Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Divinity válasza gonorrea (#2500) üzenetére


Divinity
őstag

A priv-appba vannak. :)

Ezeket cseréltem le:

com.android.contacts
com.android.mms
com.android.dailer
com.oneplus.gallery
com.oneplus.deskclock

Értelem szerűen azt töröld csak amit kicserélsz. :)
Ja meg nem árt utána beállítani alapértelmezettnek mert magától nem teszi meg. :D

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2502) gonorrea válasza Divinity (#2501) üzenetére


gonorrea
senior tag

:R

Hogyan frissítetek? Érdemes leszedni innét a romot, és TWRP-ből, dity flash, vagy inkább menjen a clean install (tudom mindig jobb a tiszta telepítés)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2503) cirx


cirx
senior tag

Egy érdekes kérdés. Azt hogy lehet kikapcsolni, hogy a notification bart ne lehessen lehúzni a zárolt képernyőn? Egyáltalán ki lehet?

S23 GREEN

(#2504) Divinity válasza gonorrea (#2502) üzenetére


Divinity
őstag

Jól mondod a tiszta telepítés mindig jó, főleg ilyen ugrásnál. :)
Ellenben nyugodtan told fel dirty (csak legyen előtte mentésed) aztán ha rosszalkodik majd wipeolod

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2505) racerx


racerx
őstag

Én simán feltoltam twrp alól, semmit csak a dalvikot töröltem. Utánn a vissza a twrp+magisk. Semmi gond sincs vele .

(#2506) Csori72 válasza #42098752 (#2486) üzenetére


Csori72
aktív tag

200 euroér, és 3 pontér csakis kihangosítóval, v headsetel.
itt nagyon megy a bokorban kukucskálós, rádión átszólós megállítás. és amit a kolléga látott 500m-el korábban azt te az istennek se tudod kidumálni annak aki kivett a sorból.

..:: 1+TTTTT ::..

(#2507) Timer válasza racerx (#2505) üzenetére


Timer
veterán

+1. Fájdalommentes frissítés volt.

Tegnap estig bírtam a gesztúra vezérlést, és inkább visszatértem a virtuális gombsorra. Tök jól néz ki, meg minden, de hatalmas búzaság volt az alkalmazás menü / alkalmazás váltás funkciókat majdnem ugyanolyan mozdulatra tenni.Utóbbit szinte soha nem sikerült szimultán elérni. A visszalépés a bal oldalon tökéletes, az alkalmazás menü elérése szintén majdnem jó, egyedül a task váltás nehézkes így. Ja, meg fél napig szopattam magam a a szövegbevitellel, mert egy sorral lejjebb került ugyebár minden a kijelzőn, így írtam olyanokat... :)

Ha a task váltó átkerülne a jobb oldali felhúzásra, és minden más maradna így, szerintem használnám.

[ Szerkesztve ]

(#2508) Divinity válasza Timer (#2507) üzenetére


Divinity
őstag

Elvileg az Android P-ben már lesz gesztus vezérlés, remélhetőleg a Google megoldott benne valami jóságot. :D

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2509) gonorrea


gonorrea
senior tag

Másnál is megjelentek megint chrome frissítés után a reklámok? Van fenn adaway, magisknél is feltettem unified hosts managert (terminálon keresztül be is állítottam), mégis pl index hvg-nél ott vannak a reklámok. Ha törlöm a chrome frissítést akkor jó megint :(

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2510) racerx válasza gonorrea (#2509) üzenetére


racerx
őstag

Nálam nincs.De az adaway meg az unified magisk modul ua. kb. Nem lehet, hogy valami nem stimmel így a host fájloddal. Nézd meg mi van most benne.
Vagy nincs e beállítva az adat csökkentés opció véletlenül. Annál hatástalan az adaway.

[ Szerkesztve ]

(#2511) gonorrea válasza racerx (#2510) üzenetére


gonorrea
senior tag

csak chrome frissítés után van, ha visszaállítom alapra, akkor megint blokkolva vannak a reklámok. Host fájlban van 59554 sor, mit keressek? Meg hát pl FF böngészőnél tiltva vannak :D

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2512) szkorhetz


szkorhetz
őstag

8.1 óta időszakos lassulások, hatalmas lagok jöttek be, mindennapi tevékenységek, pl böngészés vagy chateles közben lesz használhatatlanul lassú a telefon..

(#2513) racerx válasza gonorrea (#2511) üzenetére


racerx
őstag

Akkor passz. Nálam semmi. Csak Adaway van fenn. Adatcsökkentést azért nézd meg.Nálam a 65.0.3325.109 van.

(#2514) gonorrea válasza racerx (#2513) üzenetére


gonorrea
senior tag

Nálad üres a host fájl? system/etc-ben is van 1, és gyökér/etc-ben is :/ viszont nem vágom hogy firefoxban eltűntetni a reklámokat, chromban meg nem

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2515) nagyzzz


nagyzzz
tag

Sziasztok! Aki feltette már az új os-t, mit tapasztal akku időben? Valami komoly bug van esetleg?

