Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Remek ez a telo.
Remelem januarba betudok szerezni egy ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha most valtanek, mar rendelnem is. A meret pont a felso hatar nalam, a hardver nagyon korrekt es ez az ar... Kovetendo pelda, na.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Magamnak inkább a Moto X-et szeretném, de a szüleimnek ha vennénk okostelefont a jövőben, akkor egy ilyen pont jó lenne.

(#4) devast


devast
addikt

Az utóbbi fél évben azt kezdtem észrevenni, hogy a kínai kis gyártók kezdenek egyre pofátlanabb árakat produkálni, míg néhány nagyobb gyártónak sikerül pár nagyon jó ár/érték telefont letenni az asztalra. Ha így folytatódik tovább, a kínai cuccoknak nem sok jövőt jósolok :)

(#5) citkar


citkar
addikt

Ha valóban kijön 50 ezerből megéri, ha lenne már DUAL SIM-es hasonló árban könnyen lehet, hogy beneveznék egyre...hátha lesz :)

(#6) szoporiz válasza citkar (#5) üzenetére


szoporiz
tag

Tudok segíteni szerezni egyet akár holnapra ha kell valakinek.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#7) Witya


Witya
tag

Nagyon rendben van a telefon, kb ket hete hasznalom es eddig csak a kamera okozott csalodast.

Aki nem csal, az nem is próbálkozik!

(#8) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Én egy 16 GB-os változat boldog tulajdonosa vagyok egy hete már és azt kell, hogy mondjam, hogy a hétköznapi használatban semmivel nem nyújt kevesebbet egy "csúcskészüléknél". Sőt némely felső kategóriás készülék anyaghasználatát és összeszerelési minőségét is minimum hozza, de lehet, hogy kenterbe veri (Hello Samsung!). Ebben az árfekvésben ez verhetetlen ajánlat véleményem szerint.

Nem mellesleg pedig korlátozottan vízálló. Persze nem azzal kell a havaroknak villogni, hogy a patakba hajigáljuk de jó tudni azért, hogy akár ezt is kibírja. KATT a videóért!

Mindezeken kívül a készülék hangminősége minden téren kiemelkedő.

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#9) rep3at


rep3at
őstag

Ha szolgáltatónál lenne akkor ez lenne az idei karácsony slágere, tuti hogy sok embernél látnék a városban. Reméljük így folytatja a Motorola, nem túlárazott csúcsmobil kell a népnek..

Forward thinking. كرر

(#10) vicze


vicze
félisten

A HW pontosításhoz. Az a Snapdragon 400-as egy MSM8226, ami 4db Cortex-A7-es magot tartalmaz, szóval pontosan ugyanolyat mint a Mediatek SoC-ok. (Így az első oldal megállapítása se stimmel.)
A tesztekben a Adreno 305 miatt hoz több pontot, mivel az jóval erősebb mint a PowerVR megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#11) viktorhmv válasza rep3at (#9) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Osztom a velemenyedet.
Ha a Motorola brand ezen az uton halad tovabb akkor van egy plusz rajongojuk:)

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#12) Spancho


Spancho
őstag

Leváltanám erre a Lumia 520-ast.
Mindig is szerettem a motorola telefonokat.
Nagyon oda figyelek az ár/érték arányra ,és ez a telefon olyan az android világában mint az 520 wp fronton.
(csak sokkal jobb) :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Kamerába nagyon rossz szerintem,Nexus 5 egyik legjobb most kamerába :)

Nexus 5

(#14) Inception


Inception
tag

Nem nagyon vágom miért nincs Európában a Motorola :U

(#15) viktorhmv válasza Kunsztler (#13) üzenetére


viktorhmv
senior tag

A kameraja valoban nem acelos. A legzavarobb az h nem elesek a kepek. A szinek naggyabol rendben vannak. De meg igy is jobb a Nexus 4 kamerajanal. Mondjuk annal nem nehez:)

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#16) kelly416


kelly416
veterán

Nagyon szépen köszönjük a tesztet, mint ahogyan a felajánlást is. :R

A kamera tényleg kicsit alul marad az elvárásaimmal szemben, de ennyi gondja legyen, és akkor minden rendben van. Remélem, még ma felhívnak, hogy akár már holnap mehetek az enyémért, és akkor én is belépek a büszke tulajok táborába. :K

(#17) lowlight


lowlight
tag

Jól összerakott, korrekt hardver. Jó lenne tudni, hogy így a Moto Google éra beköszöntével ez kiknek köszönhető - gyártás és tervezés egyaránt. Ugyannakor a külsőt én jellegtelennek tartom, nincs benne semmi karakteres. A UI sem egyedi... Ez így egy Google Smartphone egy Motorola logóval a hátlapon (mert hogy az is csak oda jutott).

