Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) S-eye válasza kakukkmarci (#1298) üzenetére


S-eye
senior tag

Jópofa, remélem évszakonkét változik legalább.

(#1302) Destr4ct válasza kelly416 (#1299) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Stock ROM-ra, rootolás nélkül eddig én is csak az ilyesmi megoldásokról tudtam az aksi százalék állandó kijelzésére.

De az Upo által linkelt appról még nem hallottam, szerintem egész ötletes. Minimalista, nem foglal plusz helyet.

What can change the nature of a man?

(#1303) Upo válasza kelly416 (#1299) üzenetére


Upo
addikt

Az eredeti akku grafikába teszi bele, se lehúzni nem kell se nyomkodni. Ingyenes, root nem kell hozzá. Ha a számok színét változtatni akarod a töltöttség függvényében akkor megveszed de az ingyenes is reklámmentes.

Felül nélküle - alul vele.

Szerk: Ma jött ki frissítés, a lockscreenen néha kicsit eltolódott de most már jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1304) Abri


Abri
aktív tag

Topikban tilos az (apró)hirdetés.

[ Módosította: wwhy ]

(#1305) zoltan6 válasza Abri (#1304) üzenetére


zoltan6
őstag

... ha valaki megint rendelne töltőket,beszállnék.

[ Módosította: wwhy ]

(#1306) kelly416 válasza Upo (#1303) üzenetére


kelly416
veterán

Így már értem. Világos, mint a vakablak. És spóroltál helyet is, mert amit én linkeltem, az bizony még egyszer kiteszi a százalékot, de az ereseti is megmarad. Ebben az esetben én is köszönöm az appot, amint lehet, rápróbálok. :R

(#1307) Upo válasza Abri (#1304) üzenetére


Upo
addikt

Szintén zenész, kár hogy nem postázol. Ahogy nézem ez ugyanolyan mint a Defy-hez adott gyári, mondjuk kb. 1 év után eltűnt belőle a feszültség és látszólag nem durrant szét semmi benne.

Szerk: Látom közben moderálva lett. Azért akció szövetséget építeni szabad? Vagy nyissunk rá külön topikot?
Mert esetleg engem is érdekelne csoportos akció, bár ha megérkezés után még szét is kell postázni akkor többen kell öszefogni hogy a dupla posta ne legyen olyan drága. Mondjuk ahhoz kéne tudni hogy 1-et mennyiért visz a királyi posta el belföldön, + az expansys postaköltség osztva a tagokkal.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1308) Lovi24 válasza Upo (#1307) üzenetére


Lovi24
senior tag

A defym 3 éves töltője is most makkant meg, úgy néz ki. Felraktam a telót tölteni és folyamatosan csipogott. Nem tudtam,mi lehet az. Aztán néztem,hogy hol tölt,hol nem. Keresztpróba volt töltő és teló által is,és sajnos beigazolódott a gyanúm,hogy a töltő a végét járja.
De mindjárt szétkapom én is,hátha látok rajta valamit :)

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1310) kelly416 válasza Upo (#1307) üzenetére


kelly416
veterán

Olvass vissza kicsit, nemrég mi is beszerveződtünk rendelni. Igaz, nálunk én lettem a belföldi posta néhány emberkének, így kicsit olcsóbb, de azért a kinti postát meg tudod érdeklödni, meg a többit, ha nem vagy rest keresni. Én sajna most sem keresni, sem linkelni nem tudok.

(#1313) tothmaxy182 válasza szponzor (#1311) üzenetére


tothmaxy182
őstag

XDXD Észre sem vettem, de így elolvasva felvisítottam... :C

Minden szavam magánvélemény!

