Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Destr4ct válasza ripla (#299) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ha pedig véletlenül felhívná az ember az illető figyelmét arra, hogy illene kicsit érthetőbben fogalmazni, vagy értelmesebben központozni stb, akkor jön a visszaszólás, hogy "úgy és aztt írok az ffórumban amit és ahogyan aakarok, kapísse kiskomám?? nehgoy te mondd már meg nekem, mi a jo vagy nem jo!!!"

Ha csak kétjegyű mássalhangzó felcseréléséről, vagy 1-1 betű félregépeléséről van szó, az nem zavar engem sem, mert ritkán értelemzavaró.

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#302) Rick4 válasza ripla (#296) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem a PH fórum helyett lépj át a Mensa fórumba, ha szabadulni akarsz az ilyesmitől. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#303) zsirfecske válasza tothmaxy182 (#297) üzenetére


zsirfecske
addikt

nekem majdnem minden kommentem szerkesztett, pont a telós félreütések miatt :)

ez csak akarat kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#304) ripla válasza Destr4ct (#301) üzenetére


ripla
őstag

én nem fogok rászólni senkire sem, mert tényleg mindenki úgy ír ahogy akar (pl. én sem írok nagybetűket, mert nincs kedvem :P). annyi csak, hogy átugrom a kommentjét és kész. :P

(#305) ljungberg válasza ripla (#304) üzenetére


ljungberg
tag

:DDD

(#306) MPite


MPite
tag

Az jól látom, hogy a 16 GB-os verzió kikerült a brit Tesco kínálatából? :/ [link]

(#307) vick33 válasza ripla (#304) üzenetére


vick33
tag

Sejtem, hogy a kommenten verte ki a biztosítékot. Én is látok benne számos hibát. Sajnálom telefonon, amíg elértem a Blaha Lujza tértől a Keleti pályaudvarig ennyire tellett. Következőre majd lektoráltatom.

Lehet, hogy nehezen voltam érthető, csak annyit szerettem volna megtudni, hogy esetleg valaki akinek van tapasztalata a Moto G-vel, és meg tudná-e osztani a készülék jó és rossz tulajdonságait velem? Esetleg használt-e már MTK SOC-os dual simes készüléket, netalántán arról váltott Moto G-re. Köszönöm :)

(#308) ripla válasza vick33 (#307) üzenetére


ripla
őstag

nem mondtam neveket, és őszinte leszek, fogalmam sincs mit írtál. ugye nincs üldözési mániád? :P

(#309) vick33 válasza ripla (#308) üzenetére


vick33
tag

Akkor itt a bizonyíték:-) Azt írtad a hibás kommenteket el sem olvasod:-) Üldözési mánia? Neem én szeretek üldözni:-) Merre is laksz?:-)

A 100 GBP-s tesco-s ár hihetetlen. Nem igaz, hogy ott 10x annyit keres az ember és minden fele annyi:-)

(#310) petrom16


petrom16
csendes tag

Nos, aki az expansystól várta a készüléket, idén már biztos nem kapja meg sajnos :( (Én is vártam) [link]

(#311) #35415296 válasza petrom16 (#310) üzenetére


#35415296
törölt tag

Egyelőre az amazon.co.uk oldalról való rendelés is csendben van.

(#312) ripla válasza vick33 (#309) üzenetére


ripla
őstag

:P

(#313) Crytek válasza vick33 (#309) üzenetére


Crytek
veterán

Ott ennyiért tudják adni mert nagy a forgalom.De ez mindenre igaz.Itthon azért drága minden mert nincs akkora forgalom megveszed drágon azt ha baja van gariztatod hegyekbe.Ott meg kukázzák és vesznek újat mert olcsó.

Next PC Upgrade: 2022

(#314) Picco válasza Crytek (#313) üzenetére


Picco
addikt

130 fontba kerul mindenhol a 8gb verzio, tescot leszamitva, akik nem tul reg inditottak a virtualis halozatukat, velemenyem szerint csak ugyfelet akarnak gyujteni es igy nullszaladoval aruljak a telefont, majd visszajon a feltoltesekkel alapon.

(#306) MPite rosszul latod, csak OutOfStock jelenleg.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#315) tothmaxy182 válasza petrom16 (#310) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én is akartam egy flip tokot még idén, de most már nem törődök vele... :) Majd ha lesz, akkor berendelem, aztán kész...

Minden szavam magánvélemény!

(#316) tap28 válasza vick33 (#307) üzenetére


tap28
csendes tag

Sziasztok!

Nekem kicsit több mint két hete van meg a telefon, így az eddigi tapasztalataimat le tudom írni:

Amazon.co.uk -ről előrendeltem, mivel rendeltem mást is, pontosan nem emlékszem az árára, de kb 51-52 eFt-re jött ki. Ami furcsa volt, bár lehet csak nekem, mivel nem szoktam amazonról rendelni, hogy csak bedobták a postaládába, még be sem csengettek:S Azért mégiscsak egy telefonról van szó, de szerencsére semmi baja nincs.

