Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#654) Dany007 válasza Vladi (#653) üzenetére


Dany007
veterán

Mivan? :D
Szerinted az átlag magyar ember 10 percet beszél havonta telefonon? Annyiért nem lenne érdemes mobiltelefont venni...
Ne röhögtess már... És mi van az ingyen beszélgetésekkel? Én fizetek havi plusz 1000 forintot amiért cserébe egy számmal ingyen beszélek akármennyit. Amit ki is használok napi 15-20 percben rendszeresen. Akkor számold már ki ezek után 2 forinttal szorozva mennyibe fog nekem kerülni az amúgy 1000 forinton túli "ingyen" hívás!

Az 5.000 forinthoz meg jár 180 perc beszélgetés plusz havi 50 sms. Ezek után is tessék szépen felszámolni a 2 forintot pluszban!
Plusz azt se felejtsd el, hogy nem tudod 1:59-nél lerakni a telefont. Hanem lerakod mondjuk 2:04-nél vagy 2:18-nál tökmindegy. Mert azért már nem 4 forintot fogsz pluszban fizetni, hanem 6-ot! Emiatt meg jócskán többet fogunk fizetni mint a mezei számítás szerinti x perc szorozva 2 forinttal. Mivel ha egy másodperccel is túlléped, akkor már annyit fizetsz, mintha 3 percet beszéltél volna.
Úgyhogy az a 700 forint pluszban bőven kifog jönni a hó végére.
Nem is értem honnan vetted, hogy az átlag 10 percnyi beszélgetésnél megáll havonta??

De mint mondtam ha ez nektek olyan kevés akkor simán kifizethetitek helyettem is :) De komolyan. Van itt pár ember, aki olyan könnyelműen veszi ezeket a dolgokat, hogy lelkiismeretfurdalásos nélkül eltudnám viselni ha kifizetnék helyettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.