Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) adamssss válasza ollie (#338) üzenetére


adamssss
veterán

Ebben nagyon nincs igazad.
Az adók nem csak az szja-ból folynak be, hanem az afa-ból.
Kevesebb adó>több fogyasztás>több afa bevétel>több termelés>nagyobb nem gazd-i jövedelem>több adó a vállalati szektortól.
(makroökonómia) ;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#352) Rive válasza adamssss (#351) üzenetére


Rive
veterán

Aprócska gond, hogy a kevesebb adó mint közismert nem feltétlenül generál többletfogyasztást: pláne nem feltétlenül hazai termelésből.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#353) Rive válasza gtasystem (#349) üzenetére


Rive
veterán

...ez egész egyszerűen nem igaz..ilyet senki sem mondott..legalábbis az ő oldalukról nem...

Eeeegen, nagyon csodálatos az emberi elme rugalmassága...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#354) gtasystem válasza Rive (#353) üzenetére


gtasystem
őstag

igen az tényleg nagyon csodálatos, de ha már ilyen kijelentéseket teszel akkor legalább linkeld be légyszives..
máskülönben úgy fog tűnni hogy csak a te rugalmas elméd szüleménye az egész.. ;)

M3Ny3'T:
Én nem várnám meg a dolog végét
na ezt még meg is tudom érteni.. :D

De a svájci, francia, brit és még Isten tudja milyen adókat, azokat muszáj másolni

igen, sajnos muszáj..
ugyanis ki kell fizetni a "cehhet".. :U
a sokéves töketlenkedésnek, szerencsétlenkedésnek és 'táncikálásnak' ugyanis ára van..és sajnos ki is kell fizetni..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#355) Rive válasza gtasystem (#354) üzenetére


Rive
veterán

Ez jó lesz?

Keresgélhetnék még sok másikat is, akad nem kevés.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#356) gtasystem válasza Rive (#355) üzenetére


gtasystem
őstag

és hol van ebben az hogy ..egy nagy rugással mindent átalakitanak, aztán második évtől dől a lé.?
melyik részében láttad ezt?
vagy ez csak a rugalmas elméd szüleménye volt? ;)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#357) ollie válasza gtasystem (#349) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a probléma az egykulcsos adóval, hogy jelentős forrásokat von el - egy szélsőségesen eladósodott - büdzsétől. Ha valaki ezt nem képes megérteni, az vak.

Igaz, itt Orbán csak 500 milliárdról beszélt.

Az ok-okozatot is könnyű felfedezni, legfeljebb te nem akarod.

***

(#358) bambano válasza MCGaiwer (#311) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a számlájuk biztosan nem volt nulla, max. a hozamuk.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#359) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na most lehet hülye kérdés de ha vezetékes telefonnal olyan díjcsomagban vagyok ahol 0 Ft a percdíj havonta 5000 perc erejéig akkor itt mi van? Lenyeli a szolgáltató a 2 Ft-ot vagy szerződést szeg és ráterheli az ügyfelekre? Esetleg jön majd tőlük értesítés hogy x időponttól változik a szerződés, ha nem tetszik akkor hűségidőn belül minden gond nélkül felmondhatom azt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#360) ollie válasza Winner_hun (#359) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért szegne szerződést azzal, ha ki kéne fizetned a percenként a 2 Ft-ot? Azt nem a szolgáltatónak fizeted, hiszen adó. Nincs ott semmilyen szerződésszegés. És igen, az ingyenes percek után is kell majd adót fizetni.
Ja, és még arra sem köteles, hogy engedje neked felmondani, hiszen semmit sem változik a szerződés, mert egy harmadik fél (az állam) fog téged megadóztatni. Persze ha a szolgáltató jó fej akar lenni, akkor engedni fogja, hogy felmond a szerződést, de erre ne vegyél mérget.

[ Szerkesztve ]

***

(#361) Dany007 válasza Winner_hun (#359) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, vagy kiszámlázza neked a percenkénti 2 forintot mint adó formájában, vagy benyeli ő maga. De ő maga biztos, hogy nem fogja benyelni.
Ezért szerintem a gerinces viselkedés az lenne ha szólna előre hogy ez lesz ha tetszik ha nem.
Én is hasonló cipőben járok. Bár nekem erre az ingyen beszéd opcióra nincs hűségidőm.

A megoldás "pofon egyszerű". Le kell mondani. :) Én azt teszem majd.

[ Szerkesztve ]

(#362) Winner_hun válasza ollie (#360) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert nem értek hozzá?:)
:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#363) Rive válasza gtasystem (#356) üzenetére


Rive
veterán

Valóban, ebben csak annyi van feketén-fehéren, hogy már az első évben dől a lé.

