Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) TripleB


TripleB
senior tag

Moto G in da house . :DDD
Tényleg adtak hzzá egy fehér tokot pluszban 10GBP értékben...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1252) TripleB


TripleB
senior tag

Berakva a sim kártyát, beírva a pin kódot nem történik semmi... jól kezdődik.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1253) HUNgaroczel válasza TripleB (#1251) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Hol vetted? :U
Nekem is fehér kell! :Y

(#1254) ger15xxhcker


ger15xxhcker
tag

TripleB üss egy "entert" először én is vártam h magától továbblép de nem tette... :D az előző telomon úgy volt hogy nem kellett egy "entert " nyomni

[ Szerkesztve ]

(#1255) lord.lakli válasza ger15xxhcker (#1254) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mi volt az előző telefon? Andoridon van olyan, ahol nem kell enter?

[ Szerkesztve ]

(#1256) TripleB válasza ger15xxhcker (#1254) üzenetére


TripleB
senior tag

Nyomogattam én ,mint süket a csengőt... :)
Valami szolgáltatást frissített és láss csodát, ment a dolog :)

(#1253) HUNgaroczel

Phones4u beszerzés ( Nekem tetszik a fekete hátlappal, nem hiszem, hogy kelleni fog a fehér, még megálmodom)

(#1255) lord.lakli
Pl a Defy-m főzött rommalnem kért semmit, csak továbblépett a pin beírása után.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1257) Abri


Abri
aktív tag

(#1258) zoltan6 válasza HUNgaroczel (#1253) üzenetére


zoltan6
őstag

nekem is Phones4u-s beszerzés,t-mobil UK-os,de független volt,és nekem is volt hozzá fehér hátlap.
(#1257) Abri
gyanúsan olcsónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#1259) Teasüti válasza lord.lakli (#1242) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nem feltétlen átverés.
Havernak kemény 6000 Ft-ért rendeltem Ebay-ről 40 Ah kapacitást és kb két hétig arról töltötte a telefont.
Telepakolják 18650-es cellákkal és ennyi. Ha azok amúgy nem gagyik, akkor nincs ebben semmi rossz.

Amúgy mire ez a nagy felhajtás töltő ügyben? Szerintem mindenkinek akad már otthon micro usb töltője. :)

[ Szerkesztve ]

(#1260) szpali válasza Abri (#1241) üzenetére


szpali
addikt

ez (és az ilyen olcsó cuccok) mind kamuk

tavaly rendeltem egy szintén 5600-as cuccot, szétszedtem és láss csodát, 2x1500mAh telep volt benne... :(

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1261) Destr4ct


Destr4ct
aktív tag

UK-ban vásárolt telókhoz itt lehet igényelni egy ingyen hátlapot.
Mo.-ra gondolom nem lehet kérni.

What can change the nature of a man?

(#1262) S-eye válasza Destr4ct (#1261) üzenetére


S-eye
senior tag

Működik már? Én két napja olvastam a tapasztalatokat, hogy még nem fogadja el az IMEI-ket. Egyébként a dec. 24. és a február 27. között UK-ben vásárolt Moto G-hez adnak ingyen hátlapot.

(#1263) TayRol válasza S-eye (#1262) üzenetére


TayRol
veterán

kár, az enyém olyan 19-20-án lett vásárolva.

(#1264) Destr4ct válasza S-eye (#1262) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Elvileg már működik.. xda-s topik szerint legalábbis. (Szerk: lehet hogy mégsem. Amikor néztem, akkor még nem írtak ennyien)
Nekem még nincs meg a teló, szóval nem tudom kipróbálni. De egyébként is valaki azt írta, hogy neki a Tesco-sat nem fogadta el. Nekem pedig onnan lesz...

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#1265) S-eye válasza Destr4ct (#1264) üzenetére


S-eye
senior tag

Elvileg hétfőn délutántól lehet próbálkozni, akkor már mennie kell. Én is a Tescóból venném, és pont ebben a periódusban.