(#18) dsr


dsr
senior tag

1 hete van meg , nagyon jó telefon :))

(#19) Örni


Örni
senior tag

Tök jó, hogy "szegény" németek és angolok megkapják első körben, de a csóró keleti blokk meg csak csorgathatja a nyálát... Gratulálok! Tulajdon képpen egy ilyen teljesítményű telefont ennyiért kéne adnia minden gyártónak, nemde?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#20) Rick4 válasza Örni (#19) üzenetére


Rick4
félisten

A csóró keleti blokk írjon nekem privit, ha ilyet szeretne. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21) lcee79


lcee79
őstag

Az expansys nem számít hivatalosnak?
Ot hirdetik mindig...
Persze nem szolgáltató, de azért mégsem olyan mintha e-bayről rendelné az ember...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#22) Örni válasza Rick4 (#20) üzenetére


Örni
senior tag

1-2 év helyi garanciával?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#23) Csapoati válasza Kunsztler (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ami 2x ennyibe is kerül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) MartOOn


MartOOn
addikt

Akar 100fontert is a tied lehet. Tesco mobilnal kell megvenni es itt hivatalos es legalis a fuggetlenites a kod asszem max 5font. Szuleimnek ilyet vennek amint lehet bele magyar nyelvet eroltetni. Es ehhez nem kell mondjuk romot se cserelgetni...

Csapoati: es annyiert is AJANDEK! ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#25) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

3 hete nyúzom. Számomra tökéletes! Tud mindent ami számomra csak kellhet. Egy-két napja jött ki rá egy kameraszoftver frissítés. Szerintem ezóta egy kicsit jobb képeket lő...

Minden szavam magánvélemény!

(#26) Örni


Örni
senior tag

Ez a slow motion video elég vicces, a felvételt simán csak átkonvertálja 15 FPS-re és kész a dupla lassítás :) Egyébként a timelapse funkció nem alap az androidnál? Ehhez képes úgy látom itt nincs a fényképezés menűben.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#27) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Üdv kedves Bog! Lehet,hogy én olvasok rosszul vagy tényleg nem található meg a cikkben a kijelző mérete? :R

Iphone 7

(#28) Revesz


Revesz
aktív tag

Eddig a samsungomra hittem azt, hogy szappantarto, de nem, ezzel a telefonnal megalkottak a tokeletesitett szappantartot, mar csak a furdoben kell elhelyezni hisz korlatozottan vizallo egy kezmosast meg csak kibir xD

Amugy franko kis cucc siman vennem ennyiert en is, lehet majd a baratnomnek beszerzek egyet ha megerdemli...

[ Szerkesztve ]

(#29) lacuspapus


lacuspapus
tag

Na végre! Odab@sz mindenkinek, kínaitól a samun át, az almáig.
Így kell!! Mindenre használható telefont, és NEM kilónyolcvanért. Motorola forever!

[ Szerkesztve ]

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#30) Bog válasza FET-MEN (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A speciben tutira benne van ;) De beleírom a cikkbe is, ezen nem múlik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) youngboy


youngboy
senior tag

Itt, másik topikban azért nem azt írják, hogy az OTG teljesen szuperül menne.

Más.
Jól látom, hogy nincs benne fényérzékelő? Tehát nincs automatikus fényerő állítás?

[ Szerkesztve ]

(#32) FET-MEN válasza Bog (#30) üzenetére


FET-MEN
veterán

Pont ebben a pillanatban esett le nekem is,hogy a speci :DDD igen azért szerintem nem árt ha ott van :R

Egyébként tényleg szép korrekt cucc. Forgalmazhatnák itthon, régen is szerettem a Motorolát, ez most ismét elérhető áron lenne,

Iphone 7

(#33) eventus


eventus
veterán

Ez már nem Moto :( Nagyon szerettem őket, egyedi volt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#34) nightshadow


nightshadow
veterán

Érdekes, hogy ezek a best-buy készülékek mindig elkerülik az országot, vagy ha mégis betéved valamelyik, akkor meg nem azon az áron.

