Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-16 16:06:53

LOGOUT.hu

..:: Motorola Moto G ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) contaxg válasza robagp (#2998) üzenetére


contaxg
veterán

Lehet, hogy Nálad az Audio effects = ON van beállítva?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#3002) robagp válasza contaxg (#3001) üzenetére


robagp
tag

A hangszóró, és a vezetékes is kikapcsolt állapotban van-
Ennyiért nem resetelem, inkább jó ez így.

(#3003) namyang válasza robagp (#3002) üzenetére


namyang
tag

Hát nem tudom, engem érdekelne, hogy rossz-e a telefonom vagy sem. Azért nem mindegy. Múltkor nekem is beszart, és nagoyn nem akartam FR-t, de ajánlották itt a Helium backupot, azzal elmentettem, visszatettem, és egész hamar helyreállt a rend. 1 óra ha volt max. Cserébe elkezdett működni a telefon. Vagy kiderült volna hogy rossz, akkor meg mehet vissza a feladónak. De persze te tudod, én nem akarok beleszólni.

(#3004) robagp válasza namyang (#3003) üzenetére


robagp
tag

Feltettem az equalizer nevű programot, és ha ott bekapcsolom az equalizer-t, akkor minden jó a hanggal.
Ha kikapcsolm, akkor ismét rossz.
Tehát a gyári equalizer-rel van a gond. Azt is megcsináltam, hogy bekapcsoltam és ott beállítottam alapra, és minden efektet kikapcsoltam, de hiába. Valószínű vmi átírhatott vmit,.
Hogy mi lett vele azt nem tudom. Egy reset biztos helyre pofozná, de így marad.
Még körülnézek, hátha le lehet szedni a gyári equalizer-t és vissza tenni vhogy.
/leszedni root app delete azt tudom, de vissza..../

[ Szerkesztve ]

(#3005) ghiottone válasza robagp (#3004) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor ne szed le, hanem a system/app-ba nevezd át a kiterjesztést apk- apt-ra, odex -odet-re és nem lesz gondod. Maximum lesz pár FC.

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#3006) contaxg


contaxg
veterán

Reggeli slow motion.

Van ennek az EQ-nak egy olyan preferecia allomanya aminek a törlése utan "tiszta lappal" indul a program? A Macen ez így megy és a legtöbbször segít.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#3007) dkface


dkface
aktív tag

Tokról : én ezt használom tetszik király , meg jó ugye hogy elég sok színben lehet kapni itt volt néhány nap alatt. Szállítással három Mátyásra jön ki.

(#3008) kelly416 válasza ghiottone (#2992) üzenetére


kelly416
veterán

Mi az a kör alakú kihagyás az Otterbox hátlap belsejében? Van sejtésetek, mire jó, vagy marad a gyártó titka?

Félig-meddig egyéb:
Amúgy én is rendeltem egy-két olcsóbb, de látszólag jól funkcionáló tokot, ami kicsit hajaz a Trident-re. Ha majd egyszer megérkezik, csinálok képeket is róluk, meg majd megy is fel apróra kettő a háromból.

(#3009) zoltan6 válasza dkface (#3007) üzenetére


zoltan6
őstag

szintén ilyet használok,csak én 1200ft-ért rendeltem az ebay-ről 2db tok+3fólia volt benne az árban,ingyenes szállítással,és 1 hét alatt itt volt.

(#3010) Benoe77


Benoe77
őstag

Én ilyet rendeltem, volt egy fólia is hozzá. Meg vagyok elégedve vele.

(#3011) dkface válasza zoltan6 (#3009) üzenetére


dkface
aktív tag

Mostantól csak ebayen veszek ilyen bizbaszokat , nem semmi hogy nulla a posta.

(#3012) pandor


pandor
tag

Csak szólok: amióta 104 font a Tesconál a 8GB-os, szinte folyamatosan van készleten...

