Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) CompaqG válasza kelly416 (#1846) üzenetére


CompaqG
csendes tag

Az enyém nincs rootolva úgy már meg lehetett volna csinálni az eddigiek alapján is lehet elkerülte a figyelmemet ehhez a verzióhoz még nem találtam.

Egyébként a telón bármit be kell-e állítani hogy megjöjjön az update? No update at this time... Ezt írja nekem. Internet kapcsolaton meg egyébb magától értetődő dolgokon kívül. Most ha a play storeba felmegyek csak az UK hozzászólásokat látom(nem problémaként jelzem).

(#1852) zsirfecske válasza Lovi24 (#1848) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez egy f*s, ha már lefotóztad, miért is ne írnál neki? full refund-ot kérj egyből és kerüld el a jövőben.

(#1853) CompaqG válasza ghiottone (#1847) üzenetére


CompaqG
csendes tag

Köszi az egyértelmű választ.

(#1854) namyang válasza szpali (#1843) üzenetére


namyang
tag

Köszi, már rendeltem egy pakkot abból amit rasky ajánlott. Az is viszonylag hamar itt van.

Lovi24: Szerintem visszakapnád az árát, ha megreklamálod, kérdés, hogy megéri-e a hercehurcát (mennyibe került?)
Szerintem sokszor azért küldenek nyugodtan ilyen termékeket, mert számítanak arra, hogy pár száz forintért nem állsz le szórakázni. (én fóliával jártam egyszer így, megrendeltem, meg sem jött, de nem ért annyit az egész, hogy foglalkozzak vele)

(#1855) Lovi24 válasza namyang (#1854) üzenetére


Lovi24
senior tag

1400 környéke volt az ára,amit linkeltem onnan vettem. A vicc az az egészben,hogy Kínából azért nem rendeltem kb 350 ft-ért,mert azt gondoltam 1 hónap sok mire megjön,erre ez is több,mint 4 hét volt .
De legalább már ti is tudjátok,hogy f.s és ne rendeljen innen senki.
Akkor valószínű nyitok egy case-t,hogy jó legyen :DDD Nagy herce-hurca szerintem nem lenne,csak idő amíg történik valami.
Most nézem,hogy van az eladónak 322390 értékelése,ebből az utóbbi 1 évben 694 semleges,612 negatív :Y ,így 99,2 %-os.

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1856) fehrudi válasza agabe (#1764) üzenetére


fehrudi
csendes tag

Nekem is megvan 4.3 alatt a torz hang, változó, hogy mikor jön elő.
Retail GB-vel érkezett még nincs KitKat frissítés :(

(#1857) Lovi24


Lovi24
senior tag

Hátha egyszer a Moto G-re is kiderül ilyesmi,vagy legalább az ,hogy rgb a led :DD

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1858) agabe válasza fehrudi (#1856) üzenetére


agabe
addikt

Most épp másik telót használok fő kártyámmal, ezért kitkat még nincs rendesen letesztelve hang szempontjából, de így már minimum 4-en tapasztaltuk a fórumról a készüléken a hangtorzulást. Ha 4.4-en is lesz (remélem nem, meg azért használható volt 4.3-nál is amikor hallottam, de nem tökéletes), akkor gariztatni kell.

(#1857) Lovi24:
ha rgb lenne már kiderült volna...nem is úgy néz ki (túl homogén fehér), meg a lightflow, light manager ..stb alkalmazások a színeket előhozták volna ;)

[ Szerkesztve ]

(#1859) fehrudi válasza agabe (#1858) üzenetére


fehrudi
csendes tag

Külföldi fórumon olvastam, hogy valaki emiatt visszakülte a telefonját, vett máshonnan Moto G-t, és az is ugyan úgy torz volt...
Én nem tervezem hogy visszaküldöm, túl lehet élni a dolgot, szerintem ha a 4.4 nem is, de CWM majd segít a dolgon :)

A LED-ről remélem kiderül, hogy RGBW... de tartok tőle hogy nem. Szintén valami külföldi oldalon az a led pirosan világított... de az talán valami fejlesztői változat volt.

[ Szerkesztve ]

(#1860) Vityak


Vityak
tag

Halelujah! Végre sikerült nekem is feltenni a magyar nyelvet! Nem volt annyira egyszerű, így elsőre. :))

(#1861) kelly416 válasza fehrudi (#1859) üzenetére


kelly416
veterán

Nálam még ma sem jelentkezett a dolog, és én telefonáltam ma párat. Tehát van remény. Igaz, én nem beszéd közben tapasztaltam 4.3 alatt a torzulást, hanem csak kicsöngés alatt.

