Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) MR007RM válasza thom79 (#2600) üzenetére


MR007RM
addikt

Meglepődtem, mert nem olvastam vissza hogy is kezdődött. Kicsit ideg lettem hogy rajtam kívül valaki ilyen fotót is tud készíteni a telóval én meg nem. Még jó hogy rákérdeztem, különben az éjszakáim a próbálgatással mentek volna el. :D

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2602) Quasi_modo válasza bgabek (#2596) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ezek a játékok pedig futnak 808-on. A Gameloft oldalán esetleg N8-ra kell keresni.

[ Szerkesztve ]

valami

(#2603) thom79 válasza MR007RM (#2601) üzenetére


thom79
tag

az szép éjszaka lett volna :)
de azt maximálisan értékelem h tudod milyen nehéz fotozni a holdat!

(#2604) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Az N8 egy USB eszközt kezelt, vagy keyboard vagy egér, de hubot nem. A 808 már kezel hubot? Vagy felejtős?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2605) bgabek válasza Quasi_modo (#2602) üzenetére


bgabek
tag

Igen, azt sejtettem, hogy futnak, de szerintem ezeken kívül is van jónéhány progi az áruházban, amelyiknél nincs megjelölve a 808, mint támogatott telefon. Mondjuk, amik nekem kellettek, azok működtek.
Ezeknél a játékoknál meg valószínűleg az lesz a megoldás, amit javasoltál.

(#2606) Kolondrum válasza bgabek (#2605) üzenetére

Én rendre az N8-as cuccokat teszem fel ha nincs külön 808 és még nem volt gond.
Pl mérges madarak rio és társai.

(#2607) Roshan válasza Kolondrum (#2588) üzenetére


Roshan
tag

Na sikerult letrehozni a mappat. megcsinaltam mindent, most mar csak azt kell megneznem hogy tudok e telepiteni olyat amit eddig nem:)

(#2608) MR007RM válasza bgabek (#2605) üzenetére


MR007RM
addikt

Bennem eddig még egyszer sem merült fel mi van ha nem nekem írták. Valahogy úgy vagyok vele hogy erre minden jó ha felmegy, és eddig minden igazolt. Néha az értékelő hozzászólásokba is betekintek. Egyébként ott kereshetsz 808-as értékelést és levonhatsz konzekvenciát. :) Ja persze csak a telóról látogatok áruházat, keresek, találok és ha kell leszedem. Ennyi.

(#2604) Vikthor: Próbáltam egy hubot, de kérte hogy gyorsan szedjem le.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2609) Roshan válasza Kolondrum (#2588) üzenetére


Roshan
tag

Mukodikkkkkkkkkkkkkkk!!! ezer hala:D

[ Szerkesztve ]

(#2610) Kolondrum válasza Roshan (#2609) üzenetére

Eddig 3 sikertelenből 2-nek jó lett! :))

(#2611) Roshan válasza Kolondrum (#2610) üzenetére


Roshan
tag

Nallam szerintem az volt a problema hogy nem irtam be a kodot a mappa letrehozasanal, azon valahogy atugrottam, nem is olvastam hogy kodot kell irni vagy nemtudom:D

(#2612) kakuk100 válasza Roshan (#2611) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!

A RomPacher+ neked simán települt?

(#2613) Roshan válasza kakuk100 (#2612) üzenetére


Roshan
tag

Persze, minden gond nelkul!

(#2614) Roshan


Roshan
tag

SymbianOS lattam az egyik kepeden hogy neked ha levan zarva a bill akkor nem analog hanem digitalis az orad kepernyovedokent, hogy csinaltad? mert a fp2nel nekem bugos es nem jelenik meg csak a analog ora.. ha digitalisra valtok, fekete kepernyo van.

(#2615) Kolondrum válasza kakuk100 (#2612) üzenetére

Neked mit ír ki?