(#1314) zoltan6


zoltan6
őstag

kedves moderátor az én hozzászólásomat vajon miért törölted?nem hirdettem semmit,azonkívül offba raktam.volt itt már csoportos töltő rendelés az előző oldalakon is,csak annyit írtam beszállnék ha megint lesz ilyen,hogy olcsóbb legyen a szállítás. :F

(#1315) zsirfecske válasza zoltan6 (#1314) üzenetére


zsirfecske
addikt

ezt mondjuk privátban írhattad volna neki ;]

mivel elvileg szakmai fórum, szigorúak a srácok, inkább (majdnem) mindent törölnek mintsem hogy bent maradjon egy bűnös hozzászólás. érthető, de azért lehetnének gyértelmű kivételek.

pl. egy telefonnál amit nem lehet itthon kapni és gyárilag nem adnak mellé töltőt szerintem lehetne szó nélkül töltő rendelést szervezni ha egyszer minimum 2x-ese a szállítási költség a termék árának... (persze amíg nem pénzszerzés a szervező célja, illetve ingerküszöbön belüli anyagi haszna van csak belőle, ami a saját idejéért kárpótolja csak kb.)

ezzel mindenki jól jár és hát a tulajok gyűjtőhelye ez, hol máshol diskurálnának ha nem itt. szakmai dolgok meg amúgyis kisebb hányadát teszik ki a hozzászólásoknak, ez mindig így van.

attól még persze kell moderálni, jól is végzik a dolgukat, de mondjuk én részben ezért sem hirdettem meg a jelenlegi expansys közös rendelést már itt. pedig abba is befért volna még 1-2 töltő simán.

Amint látható is, a gyűjtőakciókat nem moderáltam, csak az egyéni hirdetése(eke)t. Illetve a gyűjtőakció keretében megérkezett termékek további adás-vétele stb. kérem, hogy pü-ben történjen.

[ Módosította: wwhy ]

(#1316) #35415296 válasza dsr (#1216) üzenetére


#35415296
törölt tag

írtam egy privátot

(#1317) kakukkmarci válasza Upo (#1307) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Na én biztos nem adnék pénzt még egyszer gyári Moto töltőért...
Moto fan vagyok, de mikor a Defy-om töltője még egy éves kora előtt bemondta az unalmast, és a Voda-gari kritikán aluli mivolta miatt lemondtam a gyári töltőről, a helyi használt mobilos boltban próbálgatva vettem egy töltőt (Alcatel volt az első működő találat...) Ez több, mint másfél éve volt, azóta is és a G-hez is ezt használom...
Bár kár ezen a töltő problémán ennyit forogni...

noob... rooter... geek

(#1318) ger15xxhcker


ger15xxhcker
tag

Sziasztok csináltam két screent az én felhasználásomnak megfelelő üzemidőről.

Telefonálás : 1 óra
Képernyő : auto fényerőn volt
Screen time :6 óra
Töltögettem le fél gigányi adatot.
Wifi majdnem mindig be volt kapcsolva
Játszottam vele: az összes játékot összeadva 1,5 órát
Természetesen böngésztem,facebookoztam,youtubeoztam,30 percet hallgattam zenét,+telepítettem vagy 30 appot.
Ez a 2. töltés és még mindig volt 9% :D. Eddig nagyon bejön ;) :))
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1319) Cyrin válasza kakukkmarci (#1317) üzenetére


Cyrin
addikt

+1
nálam is tönkrement elég hamar

(#1320) vilmos.nagy


vilmos.nagy
tag

Tokot honnan érdemes/lehet venni a telefonhoz? Magyarországon jól sejtem, hogy boltban esélytelen? Azok az origi, mágneses flip-tokok nagyon menőn néznek ki, csak az Expansyson kívül máshol nem nagyon láttam. Aztán mire onnan ideér, az árban nem épp kedvező...

szerk.: Továbbá amiket a töltők mellett a képeken általában mutogatnak, ilyen pötykörészők, azok mire jók?

[ Szerkesztve ]

(#1321) dsr válasza kakukkmarci (#1317) üzenetére


dsr
senior tag

Nekem az Atrix 2 töltője lassan 2 éve a mai napig kifogástalanul működik az eredeti kábellel. Le is kopogom :P

(#1322) zsirfecske válasza kakukkmarci (#1317) üzenetére


zsirfecske
addikt

2010 november óta használunk 2db defy töltőt minden nap gond nélkül. ne általánosítsunk, selejtek mindig vannak.

(#1323) f_sanyee


f_sanyee
senior tag

nalam defy toltoje megdoglott 2 ev utan.
szoval ha rendelnetek csoportosan expansystol, 2 db-ra benevezek en is!

(#1324) Abri válasza f_sanyee (#1323) üzenetére


Abri
aktív tag

akkor én elindítanám a rendelést, priviben lehet jelezni ill nyítottam egy aprót is.