(#2516) macii97 válasza szkorhetz (#2512) üzenetére


macii97
senior tag

Legalább egy wipe cache - restart volt már? Vagy full wipe?

(#2517) racerx válasza gonorrea (#2514) üzenetére


racerx
őstag

Nem, nálam mindegyik fullon van az adaway bejegyzéseivael.

(#2518) szkorhetz válasza macii97 (#2516) üzenetére


szkorhetz
őstag

Cache és több restart is volt már.

(#2519) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Az új chrome-nál (66.) hogy tudom visszarakni hogy a címsor a képernyő alján legyen? 65.-ösnél így volt beállítva de a frissítés után nem tudom beállítani ezt.
Vagy esetleg hogy tudom a 65-ös chrome-ot visszarakni?
Valakinek van valami ötlete, vagy én vagyok ennyire láma?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2520) sszemtelen válasza mukisrác (#2519) üzenetére


sszemtelen
őstag

Innen ha leszeded a régi .APK-t?

(#2521) mukisrác válasza sszemtelen (#2520) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Amíg nem tudom eltávolítani a 66os verziót, addig nem enged telepíteni egy alacsonyabb verziót.
Nincs uninstall, törlés lehetőség a chrome-nál

Megtaláltam a frissítések eltávolítása gombot, köszi

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2522) cirx válasza mukisrác (#2521) üzenetére


cirx
senior tag

Automatikus frissítést azért kapcsold ki. ;)

S23 GREEN

(#2523) mukisrác válasza cirx (#2522) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Mindenképp...

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2524) twinkiecz válasza nagyzzz (#2515) üzenetére


twinkiecz
tag

Nálam minden ugyanolyan jó.

linktr.ee/twinkiecz

(#2525) Divinity válasza mukisrác (#2519) üzenetére


Divinity
őstag

chrome://flags url-re fel
Itt a Chrome Home-ot kell bekapcsolni majd 2x újraindítani a böngészőt.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2526) mukisrác válasza Divinity (#2525) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Igen, igen, 65-ösben így kell. Ezért akartam vissza rakni.
A 66-osban túrtak át valamit és ott nem így kell, Vissza áll dafault-ra a címsor felső megjelenítés

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2527) ßrainiac válasza mukisrác (#2526) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem meg nem is frissitheto 66-ra :DDD

(#2528) Divinity válasza mukisrác (#2526) üzenetére


Divinity
őstag

Ja értem :B

Nem sincs még frissítés

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2529) gonorrea


gonorrea
senior tag

Beszoptam, csináltam tiszta telepítést úgy hogy nem töröltem a feloldó kódot, után persze twrp alatt kitöröltem a megfelelő fájlt (rom újrarakás után hiába adtam meg nem lépett tovább és törölni sem tudtam a régit), most viszont twrp kódot kér! Az mi? Olvastam már utána, hogy lehetséges default_password de nem segített! Help me please! :O

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2530) Divinity válasza gonorrea (#2529) üzenetére


Divinity
őstag

Gyári recovery vissza és azzal clean flash. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2531) gonorrea válasza Divinity (#2530) üzenetére


gonorrea
senior tag

igen köszi próbáltam közben, de hiába nyomok rá az install internal storage-re, nem csinál semmit! Az hozzá tartozik, hogy volt egy teljes törlés, belső tároló kivételével, rom zip ott van a telefono, csak feltenni nem tudom mivel :O (töltögetem az unbrick romot, de androidfilehost-ról alig jön)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2532) gonorrea válasza Divinity (#2530) üzenetére


gonorrea
senior tag

Na gyári recoveryt visszatettem és Tool all in one program segítségével adb sideload opcióval sikerült a pc-ről feltenni a romot :R

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2533) nagyzzz válasza twinkiecz (#2524) üzenetére


nagyzzz
tag

Köszi szépen, feltettem én is. Kíváncsi leszek hogy szuperál.

(#2534) gonorrea válasza gonorrea (#2532) üzenetére


gonorrea
senior tag

Sajnos sok sz*rakodás, unbrick rom felrakása árán tudtam életet lehelni a telefonba, viszont ez az új rom nekem laggol, nem talál gps jelet, pedig volt clean instal, wipe-ok :/

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2535) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Mintha kicsit mások lennének a színek 8.1-en. Vagy csak én gondolom így? Nem rosszabb, mintha élénkebb lenne.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2536) kcsa válasza Gergosz2 (#2535) üzenetére


kcsa
veterán

Én is hallucináltam ilyet. Vagy van benne valami, vagy mindketten tévedünk :)

