Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Destr4ct válasza Lovi24 (#1800) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

5-700 az azért szerintem túlzás. Kezdésképpen pár száz volt azt hiszem, de pontosan meg nem mondom már én sem. A gyári alkalmazások apk-i alapból ugye a /system-en kezdenek, de ha frissítés jön ki hozzájuk, akkor az már az összevont tárhelyre kerül.

(Fura dolog, hogy az ugyancsak 8Gb-os Galaxy S I9000-esemen 7,7GB az összesen felhasználható hely)

What can change the nature of a man?

(#1802) Lovi24 válasza Destr4ct (#1801) üzenetére


Lovi24
senior tag

Pontosan nem emlékszem,de aki most kapta kézhez az meg tudná mondani.

Ezt esetleg nézegette már valaki?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1803) ghiottone válasza Lovi24 (#1802) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt hogy lehet majd eltávolítani?

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1804) Destr4ct válasza agabe (#1792) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

8G Tesco-s szintén.
Alapból nem jelez elmulasztott hívás esetén, de Light Managerrel igen.

What can change the nature of a man?

(#1805) TayRol


TayRol
veterán

Valaki tett mar fel a 4.4.2-es Tescos romra magyar nyelvet?

(#1806) S-eye válasza Destr4ct (#1804) üzenetére


S-eye
senior tag

Szóval jó a Light manager. Nem is értem, miért a Light Flow van túlhájpolva. Morzés értesítéseket is tud?

(#1807) Destr4ct válasza S-eye (#1806) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Hát, nem tudom miért, de én is csak a Light Flow nevét ismertem valahonnan, hogy majd ezzel tudom szabályozni a LED-et (Moto G az első telóm LED-del)

Light Managerben csak a sebességet lehet állítani 1-5 sec-ig + állandó világítás is opció.

What can change the nature of a man?

(#1808) dsr válasza Destr4ct (#1804) üzenetére


dsr
senior tag

Köszi :) a Light Manager jól szuperál :R

S-eye: Nincs , színt tudsz állítani és villogási sebességet.
Látom már válaszoltak :)

[ Szerkesztve ]

(#1809) Vityak válasza TayRol (#1805) üzenetére


Vityak
tag

Tudtommal még nem próbálták, de _ghiottone mester azon (is) munkálkodik.

[ Szerkesztve ]

(#1810) S-eye válasza Destr4ct (#1807) üzenetére


S-eye
senior tag

Kösz, már nem emlékeztem rá pontosan

(#1811) TayRol válasza Vityak (#1809) üzenetére


TayRol
veterán

zsír, köszi. hajrá neki.:)

(#1812) focvis válasza #40731136 (#1783) üzenetére


focvis
veterán

Ugyanez van nálam is, csak a gyári háttérképpel áttetsző a gombok háttere, az értesítősáv minden esetben áttetsző.

(#1813) Upo válasza focvis (#1812) üzenetére


Upo
addikt

Rakd fel a nexus 5 launchert. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1814) focvis válasza Upo (#1813) üzenetére


focvis
veterán

Tenném én... de nem tudom, hogyan kell... Esetleg van egy linked leírással? Thx! :))

Más:
Még nem költöztem át a G-re, de most teszteltem a notif ledet, rátettem a Moto widgetet: csörgés közben villog, nem fogadott hívás után semmi. Ez is Tescos.

Más:
Melyik light managert ajánlatok, mert többet is találtam?

[ Szerkesztve ]

(#1815) focvis válasza focvis (#1814) üzenetére


focvis
veterán

Bocs, látom , MC Koo..

LED témához: mindkét Motorolamon be van kapcsolva a notif LED, Razrön működik is.

[ Szerkesztve ]

(#1816) kelly416 válasza agabe (#1792) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, lehet én siklottam e felettem de a nagy találgatásban sehol sem látom Upo fórumtárs konkrét megnevezését vagy linkjét ahhoz, amivel Neki jelez a led. Nem lehet, hogy egy teljesen más alkalmazással bírta működésre, csak elsikkadt az információ valahol?