A csúnya valóság mindig rámcáfol, hiába a szépitő szép emlékezet...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#364) bambano válasza adamssss (#323) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Itt áll az eu meg az imf képviselője bazi nagy shotgunnal pár vezető feje mögött, hogy ha nem építetek stadiont, durr lesz? És ez csak a legkisebb ökörségeik egyike.

Persze ha úgy nézzük, hogy nem engednek 10%-os hiányt, akkor tényleg az eu miatt kell újabb adónem. Elég baj, hogy nem a józan ész tartja féken a hiányt, hanem az eu.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#365) RegiKacat


RegiKacat
csendes tag

Üdv, én külföldön élek, és it is rengeteg értelmetlen adót kell fizetni, de telefon adó még nincs.

Ezzel a telefon adóval az a baj, hogy azért jött létre, hogy ezzel fedezni tudják azokat a milliókat amiket csendben zsebrevágtak a kedves képviselők(akárcsak itt). Valószinűleg a lebukás veszélyezteti őket, most meg kapkodnak valami megoldáson.

Nem hiába mondják, hogy az öltönyös a legnagyobb tolvaj...

(#366) gtasystem válasza ollie (#357) üzenetére


gtasystem
őstag

nalátod..máris nem stimmel számszerűen amit írtál..és a mondat többi részével is lehetne vitatkozni..ezért írtam hogy nem érdemes ilyen kijelentéseket tenni..

mint ahogy az sem mindegy hogy hova lesz az az 500 milliárd..elvileg a 'zembereknél' marad..mint ahogy ez meg is történt pl. a te esetedben..
az már egy másik kérdés hogy miért is nem rohantál belőle venni magyar paradicsomot..vagy bármi más ilyen dolgot.. :)
azon már lenne értelme vitatkozni..

Az a probléma az egykulcsos adóval, hogy jelentős forrásokat von el - egy szélsőségesen eladósodott - büdzsétől
és szerinted mi az alternatíva?
maradjunk a szélsőséges eladósodást okozó előző rendszernél?

Rive: konkrétan hol is? én nem látok ilyet..idézd már légyszives.. :)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#367) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Mindegy mit adóztatnak az országban, a statisztikákat csak gyártják de nem értelmezik. A tőlem fiatalabb generáció nagy része 25-30 közöttiek már nem is gondolkodnak gyereken, aki közülük nem csinált komolyabb iskolát, mert a szülők elküldték dolgozni, mert minimálbérből éldegéltek, fogták a cókmókjukat és letipliztek külföldre...nem kevesen.
Az összes gyerekkori barátom, már több éve kint él, nincs kolbászból a kerítés, sőt de nem izgulnak, hogy adják fel a csekkeket és tudnak adni enni a gyereknek. Én még maradtam, gyerekkel, bíztam ebben a szerencsétlen országban de már kevesen vagyunk, akik rendesen adóznak és sokan, akiket el kell tartani, továbbá egy réteg, akik nagyon jól élnek xarnak az egészre.
Januárban itt hagyom nekik a gondokat meg a hiteleket és oldják meg. Igaz, hogy csak 3 ember lesz ebből az országból de naponta 3 emberrel kevesebb egy idő után majd nekik is feltűnik. Azért sajnálom, hogy birkaként már nem merek az utcára menni.
Magyarország én így már nem szeretlek!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#368) ollie válasza gtasystem (#366) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Haha vicces gyerek vagy.

***

(#369) Rive válasza gtasystem (#366) üzenetére


Rive
veterán

Rive: konkrétan hol is? én nem látok ilyet..idézd már légyszives.. :)

Akkor nyilván nem olvastad végig, vagy mittudomén.
Éppenséggel keresgélhetnék klf. grafikonokat a választás utánról: netán más megnyilatkozásaikat, de már belefáradtam.