(#3013) Root Banane


Root Banane
tag

Ti hogy rendeltek a Tescoból?
Vannak ilyen cégek akik rendelnek UK-ból és szállítanak Magyarországra?
Most 104 font a Tescoba, mennyi szokot lenni?

[ Szerkesztve ]

(#3014) zsirfecske


zsirfecske
addikt

2 hónap után végre megjött a vörös hátlap, jee!

a kis fekete sáv a hangszórórács körül csak a belül lévő szivacs támaszték ami átlátszik a világos anyagon. gondolom ez feltéve el fog tűnni. csak később lesz itt a teló, majd lefotózom rajta is.

tényleg, többiek nem is osztottátok meg a kék/sárga hátlapos telefonjaitok képét...

[ Szerkesztve ]

(#3015) Sh4rk válasza zsirfecske (#3014) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Uhhh

Komoly lesz... :Y
Várom... :C

(#3016) acura13 válasza zsirfecske (#3014) üzenetére


acura13
aktív tag

Szia..honnan rendelted és mennyi volt? PM

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3017) zsirfecske válasza acura13 (#3016) üzenetére


zsirfecske
addikt

írom ide, mert mást is érdekelhet. nem nagy trükk, expansys. nyilván a készlet a gáz (bár most egyedül piros éppen van) és a szállítás, ami 920 ft 15-20 munkanapos postával, vagy 3099 ft 1-2 napos dhl futárral (2 darabig, a felett növekszik).

ahogy már többször írtam, én november 22-én rendeltem elő először (akkor még csak sárgát és pirosat), aztán volt még egy előrendelésem, de ezeket törölni kellett mert semmi nem történt velük. aztán rendeltünk itt páran együtt újból és abból a sima kék/sárga shellek hirtelen elkezdtek beérkezni raktárra. azóta eltert pár hét, de csak most lett a pirosból is valóság és a flip shelleket a leghamarabb márciusi érkezés miatt törölni kellett :(

szóval akinek épp piros kell és kivárja a postát az 4780 ft körül megveheti fenti linken, amíg még van. vagy kicsit drágábban ebay-ről európából is szokott lenni már elvétve. többi szín egyelőre lutri, flip/grip meg kb esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#3018) kelly416 válasza Root Banane (#3013) üzenetére


kelly416
veterán

Pont ide linkelte valaki, hogy van olyan cég, amelyik pont angliából MO-ra hozza a dolgokat relatíve olcsón. Nem tudok most rákeresni, mert dolgom az 1000, de ha dobsz egy privátot vagy rámpirítasz itt 16óra után, otthonról belinkelem, mert lementettem az oldalukat.

De a legtöbben vagy ismerőssel hozatták, vagy itt hardveraprón kicsengettek egy kicsivel több pénzt. Volt (lehet, hogy most is van) olyan hirdető, aki úgy küldte haza a telefont, hogy ha akartad, ki is próbálta előtte, nehogy amint megérkezett, máris fordíthasd vissza.

zsirfecske:
Már most ku*va jól néz ki. :C Nyugi, tuti nem fog látszani a fekete szivacs, mert az egész hátulja fekete a Moto G-nek a hátlap alatt is. :)) Kicsit bánom is, hogy sárga lett és nem piros, meg örülök is neki. Mondjuk nekem ez is nagyon tetszik, de azt is megnézném élőben.

És igen, vettem a célzást, majd estefelé ha hazajött a kedves párom, körbefényképeztetem Vele a hátlapot és felteszem. Valahogy mindig szebb képeket csinál, mint én.

Azért még egy türkízt megpislognék élőben. :B

Szerk.:
Majd el felejtettem, mihamarabbi gyógyulást kívánok Neked!

