Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) TripleB válasza bigmafa (#1644) üzenetére


TripleB
senior tag

Igen, tökéletesen működik. :)
Szívesen továbbadom ezt,ha gyorsan kellene, nekem most nincs rá szükségem. Itt a számla is, nem nyerészkedni akarok.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1652) Sh4rk válasza Sh4rk (#1649) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

No reggel megérkezett. :C

Dúrca, hogy este még semmi...

Most meg épp jön lefele. :DDD

(#1653) kelly416 válasza dudi6 (#1630) üzenetére


kelly416
veterán

Én egy ilyen autós töltőt vettem még mellé. Szerintem baromira nem drága, adnak hozzá gyári Motorola USB kábelt, két telót vagy akármi USB-s dolgot tudsz tölteni egyszerre és táncsak jó lesz hozzá (még nem próbáltam, mert az autóban még nem volt türelmem ilyen gatya időben kinyomozni, hogy hol van csomó a szivargyujtó madzagján), hiszen Motorola.

Decemberi phones4u beszerzés, megjött az update. :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#1654) zsirfecske válasza S-eye (#1639) üzenetére


zsirfecske
addikt

"1.5 Amperrel tölt maximum"

ez tuti? elég jól hangzik. akkor lehet megmérem majd a töltési időket egyszer 850 mA moto és 1.8 A lg töltőkkel. ezek alapján minimum másfélszer gyorsabb kell legyen full 1.5 Amperen.

(#1655) Phoenixy válasza zsirfecske (#1654) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Igen ez tuti. :)
How do I properly charge my device?
"You will see the best results when the output of the charger is between 500 mA and 1.5 A. The higher the output, the faster your Moto G will charge."

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#1656) TripleB válasza kelly416 (#1653) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszi, mászik is lefelé. :)
Szegény G a dobozban pihen, nem nagyon lehet rá tokot kapni sajnos ...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1657) kelly416 válasza TripleB (#1656) üzenetére


kelly416
veterán

Nem akarlak biztatni, de mióta megvan, zsebben van, asztalon van, mindenhol van, ahol normális körülmények között előfordulhat. Kutya baja. Persze bármikor bármi megtörpénhet, de az tokkal együtt is megtörténhet. Én a helyedben azért használnám, nehogy már egy ilyen szép és jó kis telefon dobozban üljön... de ez én vagyok.

(#1658) TripleB válasza kelly416 (#1657) üzenetére


TripleB
senior tag

Egy gyárban dolgozom, ahol nap, mint nap fémforgácsokkal találkozna. A CNC gép mellet nem lenne jó sora. Szegény Defy hangszóróját is elég gyakran ki kell fújni sűrített levegővel a neoprén tok ellenére is.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1659) kelly416 válasza TripleB (#1658) üzenetére


kelly416
veterán

A sűrített levegő egyáltalán nem tesz jót neki (nem, mintha a mágnes jobbat tenne, ha nagyon erős), oda én sem vinném be. De a "sima hétköznapokon", amikor nem fémet forgácsolsz azért el-el csábítod magaddal?

(#1660) bigmafa válasza TripleB (#1651) üzenetére


bigmafa
tag

Nem, nem sürgős - inkább egy linket pls, hogy megrendelhessem :)

(#1661) kelly416


kelly416
veterán

Remélem jól csináltam: letölt, készre jelent, eredmény. Ha látjátok, akkor örülök, de érdemes megnézni az órát és az akku százalékot. Ennyit még sosem merült ilyen rövid idő alatt. :DDD Ha nem csináltam jól és nem látjátok, majd felteszem máshogy.

(#1662) TripleB válasza bigmafa (#1660) üzenetére


TripleB
senior tag

Tessék :)

Felül van egy kivezetés a fülhallgatónak ( bár én nem hallgatok zenét futás közben) , oldalt meg egy kulcsnak hely.

(#1661) kelly416
Nekem wifi-n keresztül egy órát ír a frissítés letöltéséhez .

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1663) TayRol válasza TripleB (#1662) üzenetére


TayRol
veterán

nekem 2 perc volt.

(#1664) agabe válasza kelly416 (#1661) üzenetére


agabe
addikt

Art -ra atkapcsolassal egyutt legalabb 50%, vagy akar tobb is volt a teljes akkuzabalasa a frissitesnek, a frissites maga 30-40 kozotti. Youtube-on is mondta valaki aki korabban frissitett amcsiban, hogy nagyon sokat szivott le az akksibol de ez reszben lehet csak amiatt is, hogy az uj rendszer kicsit alulkalibralja az akksit ahhoz kepest ami valojaban, mert nem nagyon akart utana merulni a kijelzes szerint, de mindegy. A lenyeg, hogy jobb ha fel van toltve a telo frissites elott.

