Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) szuladam


szuladam
aktív tag

Valaki rájött hogy a 66-os chrome-nál hogy lehet a search bart alulra tenni?

(#2652) kenccsi válasza szuladam (#2651) üzenetére


kenccsi
tag

"chrome://flags" ban a "Chrome home" enabled-re állítva nem működik!?

(#2653) kenccsi válasza szuladam (#2651) üzenetére


kenccsi
tag

Régen így lehetett, de most utána olvastam és a Google abba hagyta annak a fejlesztését, valami Duplex van helyette most, adressbar marad a tetején, de alulról kapsz egy kis felhúzható fülecskét a bookmarkjaiddal...

(#2654) ßrainiac válasza kenccsi (#2653) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah..eleg gaz :/

(#2655) szuladam válasza kenccsi (#2653) üzenetére


szuladam
aktív tag

Hat kar erte: /

(#2656) Csori72


Csori72
aktív tag

ezt hozta ma reggel a pOsTA:

..:: 1+TTTTT ::..

(#2657) glugi


glugi
aktív tag

Ismét kérdésem lenne, most Bluetooth témában:
Kb. 30 percenként fullra hangosítja a zenét. Mindegy milyen lejátszó, mindegy milyen headset, vagy hangszóró. 8.1, épp frissítem az utolsóra. Ötlet?

(#2658) szkorhetz válasza glugi (#2657) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nálam nincs ilyen, pedig napi szinten 4 órát használok kb bluetoohos fülest.

(#2659) Csori72 válasza glugi (#2657) üzenetére


Csori72
aktív tag

nekem JetAudio, és legfrissebb rendszer nincs ilyen problémám (nem is volt soha). sem zene hallgatáskor, sem telefonálás közben. napi szinten én is 6-7 órát használok BT fülest, leginkább telefonálásra, de van amikor csak az autó rendszerére kapcsolva zenét hallgatok.

..:: 1+TTTTT ::..

(#2660) kenccsi válasza szuladam (#2655) üzenetére


kenccsi
tag

Ha nagyon hiányzik esetleg annyit tudsz, láttam rajtad kívül más is hiányolta, ha letöltessz egy 66 előtti verziót. Cachet meg minden adatot törölni kell a mostani Chrome-nál és akkor elvileg apk ból engedi telepíteni a régebbit...

(#2661) YAS-dude válasza glugi (#2657) üzenetére


YAS-dude
őstag

Szintén minden nap autóban bt zenehallgatás, ilet még nem tapasztaltam.

(#2662) glugi


glugi
aktív tag

8.1 óta van ez, a mai frissítés után is. Több mobillal kipróbáltam a BT cuccokat, csak a oneplus csinálja ezt. YouTube-on is akár. Wipe cache megvolt, talán ráveszem magam egy FR-re is, hátha. Fenébe... :(

(#2663) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Gyári Frissítés után a telefon "com.phone.android has stopped" üzenet van csak, és nem bírom bezárni.
6-7-edik alkalomra bezárja ugyan, de egyből a "gyári visszaállítás" üzenet jelenik meg és nem férek a telefonhoz.
Mit tudok ilyenkor tenni ?

Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2664) macii97 válasza eladogeppc (#2663) üzenetére


macii97
senior tag

Factory reset, ahogy mostanában a sok frissítéses probléma miatt ez erősen ajánlott. Tudom, sokan nem csinálnak és nincs gondjuk, de az emberek másik fele szív ilyenkor mint a boci, és nem tudja mi a baj.
A gond ott kezdődik, hogy már a nougat is alapból xarul sikerült, az oreok főleg, emlékezzünk mennyit szenvedtek(nek) a gyártók, hány visszahívás stb volt pl. itt a oneplusnál is volt leállás. Ezek a frissítések (nougat->oreo, 8.0->8.1) egyszerűen "igénylik" az fr-t, ami 99% hogy megoldja ezeket a gondokat, és az új belakást.
Emellett a rosszul megírt appok beragadhatnak, a google szerverei szórakozhatnak és ébren tarthatják a telefont (biztonsági mentés címén) amikor jön a battery drain stb... Vannak árnyoldalai ennek a naaagy szabadságnak...

(#2665) eladogeppc válasza macii97 (#2664) üzenetére


eladogeppc
veterán

Na jó, csak kellenének az adatok a telefonról, és nem férek hozzá. Van valami mód rá, hogy elérjem az adatokat ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2666) macii97 válasza eladogeppc (#2665) üzenetére


macii97
senior tag

Esetleg recoveryből wipe cache, vagy gépről megpróbálhatod a képeket, vidiket, doksikat átmásolni. Jobb ötletem nincs.