Igy jártál, igy maradsz.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#370) Ringman válasza bambano (#358) üzenetére


Ringman
nagyúr

kéne már 1 közvéleménykutatást, ahol az alábbiakra kérdeznek rá:
bevétel, profit, hozam, reálhozam, stb.

ja a manyupnál meg az inflációval csökkentett, reálhozamot kapták meg a kilépők.
ami állami nyugdíjnál meg mennyi is lett volna?

link-fogalomtár (igazából még nem ellenőriztem le, mennyire pontosak a fogalommagyarázatok, de a 0 infónál valószínű több van bennük)

szerk:
mondjuk amíg sokak számára Bogár László meghatározó szaktekintély, addig erről felesleges még beszélni is, illetve pont azért kell

[ Szerkesztve ]

(#371) adamssss válasza ollie (#357) üzenetére


adamssss
veterán

Pedig mi közgazdászok nem értjük, de biztosan velünk van a baj.
De látom te piszkosul otthon vagy közgazdaságtanban.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#372) bambano válasza adamssss (#371) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A blogod szerint 2009. szeptember végén 17 éves voltál, tehát most kb. 2. éves egyetemista lehetsz, így a "mi, közgazdászok" kitétellel nem csak a helyesírási hiba a gáz.
és igen, veletek is baj van.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#373) gtasystem válasza Rive (#369) üzenetére


gtasystem
őstag

szóval nem megy..értem..tehát akkor csak a rugalmas elméd szüleménye volt.. ;)

ollie: köszi..te is.. :D

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#374) adamssss válasza bambano (#372) üzenetére


adamssss
veterán

Kb neked is ennyi lövésed van a témához de hszgyűjtésenk nem rossz.
Ezzel h 20 vagyok mit akarsz mondani? Azt h nem érthetek hozzá? Csak a korom miatt lenézel? Érdekes.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#375) djculture válasza adamssss (#374) üzenetére


djculture
félisten

Én nem nézlek le de ha igaz hogy ennyi vagy akkor nem sok tapasztalatod lehet gyakorlatilag, elméletileg hiába lehetsz fej. :R

[ Szerkesztve ]

(#376) fordfairlane válasza gtasystem (#366) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha csökken az adó: lyuk a költségvetésen. Ha növekszik, akkor "mé növekszik, kibaszás". Ez az egyes számú gazd.politikai kritikai alapelv, tessék szépen megtanulni. :)

x gon' give it to ya

(#377) F.B.I. válasza djculture (#375) üzenetére


F.B.I.
veterán

Gyakorlatilag majd ha komolyabban leveszi majd az állam és lesz otthon 3 gyereke, akkor elméletileg az szìvás lesz? :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#378) Dr. Romano válasza djculture (#375) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na jó, de akkor tegye fel a kezét az akinek itt van ilyen téren gyakorlati tapasztalata.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#379) vodika


vodika
tag

Hali!
Lehet volt már róla szó, de mondjuk mi van akkor ha külföldön vagy és a roaming díját neked számolják fel... A "roaming leg"-re is kell majd fizetni?

Amúgy marha egyszerű a képlet: kerestek egy olyan dolgot az életben, amit mindenki használ és majdnem nélkülözhetetlen. Aztán olyan sacc/kb. alapon "valós" vagy hamisított adatok alapján hozzávágtak egy összeget a törvényhez. Valszeg úgy nézett ez ki hogy megnézték mennyi esik ki a különadók kivezetése miatt majd elosztották a statisztikai adatokkal (Millió hivásperc/év és millió SMS/év) és megkapták, hogy olyan 2 forint kell. Azt ennyi....
Nem kell ezt túlragozni: egy nagy ember beismeri hogy téved. Na nálunk a mai (és a régiekben is egyaránt) politikai elitben nem hogy nagy emberek de még középszerűek sincsenek. Így jobb másra mutogatni és előre menekülni. Ez is egy stratégia de nagyon kérdéses hogy bejövős-e... :U Ahogy már más fórumon is olvastam csak javasolni tudom: lisztet, cukrot, sót és zsírt (ezek jól elállnak) lehet kezdeni raktározni. :(((

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#380) adamssss válasza djculture (#375) üzenetére


adamssss
veterán

16 éves koromtól olvasom a hvg, portfolio, napi gazd újságokat, napi szinten beszélgetek olyan emberekkel akik igen közel vannak a tüzhöz, fél éve saját cégem van, és elég jól megy lekopogom. Nyílván hanygyaszarnyi a tudásom pl a tanáromhoz képest, de amiket ide beírnak egyesek az egyszeruen hajmeresztö.... :R

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#381) ollie válasza adamssss (#380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#382) djculture válasza adamssss (#380) üzenetére


djculture
félisten

Ha már ennyire profi vagy akkor elmagyarázhatnád nekünk annyira nem hozzáértőknek a kettős adóztatás fogalmát. Mert akárkit kérdezek aki gazdasági szinten mozog az erre azt mondja. Ja és hogy uniós alapelvekbe ütközik. Ez szintén egy baromi jó ötlet volt, tuti elkaszálják.

