Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bakter24


bakter24
őstag

Sejtettem, hogy az eredmény nem lesz túl rózsás, de azért a 100%-nál kicsit optimistább voltam :) Érdekes kisérlet, buzdítalak, hogy folytasd az első sikeres "lebukás"-ig! Nagyon kíváncsi vagyok, mennyire duzzad a számláló a végére!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2) Mr. Y válasza bakter24 (#1) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Tervezem a folytatást, jövő héten már újabb fényképpel :) Az eredményt mindenképpen publikáom!

But who is watching the guardians?

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Szegeden például ha felmutatod a bérletet, mindig kérik mellé a személyit/diákot is. Ezért anno olyan kinyitható tokkal jártam, amiben egymás mellett elfért a bérlet és a személyi.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) bakter24 válasza Mr. Y (#2) üzenetére


bakter24
őstag

Ok, várom! Amúgy egy "haverom haverja" évekig járt nyomtatott bérlet+ráragasztott BKV jegyről szerzett hologrammos csík kombóval. Lebukás nem történt. Ez helyközi buszon volt, szóval konkrétan sofőrnek mutatás minden induláskor.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#5) Mr. Y válasza Syl (#3) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Volt 2 alkalommal, hogy kértek diákot, de csak a hátoldalt nézték rajta, a bérletet nem kérték el

But who is watching the guardians?

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Ó, én volt úgy, hogy hulla fáradtan személyit mutattam fel, és a harmadik ellenőr szólt csak, hogy jegy/bérlet kéne. :)

Nekem bérlet mellé a személyit évek óta nem kérték egyszer sem, diákot amikor még kedvezménnyel utaztam néha szokták, hogy megnézzék, érvényes-e.

[ Szerkesztve ]

(#7) kemotox


kemotox
addikt

Diakot altalaban akkor kerik mikor lejar, marcius es oktober utan. De maskor tolem sem kertek soha. Egyik haverom szorakozott hogy direkt mast mutat, volt mikor egy NYÁK lapot mutatott fel.. Meg jatszotta az alvot meg ilyenek. Volt berlete meg minden, csak poenbol. Altalaban elfogadtak...

[ Szerkesztve ]

(#8) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Velem olyan volt hogy céges belépőt mutattam fel buszra felszálláskor a bérlet helyett és nem volt kérdés. (Természetesen nem lehet utazni a belépővel, nincs rá szerződés a 2 vállalat között.)

Amúgy érdekes a kísérleted, jó volt olvasni.

(#9) d@vee


d@vee
őstag

Érdekes kísérlet, tetszik az ötlet. Tervben van egy Yotaphone beszerzése, jó ötletnek tűnik a bérlet fényképének kirakása a hátlapira.
Várjuk a folyt.köv. részt, ha még akarod csinálni ezt a kísérletet :)

Ja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.