(#1266) dsr válasza TayRol (#1263) üzenetére


dsr
senior tag

Én is elsiettem a vásárlást :)

[ Szerkesztve ]

(#1267) kakukkmarci válasza S-eye (#1262) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem expansys-tól van, Angliából jött és nem fogadja el...
Ja és karácsony után rendeltem és jan. 2-án jött meg.
Ezt dobja:
The code you have entered can not be found, please try again

Más:
A light-flow jól fut, igaz, hogy csak fehér LED van, de a villogtatás sebessége beállítható és így könnyű megkülönböztetni a különböző esemény- értesítőket.

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#1268) #35415296 válasza kakukkmarci (#1267) üzenetére


#35415296
törölt tag

light flow-val kapcsolatban. root-olt a telefonod? (nekem nem és nem is sikerül beállítani)

(#1269) S-eye válasza kakukkmarci (#1267) üzenetére


S-eye
senior tag

Próbáld meg holnap, hátha. Nem tudom az expansys mennyire "authorised" eladó.

Itt írnak bővebben az egészről

(#1270) kakukkmarci válasza #35415296 (#1268) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nem rootolt, és a light flow lite verziót használom .
Be lehet állítani !
S-eye: OKÉ!

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#1271) Bazsi101


Bazsi101
tag

Sziasztok.
Lenne par kerdesem a teloval kapcsolatban. Hivas kozben mennyire jo minoseg,mennyire hangos a beszedhangszoro? A masodlagos mikrofon mennyire szuri hatekonyan hatterzajokat? Illetve a rezgomotor mennyire eros? Zajos kornyezetben dolgozok,ezek szamomra fontos szempontok telefon vasarlasakor. Elore is koszonom.

(#1272) dsr válasza Bazsi101 (#1271) üzenetére


dsr
senior tag

A híváshangerő kifogástalan , ahogyan a zajszűrés is. A rezgőmotor kifejezetten erős. :)

[ Szerkesztve ]

(#1273) sodokan


sodokan
tag

sziasztok
mi ez az IMEI számos mizéria?
ha szeretnék egy ilyet venni, hol tegyem?nekem az expansys nem tűnik olyan megbízható oldalnak...amazonon néztem onnan a 8gigás 55ezerért jönne
amúgy amazon azt írja hogy 130 font, erre eljutok a checkoutik ott meg már 137gbp...ez miért van?
jól sejtem hogy nem fogad microSD-t?a tulajok honnan mennyiért rendelték, és meg vannak-e elégedve vele?
köszönöm a válaszokat

(#1274) Bazsi101 válasza dsr (#1272) üzenetére


Bazsi101
tag

Koszonom.

(#1275) lord.lakli válasza sodokan (#1273) üzenetére


lord.lakli
őstag

Milyen IMEI szám mizériára gondolsz? Talán arra, hogy most brit készülékhez adnak ajándék hátlapot és az IMEI kell a regisztrációhoz? Vagy mire gondolsz?
Az ÁFA különbség miatt megy fel az ára, ha minden igaz. SD kártyával közvetlenül nem bővíthető, csak OTG-n keresztül. Többen a menovát ajánlják erre a célra. Mi a baj az expansys-al? Amazonnal szemben ha minden igaz egy előnye van, hogy idehaza is javítják garanciálisan. Többen itt az aprón vették, mert van néhány eladó, aki brit tesco-s készüléket ad el függetlenítve. Többen írták, hogy már az amazonról is vettek.

[ Szerkesztve ]

(#1276) dsr válasza sodokan (#1273) üzenetére


dsr
senior tag

Visszaolvasol és rájössz az IMEI számos "mizériára".
Akkor rendeld Amazonról , az a +8£ az ÁFA külömbözet.
Jól sejtem hogy nem olvastál sem a tesztből , sem az összefoglalóból 1 büdös szót se ? mert akkor tudnád , hogy nincs micro sd foglalat.

(#1277) sodokan válasza dsr (#1276) üzenetére


sodokan
tag

nyilván azért kérdeztem rá biztos ami biztos, mert nem olvastam semmit

(#1275) lord.lakli köszönöm a hasznos választ
(#1262) S-eye, hozzászólásában volt IMEI említve, nem volt tiszta, ezért kérdeztem rá

(#1278) szistvan307


szistvan307
csendes tag

Sziasztok!
A phones4u - tól vásárolt telefonra mikor jön a 4.4.2? Van akinek már frissült az android?

