Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#990) turbulencia8 válasza Skot78 (#987) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az 5Plus-ban az Elixír szerint yamaha530-as tájoló van, még soha nem használtam. Én is néztem az Arénában a Q508-ast, de nem vettem meg mert:
-csak fehérben volt akciós (ekkora tégla önmagában is elég feltűnő, fehérben konkrétan hivalkodó),
-továbbá csak oldalt lehet aktiválni a kijelzőt, ami számomra nagyon kényelmetlen pedig nagy kezem van, és
-az Arénában a telefon cetlijére 2500 mAh-t akku kapacitást írtak, én meg akkuidővel nem akartam visszalépést.
Utóbb a szerviztől tudtam meg, hogy az 3200 mAh, ami a kínai telók esetén elismerésre méltó. A rossz tájékoztatáson nem lepődtem meg az az Aréna üzletvezetője nem olyan nőnek tűnt, mint akinek bármi köze lenne műszaki dolgokhoz, de biztos szép függöny és sok értékesítő lesz a Király utcai "szaküzletben".
A Q508 fényképezője szerintem egész jónak tűnt, kijelzője tényleg szép, a proci gyors, a GPS-t pedig szoftveresen kell feljavítani. Az biztos, hogy jó telefon, de 90 ezret nem fog érni. A két típust hosszasan méregettem, de komolyabban összevetve nem találtam akkora különbséget használati értékben, hogy megérje váltanom. Érdemes megnézni a friss kínai kínálatot, nagyon sok új teló hasonló paraméterekkel rendelkezik. Én két év múlva váltok, kíváncsi vagyok, akkorra hova fejlődnek (tippem: fullHD kijelző, android5 stb,).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.