(#1325) zoltan6


zoltan6
őstag

ha már töltő,szerintetek milyet érdemes hozzá venni? gondolom minimum kell hozzá egy 1A-es,nekem s3-m van,a motorola a gyereké,s3-asom töltője hamar meghalt,annál ez típushiba,s3-hoz általában nokia töltőt ajánlják,szerintem ehhez is jó lenne.

(#1326) f_sanyee válasza Abri (#1324) üzenetére


f_sanyee
senior tag

es mindenki debrecenbe menne erte? :D

(#1327) Abri válasza f_sanyee (#1326) üzenetére


Abri
aktív tag

nem, elpostázom
a postaköltséget amiért nekem kihozzák meg szétosszuk

(#1328) HUNgaroczel válasza Abri (#1327) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Kis ellentmondás az aláírásoddal :U ;]

(#1329) lord.lakli válasza HUNgaroczel (#1328) üzenetére


lord.lakli
őstag

De csak kicsi ;]

(#1330) Abri válasza HUNgaroczel (#1328) üzenetére


Abri
aktív tag

levettem, örüljetek :D

[ Szerkesztve ]

(#1331) kakukkmarci válasza zsirfecske (#1322) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Persze hogy nem általánosítunk.
Ez az én tapasztalatom, meg voltak többen Defy topikban is hasonló problémával szembesülők.
De mivelhogy szinte bármilyen töltő jó, meg USB-ről is tölt, nem fontos, hogy Moto legyen... Többletköltséget, meg időbefektetést meg szerintem nem ér. ;)

noob... rooter... geek

(#1332) f_sanyee válasza kakukkmarci (#1331) üzenetére


f_sanyee
senior tag

az oke, de mutass mar egy toltot ami nem a leggagyibb szar es nem kerul 4 ezerbe sem.

(#1333) kakukkmarci válasza f_sanyee (#1332) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Írtam: Használt mobil kereskedésben bármelyik (egy ezres volt), ami tölt. Nekem másfél éve működik ilyen...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#1334) Atawallpa válasza f_sanyee (#1332) üzenetére


Atawallpa
aktív tag

Én pl. sony ericsson töltőt használok (800 mAh) és remekül működik (volt egy, de azt lenyúlta az asszony). Az első gsm boltban kaptam 2800 pénzért. Sima fali dugasz usb csatlakozóval, amibe a moto g kábelét használom.

[ Szerkesztve ]

Sajnos semmit nem tudok elintézni, de bármit meg tudok akadályozni

(#1335) Al3xT válasza Atawallpa (#1334) üzenetére


Al3xT
tag

En otthon 2 amperes iPhone, munkahelyen 0.7 amperes BlackBerry toltofejet hasznalok. :D

új Motorola Moto E eladó

(#1336) Korcselmelet


Korcselmelet
csendes tag

Sziasztok Moto G-sek! :)
Karácsonyra kaptam egy ilyen készüléket, egy SonyEricsson W300i-t upgradeltem vele, szóval le vagyok maradva a mai dolgokat illetően.
Lenne pár kérdésem a készülékkel kapcsolatban.
Az összefoglalóban olvashatóan nem bírható magyar nyelvre semmilyen úton a telefon?
Nem erre a kisokosra vonatkozóan, de olvastam leírást, hogy MoreLocation2 app telepít, Custom Locate, és akkor elő lehet csábítani belőle a magyart. Ez itt akkor nem járja?
Másik kérdésem, hogy olvastam ilyet h KitKat android frissítés elérhető, vagy feltehető a telefonra, nem értek hozzá. Hogy megy ez? Kapcsoltam neki wifi-t, Settings - About Phone - System updates - Your device is up to date.
Akkor az én telefonomra nem elérhető, vagy mit csináljak vele, hogy megy ez?
a régi telefonomban lévő sim kártya normál méretű, a telefonba viszont micro-sim kell. ha bemegyek valamelyik itteni mobilszolgáltatóhoz, tudok kérni ilyen méretű simkártyát, úgy, hogy megtartom a számom, vagy egyszerűbb ha veszek egy másikat? domino-s kártyám van.

