Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Anaren91 válasza Polllen (#549) üzenetére


Anaren91
senior tag

És akkor nem lett volna egyszerűbb annyit leírni, hogy a hzd tovább tartott mint az átlag? Minek kellett itt most össze vissza kodositeni a neteddel? Csodálkozol, hogy az 1gbites neteddel hamarabb szed le 15-17 gigát, mint dvd ről másolni? Szerinted mennyi egy dvd másolási sebessege? Igen a hzd nek több adat kell az elején, de most annak hogy egy dvd lassan másol mi köze van a netedhez. Miért nem vetted akkor meg storebol... Értem így már a problémát, de akkor is hülyén adtad elő már bocsi. Pcn is sokkal tovább tart dvd ről telepíteni, mint letolteni...

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#552) .LnB válasza Anaren91 (#551) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát őő... az nem dvd lemez. A játékot meg kapta a konzollal együtt. :U
De most már tényleg elengedhetnénk ezt a témát. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#553) Anaren91 válasza .LnB (#552) üzenetére


Anaren91
senior tag

Blueray akkor teljesen mindegy gyorsabb volt telon pepotyogni a dvd t. De ha jól látom wikin 36mbs. Na most erre mit írjak no shit Sherlock a Porsche is gyorsabb mint egy Trabant

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#554) Carlos Padre válasza lugosi (#544) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Single playerben meg egyenesen hemzsegnek, elviselhetetlen!

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#555) F_Peter válasza Anaren91 (#535) üzenetére


F_Peter
őstag

Ahogy más is leírta, nem egyben értendő a multi és BC.
Speciel én megvettem a Red Dead Redemption-t (kemény 1200 huf), mert western rajongó vagyok, de eddig abba sem tettem bele sokat (kb. 2 óra).

Amit írtam az arra akart vonatkozni hogy ugyan olyan ízlés bíráskodás van BC esetén is mint ps exkluzívok esetén. És biztos lehetne még példát hozna, sőt biztos jobbat is.

(#556) idegen lény válasza Carlos Padre (#554) üzenetére


idegen lény
őstag

Ja, ez jó volt! :)) "Még multiplayerben is sajnos. :((" Sajnos sok a csaló bot PS-en. :DD

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#557) hajbel válasza gianni85 (#545) üzenetére


hajbel
addikt

Az eladások azt mutatják, hogy az emberek nagy többsége nem játszik 24/7, mások a fogyasztói szokásaik, mint amit felvázoltál. Amikor éppen idejük van játszani, azt pont az exkluzívokkal teszik. Fentebb kitárgyaltuk, hogy a 6 legeleadottabb játékból 4 exkluzív PS-en. Összességében nem tudom, hogy milyen arányban vannak az exkluzívok, minden esetre ez a lista túlnyomó többséget mutat az exkluzívok javára.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#558) Norb79 válasza hajbel (#557) üzenetére


Norb79
őstag

A többség csak porfogónak használja a gépet, mert ugye a 38 M eladott exclu játék, ha mindenkinél mindig egy van, akkor se tud mind a 79 millió ps4 tulajnál ott lenni egyszerre, szóval a többség (79-38 > 38) csak azért vette a te logikád alapján a PS4et, hogy a zúgását hallgassa. :DDD

(#559) hajbel válasza Norb79 (#558) üzenetére


hajbel
addikt

Értem, tehát a listán szereplő 13 játékon kívül egyetlen egy exkluzív sem lett eladva, senki sem osztja meg az accountját, dobozos játékokat senki sem cserél el. Megvilágosodtam. Bezár az internet egy ilyen logikai eszmefuttatás után.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#560) Norb79 válasza hajbel (#559) üzenetére


Norb79
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#561) F_Peter válasza hajbel (#557) üzenetére


F_Peter
őstag

Most a kölcsön adást, megosztást félretéve (mert erről ugye úgysem tudunk rendes infót), a számok pont nem ezt mutatják, csak abban az esetben ha azt feltételezzük minden exkluzív játékot más más ember vett.
Így az közelebb áll az igazsághoz, hogy az exkluzívok csinálják a legnagyobb eladásokat, viszont a többség nem ezekkel játszik hanem egyéb játékokon vannak szétszórtan.