(#1862) student


student
őstag

Az official cyanogenbe szokott lenni magyar nyelv?

(#1863) namyang válasza kelly416 (#1861) üzenetére


namyang
tag

Én Defy-t használtam az elmúlt kétésfél évben, ugye ott is jellemző volt ez a hangszóró probléma. nekem ott általában akkor jött elő, ha a vállammal a fülemhez szorítottam a készüléket, de ilyenkor ha odab**tam valamihez, mindig egyből orvosolta. más kérdés, hogy ezzel már nem szívesen kocogtatom meg az ajtófélfát.
Egyelőre én SIM kártyát még nem tettem át, tehát erről nem igazán tudok nyilatkozni.

A LED-es témához meg annyit, hogy én még mindig elképesztőnek tartom, hogy pont az RGB LED-et spórolták volna ki belőle. Kvázi nulla forintos tétel, ugyanakkor nagyon hasznos. Amúgy nincs erre valami hivatalos motorola reakció?

(#1864) dsr válasza student (#1862) üzenetére


dsr
senior tag

Igen , van benne.

[ Szerkesztve ]

(#1865) Upo válasza ghiottone (#1847) üzenetére


Upo
addikt

Nem lehet elrontani, ha nem arra való akkor még az elején az ellenőrzésnél szól hogy nem arra való.
Retail.en.GB még nincs lementve senkinek bár a hétvégén már páran megkapták. Retail EU zip van már a htcmania-n, tesco-s, német meg francia link szerintem itt is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1866) tommjee


tommjee
senior tag

HELP! Amióta frissült a készülékem 4.4.2-re azóta a Real Racing 3-ban laggol a menü alatt a zene? Miért lehet ez? (4.3 alatt nemcsinált ilyet)

(#1867) ghiottone válasza Upo (#1865) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gondoltam, hogy beazonosítja az elején, de nálam még nem volt olyan telefon, ahol OTA-n kijött ilyen JB-KK verzióváltás - vagyis hasonlított az ME865 China-n, amikor a 2.3.5-re kellet felrakni az MB865-ös GB-t és arra jött le az OTA ICS. Retail.EU is van? Olyat még nem láttam a gyári romoknál :F

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1868) TripleB


TripleB
senior tag

Én a led beállításához hívásoknál a call reminder -t használtam. Hangjelzést és rezgést is lehet hozzá beállítani.

Ez komoly, hogy gps-t nem lehet külön aktiválni?
Az endomondo-hoz akartam használni a helymeghatározás nélkül .

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1869) CompaqG válasza focvis (#1835) üzenetére


CompaqG
csendes tag

Én is felraktam ezt a launchert és hogy ez okozta-e a bajom vagy se de kb 1órán belül 6xor újra kellett indítanom a telot ugyanis kikapcsolt az adatkapcsolatom is megszakadt majd a Clean Masterrel eltávolítottam és azóta hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#1870) freeZZZbee


freeZZZbee
tag

Van egy ledblinker notifications nevu program, aminek van screen led funkcioja. Ez azt tudja, hogy egy led utanzatu fenyt helyez el a -lezart- kepernyon amikor ertesites van. Tehat, magan a kepernyon kezd el villogni a led nagysagu feny. Oda helyezed el a kepernyon ahova akarod.
Nekem mukodott, de nem igazan sikerult tokeletesen beallitanom. Mar nincs is fent, leszedtem, de hatha mas ugyesebb lesz vele, es betudja allitani rendesen, mert egyebkent nagyon otletes lenne.
A teljes verzio beszerzeset ajanlom.

(#1871) agabe válasza freeZZZbee (#1870) üzenetére


agabe
addikt

Es este par ora alatt lemeriti a telot, vagy eleg ha utazas kozben villog az egesz kijelzo zsebben / taskaban (az, hogy feketenek nez ki a nagy resze nem szamit, mert attol meg bekapcsol az egesz kijelzo), es hazaerve mar csak annyit lat a tulaj, hogy ki is kapcsolt a keszulek.
Nem erdemes kiprobalni, meg amoleden is odaporkol kicsit az akksinak pedig az tok mas.