A hangszóró hibához: 4.3 alatt én azt tapasztaltam, hogy hívásindítás után, mielőtt még felveszik odaát, nálam torzít a beszédhangszóró. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert csak néha csinálja (csinálta, mert 4.4 alatt én sem emlékszem rá, hogy hallottam volna), meg csak kicsöngés közben. Amint megnyílik a vonal, minden tiszta. A B2100-ám csinál még ilyeneket, de annak szerencsétlennek szerintem legalább fél kilónyi vízkő ül a hangszórója mellett, amennyi vizet eddig kapott, és ha egy picit megrázom, máris nem torzít. :DDD

(#1817) Lovi24 válasza ghiottone (#1803) üzenetére


Lovi24
senior tag

Ez jó kérdés :D Kicsit furcsa a "lifetime warranty" ?!

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1818) ghiottone válasza Lovi24 (#1817) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a termékhonlap videójában lévő hőlégfúvó cseppet gyanúra adott okot ;)

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1819) xEon1337 válasza SkyLaci (#1785) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem 8GB-os a telefon.

Van kb. 20 zenei albumom, alapvető programok (viber, whatsapp, facebook, dropbox, stb.), néhány pdf, havonta készítek vele maximum 5 képet, játszani soha nem szoktam, így játék nincs rajta.. és nagyjából ennyi.

Ilyen felhasználáshoz ez a tárhely bőven elég.

"Less but better" - Dieter Rams

(#1820) sfbukfenc


sfbukfenc
tag

Sziasztok!
Valaki, akinek tescós készüléke van, írjon nekem privátot!
Köszönöm!

(#1821) dkface


dkface
aktív tag

Nektek mennyit bír az akku? Engem kicsit zavar hogy nincs töltés nélkül este...

(#1822) dsr válasza dkface (#1821) üzenetére


dsr
senior tag

Az én akkum kifejezetten jól bírja , 2 naponta töltöm este , de nem ritka a 3 napos üzemidő sem :) persze ez mind használat függő , le lehet meríteni fél nap alatt is :)

[ Szerkesztve ]

(#1823) rasky válasza dkface (#1821) üzenetére


rasky
senior tag

mi lenne pl a nexus 5-el...a moto g kiemelkedőbb aksiban. Mondjuk az enyém még úton van :)

(#1824) vilmos.nagy válasza dkface (#1821) üzenetére


vilmos.nagy
tag

Egy napot bőven (olyan 80%+ körül végzett, bár mindkét nap dolgoztam, így kevesebbet nyomogattam). Este töltőre kerül, mert a Sleep as Android az ébresztőm, s nem szeretném, hogy este lemerüljön...

(#1825) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Unofficial CyanogenMod 11 for Moto G

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1826) agabe válasza ghiottone (#1825) üzenetére


agabe
addikt

Ez gyors volt. Ki is probaltad mar? Perpill nem gondolnam, hogy egeto szuksege lehet ra barkinek (Talan kevesebb memoriat kovetel ? Azon kivul nem jobb mint a gyari, es ma most talaltak par bug-ot) de erdekessegnek jo, meg foleg jelzi mennyire foglalkoznak a teloval ;)

[ Szerkesztve ]

(#1827) ghiottone válasza agabe (#1826) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én általában a gyári rendszert preferálom, így várok a KitKatot.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1828) CompaqG


CompaqG
csendes tag

Sziasztok sajna a hangszóró probléma nálam is adott igaz még 4.3 van rajta az enyém expansysnál vásárolt és még nem jött rá az "édesség" :( van esetleg vkinek jó híre hogy honnan lehetne leszedni? Előre is köszi a segítséget!

(#1829) namyang


namyang
tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem.
1) Van valakinek BP-en eladó felesleges fóliája? Ha igen, keressen meg pls privátban és megbeszéljük. Amit rendeltem használhatatlan volt, mire megérkezik egy új az meg 3-4 hét. :( (esetleg ilyen fóliát használt már valaki? vélemény?

2) Ezt a Moto Care alkalmazást próbálta már valaki? motorola oldalán jelentkezett be valaki? hasznos? nyújt többet eszközfelügyeletben mint a google device manager-e?

