Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) 2o1i válasza atomchicken (#1050) üzenetére


2o1i
senior tag

Szerintem kérdezz meg valakit Hardveraprón.
Többen is hirdetnek teszkós Moto G-t.

(#1052) #25954560 válasza wwhy (#1016) üzenetére


#25954560
törölt tag

es azokra sem tul furgen. 29-e ota hasznalom, csak 30-an este szolt h frissitene. viszont aszonta kell hozza kb 10 perc, ezzel szemben inkabb 4 volt. nem tudom h belejatszott-e h nincs benne SIM egyelore :)
illetve vicces volt, hogy mar kiirja h 'optimalizalja a szoftvereket' az appok frissitesekor. viszont nem ereztem valtozast a sebessegeben.

(#1053) TayRol válasza #25954560 (#1052) üzenetére


TayRol
veterán

Itt is 5x5-os lesz a menü a 4.4 alatt?

(#1054) #25954560 válasza TayRol (#1053) üzenetére


#25954560
törölt tag

nemtom ertem-e a kerdesedet, de nalam 4 oszlop van csak a menuben is es a kepernyokon is

(#1055) Destr4ct válasza #25954560 (#1052) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ez normális dolog rom frissítésnél. Ilyenkor újraépíti a rendszer a dalvik cache-t, csak ezt úgy írja ki, hogy optimalizál.
Nem arról van szó, hogy a kitkat külön felturbózná az appok sebességét... :)

What can change the nature of a man?

(#1056) TayRol válasza #25954560 (#1054) üzenetére


TayRol
veterán

A nexus 4-emen a menü 5 soros lett 5 oszloppal a KitKattel, ezt akartam megtudni. De ezek szerint maradt a 4x4-es felosztas.

[ Szerkesztve ]

(#1057) #25954560 válasza Destr4ct (#1055) üzenetére


#25954560
törölt tag

pedig jon az ART :)

TayRol:
4x5 nalam, ennyi volt frissites elott is

[ Szerkesztve ]

(#1058) Destr4ct válasza #25954560 (#1057) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ja, vágom, de az alapból nincsen még bekapcsolva.

What can change the nature of a man?

(#1059) S-eye válasza atomchicken (#1050) üzenetére


S-eye
senior tag

+1
Ez engem is érdekelne. Lehet-e magyar kártyával, vagy kp-vel fizetni?

(#1060) TayRol válasza #25954560 (#1057) üzenetére


TayRol
veterán

4x5, tényleg. :)

(#1061) agabe válasza atomchicken (#1050) üzenetére


agabe
addikt

Szerintem mukodnie kell, nem kell az atvetelen kivul semmit alairnia, de asszem az kell, hogy az o nevere legyen rendelve, mert fenykepes igazolvanyt kerhetnek.
Ha mar ott van, akkor siman lehetne rendelni bolti atvetellel is ami hozza a legkozelebb esik (ott sokkal tobb van mint itthon), es miutan miutan megerkezik odaballag es atveszi, es vagy kp-ben vagy kartyaval akar o is fizethet, te meg atutalod neki vagy kp-ben odaadod, persze csak ha o hozza mert amugy is jonne haza. Ha postazza akkor persze ez nem mukodik.

ejj..nagyon sok az off. latszik, hogy itthon nem nagyon kapni es viszonylag keves embrenek van mondjuk egy galaxy s3-hoz kepest. Ahogy tobb tulaj lesz idovel ugy lehet tobb a lenyegi info idovel.

(#1062) szabog74 válasza atomchicken (#1050) üzenetére


szabog74
aktív tag

Bocs az offért: Online fizetheted a saját kártyáddal, de az átvevő nevében vedd, mert igazolnia kell magát az átvételkor.

