Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Macika66 válasza Steven88 (#3599) üzenetére


Macika66
addikt

Nálam az utolsó 8.1-gyel 40-55 órát ment el...

Most a Pie sokkal rosszabban teljesít, de mióta megjelent, folyamatosan nyomkodom, be fog az állni, remélem...

(#3602) daver88 válasza Steven88 (#3599) üzenetére


daver88
aktív tag

nekem volt ilyen gondom, szintén dupla SIM-el, de nálam egy TPlink router volt a oka - nem tudom azóta sem, hogy miért - de ha arra csatlakoztam, akkor óránként tétlen állapotban is 5-6 %-ot merült...más routerhez csatlakozva nem volt ilyen gondom...kicseréltem a routert, azóta minden OK.

[ Szerkesztve ]

(#3603) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

Nem feltétlen ide tartozik, de azért megkérdezem. Magyarországon be lehet valhonnan szerezni a B20-as változatot áfás számlára? Céges telefonnak lenne és mindenképp kell a számla.

Előre is köszi! :R

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3604) tibcsi0407 válasza plejik (#3603) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Naponta ismétlődő kérdés lassan. Olvass vissza csak egy minimálisat légyszi.

https://utdetailing.hu/

(#3605) Divinity válasza Steven88 (#3599) üzenetére


Divinity
őstag

Szintén dupla sim. Állandó szinkronizáció, céges, magán profil, email, calendar sok egyéb. Reggelente, délutánonta Spotify, kicsi játék, állandó Bluetooth kapcsolat és olyan 60-70% környékével szoktam hazaérni.
Elég nyúzós használat mellett is többet bír nálam mint 1 nap pedig az S8 az alap használatommal olyan 30%-ra merült estére, aktívan nem is tudtam ahsznélni mert fél napot nem bírt ki. :D

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3606) plejik


plejik
addikt

Nézegettem a SOT időket. Átlagban ki lehet normál használat mellett hozni belőle egy 5 - 5,5 óra SOT-ot. Most MI 8 -at használok az vígan tudja, de valamiért vissza húz a "szívem" az OP-hoz. (Az OP3 -am már alig megy el 3 -at még akkor is ha nem sokat használom..)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3607) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Látom kijött a 9.0.
Tényleg le lett tiltva a hangrogzites hivasoknal ?

(#3608) CHIPman válasza Darth_Revan (#3607) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tényleg.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3609) rankesz válasza Darth_Revan (#3607) üzenetére


rankesz
veterán

Root nélkül nem megy, csak az oneplus gyári tárcsázójával

(#3610) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy a voucher-ekből összegyűjtött pontokat, ha beváltom kuponra pl 50€-s kuponra, akkor azt feltudom használni bármiyen kiegészítő vásárlására vagy kötelező ennél is telefont venni a kiegészítő mellé?

(#3611) Tailorzsolt válasza pbalazs09 (#3610) üzenetére


Tailorzsolt
tag

Sziasztok, ez engem is érdekelne.

Illetve kiegészíteném a kérdést annyival, hogy ha van nekem is ilyen kuponom, akkor azt egy következő telefon vásárlásánál használhatom e, magára a telefon árába történő beszámítással, vagy csak kiegészítőkre vonatkozik.

Köszi előre is a választ, akinek van ebben tapasztalata. :R

(#3612) Steven88


Steven88
tag

Hát nem tudom akkor mi lehet a gond. Nálam se Bluetooth, se helymeghatározás se wifi nincs. Állandó mobil net és kész. Estéről regelre 10% akkucsökkenés. Megnéztem, semmi nem eszi drasztikusan az akkut :(

(#3613) tibcsi0407 válasza Macika66 (#3601) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem most ilyen. OB3+ Radioactive kernel

https://utdetailing.hu/

(#3614) forgonati


forgonati
őstag

Hi! Nekem is úton van egy szép Silk White :) Vártam én is a 6T-re, tetszett hogy kisebb lesz a notch rajta, de mikor megtudtam hogy elveszik a jacket, úgy voltam vele hogy nem érdemes várnom rá. Inkább elviselem a nagyobb notchot, de a jack az nekem mindenképp kell. Volt egy ideig Moto Z-m, megtapasztaltam hogy mekkora szívás a fos adapterekkel bajlódni.

Visszaolvasgatva láttam hogy a kijelzőre a Orzly-t javasolták többen. Ez még áll? Tényleg ez a legjobb jelenleg? 15 Eur Ebayen a twin pack, ez megéri? Nem tudom mennyire érdemes Aliról rendelgetni ilyen-olyan üvegeket, oké hogy olcsóbbak, némelyik csak 1-2 dolcsi, de ki tudja melyik hogyan ül a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#3615) anti1966


anti1966
tag

Sziasztok!
Nem nagyon olvasgattam vissza, de nagyon olyanokat olvasgatok, hogy az új oprendszer alatt nem megy semmiféle hangrögzítés.
Na most ez tényleg így van? Egy sem megy??
Köszönöm szépen!