3) A Drive-hoz linkelt google fiókot lehet később módosítani esetleg? Tehát az 50GB tárhelyet áttenni egy másikra? igazából nincs szükségem a tárhelyre, csak kíváncsiság :)

3) Ilyen alapvető beállításokat nem lehet megejteni, hogy pl ha nincs értesítés, akkor ha lehúzom a status bart, akkor egyből a kapcsolók jöjjenek be; milyen kapcsolók jelenjenek meg, főképernyők száma/áttűnése, ilyesmi

egyébként amazon.co.uk-s beszerzés, falcon_umts.Retail.en.GB, de még úgy gondolja nincs hozzá KitKat. JFYI

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1830) rasky válasza namyang (#1829) üzenetére


rasky
senior tag

EZT a fóliát próbáltad már? Értékelések alapján elég jó.

(#1831) Lovi24 válasza namyang (#1829) üzenetére


Lovi24
senior tag

Kétujjas lehúzással egyből a kapcsolók jönnek be,de úgy tudom módosítani nem lehet.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1832) namyang válasza rasky (#1830) üzenetére


namyang
tag

még nem, de tetszik, mert hamar ideér :) Esetleg neked van tapasztalatod vele? vagy csak az értékelések?

Lovi24: Igen-igen, de kézben tartva, fél kézzel használva ez elég macerás. én meg általában így használom. bár egyébként most kaptam hozzá ilyen érintő tollat, azt gondoltam nem való semmire, csak benne volt a csomagba a tokkal együtt, viszont eléggé tetszik. asztalon nagyon kényelmes vele nyomkodni a telót. persze ez kb addig fog tartani, amíg újdonság :)

(#1833) rasky válasza namyang (#1832) üzenetére


rasky
senior tag

csak az értékelések, de én is szemezgetek vele.

(#1834) Lovi24 válasza rasky (#1833) üzenetére


Lovi24
senior tag

December elején redeltem ebay-ről 4 eladótól cuccokat,ebből 3 Kínából jött 1 Angliából. Én is azért rendeltem az egyiket Angliából,hogy majd milyen hamar megjön. Mondanom sem kell,hogy az jött meg legutolsóként ami Angliából jött :DDD Persze nem lehet általánosítani,csak gondoltam leírom.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1835) focvis válasza focvis (#1814) üzenetére


focvis
veterán

Simán feltettem a Nexus 5 launcherét az Android Central alapján.
Először azt hittem, hogy bonyolult lesz telepíteni, de tkp. annyira egyszerű mint egy alkalmazást feltenni. Azért mondhatta volna valaki, hogy ne csináljak nagy ügyet belőle :(

Upo: köszönöm a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#1836) S-eye válasza namyang (#1832) üzenetére


S-eye
senior tag

Mappz Quick settings-nél be lehet állítáni, hogy ha jobb oldalról húzod le a statusbart, akkor a csempék jöjjenek le, vagy Power Toggles, és minden kapcsoló látszik mindig.

Bár október óta nem frissült a Quick Settings, lehet, hogy jó Kitkat-en is.

(#1837) zsirfecske válasza namyang (#1829) üzenetére


zsirfecske
addikt

3) ezt tuti nem változtathatod, mikor redeem-eled még írja is hogy ennek megfelelően válassz accot.

amúgy megjött az első adag sima shell a telóra (kék és sárga). másfél hónap után azért ez eredmény, most még türelmetlenebb vagyok az enyémmel kapcsolatban. akit érdekel így néz ki:

szép színes, de remélem a piros még élénkebb lesz. ilyenkor sajnálom hogy saját telónak nexus5-öt választottam.

(#1838) Lovi24 válasza zsirfecske (#1837) üzenetére


Lovi24
senior tag

Az a sárga jól mutat :D
Innen érdemes lehet rendelni? Szerintem hasonló az ára az expansys/amazon féléhez

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1839) kelly416 válasza CompaqG (#1828) üzenetére


kelly416
veterán

Tele van a fórum jó hírrel. Egy csomószor linkelték már, hogy honnan lehet leszedni, meg le is írták, hogyan lehet feltenni. És mindezt az elmúlt pár napban.