[ Szerkesztve ]

(#3019) zsirfecske válasza kelly416 (#3018) üzenetére


zsirfecske
addikt

persze hogy jól néz ki, nexus5-tel fotóztam :P
köszi a jókívánságokat, most már vsz túlélem, tegnap visszatértem a fórumra is..

hálából itt az említett linkek, én is elmentettem őket:
http://csomagbroker.com/
http://www.csomagkuldes.com/hu/parcel_shipping

(#3020) acura13 válasza zsirfecske (#3019) üzenetére


acura13
aktív tag

biztos N5 fotok nem a Moto?.-)) :C
most alkuszom egy Moto Xre 32 Gb Dev.Edition.....szorits hogy megegyezzünk:-))

Sormintázás hanyagolandó :)

[ Módosította: wwhy ]

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#3021) Root Banane válasza zsirfecske (#3017) üzenetére


Root Banane
tag

Ez nem ugyanolyan? [link]

[ Szerkesztve ]

(#3022) Sh4rk válasza zsirfecske (#3019) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Nah talán valaki kipróbálja végre a csomagbrókert. :))

Én linkeltem... :C De én nem mertem bevállalni... :R

[ Szerkesztve ]

(#3023) pandor válasza zsirfecske (#3019) üzenetére


pandor
tag

A csomagbroker.com oldallal van valakinek tapasztalata? Elég közvetlen a stílusuk (Na most mi miért nem lopjuk el? Mert az a pár Euró vagy Font értékű cucc amit vett nem hoz be annyit mint amit havonta 2000 csomag hoz be. Kapis??) ;-)

Sh4rk: látom nálad is hasonló a dilemma...

[ Szerkesztve ]

(#3024) Sh4rk válasza pandor (#3023) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Megoldottam máshogy, de azért nagyon érdekelne a jövőbe tekintve... :K

[ Szerkesztve ]

(#3025) namyang válasza pandor (#3023) üzenetére


namyang
tag

Én őkket nem ismerem, de velük munkatársam hozatot haza cuccot (két gitárt összesen 500E Ft értékben) és valahogy nekik sem volt kedvük lopkodni. Én nem problémáznék ilyesmin.

Viszont. Ha csak kiegészítőt akarsz hozatni, az pár ezer ft, annyit megér szerintem a kockáztatás, mivel én nagyon kis esélyt látok arra, hogy lenyúlnák. Ha tescos telefont, akkor pedig kétszer is meggondolnám, hogy megér-e annyit, hogy 5-10E-el (nemtudommennyi) olcsóbb, de ha valami baja van, akkor hiába küldeted ki velük, nem fogják neked bevinni a tescoba. Tehát akkor megéri azt a plusz 5-10et rászánni és amazonról rendelni. (mégegyszer, nem tudom mennyi a különbség, csak mondom, hogy az ilyesmit azért meg kell gondolni rendelés előtt)

[ Szerkesztve ]

(#3026) kelly416 válasza Sh4rk (#3024) üzenetére


kelly416
veterán

Látjátok, én is két nagyon kedves Hölgynek köszönhetem, hogy van Moto G-m, egyéb esetben most vagy egy Lumia-t nyomkodnék várva az ismerősöket, hogy jöjjenek hazafelé, vagy még inkább egy LG F6-ot. (Sosem volt még WinCE utáni win-es telefonom, nem tudom, mennyire jók/rosszak nekem, de lehet, hogy F6 lett volna a "Járt utat a járatlanért sose hagyd el." szemlélet mentén.) Akkor még nem tudtam, hogy van ilyen is. Most lehet, hogy bevállalnám, de most meg nagyon nincs mit vennem külföldről. Ha valakinek lesz tapasztalata, azt azért szívesen elolvasnám, de szerintem nagyon nem lehetnek rosszak, mert egyéb seetben már tuti olvasott/hallott volna róla valamelyikünk. Általában sajnos a rossz hírek gyorsabban terjednek, mint a jók.

(#3027) zsirfecske válasza Root Banane (#3021) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez kék :P

de amúgy ja, viszont a 9 font mo-ra szállítással 15.74 font lesz, ami meg már majdnem 6k. persze többen vásárolva ez is kijöhet jóra, feltéve hogy épp van készleten a többi szín is.