[ Szerkesztve ]

(#1063) TripleB


TripleB
senior tag

Látom már egész olcsón lehet itthon is beszerezni moto g-t. Még jó, hogy heteket nézegettem hol érdemes megvenni...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1064) agabe válasza TripleB (#1063) üzenetére


agabe
addikt

Attol fugg mi szamit olcsonak? 50ezer folott lehet csak hozzajutni itthon a 8 gigashoz is, kulfoldon viszont alatta is. (UK Tescomobile-os arakat ne is emlitsuk, mert az meg kedvezobb lehet ott ha epp lehet kapni, bar most ki van fogyva par napja..legalabbis online), igaz kulfoldrol meg haza kell jutnia meg a gariztatas is nehezkesebb ha nem MM-ben volt vasarolva.

(#1065) Arburgnagyúr


Arburgnagyúr
csendes tag

Sziasztok! Hétvégén osztrák rokonaimnál járok, gondoltam,h ha pár embert érdekel, akkor beugrok Bécsbe és veszek néhány 16 gigás G-t, a telóra 2 év gari van(postázva is lehet érvényesíteni), jár hozzá töltő is. 65ezerért tudom adni és csak akkor tudok hozni, ha legalább 3-4 embernek kell, mert a bolt nem esik útba. Ha vkit érdekel, akkor pü-t írj légyszíves! Üdv!

(#1066) TripleB válasza agabe (#1064) üzenetére


TripleB
senior tag

Van már a hardveraprón 50e alatt is G. Nekem 499oo körül állt meg ( haver buszjegye, paypal utalás neki stb, ) remélem nem lesz vele probléma és nem kell Angliába küldeni gariztatni .

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1067) zsirfecske válasza TripleB (#1066) üzenetére


zsirfecske
addikt

16 gigásod van ennyiért?

(#1068) lord.lakli válasza Arburgnagyúr (#1065) üzenetére


lord.lakli
őstag

Osztrákoknál lehet már kapni?

(#1069) vilmos.nagy válasza TripleB (#1066) üzenetére


vilmos.nagy
tag

50ezer alatt? Épp most akartam emgrendelni UK-ból, de onnan is 50.000 fölött jön ki Postával, mindennel. Egy linket esetleg tudsz adni?

szerk.: hülyevagyok, megvan!
szerk2.: mégsem, mert az elfogyott...

[ Szerkesztve ]

(#1070) agabe válasza TripleB (#1066) üzenetére


agabe
addikt

azon a 48ezres hirdetesen csodalkozom is...lehet, hogy valami gond van vele.

[ Szerkesztve ]

(#1071) vick33 válasza vilmos.nagy (#1069) üzenetére


vick33
tag

az enyém 51k ra jött ki. A 8 gigás

(#1072) Arburgnagyúr válasza lord.lakli (#1068) üzenetére


Arburgnagyúr
csendes tag

#lord.lakli: Egy helyen lehet, egy eredetileg német bolt kihelyezett üzletében kapható. Azt írták,h ma jön be a készletük, kíváncsi leszek rá.
#TripleB: Én is csak annyit kérdeznék,h 16 gigás? Amúgy a német amazonon postával együtt kb. 67ezer...Az egészet nem azért csinálom, h meggazdagodjak, mert a kb 70 km-es a kitérő, parkolási díj is van és az időm is elmegy vele, de úgy gondolom, h így mindenki jól jár egy kicsit és bővül a G-t használók tábora, ami pozitívum. :)

(#1073) kelly416 válasza namyang (#1048) üzenetére


kelly416
veterán

Legjobb tudomásom szerint még nem volt nagyobb, de nemsokára lesz.

atomchicken:
Ne felejtsd el, hogy egy függetlenítő kódot is kell vegyetek mellé. (Vagy a Tesco alapból függetlenül árulja?)

&rew:
Szerintem ne várd, hogy egy amúgy is nagyon fürge telefon érezhetően fürgébb legyen. Így is partiban van a csúcstelefonokkal hétköznapi felhasználás közben (nem, nem Antutu pontszámokragondolok, ott tudom, hogy elmarad). App indításakor sem lassú, keményebb játékok sem izzasztják meg nagyon. Ennyi pénzért ne várjuk, hogy Ferihegy 2-öt lenyomja. :D

zsirfecske:
Kérdésedre a válasz.