(#3616) spawn21 válasza anti1966 (#3615) üzenetére


spawn21
veterán

7 sort olvass vissza :)

De, nem. Nem megy

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#3617) anti1966 válasza spawn21 (#3616) üzenetére


anti1966
tag

annyi még ment és csak a negatívot olvastam vele kapcsolatban...

(#3618) spawn21


spawn21
veterán

Valaki találkozott e már olyan hibával, hogy bármilyen értesítés csak wifin jön meg?
Korlátlan netem netem van, minden működik. Kivéve akármilyen értesítés és Spotify. Tegnap vettem észre. Pie van fent

iPhone 13p

(#3619) CHIPman válasza spawn21 (#3618) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Oneplus feature. :DDD Mondjuk nekem általában megjönnek 8.1-en, de ha nem, akkor kézzel csinálok valamilyen mobilnet forgalmat és jó lesz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3620) Divinity válasza spawn21 (#3618) üzenetére


Divinity
őstag

Panaszkodtak már itt rá többen is ha jól emlékszem. Nekem még nem jött elő pedig általában 4G-n vagyok, OB3

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3621) Divinity válasza anti1966 (#3615) üzenetére


Divinity
őstag

Nem nem megy, ahogy SEHOL sem Pie óta. A Google kiszedte a user appoknak ezt a jogosultságát és vagy a vendor dönthet úgy, hogy integrálja a rendszerbe vagy root.
Ami továbbra is megérthető (általam legalábbis) mivel, hogy illegális a hangrögzítés ha nem mondod be és egyeznek bele, hogy felveszed amit beszéltek.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3622) spawn21 válasza CHIPman (#3619) üzenetére


spawn21
veterán

:DDD
I love it! ;]

iPhone 13p

(#3623) somnia válasza Divinity (#3621) üzenetére


somnia
őstag

...ez így konkrétan nem igaz, mert nekem pl. az ACR 5.42.1-es 99%-ban működik...azért nem írtam, hogy 100%-ban, mert a tegnapi...17 darab van... felvételek között van 1 amelyiken a hívó hangja alig hallatszik...a többi mind tökéletes és semmi root semmi varázslat.

(#3624) Timer válasza somnia (#3623) üzenetére


Timer
veterán

A beállításaidat esetleg elárulod? Nálam nem megy a régi konfiggal. Mikrofonról rögzítesz, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#3625) rankesz válasza spawn21 (#3622) üzenetére


rankesz
veterán

Ha vodafone-os vagy akkor töröld ki a beállított apn-t, csinál egyet rögtön elvileg ami már jó lesz és mennek az értesítések

(#3626) spawn21 válasza rankesz (#3625) üzenetére


spawn21
veterán

igen az. köszi :R

iPhone 13p

(#3627) Divinity válasza somnia (#3623) üzenetére


Divinity
őstag

Pie alatt?
Érdekes, maga a fejlesztő is úgy véli, hogy nem működik. :)

" few developers found a workaround and it worked up until Android 8.1. Sadly, we have learnt that Google has closed that workaround on Android 9. "

Bitbukcet

Lehet lesz majd másik workaround de a lényegen nem változtat, rendszer alkalamzásként engedélyezett, user appnak nem. Innentől csak mókolás van.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3628) pbalazs09 válasza pbalazs09 (#3610) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Megtudnátok mondani, hogy a voucher-ekből összegyűjtött pontokat, ha beváltom kuponra pl 50€-s kuponra, akkor azt feltudom használni bármiyen kiegészítő vásárlására vagy kötelező ennél is telefont venni a kiegészítő mellé? Az előző kérdésem már eltolodott :)

(#3629) anti1966 válasza Timer (#3624) üzenetére


anti1966
tag

Akinek fent van már az új rendszer, az feltelepítené a Boldbeast Recordert és tesztelné? Mivel valamelyik fórumon azt írták, hogy az megy.
Esetleg be is számolna róla, ha működik?
Köszönöm!

(#3630) somnia válasza Timer (#3624) üzenetére


somnia
őstag

...nem nyúltam semmihez...hívások rögzítése--be...felvétel beállításai----konfig---alapértelmezett...audio formátum---AMR....hangosság--0

(#3631) hedgehog válasza pbalazs09 (#3628) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nem kell hozzá telefont venned, én is így csökkentettem a glass+kábelvásárláskor a költségeket, simán elfogadta a 10$-os kupont amit az ajánlásért kapott pontból váltottam be.

-- aka p3d3str1an

(#3632) Timer válasza anti1966 (#3629) üzenetére


Timer
veterán

Felraktam, de úgy tűnik, beállítástól függetlenül a mikrofont használja, ennyit tud az ACR is.

(#3633) anti1966 válasza Timer (#3632) üzenetére


anti1966
tag

Köszönöm válaszod, tehát működik akkor, ha jól értem.