(#1665) TripleB válasza TayRol (#1663) üzenetére


TripleB
senior tag

Érdekes dolog ez egyébként, mert a play frissítések pilanatok alatt letöltődnek és bármi más.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1666) Teasüti válasza kelly416 (#1592) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Sose voltam híve a tokoknak, engem elborzaszt, mikor meglátok egy iPhone-t bumper-ben, meg hasonlók. :N
Így is elég nagy ez a telefon Ace után, az XL-es kezemmel is alig érem át rendesen a képernyőt fél kézzel (két kezes használat szóba sem jöhet, elvégre ez egy telefon vagy mi).
Kár, hogy nincs rá full body IS fólia. :(
Az tetszene, annak elég jó fogása van.
De így majd marad egy hátlap csere, úgy olvastam itt a többi színűnek más anyaga van.

robagp
Pár napja van meg az enyém is csak, azt kell mondjam a képernyő hibát leszámítva meg a magyar nyelvű Voice Search-öt leszámítva a többiben igazat tudok adni.
Mass Storage módon én is csak értetlenkedek. :U
(Hozzá kell tenni manapság már inkább a vezeték nélküli átvitelt részesítem előnyben, így az usb max akkor játszik, ha idegen és korszerűtlen helyen kellene fájlokat másolni. Így azért nem akkora nagy fájó pont.)
De a szoftveres dolgokon nem akadtam fenn. Elvégre ez egy Android.
Ha az kéne, h gyárilag kifogástalan legyen, akkor iPhone-t használnék. :P
De mivel hozzáértőnek tartom magam, ezért nem kell iPhone a maga korlátaival.
Arra nem tudom lehet-e bütykölni Mass Storage módot a példa kedvéért, de Android-ra lehet. :)
Majd az XDA-sok befoltozzák a hiányosságokat idővel.

[ Szerkesztve ]

(#1667) dsr válasza zsirfecske (#1636) üzenetére


dsr
senior tag

Értem , pedig valamelyik angol oldalon olvastam , hogy mindenhol fehéret adnak hozzá , de akkor ez elírás volt :)

(#1668) TripleB válasza Teasüti (#1666) üzenetére


TripleB
senior tag

Én nem tapasztaltam különbséget a hátlapok anyaga között, bár csak megtapiztam a fehéret, fel nem rakom.

Hirdetés = hardverapró.

[ Módosította: wwhy ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1669) freeZZZbee válasza agabe (#1664) üzenetére


freeZZZbee
tag

Nekem 12%on allt az aksi amikor letoltottem a frissitest es azt irta, hogy min. 25% akku toltottseg kell a telepiteshez. Toltore dugtam es 26%nal telepitetettem. Persze vegig tolton volt kozbe, de nem remlik, hogy csokkent volna jelentosen a toltottseg.

Kicsit csalodas a kk, tobb ujitasra szamitottam. Par icon valtozott es az ertesitesi sav iconjainak szine feher lett, de ezeken kivul semmi mas nem tunt fel eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1670) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Egy dolgot nem találok: geotagging, azaz a készített képhez elmentett helyinformáció nincs, vagy jól el van rejtve.
Valaki tudja, hol van, illetve van-e egyáltalán ?
Más: Hátlap nekem is tetszene egy új, de csak a grip shell, vagy, ha lesz olyan fából/bambuszból készült, mint a Moto X-hez !

noob... rooter... geek

(#1671) zoltan6 válasza dsr (#1667) üzenetére


zoltan6
őstag

phones4u december eleji vásárlás fehér kábel.

(#1672) freeZZZbee válasza freeZZZbee (#1669) üzenetére


freeZZZbee
tag

Jah, par betu keszlet eltunt vagy csak nem jeleniti meg a rendszer.
Volt egy tok jol beallitott widgetem, kulonbozo szovegekkel es fontokkal, de miutan betoltott a kitkat a fel szoveg eltunt a widgetbol.

(#1673) Teasüti válasza TripleB (#1668) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Fehérnek sem biztosabb a fogása?