(#2667) eladogeppc válasza macii97 (#2666) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem tudom, mert engedélyezni kellene a hozzáférést, amit a hülye hibaüzenet miatt nem tudok.
Wipe Cache volt már.

Esetleg vissza lehet rakni a régi rendszert úgy, hogy ne vesszenek az adatok ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2668) macii97 válasza eladogeppc (#2667) üzenetére


macii97
senior tag

Hát megpróbálhatod a full zip-et letölteni a oneplus.com-ról, és egy próbát megér bár nemtom felmegy-e. De sajnos mivel velem még ilyen nem volt (ha kell bármikor gyalulom a telefont, ami fontos felhőben van, kb 10 perc alatt belakom újra 0-ról) nem tudok más tanácsot adni hirtelen, majd talán jön valaki aki okosabb. :/

(#2669) eladogeppc válasza macii97 (#2668) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi azért ! :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2670) MrLando


MrLando
csendes újonc

Akkor jól érzékelem,hogy ezek a problémák az újonnan felajánlott gyári frissitéssel együtt jöttek?

Már két-három napja feldobta nekem a frissitést,de egyelőre még nem töltöttem le.A 8.0 tökéletesen működik.

Valaki,aki már letöltötte mit ajánlana?

(#2671) twinkiecz válasza MrLando (#2670) üzenetére


twinkiecz
tag

Nálam hibátlan minden. És nem csináltam visszaállítást és semmi hasonlót.

linktr.ee/twinkiecz

(#2672) kcsa válasza MrLando (#2670) üzenetére


kcsa
veterán

Nem igazán tűnik problémásnak. Ne feledd, főként azok fórumoznak akiknek gondjuk van, a többiek csak használják :)

(#2673) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !

Teljes ZIP wipeolja az adatokat ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2674) gonorrea válasza eladogeppc (#2673) üzenetére


gonorrea
senior tag

nem, neked kell beállítani mi legyen wipenál törölve

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2675) FerBal


FerBal
csendes tag

Sziasztok! Gondoltam én is megosztom veletek itt az új rendszerrel kapcsolatos tapasztalataimat! Először dirty flasht csináltam. Ment minden szépen, de feltűntek kis apróságok... Amik korábban nem voltak ne nagy dolgokat képzeljétek el, de mivel én szőrszál hasogató vagyok észrevettem..., Nyomtam egy hr-t és lám minden rendben! Ja és nem a rendszerrel volt gond hanem inkább az appokkal, ilyen hogy 100bol nem 1x hanem 2x dobtak ki hogy sajnos leállt.... Jött tett az programoknak a friss setup! Persze nem lett volna muszáj megcsinálni, el is fogadom aki ezt mondja, de rosszat semmi kép se csinálsz vele... Sőt 😀😀😀 ennyi voltam 😋

(#2676) eladogeppc válasza gonorrea (#2674) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor előfordulhat, hogy a korábbi ZIP-et felrakva jó lehet a telefon ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2677) SharpSA


SharpSA
veterán

Nálam a főképernyőn eltűnik a statusbar. Hol lehet ezt bekapcsolni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2678) gonorrea válasza eladogeppc (#2676) üzenetére


gonorrea
senior tag

persze, próbáld újból feltenni simán, wipe csak cache-dalvik
veszteni nincs mit, max ha így sem javul, csinálsz egy tiszta telepítést

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2679) MrLando


MrLando
csendes újonc

Köszi a válaszokat!

Igazából most,hogy utána olvasgattam oneplus communityben mindenhol gyorsabb akkumerülést irnak. Ez nálatok észlelhető?

(#2680) Gergosz2 válasza MrLando (#2679) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem. Legfrissebb minden.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2681) kcsa válasza MrLando (#2679) üzenetére


kcsa
veterán

Percekben nem mérem, érzésre - ha van is - nem észrevehető. Nekem legalábbis :)

(#2682) gonorrea válasza MrLando (#2679) üzenetére


gonorrea
senior tag

Legfrissebb van fent nekem is, előzőnél úgy éreztem kicsit romlott az akkuidő, de most olyasmi mint először (7 óra üzemidő, 78 %, 1ó50p SOT), nem tiszta telepítés után :)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2683) MrLando


MrLando
csendes újonc

Köszi a válaszokat! Fel is telepitem akkor,aztán megnézzük lesz e észlelhető változás pozitiv vagy negativ irányba.

(#2684) makopeter


makopeter
tag

December óta minden frissítést felraktam fr és cache törlés nélkül, minden hibátlanul működik. Ilyen okostelefonom se volt még. :K
Egyébként nekem nagyon bejön a gesztus vezérlés, teljesen magától értetődő a használata.