(#562) gianni85 válasza hajbel (#557) üzenetére


gianni85
veterán

"Az eladások azt mutatják, hogy az emberek nagy többsége nem játszik 24/7, mások a fogyasztói szokásaik, mint amit felvázoltál. Amikor éppen idejük van játszani, azt pont az exkluzívokkal teszik."
Nem értem hogyan vontál le ilyen következtetéseket...

Azt a listát meg felejtsd el. A lebontásban pl egy Fifa-nál, meg GTA5-nél ott vannak az eladásai Japánnak, Ázsiai régiónak, Németországnak, és Franciaországnak, és ez adja az összeladást? Na nem már.... hol van USA, Anglia, EU többi része?
1-2 PS4 ex címtől eltekintve az összes BF, CoD, Fifa, NBA 2K, Madden, Destiny stb jobb eladásokat produkál, mert ezek azok a címek, amik a tömegeket mozgatják.

(#563) hajbel válasza F_Peter (#561) üzenetére


hajbel
addikt

Nincs megfelelő adat, mindenesetre a listán szereplő 27 játékból, ha Nioh-t a multiplatformhoz sorolva is 39.7/33.2 millió eladott példány az exkluzívok javára és ez a szám csak nőni fog, mert a Detroit, valamint a GoW nemrég jelentek meg, a multiplatform pedig ki van halva teljesen. A legeladottabb aktuális multis játék a FIFA 18 2,4 milliós eladást produkált, ami a 3 hónapja megjelent GoW fele. Multis játékot nem lehet eladni, cserélgetni, míg a single orientált exkluzívot igen. Itt, angliában erre szakosodott üzletlánc is van, 366 bolttal országszerte +100 világszerte CeX. Beviszed a játékot, kapsz érte pénzt, vagy utalványt. Ki tudja, hogy egy dobozos PS4 játék hány ember kezén megy keresztül...

(#562) gianni85: Ha jól megnézed, nem csak és kizárólag azok vannak beleszámolva.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#564) Carlos Padre válasza F_Peter (#561) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig érdekes lenne egy statisztika a trófeák alapján. Csak a HZD-t nézve, a legszűkebb haveri körben csak én vettem meg, de másik három játszott vele kölcsön lemezzel. Ez minimum hét játékos négy eladott példányra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#565) gianni85 válasza hajbel (#563) üzenetére


gianni85
veterán

mondom, ne gyere ezzel a listával... az összes német eladás hasraütésszerűen vagy 100ezer, 200ezer, 500ezer stb.
Fifa 18:
lebontás (Japánt direkt nem írtam be, merft állítólag Ázsia tartalmazza)
Over 500,000 in Asia (including Japan) overall[32]
1,000,000 in Germany[40]
971,885 at retail in France[28]
Na ez már kapásból több, mint a 2,4misi, de ok kerekítsünk lefelé :D

A vgchartz se teljesen hiteles, de az ott közölt Fifa 18 PS4 eladás 11,27M ami közelebb van a valósághoz, mint a te wikipedia listád.

Persze itt-ott-amott van benne USA, meg UK is a lebontásban, de jelen formájában elég hiányos a lista, és komoly következtetésekre végképp semmi alapot nem ad.

[ Szerkesztve ]

(#566) F_Peter válasza hajbel (#563) üzenetére


F_Peter
őstag

De miért?!? 😭
Ugye csak szívatsz hogy nem érted?😁

Honnan van az az adat hogy összes nem exkluzív játékból 33.2 millió ment el?
Nem annyi ment el, de valamiért így számolod. Ha az ex eladásokat mind összesített értéknek tekinted akkor a másik oldalt is egyben kell számolni.

[ Szerkesztve ]

(#567) hajbel válasza F_Peter (#566) üzenetére


hajbel
addikt

Kb. ötödször írom le, hogy ez egy olyan lista, amit egy xboxos fórumtárs dobott be, Norb79. Nem állítottam, hogy ez az összes eladott játék valaha, ellenkezőleg, kijavítottam Norb79-et, aki ezt állította több alkalommal is.