A telefon számomra tökéletes:) nem vagyok nagy user, telefonálok, email-ezek, netezek és néha játék. Kb ennyi, így nem sokat gondolkodtam, hogy mekkorát vegyek, a 8gb-ból még kb 3.3 GB szabad... Aku pedig lazán kibír 2 napot, de ha pont úgy alakul, hogy nincs időm játszani, akkor még a 3 nap is megy (folyamatos wifi/mobilnet/email frissítés stb.).

Szerintem nagyon jól össze van rakva, a hátlapot csak 1-2 köröm feláldozásával tudtam leszedni... :) Egyedül a bekapcsoló gomb lötyög egy kicsit, ami szerintem nem zavaró, inkább csak az jutott eszembe, nehogy kiessen, de reméljük nem fog, a hangerőszabályozónál nincs ilyen gond. Ami még hibának mondható, bár ez lehet android miatt van nemtudom, hogy 1-2-szer előfordult, hogy nem kapcsolt be a mobil net miután elmentem itthonról, itthon ugye a wifi-t használja... Semmi nem oldotta meg, csak kikapcs-bekapcs.

A telefon sebessége pedig tökéletes:) Nem szokott akadni, minden megy rajta rendesen, szóval ár-érték arányban szerintem tökéletes:)

Üdv.

(#317) Lovi24


Lovi24
senior tag

Ezt és ezt találtam,ha valakit érdekel !

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#318) MPite válasza tap28 (#316) üzenetére


MPite
tag

Köszi az összefoglalót. Nekem az ebayes rendeléseknél csinálja ezt a postás, sőt, ha nem fér be a csomag, egyszerűen felteszi a kerítésre... Egészen elképesztő, szerencse, hogy egy zsákutca legvégén lakom és nem jár arra senki.

(#314) Picco: Valóban, csak sokkal lejjebb került a listában :)

(#319) dsr válasza tap28 (#316) üzenetére


dsr
senior tag

Én egy hete vagyok tulaj és szerintem is nagyon rendben van a telefon, a pozitívumokat , amiket felsoroltál csak megerősíteni tudom. Nálam egyik gomb sem lötyög és a mobilnetre váltás mindig zökkenőmentesen megy szerencsére, a mobilnetre váltás gondját nálad szerintem orvosolni fogja majd a 4.4 frissítés , legalább is bízok benne :)

(#320) amanoba válasza tap28 (#316) üzenetére


amanoba
őstag

másnál, más készülékkel is előfordult ilyesmi, egyeseknél a repülőmód ki-be kapcsolása segített, tegyél egy próbát, hátha. ;)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#321) ghiottone válasza Lovi24 (#317) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Köszi!!!! az expansys-ost visszamondtam és ezt már ki is fizettem - dec 20- 23 között itt lesz. ;))

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

(#322) freeZZZbee válasza tothmaxy182 (#315) üzenetére


freeZZZbee
tag

Szinten flip cover-re varok, de elbizonytalanodtam. Ez ugye egybe van a hatlappal? Teljesen hatra hajthato lesz? Amennyiben igen, mennyire tartos megoldas, eltorik e?
En nagyon sokat hasznalom landscape modban a telefont, es nem tudom mennyire lenne kenyelmes flip cover-rel.
Hmm...minel tobbet agyalok rajta, annal kevesbe akarom. Plane, hogy kozel 20£-ba lesz.

rom

[ Szerkesztve ]

(#323) tothmaxy182 válasza freeZZZbee (#322) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Én mindenképpen veszek :)

Ha gondolod majd elmondom a tapasztalataimat, hogy könnyebben dönts. De az még odébb van, hogy be tudjak szerezni egyet!

Minden szavam magánvélemény!

(#324) GGMPC válasza freeZZZbee (#322) üzenetére


GGMPC
őstag

Ismerosom mondta, hogy az elejen jopofa - aztan iszonyat idegesitobe megy at eme tok felhasznaloi elmenye...

:W

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#325) szpali válasza tothmaxy182 (#323) üzenetére


szpali
addikt

honnan veszitek a Flip hátlapot?

kéne nekem egy türkiz színű karácsonyig

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#326) Lovi24 válasza ghiottone (#321) üzenetére


Lovi24
senior tag

Örülök,hogy segíthettem :DDD

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#327) Destr4ct válasza freeZZZbee (#322) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Magyar nyelv ebben sincs még. (what languages are in this ROM? -> same as stock GB rom)

What can change the nature of a man?

(#328) GGMPC válasza szpali (#325) üzenetére


GGMPC
őstag

Nem tul ferfias a turkiz? :Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#329) vick33 válasza tap28 (#316) üzenetére


vick33
tag

köszi!