(#2616) kakuk100 válasza Kolondrum (#2615) üzenetére


kakuk100
őstag

Azt a szöveget amit akkor ír ki mikor egy nem szignózott progit akarsz telepíteni amit szignózni kellett volna.Most fejből nem tudom pontosan, de újra megpróbálom akkor pontosan leírom. Ha nem sikerül feladom, mert már így is idegroncs vagyok.

(#2617) Roshan válasza kakuk100 (#2616) üzenetére


Roshan
tag

Indizsd el a progit, a rom.... es latsz 2 icont, kattincs ra mind2re ezzel aktivalod oket, ez mindig kell ha ujrainditod a telot.

(#2618) Kolondrum válasza kakuk100 (#2616) üzenetére

Érdekes, nem tudom miért lehet.

(#2619) kakuk100


kakuk100
őstag

Feladtam! Nem akarok a Hárshegyen kikötni- :W

(#2620) Kolondrum válasza kakuk100 (#2619) üzenetére

Nyugi!! Én biztos nem bírnám ki és tolnák rá új szoftvert.

Juteszembe, megtennétek valamit nekem? Bekacsolt számítógép mellett kössétek arra rá, felismeri suite módban, majd kapcsoljátok ki a telót, ekkor ha jól rémlik adattároló üzemmódba kapcsol, ekkor kapcsoljátok be, mi történik? Nekem átváltott gyári témára boot után! Az E-n vannak a témák, gondolom megzavarodott.

(#2621) bgabek válasza Kolondrum (#2620) üzenetére


bgabek
tag

Nekem az N8 csinált ilyet.

Amúgy az N8-am még soha nem bírta ennyi ideig töltés nélkül. Igaz, majdnem egy hete ki van kapcsolva :DD

(#2622) Kolondrum válasza bgabek (#2621) üzenetére

Köszi! :R

Az enyém is, nem tudok megválni tőle, pedig vinnék. Megjön hozzá a tok és remélhetőleg elviszik. Mondhatni sorban állnak érte.

(#2623) nikilauda


nikilauda
senior tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik a 808, de már nem használtam symbiant ezer éve. Az E72-vel tértem vissza évekkel ezelőtt, de az Android újra visszacsábított.
Most elhatároztam,hogy veszek egy 808-at. Viszont fontos lenne nekem a gmail, viber, whatsapp. Ezekkel nincs gond? Kezeli rendesen? Ja, és ami fontos,hogy egész nap (reggeltől estig) wifi be lenne kapcsolva.
Szóval, ha ezek a szerény feltételek megvannak,akkor belevágok.
A segítséget előre is köszönöm.

(#2624) Roshan válasza nikilauda (#2623) üzenetére


Roshan
tag

Gmail, whatsapp-al semmi problema, nekem a viber nem mukodik, nemtudok hivni csak irni,
Egesz napos wifi hasznalatot kibirja, legfeljebb tartalekra kapcsolod akkor meg meg tobbet is kibir!

(#2625) nikilauda válasza Roshan (#2624) üzenetére


nikilauda
senior tag

Köszi.
A Skype is megy rendesen?

(#2626) Kolondrum válasza nikilauda (#2625) üzenetére

megy, egész nap le se jöttem róla. Le is merültem.

(#2627) Roshan


Roshan
tag

SymbianOS kerdeztem valamit tolled, vissza olvasnal?:)

(#2628) nikilauda válasza Kolondrum (#2626) üzenetére


nikilauda
senior tag

Akkor elolvasom a fórum összes hozzászólását és veszek egyet. :)

(#2629) Kolondrum válasza nikilauda (#2628) üzenetére

Amiket írsz mennek, de ha nem jön le wifiről vagy mobilnetről nem megy el egy napot sem. Én reggel 5:38-tól hagytam mobilneten olyan 11:30-ig és ezalatt kb 40%-ot merült. Most van kb 17% és azóta csak néha mentem fel meg most wifi.

Roshan! Intézem pill!

