Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#792) Frawly válasza Loresz (#602) üzenetére


Frawly
veterán

Egér/bill átalakító, csatlakozási lehetőség engem is érdekelne. Fontolgatom, hogy veszek konzolt. Én is világ életemben a PC-s játékra esküdtem, de nagyon drága PC-t játékképesen tartani. A konzol meg olcsó, de még sose volt konzolom. Egyedül az tartott vissza, csak és kizárólag egér/billel vagyok hajlandó játszani, hiába próbáltam többször ismerősöknél, az analóg kontrollel nekem teljesen tönkreteszi a játékélményt. Az alacsony, nem kompetitív frame rate, és a grafikiai finomságok vagy azok hiánya nem zavar, az irányítás igen.

Ami még elbizonytalanít, hogy mindenki mást mondd, vannak akik az Xboxra, vannak, akik a PS4-re esküsznek, és abból is vannak mindenféle Edition-ök, így meg nem tudom mit lenne érdemes vennie egy magamfajta koca gamernek (főleg FPS és openworld), akinek játszani sem sok ideje van, és nem is nagyon multizik. Jó-e a használt (és ha igen, mennyit szabad érte adni), vagy érdemes újat venni, melyik editiont, mekkora tárhellyel, stb.. Még elfekvő 1 TB-os SATA3 SSD-m is lenne bele, ha bele lehet szerelni.

Azt örömmel olvasom, hogy van hozzá emberi árban is játék, nem 18-20k hozzá mindegyik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.