Egyéb:
Tegnap újra tettem a rendszert. Mindent felmásoltam, mindent beállítottam, csak az ébresztőmet nem. Ma majdnem lekéstem az ebédről. :D A reggeli ébresztést nem is merem androidra bízni, meg úgyis felébredek időban, úgyhogy azzal nincs is gáz. Beállítottam az ébresztőt, de csak kapkodva. Idő kiválaszt, napok kiválasztva, elfogad. Aztán nem ébreszt. Nézem, elmulasztott ébresztő fent csücsül az értesítési sávon. Na, majd adok én neked. Ébresztő hangot akartam váltani, erre néma. Bemegyek a hangok közé, minden hangerő majdnem max-on. Egyszerűen nem hajlandó az ébresztőnek szánt hangokat lejátszani sem kiválasztásokr, sem ébresztéskor. Mit néztem be? Most irodában vagyok, illetlenség lenne nyomkodni, de majd otthon próbálgatom, hogy egyéb esetekben hogy reagál. Minden esetre játék közben van hang, mint ahogyan híváskor is, tehát működni működik, csak nem mindig.

(#1840) student


student
őstag

(#1841) zsirfecske válasza Lovi24 (#1838) üzenetére


zsirfecske
addikt

jó a sárga, élőben nem ilyen fakó.

hmm, hát ez az ebay link elég jó, alig drágább mint csoportosan bohóckodva.

(#1842) kelly416 válasza kelly416 (#1839) üzenetére


kelly416
veterán

Az egyébre már meg is van a válasz. Leszedtem egy játékot, "Brain & Puzzle". Amúgy ajánlom mindenkinek, aki szereti a logikai feladatokat, csak figyeljen oda erre a tulajdonságára. Este kipróbáltam, aztán nem húzogattam ki a futó alkalmazások közül, mert semmit nem is nagyon szoktam. Nemrég kiszedtem mindent onnan, és lám, van hang. Utána még egyszer kipróbáltam, lenémít szinte mindent (a csengőhangokat nem), ha kidobom, minden jól működik.

Mégsem a teló a rossz, szerencsére. Csak egyszerű User Error. :B

(#1843) szpali válasza namyang (#1829) üzenetére


szpali
addikt

nekem múlt héten érkezett meg egy 6os pakk matt fólia

vasárnap bent leszek a xiii. kerületben, ha kell egy

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1844) szpali válasza zsirfecske (#1837) üzenetére


szpali
addikt

türkiz flipről még semmi hír? :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1845) CompaqG válasza kelly416 (#1839) üzenetére


CompaqG
csendes tag

Bocsi lehet én vagyok a láma az 1761es hozzászólásban vannak OTA ZIP file. - ok a linkben az első az lenne az enyémre való? Ez az én system verzióm a telón 14.71.8.falcon_umts.Retail.en.GB esetleg egy linket kérhetek. Köszi.

(#1846) kelly416 válasza CompaqG (#1845) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudok segíteni Neked sajnos, nem én vagyok az, aki itt mélyen benne van a dolgokban, én csak egyszerű user vagyok. Mint nemrég olvasni lehetett, néha error is. :D Csak tudom, hogy teleszórták a fórumot linkekkel, hogy aki nem akarja megvárni, másolja fel azt és indítsa újra a telefont. Bocsánat, de csak fél-segítség voltam.

Szerk.:
Én a helyedben tuti megvárnám az OTA frissítést. Azzal nem szúrsz el semmit. Pár nap kérdése csak, nem lehetetlen kivárni.

[ Szerkesztve ]

(#1847) ghiottone válasza CompaqG (#1845) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A tiéd nem Tescos. Szerintem nem menne fel. Elvileg a héten talán indul a retail.en.GB-re is a frissítés - szóval türelem.

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#1848) Lovi24


Lovi24
senior tag

Ilyen fóliát és tokot rendeltem nemrég.
Szerintetek érdemes reklamálni,hogy a fólia kisebb és nem is pontos,a keménytok pedig eláll a telótól,olyan mintha totál el lenne vetemedve.


Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1849) dsr válasza CompaqG (#1845) üzenetére


dsr
senior tag

Szintén azt tudom , csak javasolni , amit az előttem válaszolók is , várd meg az OTA-t szerintem , a napokban biztosan meg fog érkezni :)

Lovi24: Én a helyedben biztosan ráírnék az eladóra , hátha küld egy normálisat ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#1850) dkface


dkface
aktív tag

Tök jó , hogy már van CM11 is a telefonra a hivatalos 4.4.2 a GB amazonosra meg még sehol :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.