(#562) gianni85: Az kemény. Vgcartzon, HZD 4.9 millión áll, miközben kb. még a Lokálban is megírták háromszor, hogy a születésnapján 7.6 millió eladott példánynál járt, ahogy azt a wikipediás forrás is állítja. Persze nem firtatom, hogy a fifából (főleg, hogy £11-ért vesztegették storeban ingyenes VB patchel), GTA V-ből többet eladtak.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#568) Norb79 válasza hajbel (#567) üzenetére


Norb79
őstag

Ez azon játékok listája amiből legalább 1 milliót eladtak, az olvasni tudók kedvéért oda van írva a táblázathoz, nem titok, ott a link is, hogy mikori határnappal (tavaly év vége, vagy idén márc 31, most nem emlékszem már melyik a nintendos és melyik a PS4), és ott vannak a linkek a hírforráshoz. Van ahol van (részleges vagy teljes) országonkénti/régiókénti bontás is, van ahol csak a kiadó bemondta, hogy összesen ennyi, stb. Persze hívhatjuk légből kapottnak is, mert miért is ne. Ahogy bemondhatjuk azt is, hogy mindenki az exclu címekért veszi a PS4et, hogy aztán az exclu címeket ne vegye meg! :DDD
Csúcsra van járatva az önigazolás, és van egy remek véleménycikkünk, amit az 50. komment tájékán valaki nagyon találóan szummázott: "Aki ps4 exclu címekkel akar játszani az vegyen ps4et!". Igen, ez pont így igaz.

[ Szerkesztve ]

(#569) marilllyo válasza oriic (#505) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah...nézem az új hsz-eket és valamelyikhez hozzáfűznék valamit, de utána jött még vagy 30. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#570) F_Peter válasza hajbel (#567) üzenetére


F_Peter
őstag

Én nem látok benne olyan infót hogy az exkluzívokon kívül 33.2 millió játék ment el Ps-re. Lehet vak vagyok, de hol van?

(#571) Norb79 válasza gianni85 (#565) üzenetére


Norb79
őstag

Az emlegetett vgchartz.Na itt meg még jobban az látszik, hogy a többséget nem érdeklik az exclu címek.

(#572) hajbel válasza F_Peter (#570) üzenetére


hajbel
addikt

Excelt tanultál számtek órán?

(#571) Norb79: "Na itt meg még jobban az látszik, hogy a többséget nem érdeklik az exclu címek." Kb. hatodszor: Az általad linklet wikipedia listában 39.7 millió az exkluív játék, 33.7 a multiplatform. Mégegyszer, ez a Te általad bizonyítási alapnak vélt forrás. Ha Neked ebből az jön le, hogy nem érdeklik az exkluzív címek a PS tulajokat, akkor nem is értem, hogy minek írok egyáltalán hsz-t ide. A vgchars meg nem bizonyít semmit, pl. a horizon példájából kiindulva. Egyébként is ahogy már fentebb leírták, a single játékok általában sokkal több kézen keresztülmennek, mint a multiplatform szezonális/multis címek. Ezt sem lehet hitelesen lemérni. Fentebbi hsz-ekben is csak az általad forrásként megjelölt adatokból vontam le a konklúziót.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#573) F_Peter válasza hajbel (#572) üzenetére


F_Peter
őstag

Miért akkor látnom kéne ezt az infót?

Vezesd le nekem kérlek hogy honnan jött az eredmény, a teljes (nem ex) játékok eladására az hogy 33.2 millió.