[ Szerkesztve ]

(#1872) Sh4rk válasza TripleB (#1868) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Emlékeim szerint, lehet.
Location. 3 lehetőség van.

Valami magas: Wifi, 3g gps

Valami Wifi Only: wifi

Device Only... ez csak a gps.

[ Szerkesztve ]

(#1873) Al3xT válasza Sh4rk (#1872) üzenetére


Al3xT
tag

KitKaten erdemes a 3. opciot valasztani,mert a tobbi folyton ebren tartja a telefont.

új Motorola Moto E eladó

(#1874) Sh4rk válasza Al3xT (#1873) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Köszi, úgy használom.

Csak válaszoltam... :))

(#1875) nczoli


nczoli
csendes tag

Sziasztok!

Ma kaptam kézhez a MotoGmet. Eléggé el vagyok keseredve, mert bár nagyon tetszik, nálam is jelentkezik a torz hang beszéd közben. A csengés is torz és a beszéd is. A hangerő állítás nem segít.
4.3 Retail.en.GB

(#1876) dsr válasza nczoli (#1875) üzenetére


dsr
senior tag

Ne keseregj , a KitKat megfogja oldani , ebben 99%-ban biztos vagyok! :) Legalább is nálam semmi gond és mások is írták már , hogy 4.4.2 alatt nem tapasztalták, mondjuk nekem 4.3 alatt sem tűnt fel semmi féle torz hang , de lehet én voltam a figyelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#1877) nczoli válasza dsr (#1876) üzenetére


nczoli
csendes tag

Köszönöm a bíztatást, kicsit jobb kedvem lett. Várom a KitKatot akkor :-)

(#1878) ghiottone válasza Sh4rk (#1874) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tescos-verzión működik valakinek a 4.4.2 Lang csomag? Eddig csak US verzión erősítették meg a működést. A framework-res eltérhet, ezért lehet nem megy csak ezen a verzión, de kíváncsi vagyok van-e vállalkozó kedvű (saját felelősségre!). - Amúgy ha nem megy akkor be se fog bootolni a teló szóval csak óvatosan és csak akkor ha már kint van a flash-elhető firmware. (bár ha a system->framework mappából a saját framework-res.apk-od belerakod a .zip system-framework mappába, felülírva az ott lévőt akkor be kellene boot-olnia.)

Ja, hanggal kapcsolatban M3-ason telefonálás közbe vígan visszaváltott a teló 2G-re, mert éppen zónán kívül esett, és addig a másik fél nem hallott semmit, szóval ez így érdekes jelenség volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1879) Sh4rk válasza ghiottone (#1878) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Öreg vagyok én már bohócnak... :))

Nem próbélkozom ilyenekkel. Nem is értek hozzá és nem szívesen csinálnék belőle Brick-et.
De ha leírod pontosan priviben mit csináljak akkor megnézem. ;)
Nem az angollal van bajom, hanem úgy ánblokk.... :C

Szerk.:

Elolvastam, a beszélgetésetek.... ehhez én túlságosan egyszerű vagyok... :C

[ Szerkesztve ]

(#1880) dsr


dsr
senior tag

Ha valaki kernelt szeretne váltani , akkor tudom ajánlani az XDA-n is fellelhető Faux kernelt , jómagam az "u" jelölésű verziót használom ( 1.6 ghz CPU órajel ).
Minden hibátlanul működik , az akkuidőben sem vettem észre lényeges eltérést.
Csak ajánlani tudom. :)

(#1881) Lovi24 válasza dsr (#1880) üzenetére


Lovi24
senior tag

Észrevettél valami változást 1,6-on?Leírhatnád röviden a folyamatot,mehetne az összefoglalóba :) Ahogy a magyarítás is...

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1882) dsr válasza Lovi24 (#1881) üzenetére


dsr
senior tag

Egyenlőre semmi változás , antutuba , meg quadrantba , egy kicsivel több pontszám :)
Mindjárt nekilátok ,még az este kiteszem ide :)

(#1883) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A Moto G-hez a saját weboldalán található Sol Republic fülest nem tudom vett-e már valaki, vagy tervezi a vásárlását (4,5e ft + szállítás), mert véletlenül az ebayen található Sony Ericsson MH1 LiveSound fülest sikerült vennem és nagyon jól szól. Szerencsém is volt, mert a 15e körüli cucc szállítással együtt megállt 4,2 ezernél és küldtek hozzá 4 féle méretű füldugót 2 színben (zöld, fekete). Azóta viszont az angliai eladónál elfogyott, de ha rákerestek van még fent ilyen ár körül. Most már jöhetne a Nilkin tok + fólia is.
+ kiváncsi vagyok holnap bejelentik-e a Moto X forgalmazását az EU-ban?