(#1074) TripleB válasza zsirfecske (#1067) üzenetére


TripleB
senior tag

Sajnos csak 8GB-os, de majd otg-t használok.:-) Holnap hozzák a telefont, legkorábban vasárnap lesz nálam. Addig intéznem kellene egy micro sim-et, a Telenor-nál ingyen cserélik.

Rendeltem fóliát rá 28-án , német ebay beszerzés, tegnap ide is ért. :) de ezt a fajtát nem ajánlom senkinek! Három volt összecsomagolva, nem külön -külön és az alsó kettő csíkosan karcos.[link] A Defy-n 3 éves a Brando ultraclear és semmi baja...

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1075) agabe válasza TripleB (#1074) üzenetére


agabe
addikt

ha a folia kemeny kulso oldalai (amit ugyis leveszel amikor felteszed magat a foliat) karcosak azzal ne foglalkozz.
Vagy esetleg szetszedted, hogy megnezd milyen belul es maga a folia karcos?

(#1076) TripleB válasza agabe (#1075) üzenetére


TripleB
senior tag

Van egy videó , ami az én értelmezésemben azt mutatja, hogy csak két réteg van, de írtam az eladónak, hogy erősítse meg, hogy három, mert akkor nincs gond. Még nem szedtem le egyik réteget sem, mert úgy bukó már az egész. Ráadásul még nincs is mire felrakni. :D

Más
Érdemes másik sim-ért szaladozni, vagy szimplán vágjam méretre itthon?

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1077) tap28 válasza TripleB (#1076) üzenetére


tap28
csendes tag

Nekem T-mobilnál ingyen kicserélték. Elvileg csak akkor ingyenes a csere, ha nem működik a kártya, vagy náluk vettél új telefont, de ahol én kértem a cserét rendes volt a pasi. Ha meg szívóznak, csak annyit kell mondani, hogy néha szakadozik a vonal és valszeg a kártya hibás :D

[ Szerkesztve ]

(#1078) dsr válasza tap28 (#1077) üzenetére


dsr
senior tag

Nekem is egy perc alatt adtak újat , azt se kérdezték , hogy hol vettem a telót. Odaadtam a simet és már cserélte is :)

(#1079) szabog74 válasza agabe (#1070) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nincsen vele semmi baj :) én vettem tesco direct-en és rokon hozta haza. kóddal függetlenített, garancia érvényes.

bocs az offért...

(#1080) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Olvastam már több helyen, hogy az angliai Tesconál új ügyfeleknek egy 10Ł-os kupont lehet érvényesíteni vásárláskor. Erről tud valaki valamit?

Ja, és a hivatalos függetlenítés online történik vagy be kell menni egy üzletbe? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1081) tothmaxy182 válasza tap28 (#1077) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nálam nem volt rendes a faszi, 4000-et akart kérni a SIM cseréért, és miután véletlenül elhagyta a számat, hogy nem náluk vettem új telefont, hanem függetlenül, azután már akkor sem akarta kicserélni, miután azzal fenyegetőztem, hogy hazamegyek és 12V-al megsütöm a SIM kártáyt, ha nem cseréli ki... :) Úgyhogy egy GSM boltban ha jól emlékszem 500 Ft-ért kivágták nekem... :U

Minden szavam magánvélemény!

(#1082) rmmm válasza agabe (#1070) üzenetére


rmmm
tag

én hirdettem 48ert, mert azt lattam, hogy mas meg 49ert hirdet 3 darabot (igaz mar nem), es mivel nekem 37ben van (tesco 100 font, plusz 2 font a kod), nem fajt 48ert hirdetni. el akartam adni, nem csak hirdetgetni.

sogorom szolt, hogy ez igy nem palya, mert a forumon gyanusnak talaltatott, ugyhogy kozkivanatra akkor felvittem az arat 54re. a keszulek hibatlan :R ahogyan az ertekeleseim is mind az uj, mind a regi rendszerben ;)

