Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Al3xT válasza Destr4ct (#950) üzenetére


Al3xT
tag

Amit linkeltel az KitKathez kell. 4.3-as bootloadert kell feltenni, utan mehet a recovery es a root.
Zart bootloader mellett az eredeti gyari ROMon kivul nem tudsz mast feltenni. A Bin4ry-fele root mukodik zart bootloaderrel, de a Motorola belenyult a gyari backup&recovery-be, igy nem mukodik.

új Motorola Moto E eladó

(#952) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Bármelyik gyári ROM-ot fölrakhatom?
Pl.:
Android 4.3
Blur_Version.14.14.16.falcon_umts.Retail.en.US
Tehát nem lesz evvel baseband probléma?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#953) lord.lakli válasza Al3xT (#951) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nézd el, hogy nem megy szövegértelmezés. Van most módszer moto G-re, hogy zárt BL mellett legyen root?

(#954) Destr4ct válasza lord.lakli (#953) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Már nem azért, de... nem megy a szövegértelmezés? Akkor szerinted az az angol szöveg mit jelent? A leírásban sincs szó bl nyitásról. (csak abban a másikban, ami elvileg részletesebb)

Az viszont ok, hogy csak KitKattal megy. Figyelmen kívül hagytam, hogy nekünk ez még nincs Európában külön flashelés nélkül.

What can change the nature of a man?

(#955) Al3xT válasza lord.lakli (#953) üzenetére


Al3xT
tag

Ha nincs nyitva a BL, akkor nincs root.

új Motorola Moto E eladó

(#956) 2o1i


2o1i
senior tag

Újra kapható Amazon-on a 16GB-os verzió.

(#957) lord.lakli válasza Destr4ct (#954) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nem az angollal volt gond, hanem az itt írtakkal: "A Bin4ry-fele root mukodik zart bootloaderrel, de a Motorola belenyult a gyari backup&recovery-be, igy nem mukodik." -> ezért mertem azt mondani, hogy egy kicsit érthetetlen. Ha valaki csak ezt olvassa, akkor újabb mókás kérdések jönnek majd a fórumra.

(#955) Al3xT: köszi.

[ Szerkesztve ]

(#958) Al3xT válasza lord.lakli (#957) üzenetére


Al3xT
tag

Elnezest a kisse nehezen dekodolhato posztert. :)

Bin4ry-fele modszer = beepitett back&recovery felhasznalasa rootolasra. (elsosorban Xperia telefonokhoz)

új Motorola Moto E eladó

(#959) Picco válasza 2o1i (#956) üzenetére


Picco
addikt

Tescos szallitmany is befuthatna mar :W

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#960) freeZZZbee válasza Al3xT (#958) üzenetére


freeZZZbee
tag

Akkor ez mas. Nem tudom, ez mukodik e a moto g-n is? Sajnos nincs gepem meg eleg sokaig, pedig kiprobalnam.

[ Szerkesztve ]

(#961) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok 16GB-os rendelésén gondolkoztam amazonon keresztül, olyan kérdésem volna, hogy rendeljek mellé gyári motorola töltőt, vagy elég ha Pesten keresek valahol?
Utóbbinak jobban örülnék, igazából csak azért kérdezem, mert félek nehogy tönkretegyem az aksit.

(#962) TayRol


TayRol
veterán

Láma kérdés, de nem tudok egyedi csengohangot beállítani feleségem telefonján. Se a ringtones mappába masolassal, se egy media/ringtones letrehozassal, se filekezelőben hosszan nyomassal. Hogyan kell! :)

[ Szerkesztve ]

(#963) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!

Tervez valaki rendelni mostanában az Expansys-ról?

Páromnak szeretnék egy flip covert rendelni és szívesen beszállnék a postaköltségbe.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#964) Destr4ct válasza TayRol (#962) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Esetleg próbáld meg nagybetűvel: Ringtones. A linuxos fájlrendszerek kis-nagybetű érzékenyek.
Ha úgy sem megy, akkor telepítsd fel ezt vagy ezt, vagy keress rá arra a Play Store-ban hogy "ringtone picker", van pár ilyen jellegű alkalmazás. Ezek beépülnek az alap csengőhang kiválasztó mellé alternatívaként, és többnyire engedik, hogy máshonnan is kitallózhass fájlokat.

What can change the nature of a man?

(#965) szpali válasza TayRol (#962) üzenetére


szpali
addikt

telefonkönyvben kikeresed a kontaktot, megnyitod, aztán jobb fent 3 pötty és set ringtone

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#966) kelly416 válasza TayRol (#962) üzenetére


kelly416
veterán

Ha szpali válasza nem az, amit keresel, akkor próbáld Lovi24 régebbi válaszát az én kérdésemre. A lényeg, hogy tegyél fel valami fájlkezelőt, és amikor a csengőhangot kell választani, a fájlkezelő segítségével tedd azt, és ne a gyári "listázással", az nekem sem mutatta csak a gyári hangokat.