(#1337) lord.lakli válasza Korcselmelet (#1336) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nincs a rendszerben magyar nyelv, így a magyarul tudó google appok (gmail, stb.) is angolul van. A morelocation-nel el lehet érni, hogy a magyarul tudó app magyarul is működjön. A rendszer, vagy a magyarul nem tudó app továbbra sem lesz magyar.
KitKat-et országonként eltérő időben szórják ki. USA megkapta, talán franciák is. Állítólag mostanság jön/jött angol, német. Ha egy adott ország készülékeire elérhető, akkor még ott van lassító ténynek, hogy a terhelés elosztás végett nem egyszerre érhető el mindenkinek, továbbá függhet attól is, hogy szolgáltatós, vagy független.
Domino-t ha rendes az eladó ingyen cserél, ha nem akkor 4490 Ft. Az nem jó pont náluk általában, ha mondod, hogy van egy új telefon és abba kell, de nem tőlük vetted. Vágatni is lehet, ha meg nem jön be kérsz egyet a t-nél 4490 Ft-ért.

(#1338) Abri


Abri
aktív tag

nyitottam egy fórumtémát motorola töltő ott lehet zargatni

(#1339) zsirfecske válasza kakukkmarci (#1331) üzenetére


zsirfecske
addikt

persze hogy bármi jó, én nexus 5-öt is pl a sonyericsson mw600-am töltőjével etetem melóban, ami majdnem fele a gyári lg adapter 1.2 mA-ének. lassabb, de ráér.

ezért is környezetbarát a moto ezzel a lépésével, manapság mindenkinek van 1-2 feles usb töltője otthon.

(#1340) dkface


dkface
aktív tag

Rootolás unlock nélkül lehetetlen vagy már létezik rá módszer?

(#1341) dsr válasza dkface (#1340) üzenetére


dsr
senior tag

Még nem lehetséges , de szerintem nem is lesz az.. :(

(#1342) dsr válasza dsr (#1341) üzenetére


dsr
senior tag

habár olvastam itt a fórumon , hogy galaxy nexusra megoldották állítólag. Úgyhogy lehetséges , hogy lesz.

Bocsesz a dupláért , kifutottam a szerk. időből.

[ Szerkesztve ]

(#1343) lord.lakli válasza dsr (#1342) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nexus S-re is ment simán bootloader nyitása nélkül a root.

(#1344) kakukkmarci válasza zsirfecske (#1339) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Igaz !
Még egy plusz pont a Moto-nak !!!
<3

noob... rooter... geek

(#1345) Destr4ct


Destr4ct
aktív tag

Ehhez mit szóltok?

"Rooting and unlocking BL does not void your statutory warranty, if you are an EU citizen. This is a 2 year warranty covering manufacturing or HW faults which occur within 2 years of purchase. Your manufacturers warranty is in addition to this. Unless Moto can show actual damage caused by the unlock/root process. The onus is on them to prove this. People in the EU should check out their local consumer rights web sites." - XDA-ról

Magyarul: Az EU-ban a rootolás és a bootloader nyitás nem teszi semmissé a törvényadta garanciát, ami 2 évig érvényes gyártási vagy hardveres hibára. A gyártói jótállás csak ezen felül van. Ha garanciális ügyintézésre kerül a sor, akkor a Moto-nak kell bizonyítania, hogy a fennálló hiba esetlegesen a BL nyitás / rootolás miatt történt.

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#1346) dkface


dkface
aktív tag

Nagyon szeretném már rootolni csak kár lenne emiatt bebukni a garanciát

Ez az utolsó ígéretesnek tűnik

[ Szerkesztve ]

(#1347) ferob


ferob
őstag

Elérhető a német ROM-ra a 4.4.2-es OTA, szóval most már csak megindul a frissítés a többire is.

(#1348) kelly416 válasza ferob (#1347) üzenetére


kelly416
veterán

:C Ugy legyen. Mev sosem volt legfrisebb androidom. :))

(#1349) ghiottone válasza Destr4ct (#1345) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én nem szólok semmit, amikor írtam hogy a Bootloader nyitás után a garancia megmarad mindenki leordította a fejemet. - Csak azt felejtettük el, hogy a Garancia és a Jótállás nem ugyanaz.

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#1350) dsr válasza lord.lakli (#1343) üzenetére


dsr
senior tag

Arra gondoltam , nem tudom , hogy mi van mostanában a memóriámmal.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.