(#330) szpali válasza GGMPC (#328) üzenetére


szpali
addikt

nem saját célra lesz :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#331) GGMPC válasza szpali (#330) üzenetére


GGMPC
őstag

Itt baratok kozt vagy - nyugodtan elmondhatod, hogy a tied lesz!?. :Y

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#332) szpali válasza GGMPC (#331) üzenetére


szpali
addikt

köszi :B

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#333) Szafter


Szafter
tag

Valahogy nem lehet rendelni magyarországra?? :F

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#334) Destr4ct válasza Szafter (#333) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Innen. Az amelyik £140.99, és amazon.co.uk logó van mellette.

What can change the nature of a man?

(#335) kelly416 válasza szpali (#332) üzenetére


kelly416
veterán

Ne hagyd magad, nekem is tetszik a türkiz. Attól, hogy egyeseknek "nem túl férfias", még simán elhordható, nem úgy, mint az Xperia U rózsaszín kupakja, pedig olyant is láttam jó pár pasinál. A türkiz meg igenis unisex, vagy kicsit férfias, de semmiképpen nem nőies.

(#336) kelly416


kelly416
veterán

Amúgy megérkezett a telefonom, kezdetben lenne pár kérdésem. Valakinek sikerült-e a gyári launcherrel megváltoztatni a kezdőoldalak számát? Ha igen, hogyan? Hogy tudok saját csengőhangot/értesítési hangot beállítani? Túl vagyok rajta, hogy Alarm/Ringtones/Notification mappákba pakoljam a kérdéses dolgokat, de mégsem látja sehol. Az ESfileexplorer mindent lát, lejátssza stb., de settings->sound menüben nincs csak a gyári.

(#337) GGMPC válasza kelly416 (#336) üzenetére


GGMPC
őstag

Csinalsz egy sajat ringtones mappat es abba rakod a hangokat/zeneket!

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#338) ewuk


ewuk
csendes tag

Sziasztok! Aki már rendelkezik ilyen telefonnal, attól kérdezném, hogy bár a telefon nem tud magyarul, de a t9 vagy milyen szótára az tanulékony/bővíthető magyar szavakkal is? Nem mintha nem lehetne élni nélküle, de már egészen megszoktam. :)

(#339) dsr válasza ewuk (#338) üzenetére


dsr
senior tag

Igen, bővíthető :)

(#340) tothmaxy182 válasza szpali (#325) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Karácsonyig szerintem már sehonnan...
Én is majd csak jövőre tervezem a flip beszerzését...

Minden szavam magánvélemény!

(#341) RootRulez válasza ewuk (#338) üzenetére


RootRulez
félisten

Sőt mi több, gondolom a morelocal-lal a magyaul tudó alkalmazások eleve magyarok lesznek. :K

═════════════════════════════════════════

(#342) Destr4ct


Destr4ct
aktív tag

AnandTech teszt mindenféle mérési eredménnyel

What can change the nature of a man?

(#343) zsirfecske válasza tothmaxy182 (#340) üzenetére


zsirfecske
addikt

ma délig rendelve expansys még elvileg vállalja a karácsony előtti szállítást.

[ Szerkesztve ]

(#344) szpali válasza RootRulez (#341) üzenetére


szpali
addikt

nekem a morelocal root jogot kért :(((

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#345) GGMPC válasza zsirfecske (#343) üzenetére


GGMPC
őstag

Ha a 8GB-t rendelted, akkor igen. (hetfon meg is kapod)

16GB mar csak a 2 unnep kozott! Ha csak nem tolodik tovabb... :F

Zsirsrac! Kerdeztem Razr i topikban akkuval kapcsolatban - ha ravetnel egy pillantast!?.

;)

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#346) wwhy


wwhy
veterán

Megérkezett a teló (8GB) Németo-ból, este lesz a kibontás/szembesülés :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#347) RootRulez válasza zsirfecske (#343) üzenetére


RootRulez
félisten

Az expansys külföldről szállít amúgy, csak van magyar webshop felülete is? Mert hagyományos postának kicsit sok lenne belföldön a 12-16 munkanapos kiszállítás. :D

═════════════════════════════════════════

(#348) Destr4ct válasza szpali (#344) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ez benne is van az alkalmazás leírásában.
Továbbá az is, hogy adb-n keresztül a pm paranccsal anélkül is lehet engedélyezni.
"If you're able to use development tools, you can grant the permission manually by 'pm' command."
A konkrét lépéseket nekem is ki kellene gugliznom, illetve egy fórumtárs valamelyik Moto G-s topikban említette ezt a módszert, de most nem találom.

What can change the nature of a man?

(#349) GGMPC


GGMPC
őstag

Ha valaki az Expansysrol rendel es mondjuk Brand manias, akkor a gyari Moto toltofej most 4-500 fronya! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#350) RootRulez válasza GGMPC (#349) üzenetére


RootRulez
félisten

Linkelhetnéd. :U

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.