Itt is Boldog Új Évet Mindenkinek, ha már nem írnék addig!

(#967) TayRol válasza Destr4ct (#964) üzenetére


TayRol
veterán

köszi srácok, a csengőhang pickerrel lett jó.:)

a másik, hogy az op.logó nagyon zavaró, de ahogy olvastam ezt meg kell szokni mert csak a US romban nincs benne (ez UK)...

(#968) dsr válasza TayRol (#967) üzenetére


dsr
senior tag

Rálehet flashelni egy US romot. :)

(#969) Lovi24 válasza TayRol (#967) üzenetére


Lovi24
senior tag

Végülis van rá megoldás....

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#970) kelly416 válasza Lovi24 (#969) üzenetére


kelly416
veterán

Uh, az angolom ehhez is kevés már. Segítenél pár szóban magyarul? Kell-e hozzá root? Ha igen, akkor ne sokat írj, nekem kell a garancia. :D

Amúgy mintha azt olvastam volna valahol, hogy a 4.4-től már nem lesz (vagy csak opcionálisan) op-logó. Vagy csak az emlékezetem?

(#971) Lovi24 válasza kelly416 (#970) üzenetére


Lovi24
senior tag

Kell root...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#972) Teasüti válasza kelly416 (#970) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Root-tól magában még nem ugrik a gari. Amennyire tudom csak a BL nyitást nem lehet visszacsinálni.
És mi van azokkal esetekkel, amikor nyilvánvalóan hardveres hiba miatt küldöm gariztatni, ahol tök8 mi fut a telefonon, nincs köze a hibához?
MO-n legalábbis csak akkor foglalkoznak a rendszerrel, ha releváns lehet.
De egy repedt kijelzőhöz, elfüstölt töltő elektronikához, vagy tönkrement háttérvilágításhoz egyáltalán semmi köze a bootloader-nek. :U
És ha téglásítottam? Ki fogja megmondani mi volt rajta, ha teljesen süket az elektronika? :P

[ Szerkesztve ]

(#973) kelly416 válasza Teasüti (#972) üzenetére


kelly416
veterán

Én azért nem kockáztatnám meg, hogy egy hibás alaplapot ne cseréljenek ki egy BL nyitás miatt, anélkül meg a tudomány jelen állása szerint, nincs root. Mármint Moto G-n. :(((

Szerk.
Lovi24:
Köszönöm, akkor még marad az op-logó. Annyira nem piszkálja a csőrőmet, mert jelenleg is 5nap üzemidő fölött vagyok. Ez van na, megy a GTA V. :B Majd eljön a tavasz, többet használom majd a telefont is, akkor biztos megy lejjebb az üzemkészsége.
Képernyőképet meg majd jövőre, mert idén nem szándékozom tölteni és van még nafta az akkuban. Amikor közel lesz a 10%-hoz, mentek pár fontos képet és tolom fel ide az eddigi tapasztalataimmal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#974) Teasüti válasza freeZZZbee (#908) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Google Voice Search már jó ideje tud magyarul. :F

(#975) Destr4ct válasza Teasüti (#972) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Az egy dolog, hogy mi itt mit gondolunk felhasználóként, a hivatalos álláspont viszont az az, hogy abban a pillanatban, hogy megkaptad a bootloader nyitó kódot a Motorolától (akár felhasználod, akár nem) ugrik a gari.
Roothoz pedig bl nyitás kell egyelőre.

kelly416: aksi készenléti idő és operátorlogó között mi a kapcsolat?

What can change the nature of a man?

(#976) student


student
őstag

mennyi a garancia idő ha expansysról vagy amazonról van vásárolva a teló?

(#977) lord.lakli válasza Destr4ct (#975) üzenetére


lord.lakli
őstag

Gondolom azt hiszi, hogy ha majd rootol, akkor a sok csili-vili kernelt felpakolva lesz majd még plusz néhány nap akkuidő

(#978) Picco válasza Destr4ct (#975) üzenetére


Picco
addikt

nagy figyelmet fog kapni XDA-n a telo az ar/ertek aranya miatt, elobbutobb megoldjak ;)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#979) Al3xT válasza Picco (#978) üzenetére


Al3xT
tag

Az XDA-n szerintem senkit nem zavar, hogy nyitni kell BL-t. ;)

új Motorola Moto E eladó

(#980) Benoe77 válasza Picco (#978) üzenetére


Benoe77
őstag

Nem csak fog, már kap is. Custom kernel már van, valakinél már a CM11 is bebootolt.