Ne rebúszokba, meg más témába átvgva. Csak ezt az egyet és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#574) idegen lény válasza gianni85 (#562) üzenetére


idegen lény
őstag

Jelenleg a tíz legnépszerűbb játék:

1. Pokemon Quest (Nintendo Switch)
2. God of War (PS4)
3. State of Decay 2 (XONE)
4. Dark Souls Remastered (PS4)
5. Shining Resonance Refrain (PS4)
6. Hyrule Warriors: Definitive Edition (NS)
7. Mario Tennis Aces (NS)
8. BlazBlue: Cross Tag Battle (PS4)
9. Detroit: Become Human (PS4)
10. Yakuza 6: The Song of Life (PS4)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#575) Norb79 válasza hajbel (#572) üzenetére


Norb79
őstag

Figyi. Leírom utoljára. 37 m vs 79 millió gép. Nintendonál ugyanez 17,5 m gép és csak a legnagyobb 3 exclu címből is 30 m közeli eladás, a legnagyobb cím esetén 10,5 m eladás. Szerinted a PS4 címek hatványozottan többször cserélnek gazdát, mint a nintendo switch címek? Mert én nem hiszem. Ha a nintendo számokból indulunk ki, akkor kettőt se éri el az egy exclu címre eső felhasználók száma, vagyis számos PS4 van ami egy fél exclu címet se látott.
Vgchartz szerint is az van, hogy nem exclu címek miatt vesznek többen gépet, hanem mert a szomszéd pistinek is ps4 van, akkor én is ps4et veszek osztán csapassuk a gétéát meg a kodot meg a fifát. Szóval annyiról van szó, hogy az MS elszarta a startot a hülyeségeivel, emiatt sokan ps4et vettek és hólabda effektusként már tapad oda a többi játékos ebben a genben és ehhez csak hab a tortán az a pár user aki csak és kizárólag az exclu címek miatt megveszi másodplatformnak.
De felőlem amúgy azt gondolsz amit akarsz. Ha szerinted mindenki az exclu címek miatt veszi, mert mindenki ezekre kíváncsi, meg minden acc/lemez megjár 10 usert is és ettől jobb, akkor hidd ezt. Nincs ezzel semmi gond.

(#576) hajbel válasza Norb79 (#575) üzenetére


hajbel
addikt

Értem, tehát azért kel el ugyanannyi Switch mint PS4 (mindkettő a box kétszerese), mert mindenkinek az van és nem az exkluzív, igényes tartalom miatt. A Microsoft azért indított exkluzív folyamatokat, mert elrontotta a rajtot a kinecttel. Logikus.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#577) gianni85 válasza idegen lény (#574) üzenetére


gianni85
veterán

ki szerint? mi alapján?

(#578) Norb79 válasza hajbel (#576) üzenetére


Norb79
őstag

Hát figy, ha ezt sikerült dekódolni a leírtakból, akkor igen, pontosan, szóról szóra így.

(#579) idegen lény válasza gianni85 (#577) üzenetére


idegen lény
őstag

CBS

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#580) F_Peter válasza hajbel (#576) üzenetére


F_Peter
őstag

Még várom a magyarázatot. ☺️

(#581) mike1334


mike1334
veterán

Kíváncsiságból visszanéztem, de látom még mindig megy a cica harc.
A vicc az, hogy kb fele annyi xboxot adtak el. Ha azt veszem alapul hogy az xboxra nincs exkluzív (sic!), ps4-re meg annyi van, mint a szemét, akkor miért "csak" ennyire sikeres a PS4 és miért van olyan, aki még vesz Xboxot? Ennyi hülye van? Vagy a: nem érdekli a ps4 exkluzív; b: érdekli a ps4 exkluzív, de mégis akar egy Xboxot is és azt is vesz mellé (mert más miatt csak szereti azt a "monitoralátétet"...). Senki nem tagadja, hogy sikeresek a PS exkluzívok, max azt írják, hogy nekik nem jön be, meg azt írják le, hogy talán kicsit túlértékelt a szerepük az eladások kapcsán (3 nagy Xbox exkluzív sorozat van, ez elég ahhoz, hogy elérjék a PS eladásainak 50%-át, mikor psre tízszer annyi van?). Szóval azt magyarázza meg nekem valaki, hogy 35+(?) millió ember miért választotta az Xboxot, ha annyira vacak?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#582) F_Peter válasza mike1334 (#581) üzenetére


F_Peter
őstag

Teljesen nyilvánvaló hogy azért mert azt hitték hogy a GoW a God of War rövidítése. 😁

(#583) hajbel válasza mike1334 (#581) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem elképednél ha megtudnád, hogy mennyi a tájékozatlan vásárló még Magyarországon is, nyugaton meg pláne. Ott van még a márkahűség is mint tenyező, ahogy azt a fórumban is láthatod.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#584) idegen lény válasza mike1334 (#581) üzenetére


idegen lény
őstag

Az egy dolog, hogy megvették, mert bíztak benne, hogy majd jönnek az exkluzívok, de nézz utána, hogy hányan akarnak már megszabadulni tőle. Ezen kívül sok mindenben jobb a One.