(#1279) kelly416 válasza szistvan307 (#1278) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem meg nem. :(

A plusz hatlapot holnap kiprobalom, hatha... Koszi a tippet.

(#1280) zoltan6 válasza szistvan307 (#1278) üzenetére


zoltan6
őstag

még ne jött egyenlőre sajnos.

(#1281) dsr


dsr
senior tag

Ha jól tudom , akkor jmost január elején indultak el a frissítések és EU-ban Spanyolország és UK kapja meg leghamarabb :)

(#1282) ger15xxhcker válasza dsr (#1281) üzenetére


ger15xxhcker
tag

A Francia romra már kijött a kitkat olvastam XDA-n :))

(#1283) dsr válasza ger15xxhcker (#1282) üzenetére


dsr
senior tag

Valóban , a Franciát is írni akartam , mert én is láttam XDA-n , csak valamiért lemaradt. :/

(#1284) vick33


vick33
tag

Én asszonynak vettem születésnapjára. Nekem nexus 5 van, de nagyon pofás kis készülék. Benchmarkokban lehet, hogy nem a legnagyobb király, de érzésre gördülékenyebb mint az S4-em volt. Jó vétel volt 51k-ra jött ki amazonról rendelve. Már csak az kell, hogy a tulajnak is tetsszen, bár most ZTE Blad-et használ, ahhoz képest nagy ugrás lesz:-)

(#1285) Upo válasza tothmaxy182 (#1222) üzenetére


Upo
addikt

Pl. Dash Clock + DashLight, nekem megy gyári romon, a dashclock-hoz rengeteg kiegészítő is van.

Ha az egész lock screen-t változtatni akarod akkor lock screen kifejezésre keress pl. a play-en.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1286) zsirfecske válasza Upo (#1285) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez a dashlight király, nem is tudtam róla, meg a többi kiegészítő közt is vannak hasznos dolgok. köszii

ja és akkor már egy kérdés: dash clock lockscreen-en lehet valahogy beállítani hogy alapból a bővített nézetet mutassa? láma vagyok de nem találom. minden screenshoton lenyitva van, ezért gondolom hogy van rá mód...

(#1287) dkface


dkface
aktív tag

Sziasztok , végre valahára nekem is megérkezett az Amazonról rendelt Moto G-m viszont én abban a hitben voltam , hogy képes lesz áram felvételre a laptopomon keresztül a drága. Ez így elég cink viszont :B
Melyik töltőt javasoljátok? Még ma megrendelném. Köszi előre is! :)

Egyébként , a telefon nagyon tetszik Nokia N8-ról váltottam bár már a családban mindenkinek androidos telefonja volt itthon egyik sem fogott meg igazán , ez viszont egészen fantasztikus. Az összeszerelés kiváló egyedül a tesztben is megemlített kissé lötyögő oldalsó gombok amik zavarnak. A kijelző szokásos IPS nem lehet belekötni. Én 8gigás változatot vettem nem szoktam telefonon filmezni , meg főleg munkára használom szóval remélhetőleg elegendő lesz a tárhely. A működés villámgyors nem tudom elképzelni , ha kijön a CM rá miben fog tudni még hozzárakni :D Az LTE hiánya lehet hogy később zavarni fog , most amíg még Miskolcon nincs kiépítve a hálózat nem panaszkodhatok szóval számomra a telefon 10 / 9.5. Aki még csak kacsingat felé annak minden-szempontból csak ajánlani tudom.

(#1288) melodie válasza dkface (#1287) üzenetére


melodie
tag

Szia! Én ilyet vettem: http://www.expansys.hu/motorola-usb-travel-charger-eu-black-228371/
Tudom, ha mást nem veszel úgy a szállítás nem olcsó, de a töltő remek és gyári motorola, teszi a dolgát!