(#3634) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Felraktam a legújabb LiquidRemix ROM-ot. Nagyon f*sza eddig. :)

https://utdetailing.hu/

(#3635) netcore


netcore
tag

ilyet tett fel már valaki?

https://www.aliexpress.com/item/For-OnePlus-6-Camera-Protector-Camera-Lens-Tempered-Glass-For-One-Plus-6-2-5D-Screen/32880883124.html?spm=2114.10010108.1000023.1.4a9135f1lKkB0V

Üdv Laci

(#3636) Macika66 válasza anti1966 (#3629) üzenetére


Macika66
addikt

Azt hiszem, én voltam. Drága, de kiváló!

Az egyetlen rögzítőprogram, ami csak akkor indul el, amikor felveszik/felveszed a hívást...

(#3637) Macika66 válasza Timer (#3632) üzenetére


Macika66
addikt

Áá, dehogy.

Be kell állítani a Mode-ot rootoltra, megfelelően.

És működik olyan minőségben, amilyet még nem hallottam hívásrögzítőben...

(#3638) daver88


daver88
aktív tag

bug?? :DD

Amióta felraktam a Pie-t (pár napja), éjszakánként eddig mindig arra ébredtem, hogy jelzett a telefon, mintha üzenetet kaptam volna, ráadásul én mindig ne zavarj üzemmódot automatikusan bekapcsoltatom...ránézek a telefonra, semmi, nincs értesítés...jólvan mondom akkor hallucináltam.

Ma viszont az ébresztés előtt keltem és "józan" állapotban szintén bejelzett még DND-vel...na ránézek a telefonra, értesítésként pedig kb. 20 másodpercig azt írja, hogy "....Következő ébresztés 6:20 perc..."

úgyhogy nem hallucináltam, az ébresztés értesítését átengedi a DND mód, külön ki kell kapcsolni. Viszont érdekes módon semelyik másik app értesítése nem jelez, bekapcsolt állapotban sem, kivéve az óra...

[ Szerkesztve ]

(#3639) anti1966 válasza Macika66 (#3636) üzenetére


anti1966
tag

Szia!
Akkor ez működik a PIE-n?
Mert most a 8.xxx-en igen és úgy, ahogy említetted is, manuálisan, ami nem is baj.
Csak addig nem frissíteném, míg ebben nem vagyok biztos.
Köszönöm!

(#3640) rankesz válasza daver88 (#3638) üzenetére


rankesz
veterán

Ezt én is tapasztaltam már, de még aludtam, nem tudtam mire vélni a dolgot :F

(#3641) daver88 válasza rankesz (#3640) üzenetére


daver88
aktív tag

viszont ha az óra értesítéseit letiltom, akkor nem tudom lekapcsolni az ébresztést, csak ha bemegyek az óra app-ba... :(

(#3642) Divinity válasza anti1966 (#3639) üzenetére


Divinity
őstag

Írta, hogy ROOT módban működik, ehhez értelem szerűen kell a root. :)
Tehát System App-ként működik ahol továbbra is engedélyezett a funkció.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3643) Timer válasza Macika66 (#3637) üzenetére


Timer
veterán

Oké, köszi, de root nélkül értettem a mikrofon módot. Érdekes, hogy az ACR - ha jól értem - roottal sem működik tovább. Ezek tényleg öngyilkosok lettek?

(#3644) csordi


csordi
csendes tag

Sziasztok!

Mintha régebben lett volna szó arról, hogy az akkumulátor kímélése érdekében vették ki az "Always on display" funkciót, de a 9-es verzióval vissza fog kerülni. Nekem úgy tűnik ez most nem sikerült. Mi a véleményetek, végleg búcsút mondhatunk neki?
A másik, ami észrevettem, hogy a helymeghatározásnál most már nem lehet kiválasztani, hogy a GPS-t használja vagy csak a Wi-Fi és a mobilhálózat segítségével határozza meg a pozíciót. Most vagy bekapcsolom a helymeghatározást vagy kikapcsolom.

(#3645) plejik


plejik
addikt

Na berendeltem 1 et Én is. Sajnos nem tudtam átállni a Mi 8 ra. Jó készülék nagyon, aki "olcsó" pénzért jó telót akar annak bátran merem ajánlani, tényleg egybe van stb. Viszont vissza húz a szívem a OP-hoz. Nekem jobban bejön ez a gyárira hajazó stílus. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3646) pcnet válasza csordi (#3644) üzenetére


pcnet
addikt

Most is tudod állítani a poziciónálás módját. Gyorskapcsolóknál nyomj hosszan a tartozkodási helyre, majd nyomj a beolvasásra. Ott tudod engedélyezni/tiltani a wifit/bt-t helymehatározáshoz.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3647) zoli978 válasza csordi (#3644) üzenetére


zoli978
tag

Pi-ben vissza került ez az Aleays on display funkció

(#3648) Divinity válasza zoli978 (#3647) üzenetére


Divinity
őstag

Hol :F
OB3-ban nincs csak az Ambient.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3649) plejik


plejik
addikt

Ilyet használ valaki?

MOFi

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#3650) tibcsi0407 válasza Divinity (#3648) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Custom ROM-okban van csak.

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.