[ Szerkesztve ]

(#3028) SzGySz


SzGySz
csendes tag

Sziasztok !

Szerintem kellene egy kis időt rászánnunk, összegyűjteni a rendelni valókat, sokunknak vannak apróságok, amik kellenének, és egyben megrendelni, és akkor elenyésző szintre levihető a szállítási költség.

Kitűznénk egy jelentkezési határidőt, és addig lehet belépni, aztán a költségeket szétdobjuk.

Mi a vélemény?

Mottó: - Elmélet az, ha az ember mindent tud, de semmi nem klappol! - Gyakorlat az, ha minden klappol, de senki nem tudja miért! - Nálunk a kettőt egyesítették, ezért semmi sem klappol, és senki nem tudja miért!

(#3029) SzGySz


SzGySz
csendes tag

Vizhatlan tokot ( AQUA PACK) talált valaki valahol elfogadhatót, esetleg rendelt valaki?

Mottó: - Elmélet az, ha az ember mindent tud, de semmi nem klappol! - Gyakorlat az, ha minden klappol, de senki nem tudja miért! - Nálunk a kettőt egyesítették, ezért semmi sem klappol, és senki nem tudja miért!

(#3030) SzGySz


SzGySz
csendes tag

Az elmúlt napokban el voltam foglalva, akkor jelentkeztem be ide, amikor csütörtökön vártam a futárt, az Amazontól, a 16 GB Moto G-vel, megis jött az előre jelzett időben, minden rendben volt.

Ígértem, hogy azokkal, akiknek szüségük van rá, megosztom a tapasztalataimat.

Íme:

Kicsomagolás és bekapcsolás után, a Google fiókommal azonnal megjöttek a naptár bejegyzéseim, és névjegyeim (még SIM kártya nélkül, WIFIN), majd felajánlotta a frissítést a KitKat-ra, amit meg is csináltam.

Első nekifutásra nem nyitottam a BL-t, eddig Defy+-om volt, az akkori T-Mobiltól, és ott volt némi ilyen jellegű garanciális problémám, amit végül elég rugalmasan megoldottak, de most nem akartam ezzel kezdeni.

A következő módon oldottam meg a részleges Magyar nyelv alkalmazást:

A Morelocale 2-vel beállítottam a Magyar környezetet, majd választottam egy olyan Lounchert ami tud Magyarul, igy a Magyarul tudó alkalmazások, és a kezelő felület Magyar lett, a menű természetesen nem, de némi angol tudással ott el lehet boldogulni, persze csak ÓVATOSAN!

A fent leírt megoldás egyenlőre nekem megfelel, aztán majd meglátom...

Ha valakinek elfogadható ez a kompromisszum, és kérdése van, bátran tegye fel !, amiben -és ha tudok- segítek !

Amúgy a fentiek közeben, valamit zene lejátszás, videó lejátszás közben teljesen gond nélkül működik a szerkezet !

Egy megfigyelés, amit én a kijelző érzékenységének tuljadonítok, ha egy alkalmazás indítása közben egészen picit is "megcsúszik " az ujjam, hajlamos átváltani a szomszéd képernyőre, tehát oda kell figyelni a pontos mozdulatokra!

Az akku egész napot folyamatos nyúzópróba mellet is kibírta a 24 órát. Nálam eddig nem produkált százalék ugrásokat.

Egyelőre ennyi jutott eszembe, és tényleg szívesen válaszolok, ha valaki kérdezne..

Üdv!

Mottó: - Elmélet az, ha az ember mindent tud, de semmi nem klappol! - Gyakorlat az, ha minden klappol, de senki nem tudja miért! - Nálunk a kettőt egyesítették, ezért semmi sem klappol, és senki nem tudja miért!