(#1289) dkface válasza melodie (#1288) üzenetére


dkface
aktív tag

Lehet ez lesz belőle , mert mire ahogy nézem Hong Kong -ból ideér az ebay-es addigra itt a február.. :(((

(#1290) S-eye válasza dkface (#1287) üzenetére


S-eye
senior tag

Nem tölt a telefon ha géphez kötöd? :Y Tudtommal a régi Nokiák csinálták ezt, ennek töltenie kell így is.

(#1291) vick33 válasza S-eye (#1290) üzenetére


vick33
tag

Az enyém az simán tölt.

(#1292) szabog74 válasza zsirfecske (#1286) üzenetére


szabog74
aktív tag

ha rájöttél, akkor dobj egy üzit nekem is légyszi...

(#1293) robesz26 válasza dkface (#1287) üzenetére


robesz26
tag

Próbáld másik usb portra dugni.

(#1294) #35415296 válasza Destr4ct (#1261) üzenetére


#35415296
törölt tag

Úgy néz ki kevesen fognak innen ingyen hátlapot igényelni.

(#1295) Upo válasza zsirfecske (#1286) üzenetére


Upo
addikt

Én se jöttem még rá de ha le van nyitva akkor meg nem tudod feloldani, előbb fel kell csukni. Vagy láttad valahol úgy hogy bővítettben van és rögtön fel lehet oldani?

A másik amit most találtam az ez, root nélkül kiteszi az akku százalékot

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1296) Lovi24 válasza #35415296 (#1294) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nekem is nemrég dobta ki ezt feliratot :(

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1297) S-eye válasza #35415296 (#1294) üzenetére


S-eye
senior tag

Szívás, kiírhatták volna a legelején is :((

(#1298) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

A boot- animáció titeket nem tréfált meg ?
Legelső, vagy első pár alkalommal a forgó földgömb a gyorsan kinövő erdőkkel, meg repülővel, :DDD stb. De most már nagy lila Moto logo, aztán lila alapszínű havazás, állatok, és két hegy... :Y
Mitől változott meg ? Frissítés még nem jött rá...
Szerk: Meg is van:
[link]
"Bekapcsolás után egy szép animáció fogad minket, forgó földgömb, körben városokkal, amit elég igényesen készítettek el. A Motorola ezen a ponton is mutat újat, az animációk idény szerint cserélődnek. Ezért a funkcióért a Motorola Boot Services app felelős, ami egyből letöltődik, ha a Play elkezd update-elni. Nem indítható el, csak csücsül a háttérben, és végzi a dolgát. A második indításnál már egy karácsonyi animáció fogadott hulló hóval, karácsonyozó állatkákkal, feldíszített Motorola logó alakú hegyekkel. "

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#1299) kelly416 válasza Upo (#1295) üzenetére


kelly416
veterán

Hová akarjátok kitenni az akku %-os kijelzését? A Power Toggles sok egyéb kényelmi funkció mellett ezt is megcsinálja. Feloldó képernyőn lehúzható értesítési sávban ott figyel az akku %-osan (ha akarod), ha lehúzod a sávot, egy csomó kapcsoló lehet benne akár két sorban is, stb. És nem kell hozzá sem root, sem pénz. Ingyenes, jó, testreszabható stb.

Kitkat launcherrel (mégiscsak egy fokkal testreszabhatóbb, mint a gyári) együtt baromi jól mutat. Az egyetlen bosszantó dolog, hogy ha a kitkat-ben "átlátszóvá" teszem az értesítési sávot, kétszer kell odanyúlni, hogy egyszer lenyíljon. Erre valakinek megoldása?

Szerk.:
kakukkmarci:
Jaja. Én is meglepődtem, merthogy én többször is bekapcsoltam még a "régi" animációval. Egyszer csak teljesen más. Az első is tetszett, viszont ez a figyelmesség meg nagyon király, hogy változik is. Tudom, egy olyan kis apróság, hogy van, aki észre sem venné, de akkor is úgy érzem, kicsit többet törődnek velünk.

[ Szerkesztve ]

(#1300) dkface válasza robesz26 (#1293) üzenetére


dkface
aktív tag

köszi közbe sikerült másik usb-ről már megy. megnyugodtam hogy amíg megjön a töltő addig se leszek telefon nélkül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.