(#2685) Viper26 válasza makopeter (#2684) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1 :)

iPhone 14 | FR955

(#2687) Divinity válasza SharpSA (#2677) üzenetére


Divinity
őstag

Gyári launcher vagy felraktál valamit? A gyárin nem kéne, hogy kikapcsolható legyen

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2688) SharpSA válasza Divinity (#2687) üzenetére


SharpSA
veterán

Gyári
Mindenhol van statusbar kivéve a kezdő képernyőn. Kerestem erre beállítái lehetőséget, de nem találtam.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2689) taletale


taletale
tag

Nálam ma csinált egy furcsaságot. Minden ok és figyelmeztetés nélkül újraindult a telefon. (8.1 verzió) Remélem ez csak egy anomália volt és nem az Oreo felé véletlenszerűen újraindulós hiba jön ki. Valakinek volt ilyen az új OTA frissítés óta?

OnePlus 5T 8/128GB -> OnePlus 9Pro 12/256GB

(#2690) Viper26 válasza taletale (#2689) üzenetére


Viper26
nagyúr

Semmi, teljesen rendben van szerencsére.

iPhone 14 | FR955

(#2691) eladogeppc válasza gonorrea (#2674) üzenetére


eladogeppc
veterán

Sajnos nem áll helyre.

TWRP telepíthető egyszerűen ? Kell nyitni a bootloader-t ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2692) YAS-dude válasza eladogeppc (#2691) üzenetére


YAS-dude
őstag

Kell nyitni. Szóval minden adat repül a telefonról (média/fotók is).

(#2693) mgy


mgy
senior tag

Van esetleg másnál is gond a smart lockkal?
Eddig simán felvettem néhány BT eszközt, hogy ha csatlakozva vannak, akkor ne zárja le a képernyőt, de az utolsó bétával nem megy, pin kérés után csikk üres a képernyő, a korábbi választási lehetőségek (eszköz, hely, tudomisén milyen opciók) nem látszanak.

(#2694) eladogeppc válasza YAS-dude (#2692) üzenetére


eladogeppc
veterán

Arra gondoltam, hogy egy TWRP-t felnyomok, oda rebootolok és akkor hozzá férnék az adatokhoz, nem ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2695) mukisrác válasza mgy (#2693) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Igen, többször eljött nálam ez a probléma. 8.0 és 8.1 alatt is. Teljesen randomnak tűnik, hogy épp mitől romlik el, de kurvára bosszantó.
Az oldja meg ideig óráig s dolgot, hogy a trust agent-nél kikapcsolod a smart lock-ot, újra indítod a telefont, majd ugyanott visszakapcsolod

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2696) YAS-dude válasza eladogeppc (#2694) üzenetére


YAS-dude
őstag

Fastboot tud olyat is, hogy a pc-n lévő twrp-vel bootol a telefon és akkor le tudsz menteni mindent. Szerintem a twrp telepítéséhez már kell a nyitott bootloader.

(#2697) mgy válasza mukisrác (#2695) üzenetére


mgy
senior tag

Neeee.... :D Elég gyász.

(#2698) Divinity válasza eladogeppc (#2694) üzenetére


Divinity
őstag

Milyen adatoakt akarsz menteni?
Valószínűleg nincs megoldás sajnos.

A TWRP-hez kell a BL nyitás ami bár szög egyszerű wipe-al jár.
Ha lenne ADB elérésed akkor letudnád szedni a data partíciót de a fastbootból nem lehet, ugye nem véletlenül van az FRP sem. Nem bekacsolt állapotban (ha eredetileg nincs decryptálva) encrypted minden lényeges partíció.

ADB nem lett beállítva? Tilthatnád az adott appot ami meghülyült vagy csinálahtnál mentést is akár.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2699) eladogeppc válasza Divinity (#2698) üzenetére


eladogeppc
veterán

Az a baj, hogy a com.android.phone ami meghalt.
Az a baj még, hogy kollégám telefonja, ő nem ért hozzá egyébként, és tuti OTA akarta frissíteni.
Ő nem bajlódik semmivel.
Az adatoknak akkor annyi ?
:R

Én azt olvastam, hogy csak Data wipe lesz a megoldás. :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2700) macii97 válasza eladogeppc (#2699) üzenetére


macii97
senior tag

Azért ez elég egyedi eset, nem szokott ilyen jellegű gond lenni az OTA-val, mellesleg bármikor elxaródhat az egész telefon (mert mondjuk beleejted egy vödör vízbe), érdemes az adatokat felhőbe felküldeni, ahonnan ha gáz van vissza lehet hozni.

De a válasz igen, recoveryből factory resetet nyomjál neki és kész. Más megoldás nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.