(#3031) zsirfecske válasza SzGySz (#3028) üzenetére


zsirfecske
addikt

segítségképp: eddig háromszor csináltam már ilyet errefelé (razr i, moto g és n5 fórum), aki bevállalja az számítson rá hogy baromi sok szervezés és idő kell hozzá, nomeg ideig-óráig mindenképp hitelezni kell másoknak. nem árt aprón is jó felhasználó hozzá, hogy előre lehessen utaltatni az összegeket ha nagyon megszalad, vagy nagy az átfutási idő. (pl nexus5-nél a spigen cuccokat végül majd 50k értékben rendeltem be és még úgy is utólag kevésnek bizonyult.)

érdemes google táblázatban nyilvántartani mindent hogy a résztvevők láthassák és előre egyeztetni hogy kinek kell továbbpostázni és hogy mikor/hol lehet személyes átvételt a lehető legnagyobb csoportokban összehozni.

[ Szerkesztve ]

(#3032) honeker válasza SzGySz (#3030) üzenetére


honeker
őstag

a morelolocale 2 mit kell beirni ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3033) SzGySz válasza honeker (#3032) üzenetére


SzGySz
csendes tag

Elindítod a programot, a beviteli mező mellett van egy megnyitható választék lista, kiválasztod a Magyart. De keress rá a Morelocale kulcsszóra, itt a forumon es találsz részletes leirást.

Mottó: - Elmélet az, ha az ember mindent tud, de semmi nem klappol! - Gyakorlat az, ha minden klappol, de senki nem tudja miért! - Nálunk a kettőt egyesítették, ezért semmi sem klappol, és senki nem tudja miért!

(#3034) SzGySz válasza zsirfecske (#3031) üzenetére


SzGySz
csendes tag

Köszi, én úgy gondoltam, előre utalással, aki
belépett bekerül egy kör emailbe, és ott forognak az infok.

[ Szerkesztve ]

Mottó: - Elmélet az, ha az ember mindent tud, de semmi nem klappol! - Gyakorlat az, ha minden klappol, de senki nem tudja miért! - Nálunk a kettőt egyesítették, ezért semmi sem klappol, és senki nem tudja miért!

(#3035) honeker válasza SzGySz (#3034) üzenetére


honeker
őstag

nem tudom hogyan de sikerült :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3036) SzGySz válasza honeker (#3035) üzenetére


SzGySz
csendes tag

Végülis ez a lényeg! Gratula, akkor minden szép és jó?

Mottó: - Elmélet az, ha az ember mindent tud, de semmi nem klappol! - Gyakorlat az, ha minden klappol, de senki nem tudja miért! - Nálunk a kettőt egyesítették, ezért semmi sem klappol, és senki nem tudja miért!

(#3037) honeker válasza SzGySz (#3036) üzenetére


honeker
őstag

úgy-a :Y

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3038) Sh4rk válasza Lovi24 (#2923) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Sziasztok, no megjött a válasz Sol Republic Jax fülessel kapcsolatban.

"
Thank you for contacting Motorola. We do not support non -Motorola products however it looks like they are compatible http://www.motorola.com/us/accessories-headphones-speakers/SOL-REPUBLIC-JAX-In-Ear-Headphones/sol-jax-in-ear-headphones.html#sol-jax-in-ear-headphones-story-flatcables unfortunately we are unable to test the feature you are after http://www.solrepublic.com/compatibility

For any further assistance or information please do not hesitate to contact us, quoting your Customer Reference number. We are reachable on 0870 901 0555 to discuss the matter further with one of our experienced customer service agents. Please contact us anytime between the hours of 8:30am and 6pm Monday to Friday and Saturday 8am to 2pm.

Kind regards,

Motorola Mobility UK Ltd.
"
Zanzásítva...

