosted s. meg e között. Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

(#2978) ßrainiac válasza kenccsi (#2977) üzenetére


ßrainiac
addikt

Volt mindketto, a frosted is jo minoseg, de ez vekonyabb ^^

(#2979) kenccsi válasza ßrainiac (#2978) üzenetére


kenccsi
tag

Hmm, mondjuk nekem pont az tetszene ami nem olyan nagyon vékony, pl tok nélkül nekem túl pici, túl vékony még az 5T is.. (tudom.. másoktól mindig megkapom hogy ez már tepsi, szerintem meg lehetne nagyobb. :D) Úgyhogy ha valamivel nagyobb, vastagabb lesz azzal nem lenne problémám.

(#2980) ßrainiac válasza kenccsi (#2979) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sztem legyen minel vekonyabb egy telo, ami vastag, meg nagy az ilyen caterpillar szeru melos szarokra emlekeztet xD

Mar latatlanban is felek merhogy a hatos picivel vastagabb lett ;]

(#2981) kenccsi válasza ßrainiac (#2980) üzenetére


kenccsi
tag

Nyilván van egy határ, na. Úgy gondoltam ha kb olyasmi mint az alapból hozzá járó tok, vagy annál picivel vastagabb az még okés. :D

(#2982) Divinity válasza racerx (#2975) üzenetére


Divinity
őstag

A helyi boltok ára nem, nem hivatalos forrás de a múltkor pont erről volt szó. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2983) Divinity válasza kenccsi (#2981) üzenetére


Divinity
őstag

Az IMAK nagyon jó, régen, talán nexus 6-on azt használtam és nagyon bejött. :)
Most ezzel szemezgetek csak a dbrand skin miatt még ne mvettem rá magam, hogy vegyek rá tokot. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2984) kenccsi válasza ßrainiac (#2980) üzenetére


kenccsi
tag

Mindenesetre rendeltem egy ilyen általad javasoltat. Meg lehet egy frosted s.-t is amíg ez ki ér. Köszi szépen a segítséget! :)

Divinity: Ez is valóban pofàs darab, masszívnak látszik. Örülök hogy dicsérték az Imak-ot, mostmár egy úton van hozzám. ^^

[ Szerkesztve ]

(#2988) aerosmith válasza oba (#2986) üzenetére


aerosmith
őstag

[Re:] Nem egyedül érkezett a OnePlus 6 (m)

ezt nem hívnám OP6 topicnak vagy melyikre gondolsz?

(#2989) macii97 válasza aerosmith (#2988) üzenetére


macii97
senior tag

De ez az ami van eddig. Majd ha lesz teszt, utána átszoknak az emberek oda. Az 5t-nél is így volt.

(A hirdetésed és kommentjeit, hogy ne lógjanak a levegőben kukáztam. Hardverapró!)

(#2996) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

betalokk fejezd be a flamet légy szíves!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2997) #42098752


#42098752
törölt tag

Az 5T müködik a Samsung Gear S3- al?

(#2998) Viper26 válasza #42098752 (#2997) üzenetére


Viper26
nagyúr

S3 Sport-tal hibátlanul ment, most a Garminnal szintén, szóval nincs gond ilyen téren.

iPhone 14 | FR955

(#2999) #42098752 válasza Viper26 (#2998) üzenetére


#42098752
törölt tag

Nagyon köszönöm.
Azt meg tudod mondani, hogy energiatakarékos üzemmódban, van folyamatos óra?

(#3000) Viper26 válasza #42098752 (#2999) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azt nem tudom sajnos, mindig normál módban volt.

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.