(#1674) TripleB


TripleB
senior tag

Valami gáz van. Feltelepítettem az apex launcher-t és azóta a lapok váltása közben villódzik a kijelző. Tapasztalt már valamelyikőtök ilyet? Visszaállítva a gyári launcher-t ugyanaz a helyzet .
Csináltam egy wipe-ot, remélem nincs baj.

(#1673) Teasüti
Nem látok különbséget a kettő között

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1675) TayRol


TayRol
veterán

ellenben itt a (4.4.2 esetén) a launcher alsó-felső része alapból áttetsző, míg a nexus 4-emen nem. hm...

(#1676) freeZZZbee válasza TripleB (#1674) üzenetére


freeZZZbee
tag

Tenyleg nincs kulonbseg a hatlapok kozott. Eddig meg voltam gyozodve, hogy mas anyaguk van. Most egy vakteszttel megcafoltam magam. Talan azert tunt mas anyagunak a rozaaszin, mint a fekete, mert utobbi a sok fogdosastol fenylik.
Az viszont egeszen biztos, hogy a flip shell mas anyagu es feluletu.

(#1677) tothmaxy182 válasza TripleB (#1674) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nálam is előfordul, hogy tabváltáskor villognak a tabok. Nálam nincs fent semmilyen laucher, és nem is volt. De csak néha csinálja, igazából semmi logikát nem vettem észre benne. Annyira nem zavar... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#1678) dsr válasza TripleB (#1674) üzenetére


dsr
senior tag

Nem tapasztaltam még ilyet ( bár nekem US 4.4.2 van , nem tudom , hogy ez befolyásol e valamit ) , de talán egy factory reset megoldja , ha más nem :(

TayRol: ez nekem is feltűnt és számomra igen érdekes dolog ez és nem találom rá az értelmes magyarázatot :)

[ Szerkesztve ]

(#1679) Destr4ct válasza kakukkmarci (#1670) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

A galériában ha meg van nyitva egy fotó, akkor jobb felső sarokban a menü, Details, és ott kellene szerepelnie a felsorolásban a fotóhoz elmentett helynek.

(#1669) freeZZZbee :
http://mobilarena.hu/teszt/android_4_4_bemutato/bevezeto_elerhetoseg.html
http://www.xda-developers.com/android/new-in-android-4-4-kitkat-everything-you-need-to-know/

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#1680) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Napokat.

Na nem bírom tovább segítsetek kérlek.

5 év HTC után most nem találok jó lejátszó progit. (csak zene)
Ami lényeges lenne az DLNA megosztás!!!

Ha esetleg valaki tudna "HTC SENSE" "MUSIC" lejátszót kivarázsolni azt nagyon megköszönném.

Sokat használtam ezt a funkciót, most nagyon hiányzik.

Előre is köszi... :R

(#1681) contaxg


contaxg
veterán

Sziasztok, megnéznétek valamit? Ha egy fülhallgató be van dugva a készülékbe, a telefon belső mikrofonja műkődik vagy azt is lenémítja? Köszönöm!

Jaj de messze van még a hétfői kiszállítás ;]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#1682) rasky


rasky
senior tag

az új 4.4-el csinálnátok pár fotót? Kíváncsi vagyok javított e a kamerán valamit. Moto G vs Nexus 5 között vacilálok, de a nexus 5-re sajnálom a pénzt, ezért nézegetem a moto g-t, egyedül a kamera ami eddig még visszatartott.

(#1683) slecht


slecht
aktív tag

Akinek nem tetszik az MTP-s csatlakozás az a Storage-ben tud PTP módot választani.
Ha az jobb egyáltalán.

(#1684) tommjee


tommjee
senior tag

Sziasztok kb 5 napja megvan a Moto G-m nagyon rendben van vele minden gyors stabil az üzemidő is elég jó!

Ma kiírta hogy OTA-n keresztül frissíthető 4.4.2-re

Kérdésem a 4.4.2-vel kapcsolatban az lenne hogy valaki probálta már ezt a magyarosítást rá?

Ha igen bevált?

UI: Képernyőképet hogy lehet készíteni a készülékkel?

Köszi előre a válaszokat! :R

(#1685) vilmos.nagy


vilmos.nagy
tag

Nos, tegnap este én is kézbe vettem a telefont, s elsőre le vagyok nyűgözve...
Bár a "digitális" 3 alsó gomb elsőre nagyon furcsa, szokatlan...

(#1686) amzso válasza tothmaxy182 (#1677) üzenetére


amzso
tag

A tabváltáskor képernyő elfeketedés és villogás a Chrome hibája, és készüléktől független. Remélem hamarosan javítják.