Gyakorlatilag, leírták, hogy f..gjuk sincs róla, de úgy néz ki kompatibilis és belinkelték a motorola oldalon található kiegészítőt, ami maga a JAX füles. :C Kipróbálni sajnos nem tudják...
Ezt a jelet akartam vissza küldeni de nem tettem.

Valamint ha kérdésem van ne habozzak tegyem fel, és leírták a telefonszámot és a nyitvatartást... komolyan néha a supportokat elküldeném a bús pi..ába...

De ez van szal nem lettem okosabb.

NoiseHush ügyben:
Találtam viszont egy Atrix videot ahol véletlen megnyomja kétszer a gombot és mondja is, hogy a jegyesét hívta a telefon. Talán van remény (4:57)

Video

[ Szerkesztve ]

(#3039) leftyke


leftyke
aktív tag

Üdv mindenki

Lenne egy gyors kérdésen a készülékről! Lehet ha visszaolvasok találok választ, de gyorsba kéne!

Ha veszek egy gyári függetlent, magyar nyelv várható rá v-mikor vagy hogyan oldható meg?

A segítségeket előre is köszönöm!

(#3040) wwhy válasza leftyke (#3039) üzenetére


wwhy
veterán

Magyar nyelv nem lesz, rátehető. olvasd el az összefoglalót legalább ...

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3041) zsirfecske


zsirfecske
addikt

itt a piros hátlap feltéve:


nem a legjobb képek, de este van és ez csak egy n5 tudjátok, beee.

*az eredeti képek nagyobbak, új tabban megnyitva teljes méret

[ Szerkesztve ]

(#3042) mobilizmo válasza leftyke (#3039) üzenetére


mobilizmo
addikt

BL nyitással, Root-tal megoldható DE GARI UGRIK.
Mivel nincs Magyarországon hivatalosan forgalmazva, sajnos nem várható hogy bele kerül a magyar nyelv.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3043) mobilizmo válasza zsirfecske (#3041) üzenetére


mobilizmo
addikt

Igen mutatós női telefon.
;)

Csak vicceltem, olyan ferraris lett az új hátlaptól. Jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3044) leftyke


leftyke
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, buherálni nem akarom sajnos az angol tudásom meg egyenlő a 0val

(#3045) dsr


dsr
senior tag

Szép ez a hátlap és jó lett a kép attól függetlenül is , hogy " csak " egy n5-el lett lőve :P :D

(#3046) Sh4rk válasza zsirfecske (#3041) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Nah erre vágyom...

Jól döntöttem, hogy nem sárga... :DDD

Istencsászárulnézkiarézfánfütyülőrézangyalátnekije :C

Sajna én most is látom a fekete keretet...

[ Szerkesztve ]

(#3047) zsirfecske válasza mobilizmo (#3043) üzenetére


zsirfecske
addikt

pont nő a tulaj :) de amúgy igazából nem tűzpiros, bár erősen megvilágítás függvénye. nekem bejön.

Sh4rk:
a fekete keret feltéve és kézben tartva csak minimálisan észlelhető, de ha nagyon zavarna egy kis belső barkácsolással biztos könnyen megoldható. holnap postázom, majd meglátod.

amúgy így már elég erősen hajaz a moto x-re, ami jóó!

[ Szerkesztve ]

(#3048) Lovi24 válasza Sh4rk (#3038) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nahát, ezzel jó sokat érünk .....
Úgy érzem,még egy darabig maradok az Akg k370-nél,4év és kb az 5. forrasztás után. Olvasgatok ,aztán majd meglátjuk.
És a tecsós csodálatos magenta színű hátlapnál :D

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#3049) youngboy


youngboy
senior tag

Hozzunk létre egy G+ közöségget valami olyan névvel, hogy "Motorola-t Európa elmaradottab részeinek is!!!".
Vagy valami ilyesmi.
:D

(#3050) zsirfecske válasza Lovi24 (#3048) üzenetére


zsirfecske
addikt

akg370-em van, le ne cseréld amíg megy én is imádom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.