(#1083) #89324928 válasza TripleB (#1076) üzenetére


#89324928
törölt tag

Én is gondolkoztam rajta, de aztán jópáran írták, hogy nem akarták boltban kicserélni ingyen, meg végül győzött a türelmetlenség, úgyhogy méretre vágtam rögtön ahogy megjött a telefon. Kb. 2 perc volt az egész, aztán már tettem is bele a telefonba gond nélkül. Van hozzá egy remek sablon is, azzal tényleg elég egyszerű, mondjuk én előtte azért csináltam egy próbát egy régi kártyával. Innen le tudod tölteni a sablont egyébként: http://www.wikitech.hu/iHackintoshNanoSIM.pdf

[ Szerkesztve ]

(#1084) TripleB válasza rmmm (#1082) üzenetére


TripleB
senior tag

Miért lett volna gyanús? Melyik fórumon írták azt? Visszaolvasva látom már.
Én 48-ért simán megvettem volna, ha nem lenne már úton az enyém...

(#1077) tap28
Nekem is ingyenes lenne, mert a Telenor-nál a két évnél régebbi sim-eket ingyen cserélik :)
De nincs "kedvem" 80 km-t ezért utazni.

(#1083) OTTO87
Köszönöm, ismerem a sablont, már hetekkel ezelőtt utána is néztem :)
Vasárnap főpróba

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1085) agabe válasza rmmm (#1082) üzenetére


agabe
addikt

Csak a hirdetést láttam, és nagyon csodálkoztam miért nem vitték el ... igazából nem kell alkalmazkodni a többiek árához, ez nem kartell :)
Mindenki annyiért adja amennyiért akarja, és sorry, hogy látatlanban azt feltételeztem gond lehet vele, de ha olyan őrültek voltak, hogy 48-ért nem vitték el akkor az ő bajuk.
A tescos példádból kiindulva hallottam, hogy aki 50 felett árulja az (ha kihasználta a lehetőségeket egy plusz kupont használva) kb 33ezerért szerezte meg úgy, hogy már független ... ehhez jön még valamennyi postaköltség, de így is szépet szakít rajta, szóval nem kell senkit félteni és főleg nem igazodni másokhoz ;) .

(#1086) kelly416 válasza TripleB (#1076) üzenetére


kelly416
veterán

Érdemes valamiből újat venni, ha működik a régi is? Nem hiszem. Érdemes-e valamit újra cseréltetni ingyen, ha működik a régi is? Na azt már annál inkább.

Menj be egy megfelelő szolgáltatói üzletbe, mondd, hogy szeretnéd kicseréltetni. Ha nem hajlanak rá egyből, mondd, hogy meg-meg szakadozik a vonal telefonálás közben, többen panaszkodtak, hogy nem érnek el elsőre. Ha úgy is pénzért akarja cserélni, (4000Ft alatt nem igazán úszod meg), menj egy mobilshopba és levágják aprópénzért.

De még egyszer mondom, ha ki tudod cseréltetni, mindenképpen az a jobb megoldás.

(#1087) Destr4ct válasza kelly416 (#1086) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ha azt mondod, hogy megszakadozik a vonal, akkor nem az a logikus, hogy egy ugyanolyan méretűt adnak helyette, és nem kicsit?

What can change the nature of a man?

(#1088) rmmm válasza agabe (#1085) üzenetére


rmmm
tag

én sem értem miért nem vitték el, ugyhogy tenyleg csak arra tudok gondolni, hogy tul olcsonak tunt, vagyis megis kenytelen vagyok alkalmazkodni masok hirdeteseihez, hiaba mar igy is vastagon fogtam volna rajta kb 25%ot, de akkor most 30% felett lesz

bar csak egy ezressel kinaltam ala annak, aki mintha ezzel nepperkedne, hogy az enyem legyen a jobb ajanlat, megis az o cuccait vettek, pedig az enyem itt van, megfoghato/nyomkodhato, szemelyesen atveheto stb., hibatlan ertekeleseim vannak mar a regi rendszerben is boven. nem tudok ra mit mondani, no comment :R
majd valaki szerencsesnek jo lesz az enyem, amit azonnal atvehet raadasul :R

(#1089) kelly416 válasza Destr4ct (#1087) üzenetére


kelly416
veterán

Mostanában nem igazán adnak sima mini sim-et. Vagy micro-sim vagy nano-sim csinálható belőlük. Ezt meg már letárgyalod az eladóval. Nekem jó dolgom van, mert T-ben dolgozik egy haverom, viszont a tippeket is Tőle szerzem. :)) Ha bejön, bejön, ha nem jön be, még mindig ott a vágás. De egy próbát simán megér. Szerintem.