(#1687) kelly416 válasza freeZZZbee (#1669) üzenetére


kelly416
veterán

Márn nem azért, de eddig gyári tárcsázót használtál? Én ráböktem a telefon ikonra és nem kicsit lepődtem. :D Főleg, hogy telefonálni akartam, ki is ment a fejemből hirtelen a frissítés. Csak pislogtam, hogy most mit nyomtam félre.

tommjee:
Képernyőkép: power + volume down

Mindenki:
Mit is takar a Mass storage mód? Nem azt, hogy ahogy rádugod a telefont, látod a "DCIM" "Android" stb. mappákat? Nálam ez a gyökér, tudom, rootolt telefonon feljebb (vagy máshová) is el lehet jutni, de eddig minden telefonommal, amit rádugtam gépre és érzékelte saját program nélkül, ez volt a gyökér. Vagy konkrétan az, hogy commanderben is látható a telefon tartalma? Merthogy intézőben simán látok mindent (frissítés óta még nem próbáltam), commanderben meg semmit, de azt már megszoktam.

(#1688) Destr4ct válasza kelly416 (#1687) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Mass Storage azt jelenti, hogy konkrétan meghajtóként lehet csatolni, mintha pendrive lenne.

Az MTP-s módon egyébként nem csak az intézőben, hanem Total Commanderben is el lehet érni.
Ha egy meghajtó gyökerében állsz a tcmd-ben, akkor még lehet egy szinttel feljebb menni, ahol listázza a meghajtókat (ha ilyen nincsen, akkor valahol a beállításaiban, nem tudom hol, engedélyezni kell ezt)
Na ott szépen megjelenik a teló, nem meghajtó betűjellel, hanem a nevével.

What can change the nature of a man?

(#1689) zoltan6 válasza Destr4ct (#1688) üzenetére


zoltan6
őstag

totalcommander
beállítások/képernyő/szülőmappa megjelenítése elé pipa. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1690) tommjee válasza kelly416 (#1687) üzenetére


tommjee
senior tag

Köszi :)

(#1691) dsr válasza tommjee (#1684) üzenetére


dsr
senior tag

Próbáltam , de 3 napnyi próbálkozás után nálam sajna nem sikerült recoveryt előhozni KitKat alatt, ezért telepíteni sem tudtam. :(

(#1692) dudi6 válasza kelly416 (#1653) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszi, ez szimpi, főleg ha kábelt is adnak hozzá. Hány Amperes?

(#1693) wwhy


wwhy
veterán

Német telóra még mindig sehol semmi :( A droidos gombok rezgését ki lehet kapcsolni?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1694) Lovi24


Lovi24
senior tag

Ilyen tokok esetleg rendelt/használ már valaki?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1695) kakukkmarci válasza Destr4ct (#1679) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Na, megtaláltam. Ez a gyári app forgótárcsás vezérlése annyira elkápráztatott :DDD , hogy nem láttam meg.
Pedig ott van, a google-s kis gombostű...
A képen ezért nem jelentek meg a koordináták, mert nem tudtam, hol kell bekapcsolni.

noob... rooter... geek

(#1696) kila25


kila25
csendes tag

Srácok kellene egy kis segítség.

Arra érdekelne megoldás, hogy a weboldalakon megjelenő flash tartalom, főleg videó megtekinthető legyen.

(#1697) Vityak válasza dsr (#1691) üzenetére


Vityak
tag

CWM recovery telepítésére itt a videó, linkkel:
[link]

(#1698) dsr válasza wwhy (#1693) üzenetére


dsr
senior tag

Igen :) settings/sound/vibrate on touch elől pipa ki :)

Vityak: Köszi :) mindjárt meglesem , csak telóról nem akarja megnyitni.

[ Szerkesztve ]

(#1699) dsr válasza Vityak (#1697) üzenetére


dsr
senior tag

Megnéztem , de az a baj, hogy 4.4.2 alatt nem ilyen egyszerű a recovery sajna :( vissza kell állítani a 4.3 bootloaderét és úgy kell telepíteni , de nekem valamiért nem jön össze sehogy sem , pedig több leírás szerint is próbáltam már :(

Bocsi a dupláért , kifutottam a szerk. időből.

(#1700) ZolkoW válasza kila25 (#1696) üzenetére


ZolkoW
őstag

Én Dolphint használok újabban, abban egész jól megy. Apk-ból fel kellett rakni a flash playert hozzá.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.