1. Jobb a kontroller. Akik megszokták a 360-as kontrollert, nem szívesen váltanak egy rosszabb, kényelmetlenebb kontrollerre.
2. Halk.
3. Az X sokkal erősebb.
4. Az S és a sima meg már olcsóbb.
5. Forza, Halo, GoW, stb. rajongók.
6. BC.
7. Csakazértis. ;]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#585) idegen lény válasza idegen lény (#584) üzenetére


idegen lény
őstag

És különben is, a felét Bill Gates vette meg álruhában.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#586) F_Peter válasza idegen lény (#584) üzenetére


F_Peter
őstag

Ha már betetted a BC-t, akkor:

8. GamePass
9. Ea access
10. PlayAnywhere
11. Esténként crossplatform
12. Support (nálam például ez is nyomot a latba, mert jó tapasztalataim voltak velük)

Hajbel: lefagyott az exel vagy neked sem jön ki a matek? ☺️

[ Szerkesztve ]

(#587) idegen lény válasza F_Peter (#586) üzenetére


idegen lény
őstag

Igen, ezeket is akartam, de ezekhez nem értek annyira (sem). Köszi a kiegészítést! :R

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#588) hajbel válasza F_Peter (#586) üzenetére


hajbel
addikt

Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz két egymás melletti oszlopba számokat irni, majd summázni őket külön-külön. Igazából egyszerű mezei szamológéppel is elvegezhető a művelet.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#589) F_Peter válasza hajbel (#588) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezt kértem hogy ne mellédumáljunk.
Ennyit írtam, erre vállaszolj pls. :

"Vezesd le nekem kérlek hogy honnan jött az eredmény, a teljes (nem ex) játékok eladására az hogy 33.2 millió.'

[ Szerkesztve ]

(#590) Anaren91 válasza idegen lény (#584) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hát nekem ps4 előtt xbox 360 volt, mégse jelentett gondot megszokni a ds4 et.. Azóta meg vettem egy nacon revolution prot is, és felvaltva használom őket, attól fuggoen, hogy mivel játszok, vagy milyen pozícióban. Nekem pl semmivel nem kényelmesebb a Box forma mint a ds4 és fordítva...

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#591) flatline#2 válasza F_Peter (#589) üzenetére


flatline#2
tag

Segítek. Összeadta a wiki oldalon található játékok eladási számait. Így jött ki, hogy x exclusive és y non-exclusive cím van. Az már más kérdés, hogy a logika ott hibás, hogy nyilván nem csak ennyi non-exclusive cím van, mint amennyi eladás ott szerepel, mint ahogy nem csak annyi exclusive sem (bár ebből nyilván jóval kevesebb).
Én ez alapján inkább abba a kijelentésbe tudnék "belekötni" , hogy akiknek nincs ideje azok exclusive címekkel játszanak otthon főleg. Szerintem egyébként ez pont fordítva van. Akinek nincs ideje az inkább leül valami elé ami rövid távon is szórakoztató 1-1 körre, minthogy nekiüljön egy főként sztori orientált játéknak, amire időt kellene szánni, de ez csak vélemény.
Amúgy meg ha azt nézem, hogy a PS4 vásárlók fele veszi csak az exclusive címeket, akkor az nekem kicsit csalódásnak tűnik, azt gondoltam ezek sokkal jobban vonzzák a konzolosokat. Arra gondolok, hogyha a korábbi eladási számokat nézem, az egyik legnagyobb PS4 exclusive játékot Uncharted kb. a konzolt használók 10%-a vette meg. Ok nem tudjuk hányan cserélgetnek.
Mondjuk Microsoftnak biztosan fájnak ezek az exclusiveok, hiszen ha csak az eladási adatokból indulunk ki, kb annyival többen vettek PS-t, mint amennyivel több exclusive eladás van PS oldalon.