(#383) adamssss válasza ollie (#381) üzenetére


adamssss
veterán

Köszi. Szerinted nekem nem tölti be a böngészöm az elöttem lévö 4. Hsz-t? Vagy ezt most így mire?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#384) bambano válasza adamssss (#374) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

amikor valaki az érvek helyett áttér a hírnév alapú vitatkozásra, azt hívják definíció szerint flame-nek. Te áttértél, azt sugalltad, hogy közgazdász vagy, tehát neked van igazad. Én megcáfoltam, nem vagy közgazdász, 20 évesen senki nem az. tehát más érvelést kell felhoznod igazad bizonyítására.

Nem téged nézlek le és nem a korodat nézem le, hanem az érveidet nem fogadom el.

ja és ezen az sem változtat, hogy van egy menő céged, mert az sem tudományos érv, hanem flame.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#385) gtasystem válasza fordfairlane (#376) üzenetére


gtasystem
őstag

értem..tehát ez a "ha van sapka azért, ha nincs sapka akkor meg azért" közgazdaságtani megfogalmazása.. :)
így már mindjárt minden világos.. :R

bambano: és amikor valaki áttér az érvek helyett a kor alapú vitatkozásra azt hogy hívják definíció szerint? ;]

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#386) fordfairlane válasza vodika (#379) üzenetére


fordfairlane
veterán

Amúgy marha egyszerű a képlet: kerestek egy olyan dolgot az életben, amit mindenki használ és majdnem nélkülözhetetlen.

Pontosan. Láthatóan olyan adónem, akárcsak a banki átutalásos, meg készpénzforgalommal kapcsolatos adó is, amelyik igyekszik szétteríteni a terhet minél nagyobb tömegre.

x gon' give it to ya

(#387) adamssss válasza bambano (#384) üzenetére


adamssss
veterán

Olvas vissza. Nem egy hsz-t írtam amiben tudományos érveket hozok fel. Neked csak azért nem írtam mert úgyis kiforgatod a szavaimat... Ergo tök mindegy h mit írok.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#388) djculture válasza gtasystem (#385) üzenetére


djculture
félisten

Ja de csak szigorúan HOFI féle verzióban:
Azt mondja a farkasfiú a rókafiúnak
– de figyeld meg, politika, egy szó nincs benne – azt mondja a farkasfiú
a rókafiúnak, hogy "Te, verjük meg a nyulat!" – "Áh, majd holnap megverjük."
– "De ma verjük meg!" – "De ma mér’ verjük?" – "Ha sapka van rajta,
akkor azér’ verjük meg, ha meg nincs rajta sapka, akkor azér’!" – Odamennek,
páff! Agyba-főbe verik a nyulat. Azt mondja a farkas másnap megint a
rókának: "Te, megin’ verjük meg a nyulat!" – "De tegnap már megvertük." –
"De ma még . . ." – "De ma mér’ verjük meg?" – "Kérünk tőle cigarettát. Ha
ad füstszűrőst, akkor azér’ verjük meg, ha meg ad nem füstszűrőst, akkor
meg azér’!" – Odamentek: "Te, nyúl . . . adj egy cigarettát!" – "Há’ milyet parancsoltok?
Füstszűrőst, vagy nem füstszűrőst?" – "Nézd az anyja szentségit,
megin’ nincs rajta sapka!" – Ugye, hogy semmi politika nincsen benne?
Azért röstellettem volna . . . :C

(#389) fordfairlane válasza gtasystem (#385) üzenetére


fordfairlane
veterán

értem..tehát ez a "ha van sapka azért, ha nincs sapka akkor meg azért"

Igen, ugyanakkor azt is jelentheti, hogy az adó csökkentése nem feltétlenül jó dolog. Nyilván az adóemelés a népszerűtlenebb sport. Ha az SZJA átalakításokat nem lépik meg, akkor tényleg kevesebb extra adót kellett volna kivetni.

Eredetileg nyilván arra számítottak, hogy 2011-2012-re elmúlik a válság, de nem múlt el, így lett az adócsökkentésből adóátrendezés. Átrendezgetik a különféle adónemeket, és várják a pozitív hatásokat. Ahogy elnézem, nagyjából a jónép is hasonló fázisban van szerintem, azért nem lázong olyan szinten, mint Európa más országaiban. Ha nem jönnek a pozitív változások, akkor viszont szarban lesznek/leszünk.

x gon' give it to ya

(#390) Rive válasza fordfairlane (#389) üzenetére


Rive
veterán

Ahogy elnézem, nagyjából a jónép is hasonló fázisban van szerintem, azért nem lázong olyan szinten, mint Európa más országaiban.