(#981) kelly416 válasza Destr4ct (#975) üzenetére


kelly416
veterán

Egy kis figyelmesség. :D

Azt írtam, hogy amúgy sem zavar annyira a logó, mert nem sokat van a telefon a kezemben, amint azt az üzemidőm is bizonyítja. Csak nem voltam eléggé egyértelmű. :DDD

(#982) zsirfecske válasza student (#976) üzenetére


zsirfecske
addikt

exp 1 év, amazon-ról szintén, kivéve ha németről veszed mert ott 2 év (te is utánajárhatsz, amazonról vett infó, kövesd a warranty/motorola linket).

(#983) Teasüti válasza zsirfecske (#982) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezt miért nem láttam eddig a topikban, hogy német Amazonról kell rendelni, nem UK-ról? :(((
Bár ha nem találnak bl nyitás nélküli root módot, akkor mindegy.

(#984) -Faceless- válasza Teasüti (#983) üzenetére


-Faceless-
őstag

És én most vak vagyok, vagy a német oldalon tényleg nincs 16 GB-os?

(#985) lord.lakli válasza -Faceless- (#984) üzenetére


lord.lakli
őstag

Jelenleg nem kapható még.

(#986) lord.lakli


lord.lakli
őstag

Minden boldog moto g tulajnak sok szép romot, kernelt, romolgatást a jövő évre!

(#987) Lovi24 válasza lord.lakli (#986) üzenetére


Lovi24
senior tag

Viszont kívánok hasonló kellemes dolgokat :DDD

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#988) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Skacok nyomás inni, mit kerestek még a fórumba? :DD

Mindenkinek B.U.É.K.

Jövőre ugyanitt!

:R

(#989) dsr válasza lord.lakli (#986) üzenetére


dsr
senior tag

Viszont mindenkinek és ahogy Sh4rk mondta nyomás inni :C :)

[ Szerkesztve ]

(#990) lord.lakli válasza Sh4rk (#988) üzenetére


lord.lakli
őstag

Csak ivászat közben tessék motog-t otthon hagyni, mert szilveszterkor a mobilok gyorsan tudnak mozogni és térugrásra is képesek és jobbnál jobb (vizes és nedves) helyekre tudnak pottyanni. ;]

(#991) Lovi24 válasza Sh4rk (#988) üzenetére


Lovi24
senior tag

Hát okostelefon és mindent tud :D Még a fórumot is lehet olvasni :Y

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#992) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Igy utolag is buék minden moto g tulajnak. Örömömre szolgál, hogy az enyén a 2014-es év első kommentje!

Minden szavam magánvélemény!

(#993) agabe válasza Teasüti (#983) üzenetére


agabe
addikt

olvastam, egy hirdetesben nemreg, hogy valaki nemet Media Marktban vasarolt, arra meg az itthon MM is garit vallal, igy ebbol a szempontbol az a legjobb.

BUEK mindenkinek!

(#994) leslien válasza agabe (#993) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem már hó elején lesz az Osztrák barátainknál is, MM
Ditech kb 170€ lesz 2 év garival...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#995) Jana33


Jana33
csendes tag

Ezt örömmel olvasom mert nekem is a Német MM-ból van :)
Magyar MM oldalon is ezt írják: "Ha elromlik készüléke, áruházainkban leadhatja javításra készülékét, gondoskodunk annak szervizbe juttatásáról. Legyen szó garanciális, vagy garanciaidőn túli meghibásodásról, függetlenül attól, hogy Európában melyik Media Marktban vásárolta a terméket, igyekszünk minél hamarabb megjavíttatni készülékét."

(#996) Narxis válasza Teasüti (#983) üzenetére


Narxis
nagyúr

Miért annyira fontos az? Sztem ha visszazárod akkor gariban nem nézik azt annyira. Vagy igen? :F Mert én e között és egy Xperia L között vacillálok, nyilván hardverben sőt még szoftvertámogatásban(akár hivatalos akár xda) jobb lenne a Moto G. Expansys-ról rendelném majd egy olyan flip cover-rel együtt ha emellett döntök.

Thanos was right.

(#997) Rick4 válasza Narxis (#996) üzenetére


Rick4
félisten

Ha van kevesebbért ugyanez, mi értelme onnan venni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#998) Narxis válasza Rick4 (#997) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hol lenne kevesebbért ugyanez?

Thanos was right.

(#999) -Faceless- válasza Narxis (#998) üzenetére


-Faceless-
őstag

Mondjuk amazon.

(#1000) Narxis válasza -Faceless- (#999) üzenetére


Narxis
nagyúr

Brit? Mert láttam itt beszéltetek valami németről is. 160 font + kiszállítás?

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.