(#592) hajbel válasza F_Peter (#589) üzenetére


hajbel
addikt

Hanyadszor írjam le, hogy az xboxos fórumtársad által megadott listából összeadtam az exkluzív és a nem exkluzív címek eladási szamaitdatait? Érthetően le van írva a hozzászólásban, amire válaszoltál, csak el kéne olvasni! Egyszer már magyaráznom kellett szazalékszámítást a fórumon. Akkor nem gondoltam volna, hogy egyszer elsős matekot is kell majd. Ez egy számítástechnikai fórum. Ennyit az emberek tájekozottságáról.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#593) mike1334 válasza idegen lény (#584) üzenetére


mike1334
veterán

És hajbel

Szóval mindenki hülye, aki meg megvette az el is adja..mindezt milliós nagyságrendben. Ha ezt komolyan gondoljátok, akkor nagy a baj, nem kicsi :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#594) hajbel válasza mike1334 (#593) üzenetére


hajbel
addikt

Tehát ha jól értelmezem, lehülyéztél, mert azt merészeltem írni, hogy a nagy többség tudatlanul vásárol (ebbe mindkét gép tulajainak többsége bele van foglalva). Elmagyaráznád, hogy ezt, hogy lehet úgy érteni, hogy az xboxosok hülyék?

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#595) F_Peter válasza hajbel (#592) üzenetére


F_Peter
őstag

Na, akkor az 591-es hsz.-ben ott van hogy erre miért mondtam hogy nem jó a számítási alapod (akkor sem ha a wikis cikkből indulunk ki).

Csak azért akadtam rá, mert normálisan leírtam hogy nem pontos a számítás, mire te jöttél nekem a le kezelő exeles dumával.

Flatline#2: köszi. Én tisztában vagyok vele hogy ő ezt csinálta, de a kérdés ugye a teljes non-ex eladásra vonatkozott, amire szerintem ő sem tud adatot.

[ Szerkesztve ]

(#596) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kinek melyik 3 játék a kedvence a Ps4 exkluzívok közül? És miért?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#597) flatline#2 válasza F_Peter (#595) üzenetére


flatline#2
tag

Igen, gondoltam, csak már kicsit fárasztó volt olvasni, ezt az értelmetlen adok-kapok szituációt.

Tehettél volna egy szívességet Hajbelnek, Nekem és a sok read-only embernek, hogy elsőre megmagyarázod, hogy mire gondolsz, még akkor is, ha szeretted volna rávezetni Hajbelt :D

(#598) Polllen válasza .LnB (#596) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem egy van eddig összesen és az is ps3 érából, a Last of us. Jól megkomponált, érdekes és jól is vezetett történet, nem túlspilázott játékmenettel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#599) b. válasza gianni85 (#545) üzenetére


b.
félisten

Te vagy a legkorrektebb PS arc egyébként,ilyen avatarral ennyire lila köd nélkül látnia helyzetet le a kalappal. :R
.LnB
Hát az a helyzet, hogy nekem az eddigiek nem PS4 exkluzívok, hanem ps3 játékok áthozott változatai.Last of Us, Beyond, 3. még nincs.( talán az UC2. része ) Egyébként nekem Rime nagyot ütött és a tavalyi kedvencem a Hellblade, de ezek nem exkluzívok. Nálam Hellblade volt a tavalyi év játéka a Zeldával karöltve.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#600) gianni85 válasza .LnB (#596) üzenetére


gianni85
veterán

1. Uncharted 4 - mert uncharted
2. Uncharted Lost Legacy - mert ez is uncharted
3. Nioh - mert kizökkentett az elgyepesedett komfortzónámból, és sikerült végigvinnem :)
Jah, a Nioh már nem ex, akkor God of War, mert olyan az avatar-om

(#599) b.
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.