(#35) HuMarc


HuMarc
addikt

Nem értem, miről beszéltek? :U Az Expansys mi, ha nem hazai forgalmazó? :F

(#36) lacuspapus válasza eventus (#33) üzenetére


lacuspapus
tag

hát igen, azt meg kell adni, hogy régen több volt bennük a fantázia. Mostanra csak egy kijelző maradt, így nagyon kitűnni a tömegből nincs mivel. ha meg esetleg mégis van ötleted, akkor kiderül, hogy az apple már "liszenszelte" és beperelnek 6 milliárd dollárra, úgyhogy nem éri meg kreatívnak lenni :D

expansyson 60ezer fölött szállítással együtt a 8gb-os verzió...

[ Szerkesztve ]

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#37) helixP válasza Bog (#30) üzenetére


helixP
nagyúr

Kár, hogy kettő 'osztályzatot' vontatok le az itthon nem kaphatóság miatt :( Nem volt ez egy kicsit szigorú döntés? Máskor nem csak 1-et szoktatok?

(#38) HuMarc válasza eventus (#33) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja, milyen rossz már, hogy egy hihetetlenül jól összerakott készülék, előreláthatóan Nexus-szintű támogatással és brutálisan jó hardverrel ilyen alacsony árral rendelkezik. Szörnyű :(

@helixP (#37): Főleg azért igazságtalan ez, mert kapható itthon. [link]

[ Szerkesztve ]

(#39) Peterson_


Peterson_
addikt

Minden tekintetben nagyon eltalálták.
Részemről simán elfogadnám :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#40) gabee jr


gabee jr
tag

Mióta várom már ezt a tesztet. :Y
Cameron és a Fish&Chips hazájában 130 font (46.500Ft) szolgáltatófüggetlenül ingyen postással.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#41) nVIPER


nVIPER
senior tag

Tessék!!! Korrekt ár, jó minőség, szép kijelző, erős proci, jó akku. Egyedüli negatívum, hogy nem kapható itthon hivatalos forrásból. HTC-nek megint egy pofon, és most már a Motorola is osztja neki. Hihetetlen. Csak így tovább!! Bár amikor megtudtam, hogy a Google megveszi, gondoltam, hogy jó kezekben lesz a Moto... Reméljük a keletebb régiókba is eljutnak majd ezen készülékei...

(#42) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Drod Mini méretben tökéletes lenne (nekem).

(#43) vicze válasza Tibicsucsu (#42) üzenetére


vicze
félisten

Ahhoz továbbra is US-ben élő Verizon előfizető kell legyél. A teljes Droid sorozat Verizon számára készül.

(#44) amanoba


amanoba
őstag

kamerától kicsit jobb képeket vártam és csalódás, hogy nem vesz hangot a slo-mo videó mellé..vagy ez már túl sok lenne? :))

tothmaxy182: tehetnél fel pár képet az szoft.frissítés után.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#45) sambuce válasza gabee jr (#40) üzenetére


sambuce
tag

Szia!
Szerintem hazánkba nem ingyenes a szállítás.
De ha rosszul tudom,akkor javíts ki.
Ennyi pénzért én is bevállalnám.

(#46) vicze válasza amanoba (#44) üzenetére


vicze
félisten

Annyit csinál, hogy 60FPS-es felvételt lassabban játssza le, a hangot a így a végleges felvételen fel kéne dolgozni utólag ("belassítani"), ami igen sok idő egy hosszabb felvételnél (ezért inkább lemarad a hang), vagy pedig csak a saját lejátszója tudná lejátszani lassítva, más nem.

(#47) amanoba válasza vicze (#46) üzenetére


amanoba
őstag

értem,köszi.
akkor a szifon se vesz hangot a lassított felvételhez, vagy azt ott megoldották?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#48) gabee jr válasza sambuce (#45) üzenetére


gabee jr
tag

Nem, nem ingyenes, de lehet kérni UK címre magyar futárcég telephelyére, ahonnan kiszállítják neked. Nem tudom menyibe kerül ez a missön, járj utána ha érdekel a dolog.

De szerintem minden második magyar családban már dolgozik valaki Angliában is.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#49) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Mai nap visszaigazolták a 16 GB-os rendelésemet, így várok türelmesen ;)

Viszont a nem hivatalos magyar nyelv folyamatban (jelenleg a Settings.apk-nál tartok)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#50) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha esedékes lenne, nem haboznék, adnám le a külföldi rendelést. Defy óta nem láttam ilyen frankó ajánlatot a Motorolától...

<< Heimdal >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.