[ Szerkesztve ]

(#2630) Quasi_modo válasza Roshan (#2614) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lockscreen progival van digitális óra. Vagy angolra állított mobillal.

valami

(#2631) Kolondrum válasza Roshan (#2614) üzenetére

Hűűűű tényleg, bocsi! :W

A videó Nokia N8-as készülékkel készült! >>> SleepingScreenre gondolsz?

------------------

Meglátjuk, egy próbát megér: Neoprene Case Pouch + Touch Pen For Nokia 808 PureView 801T Lumia 820(70 x 130)

-------------------

Quasi_modo! Olvasd el az N8-as cikket, vagy csak nézz bele, színre szagra ugyan ilyen a 808. Icipicit máshogy építettem csak fel.

[ Szerkesztve ]

(#2632) Kolondrum válasza nikilauda (#2623) üzenetére

Párom E72-ön nyomja a skypeot azért voltam egész nap rajta. Ha már E72 meg 808.

(#2633) Roshan válasza Kolondrum (#2632) üzenetére


Roshan
tag

Felraktam ezt a Lockscreen-t most mar megy koszonom!

(#2634) Kolondrum válasza Roshan (#2633) üzenetére

De nekem ilyenem nincs is! :DD

(#2635) Roshan válasza Kolondrum (#2634) üzenetére


Roshan
tag

Tudom, de most lattam hogy irta valaki hogy ezzel megoldhato es megneztem:D

(#2636) MR007RM


MR007RM
addikt

2 fotóm :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2637) nikilauda válasza Kolondrum (#2629) üzenetére


nikilauda
senior tag

Sajnos akkor ez nem lesz jó az akku miatt. :(

(#2638) Kolondrum válasza nikilauda (#2637) üzenetére

mért a droid majd bírja? Ennyit sem!

(#2639) mobilefan válasza nikilauda (#2637) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Nekem is van mobilnet,egész nap éjjel-nappal megy, mint a net mint a telefon, igaz gmail szinkron 4 óránként van.
Viberen nekem se megy a hívás.
Mind1 az egészből azt akartam kihozni,hogy szerintem k*rva jó az aksija,mert elmegy 2 napot,és azért használom.

Imádom ezt a telefont,ilyen apróságokért mint pl: ha elmulasztott hívás van,és ugye jelez a kis led + kiírja,hogy hány perce volt a nem fogadott hívás.
Fel sem kell oldani és látom hány perce kerestek :)

[ Szerkesztve ]

-

(#2640) nikilauda válasza Kolondrum (#2638) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én azt olvastam ki az írásodból, hogy ha megy a mobilnet + wifi egyszerre, akkor nem bírja ki estig. Lehet én értelmezem rosszul. Ha kibír egy napot,akkor nekem oké. (SGS3-mam volt, az bírta, de olyan gyalázatos fényképet készített, hogy le sem merem itt írni :) )

mobilefan: Köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

(#2641) mobilefan válasza nikilauda (#2640) üzenetére


mobilefan
aktív tag

:R

Szerintem nem nyúlsz mellé,ha beruházol egy ilyenre.
Igaz mondom ezt úgy,hogy én soha nem voltam / vagyok elfogult a rendszerekkel kapcs.
Nekem mind1,hogy Ios - Android nem használom ki a 2-4 magot,nem játszok,meg semmilyen luxus elvárásom sincs.
Ami kell az van erre is.
Segítek a döntésben :)

Egyedül az angry birds és fruit ninja van rajta.
Ezek nem akadnak jelentem :) (N8-on néha beszaggatott :)) )

Napi 1,5 órát dumálok rajta,(család barát csomaggal hamar összejön):)) ,viber fut, mobilnet megy,fotózni szoktam,videózni is.
Kijelző fénye 50%-on megy, 3g off, nem érdekel kicsit lassabb a net de 2g-n is tudok bármit :)
G-mail szinkron 4h-ként,
Rádiózni is szoktam / kocsiban fm transmitter is megy:)

Semmilyen akadás nincs rajta,ha 38megapixel-el fotózok akkor 1-1,5mp elgondolkodik,el nézem neki :)

Egyszóval,ha egy olyan telefont szeretnél ami tényleg érdemben szép képet lő,videó is korrekt,és semmilyen "trendi" elvárásod nincs,hogy filmet akarsz nézni rajta órákig,meg 4 mag kell, meg amik trendik a mai világban akkor ez a legjobb választás.