(#2537) Viper26 válasza kcsa (#2536) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én nem vettem észre eddig ilyesmit, az is igaz, hogy csak ma frissítettem. :)

iPhone 14 | FR955

(#2538) kenccsi válasza Viper26 (#2537) üzenetére


kenccsi
tag

Aksi nálatok milyen 8.1-en!? Vagy 1 nap alatt nem szabad messze menő következtetéseket levonni igaz? Pont egy hete raktam vissza Nougatot mert esküdni mertem volna, hogy ritkábban kellett töltenem akkoriban és érezhetően jobb lett az útóbbi 1 hétben valóban. Most 8.1 pedig tegnap 17:00 kor volt 100%, most 8:15 - 39%. Pedig nem is csináltam semmi megterhelőt csak neteztem. Nougaton a múlthéten 4g-n ment a spotify, közben messengeren társalogtam, meg fotózgattam a városban, amíg oda és vissza értem uticélomhoz, és kb 6-7% ment el egy óra alatt így. Na de majd még tesztelgetem, csak kiváncsi voltam, hogy később javulhat e ez (gondolom mennek a háttérfolyamatok, beállítások friss rendszernél), illetve, hogy nálatok mi a helyzet. Hozzátartozik, hogy 8.0 áról beállitasokban frissítettem majd mikor kész lett, stock recoveryből wipeoltam mindent, így clean installnak számít igaz?!

(#2539) Divinity


Divinity
őstag

Sziasztok!

Nem tudom valaki használ-e dbrand skint az 5T-n. Nekem tegnap érkezett meg és valami eszméletlen jó. :D
Annó volt már pár készülékemen de mindig rácsodálkozok mennyire minőségi a cucc. :))

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2540) zachary válasza Divinity (#2539) üzenetére


zachary
tag

Azért ez elég baba, mennyire volt macerás feltenni?

(#2541) YAS-dude válasza zachary (#2540) üzenetére


YAS-dude
őstag

A lényeg, hogy pontosan követni kell a felrakási útmutatót. Tényleg legyen jó világítás, kell a hajszárító és követni kell a sorrendet. (ja és kettőt küldenek, ha elrontanád elsőre). A red dragon skin a legfaszább ;)

(#2542) kcsa válasza YAS-dude (#2541) üzenetére


kcsa
veterán

Ez volt az utolsó löket hogy megrendeljem, idáig fájt az ára, de ez marha jól néz ki :R

(#2543) Divinity válasza zachary (#2540) üzenetére


Divinity
őstag

Egyáltalán nem az. :N
A videós útmutatók nagyon jók, ahogy a kolléga is írta azt kell követni és nem lesz baj. Valamint nem kell tőle félni, amíg nem nyomod rá rendesen simán lejön és már az elején kijön, hogy elrontod-e, ha igen, leveszed és újra. :)
Valamint tényleg kettőt adnak ha nagyon bénán menne elsőre. :D Vagy jó lesz biztonsági mentésnek is. :DDD

Black Dragon, Concrete és Bamboo volt még nekem ezen kívül, azok is nagyon szépek és hihetelen király minőségűek. :K

kcsa 20 dolcsi nem olyan drága azért és a fölött a szállítás is ingyen van na meg persze az nem csak 1 skin, az 5 dolcsi szállítás szerintem nem éri meg így. :) Én is egy PS4 skinnel rendeltem együtt és így ingyen volt a szállítás és van skinem két ezsközre is. :D

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2544) kcsa válasza Divinity (#2543) üzenetére


kcsa
veterán

A 20 dállár annyira nem drága, de azért egy fóliáért mégis :)

Viszont a betont én is néztem, az is erezett/bordázott felszínű?

(#2545) Divinity válasza kcsa (#2544) üzenetére


Divinity
őstag

Szerintem mindegyik olyan. :K A beton is nagyon jól néz ki s a fogása is elég király. :))

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2546) ßrainiac válasza Divinity (#2545) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem a camo skin van uton ide legalabb 1 honapja.

Azota mar vissza is utaltak az osszeg egy reszet kompenzaciokent.

(#2547) Divinity válasza ßrainiac (#2546) üzenetére


Divinity
őstag

A Camo ez előrendelős volt nem?
Amikor én néztem, hogy mit rendeljek az enyémre akkor még az volt, hogy jövőhéten szállítanak rendeljem elő azért is lett belőle a mahagóni nekem

Április 3 : Fizetés
Április 9: Feladás
Április 19: Megérkezés

Nálam ilyen volt a mostani rendelés. :K

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2548) ßrainiac válasza Divinity (#2547) üzenetére


ßrainiac
addikt

Marcius 10-en irtak h shipping in 7-10 days, majd elvileg aprilis 3-an amikor rajuk szoltam, irtak h utnak inditottak ;]

(#2549) Divinity válasza ßrainiac (#2548) üzenetére


Divinity
őstag

Érdekes nekem április 3-án az volt, hogy jövőhéttől lesz. :DDD
Csak megjön az hamarosan. :K

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2550) ßrainiac válasza Divinity (#2549) üzenetére


ßrainiac
addikt

Volt egy periodus amikor azt irta h a nagy kereslet miatt varni kelll ra vagy kifogytak, nem tudom. En azelott rendeltem meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.