Izé, nem. Ebben egyedül az játszik szerepet, hogy alternativák irányában a hit legkisebb morzsája se maradt már - nincs miért megindulni. Várni senki (na jó, azért néhányan még várnak a csodára) nem vár semmi jót.

Ezen a vonalon már csak akkor várható változás, ha a valami ellen meginduláshoz összegyűlik a kritikus keserűség, bár ez elég magas szinten van, mert azért magyar magyar ellen elég necces a legtöbb embernek.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#391) kutga válasza adamssss (#351) üzenetére


kutga
nagyúr

Kevesebb adó>több fogyasztás>több afa bevétel>több termelés>nagyobb nem gazd-i jövedelem>több adó a vállalati szektortól

A gond ezzel a láncolattal az, hogy amikor a kormány adót csökkentett (bevezette az egykulcsos adót) azt nem követte magasabb fogyasztás, így csak annyit ért el hogy több százmilliárd forinttól esett el a költségvetés, amit most új adók kivetésével kell kiigazítania.

Naveno

Ez sajna igaz, de hála az egyre átláthatatlanabb adórendszerünknek egyre kevesebben lesznek akik rendesen adóznak, és az ő adójukból kell(ene) fenntartani az egészségügyet, nyugdíjrendszert, erre még bevezetnek öt új adót, az ötkulcsos áfáról nem is beszélve (szerintem az még nem lejárt ügy).

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#392) Naveno


Naveno
tag

ez az ország az adókból és a büntetésekből akar megélni

(#393) plömplöm válasza djculture (#388) üzenetére


plömplöm
őstag

[link] :K

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#394) enginev3.0 válasza MCGaiwer (#302) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagyon el vagy tévedve :O

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#395) F.B.I. válasza Naveno (#392) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezért vagyunk mi királyság, mert nem kell dolgozni, ìgy is eltartanak a birka állampolgárok!
Megyek lemondom a flottát veszek feltöltőt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#396) gtasystem válasza djculture (#388) üzenetére


gtasystem
őstag

na igen a gond csak az, hogy vannak akik erre a viccre egy egész pártprogramot alapoznak.. ;]

fordfairlane : amúgy vannak akik szerint eleve sokkal magasabb adók kellenének..
szóval én jobban várnék inkább valami nagyobb újítást a rendszerben, kkv szektor helyrebillentése vagy valami hasonló komolyabb lépést..ezért érdekel hogy mi lesz az a "kisvállalkozói adóegyszerűsítés"..

asound azt nem követte magasabb fogyasztás, így csak annyit ért el hogy több százmilliárd forinttól esett el a költségvetés,

ez igaz, de épp az lenne a lényeg hogy miért nem..szerintem azért mert nagyon döcögve megy a dolog, és rengeteg az ellenszél (pl. EU-s cseszegetések) és még lehetne sorolni..magyarul nem éppen diadalmenet..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#397) Dany007 válasza kutga (#391) üzenetére


Dany007
veterán

"azt nem követte magasabb fogyasztás"

Persze hogy nem. Mivel az egykulcsosítás csak a kisebb rétegnek kedvezett. Akik már eddig is az átlag felett kerestek. Ergo amire nagyon szükségük volt azt eddig is megtudták venni, eddig se kellett igazán szűkölködni. Amire meg költöttek volt, arra meg pont nem volt elég az a többlet kereset.
Viszont a nagy többséget inkább hátrányosan érintette. Akik eddig se kerestek sokat, most valamivel még kevesebbet keresnek, bár van a kompenzáció, de érdemben akkor se növekedett a a fizetésük a többségnek inkább csökkent. Pedig pont ez a réteg lenne az akik vásárlásának növekedése a nagy számuk miatt igazán észrevehető lenne.

(#398) bambano válasza gtasystem (#396) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

amíg a kiadási oldalt nem teszik rendbe, addig a bevételi oldal mindig hazardírozás marad. amíg a nagyvállalatok meg teljes ipari szektorok a pártfinanszírozás eszközei, addig a kiadási oldallal mindig baj lesz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#399) kutga válasza Dany007 (#397) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy ám. Sok helyen pedig még a bérkompenzációval is játszanak. Szörnyű...

Let the Zone take me if I am.

(#400) Rive válasza Dany007 (#397) üzenetére


Rive
veterán

Pedig pont ez a réteg lenne az akik vásárlásának növekedése a nagy számuk miatt igazán észrevehető lenne.

És akik arányaiban több hazai szolgáltatást, terméket vásárolnak, mint külföldit.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.