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1884) dsr válasza Lovi24 (#1881) üzenetére


dsr
senior tag

A magyarítást is írjam le ? :)

(#1885) wwhy válasza dsr (#1884) üzenetére


wwhy
veterán

sztem ez nm is kérdés :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1886) dsr válasza wwhy (#1885) üzenetére


dsr
senior tag

Rendben van :)

(#1887) Lovi24 válasza dsr (#1884) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szerintem sokaknak segítenél vele,hiszen szép számban gyarapodik a társaság.

_ghiottone
Na arra én is kíváncsi vagyok,mikortól forgalmazzák az x-et. Olvasgattam az egyik x-es topikot és ment az okoskodás,hogy ez elavult hardver,drágán meg csúnya blablabla.....Nem akartam odaírni,hogy lehet csak 2 mag,de azért ott az a kis plusz a másik két magban stb. Szerintem nagyon jó kis teló ,elfogadnám :) Ahogy a droid maxx-ot is. De kíváncsi leszek,hogy a 400dodós árból mennyi lesz az Eu-ban!

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1888) agabe válasza ghiottone (#1878) üzenetére


agabe
addikt

A 2G-re visszavaltas kozben nem hallott a masik fel? Eddig nem tapasztaltam (mas teloknal sem), hogy valtaskor a normal gsm hivas megszakadna, max ha nagyon nincs terero, de akkor sem a valtas szokott gond lenni, meg maga a valtas sem tart altalaban semeddig igy hanghivasban nem szokott hallatszani emiatt kihagyas.

Mas:
a smart actions-t te feltetted a sajat telodra? Az nagyon kiraly volt atrix2-on (bar azt foleg masod telokent hasznlatam), mert nagyon meg tudta novelni az akksiidot. Csak rootolt keszulekre megy fel?

[ Szerkesztve ]

(#1889) S-eye válasza Lovi24 (#1887) üzenetére


S-eye
senior tag

Szerintem nem lesz 400 EUR alatt. Nincs valakinek linkje a holnapi közvetítéshez, vagy lesz közvetítés egyáltalán?

(#1890) Lovi24 válasza ghiottone (#1883) üzenetére


Lovi24
senior tag

Erre gondoltál? Szóval azt mondod jól szól? 3 éves az Akg -k370-em,lassan cserés lesz,de félek lecserélni ,mert nem tudom milyen a hangzása :F Pedig már kb 5-ször forrasztottam,de még mindig bírja.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1891) ghiottone válasza agabe (#1888) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A térerő akkor elment és úgy váltott vissza 2G-re.

Az Atrix 2-n a legjobb alkalmazás volt, bár az elején az volt az első amit töröltem a rootolás után. Később rájöttem milyen hasznos- még a 4.1.2 romban is benne volt "gyárilag". A Moto G-n lévő Assist meg sem közelíti. Amúgy én nem találkoztam 4.3 -on müködő verziójával :(

Lovi24: félek 400 euróba átváltják simán a 400 dollárt, mint általában. + igen ilyen típus, nálunk csak 5xör drágább.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1892) freeZZZbee válasza ghiottone (#1883) üzenetére


freeZZZbee
tag

Gondolkoztam a sol r fuleseken, de amazonon nagyon lepontoztak oket, igy lemondtam rola.
Jelenleg egy alap MOS fulesem van, es tokeletesen meg vagyok elegedve vele. Lassan egy eve megvan, meg egy fulhallgato se huzta nalam eddig. Sony, philips, skullcandy, stb. mind tonkrement par honap alatt. Ennek kutya baja, pedig rendszeresen elalszom rajta. Hangminoseg nyilvan nem highend, de pl. ocsemnek htc-s beats fulese van es nem mondanam jobbnak azt.