(#1090) Lovi24


Lovi24
senior tag

Én meg vettem egy ilyet és marha jó :DDD


Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1091) TripleB válasza kelly416 (#1086) üzenetére


TripleB
senior tag

Amíg nincs nálam a moto G, addig nem tudom a Defy-ben használni a a micro sim-et átalakító nélkül, jövő héten meg már dolgozom(3 műszak) Ha találnék a kisvárosban átalakítót akkor talán megérné elautózni azt a kétezer forintot.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1092) Picco válasza Lovi24 (#1090) üzenetére


Picco
addikt

dobsz egy linket/tipust? meg persze nemi tapasztalat is johet :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1093) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Expansysról rendelt már valaki 16GB-osat?
Elég érdekes, hogy már 3 napja az van írva, hogy 4 nap múlva várják....

(#1094) TayRol válasza TripleB (#1091) üzenetére


TayRol
veterán

olyan sim-et kapsz, ami alapból normál méretű, csak ki lehet belőle törni a micro-t.

(#1095) Lovi24 válasza Picco (#1092) üzenetére


Lovi24
senior tag

Parancsolj :)
Azért döntöttem emellett,mert nekem "nehéznek" tűnt az otg kábel pendrive-val vagy kártyaolvasóval. Egyébként eddig teljesen jól működik. Kicsit féltem a micro usb csatitól,kipróbáltam az y kábel micro usb-jében . Kicsit passzentos volt,de semmi probléma vele.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1096) focvis válasza TripleB (#1091) üzenetére


focvis
veterán

Nem kell átalakító: nekem egy ismerős kivágta a mini sim-ből a micro-sim-et, természetesen sim-vágóval; simán bele tudom tenni a micro-t a minibe és így használni is lehet pl. a régi vésztartalék Nokia 6310i-mben.
Menj be a legközelebbi GSM boltba és kivágják. Utáni kicsit finomítani kell rajta egy körömreszelővel, de akkor is passzolni fog a maradék mini-sim-be.

(#1097) ferob válasza -Faceless- (#1093) üzenetére


ferob
őstag

Az én esetemben is több napot írt, mire megérkezik a készlet, de megrendeltem és ennek ellenére még aznap feladták, szóval be kell állni a sorba, mert a közbe érkező készletet már előre eladják, ezért ír mindig több napot az érkezésre.

(#1098) kelly416 válasza Lovi24 (#1095) üzenetére


kelly416
veterán

Én meg pont azért választottam a kábelt, mert univerzális, hogy mit dugok a másik végére. :)) Ez is egy nagyon jó példa arra, hogy mások vagyunk, mások az igényeink, és szerencsére szinte mindenre van egy megoldás. Csak meg kell találni. Ez is egy tök jó kis találmány, még nem is láttam ilyent.

TripleB:
Tulajdonképpen már megválaszolták a kérdésedet. Én csak annyit mondok, ha régi a kártyád, megéri cseréltetni, ha nem régi, idővel úgyis kicserélteted majd. Volt itt (nem pont a G fórumában, de MA fórumon) már olyan, aki szana-szét darabolta a kártyáját, hogy majd jó lesz, csak nem lett, úgy is kicserélték Neki. Ha meg elmúlt már két éves a kártyád, úgy tudom, hivatalból cserélni kéne, de kollégám járt úgy, hogy bement a pirosékhoz, meg is mondták Neki, hogy vagy 5éves a kártyája, ki is cserélnék ingyen, de hűség van rajta, így csak pénzért cserélik ki. Tehát ki tudja, kit fogsz ki, milyenek a szabályok stb...

(#1099) -Faceless- válasza ferob (#1097) üzenetére


-Faceless-
őstag

Köszi szépen :)

(#1100) Jana33


Jana33
csendes tag

A Német piacos Moto G-re mikor jelenik meg a Kit-kat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.