Közel 100-ért vettem, vehettem volna használtba I4s-et(+10-20 ezer) is de meg sem fordult a fejemben.
Korrekt kamera,egyszerű kezelhetőség.

Ha játszani akarok,akkor pc-n teszem ezt.
Ha filmezni akarok akkor leülök a Tv elé.
Ha gps kell a kocsiba megfelel teljesen,kamera megfelel teljesen,msn-viber megfelel.
Az fm transmitter már csak plusz számomra :)
Nincs is időm napközben ennyit mindent csinálni,nem is értem a mai fiatalokat,mindenki szinkronizál percenként,filmet néz, mindent csinálnak rajta.(szerencsések sok szabadidejük van napközben) :)

Mind1, egyéni véleményem.....

Vedd meg,nem okoz csalódást :)

Gps,kamera,telefon egyben a zsebedbe...

A legjobb 808 4ever ;]

[ Szerkesztve ]

-

(#2642) Kolondrum válasza nikilauda (#2640) üzenetére

a kettő egyszerre nem tud menni, de igen estére lemerül. Kétlem hofy van olyan tel ami ettől nem fekszik meg. Én skypeon beszélek párommal mint régen smsbe napi olyan 50-et legalább írtunk. Na meg netezek, időjárás adatok óránként.

(#2643) Quasi_modo válasza Kolondrum (#2634) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Lockscreen gombnyomásra ad digi órát. A Sleeping Screen meg folyamatosan, ami felesleges akkuilag. Akinek meg éjjeli óra kell, az nyomja fel a Bedside-t.

(#2642) Ahogy te használod, az azért minden csak nem normál használat. Még szép, hogy estére kifekszik.

[ Szerkesztve ]

valami

(#2644) nikilauda válasza mobilefan (#2641) üzenetére


nikilauda
senior tag

Hasonló a felhasználási szokásunk. Nem szoktam játszani telefonon (max 2-3 óra évente!). Számítógéppel dolgozom, de fontosak az e-mailek,üzenetek(whatsapp, viber) ha nem vagyok gép előtt akkor is. Netezni rikán szoktam mobilon.
Továbbá néha jól jön a GPS és mindenekelőtt szeretek mobillal is normális képet készíteni. Én nem hordok kamerát magammal.
SymbianOS, mobilefan: Rábeszéltetek. :)

[ Szerkesztve ]

(#2645) Kolondrum válasza Quasi_modo (#2643) üzenetére

akkor nem rudtad ha a közelség érzékelő tokot érzékel totál lekapcsoja a kijelzőt?

(#2646) Quasi_modo válasza Kolondrum (#2645) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hogyne tudnám. Akkor viszont mi értelme a Sleeping Screen-nek? Ha csak nem tartod sűrűn mondjuk az asztalra lerakva. Akkor viszont már is harapdálja az akkut. Nálam fent volt egy hétig, tudom miről beszélek. Ha nem is vészesen, de gyorsabban merült.

valami

(#2647) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Videó összehasonlítás a 920-szal. Stabilizálásban a 920 jobb, viszont minden másban a 808.
Érdemes indítás előtt megnézni, hogy mindkét videó azonos felbontásra van-e állítva.

valami

(#2648) mobilefan válasza nikilauda (#2644) üzenetére


mobilefan
aktív tag

Hajrá :C

-

(#2649) Quasi_modo válasza Quasi_modo (#2647) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A link lemaradt:[link]

valami

(#2650) Tomate


Tomate
veterán

Ha előbb látom a cikket elmegyek e felnikért... :((( ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.