[ Szerkesztve ]

(#1893) Al3xT válasza Lovi24 (#1890) üzenetére


Al3xT
tag

Nem tudtok olyan jo minosegu headsetet, ami nem "agybadugos"? Probaltam a Sony-t anno meg a ZTE Blade-del es nagyon jol szolt, de rajottem, hogy ez a konstrukcio nem nekem valo... :(

új Motorola Moto E eladó

(#1894) focvis válasza CompaqG (#1869) üzenetére


focvis
veterán

En 4.4.2- re raktam fel, nekem simán jó, tetszik. SIM kártya nincs még benne (ritkán van benne).

(#1895) freeZZZbee válasza Al3xT (#1893) üzenetére


freeZZZbee
tag

ez? :)
amugy mi a baj az “agybadugossal”? sose ertettem miert nem szeretik az emberek

[ Szerkesztve ]

(#1896) Upo válasza freeZZZbee (#1895) üzenetére


Upo
addikt

Szép de hangra nem nagy durranás, lányomnak van egy sárga belöle.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1897) Al3xT válasza freeZZZbee (#1895) üzenetére


Al3xT
tag

Jesszus, nem fulmelegitot szeretnek, csak olyat, ami a fulkagylomban van es nem a hallojaratomban.
A hallojaratba illeszkedotol megfajdul a fulem. :(

Edit: az ilyen tipusut meg elviseli a fulem. Tudom, nem egy audiofil kivitel...

[ Szerkesztve ]

új Motorola Moto E eladó

(#1898) dsr


dsr
senior tag

Magyarítás és root menete KitKat alatt, valamint Kernel felrakása:

Mindenki csak saját felelőségére vállalja!
Fontos: Az telefon driverei és az android sdk platform legyen telepítve, valamint nyitott bootloader kell a műveletek sikeres végrehajtásához!

Nagyon fontos továbbá tudni , hogy az alábbi módszerek US GSM verziószámú készüléken lettek letesztelve, de XDA-n hozzászólásokban olvasni lehet, hogy másoknak is működik, de azért fő az óvatosság!

Root:
1. Kapcsold be az USB Debugging-ot a Settings/Developer options-ban.
2. Töltsd le az alábbi csomagot: Link.
A letöltött zip. fájlt csomagold ki! A számítógépen lépjél be oda, ahova az android sdk-t előzőleg már feltelepítetted (Pl: E:/ android sdk/ sdk / platform-tools/ mappába, innen másold át az adb.exe-t és az AdbWinApi.dll-t, valamint az AdbWinUsbApi.dll-t az imént kicsomagolt mappába.
3. Másold a telefon belső tárhelyére a supersu.motog.zip-et, amit a kicsomagolt mappában találsz.
4. A telefonodat tedd bootloader módba: Kapcsold ki a készüléket , majd a Bekapcs. + Hangerő fel + Hangerő le gombot nyomd egyszerre.
5. A telefont kösd rá USB kábellel a gépre.
6. A kicsomagolt mappában hozz létre egy parancssort, ahová ezt kell beírni:
-mfastboot flash logo logo.bin
ha ez kész, akkor jöhet a recoverybe lépés:
-mfastboot boot twrp_falcon_44.img
Ezzel beléptünk a recoverybe, itt lépj az install fülre, majd válaszd ki a supersu.motog.zip-et.
7. Indítsd újra a telefont és már készen is van a root.
Eredeti leírás: XDA.

Magyarítás:
1. 4442LANG.zip felrakása a telefon tárhelyére.
2. A telefont bootloader módba kapcsoljuk , majd a rootolásnál is használt mappában ismét létre hozunk egy parancssort, majd az mfastboot boot twrp_falcon_44.img paranccsal recoverybe léptetjük a telefont, ott az Install fülre kattintunk és kiválasztjuk a 442.LANG.zip-et és feltelepítjük.
3. Ezzel kész is van , újraindítjuk és élvezzük a magyar nyelvet.
Eredeti leírás:XDA.

Kernel csere:
Részletes leírás itt található róla: Faux Kernel for Moto G. Ez elég komplikált számomra, úgyhogy inkább nem írnám le , nehogy elírjak valamit és bármi gondot okozzak.

[ Szerkesztve ]

(#1899) agabe válasza Al3xT (#1897) üzenetére


agabe
addikt

airpods viszonylag jol is szol, es nem agyba dugos....igaz dragabb annal mint amit linkeltel, de azert lefogadom annal jobb is a hangja.

(#1900) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

A készülék vásárlása előtt állok. Megvagytok elégedve a telóval?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.