Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) .LnB válasza Wesder (#1000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értem, hogy miért veszed ezt ennyire félvállról. Én is tudnék simán írni fals sztereotípiákat a zöld bandára. Aztán akkor meg fel lenné(tek)l háborodva. Ez a lazán "lewarezosozok" mindenkit, ez nem járja. Hiába írod oda, hogy akinek nem inge...
Ráadásul pont te írtad, hogy kinőttél a trollkodásból már. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1002) gianni85 válasza .LnB (#976) üzenetére


gianni85
veterán

Várható volt... :U és csak meglesz az 1000 hsz :)

szerk. meglett

[ Szerkesztve ]

(#1003) .LnB válasza gianni85 (#1002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a 1000. ha a törölt kommenteket nem vesszük bele. :) És a 10k olvasás/kattintás is nagyon közel van egyébként. De most, hogy lekerült a főoldalról, így már lassan lesz meg. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1004) gianni85 válasza .LnB (#1003) üzenetére


gianni85
veterán

én egy ideje töröltem az oldalsávból... tök véletlenül kerültem megint ide a logout fórumról :D

(#1005) .LnB válasza gianni85 (#1004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyértelmű, nem is kell ott lennie ha úgy érzed. Nekem ott van, az összes logout-os írásom ott van. De csak azért mert én írtam őket. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1006) Polllen válasza idegen lény (#998) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az MS jó ideje bejelentette, hogy xo-ra és Windows-ra is kiadja a játékait. Náluk ez MS exkluziv ezentúl. Ebben semmi degradálás nincs. Ahogy a psnow játékok is “csak” Sony exkluzivak. Azt pedig ne felejtsd el, hogy ezek a játékok Windows store-ban lesznek elérhetőek. MS-től, MS árszabással. Nekik mindegy melyik boltban veszed meg.

Az pedig szuper, h 50k-ból vettél egy gépet, de egy mai játék xo s szinten történő futtatásához 25k-tól indulnak vga-k használatan. Már ha nem valami 3-4 éves kártyát akarsz venni. Ha nincs ilyen a gépben, akkor téged ez a szolgáltatás nem érint.
Illetve ahogy más is írta, egy xo s újonnan 50k. Ahhoz nem kell vga, te bontod ki. Ezt összevetve a használt piaccal rezeg a léc, hogy mit éri meg venni. Egyéni preferencia.
Az AMD új APU-nak nagyon örülök, de a GT 1030 szintet hozzák. Ezt a konzolok már lelépték.

Lehet olcsón gépet összerakni, meg játszani, de konzol árból nem lesz konzolt hozó graf a mai játékokban. A megjelenésnél volt ez, amikor egy i3-4xxx + gt 750ti pariban volt velük.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1007) .LnB válasza Polllen (#1006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ráadásul egy Uncharted 4, vagy Detroit: Become Human szintű grafika nem is tudom, hogy van e egyáltalán PC-re.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1008) AxBattler válasza Polllen (#1006) üzenetére


AxBattler
félisten

Az pedig szuper, h 50k-ból vettél egy gépet, de egy mai játék xo s szinten történő futtatásához 25k-tól indulnak vga-k használatan.
Ja. Viszont ha 4K-s konzol élményt szeretnél PC-n, akkor a 150k HUF-os VGA talán elég.
+ 1db XO wireless controller + 1 db wireless adapter. ;)

Lehet olcsón gépet összerakni, meg játszani, de konzol árból nem lesz konzolt hozó graf a mai játékokban.
:K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1009) Wesder válasza .LnB (#1001) üzenetére


Wesder
félisten

Nem volt trollkodàs, csak kivàncsi lennék, hogy az itthoni gamer PC-k hàny szàzalékàn van eredeti win.

Màs
Az most jó vagy rossz pont ha egy konzolon van kiskapu?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1010) Carlos Padre válasza Wesder (#1009) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez attól függ xboxos vagy e vagy sem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1011) .LnB válasza Wesder (#1009) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyjából ugyan akkora százalékban. Mint amekkora százalékban vették a magyarok az eredeti játékokat az X360-as időkben. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1012) ProEvoFan válasza AxBattler (#1008) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nézd meg a gépemet.I5 2500k, 8GB ram, GTX960 2GB.Simán high-maxon pörög rajta egy csomó mai menő játék.Pl Overwatch, Fortnite, GTA 5..Steamen a legtöbb indie játék fullos grafon elmegy.A tavalyi AAA játékok közül is megy majdnem az összes medium grafikán.Sőt, a Far Cry 5 is elmegy medimun, ami nem is csúnya.
Szóval régóta az öreg PC nem vén PC :)

[ Szerkesztve ]

(#1013) hajbel válasza haxiboy (#999) üzenetére


hajbel
addikt

A One X-ben RX 480 van, ami még véletlenül sem annyi, mint egy One X. Kicsit több, mint a One X árának a fele. Ha 4K 60 fps-el akarsz játszani, akkor valóban annyit kell perkálni, amennyit írsz, de azt a One X nem tudja. Közel ugyannyiból össze lehet rakni ugyanazt a tudást, csak az asztali gépet lehet másra is használni és nem kell a kontrollerrel szenvedni.

Nyilván az érem másik oldala, hogy össze kell rakni, be kell állítani a PC-t és venni kell sport, autós és verekedős játékokhoz XO kontrollert.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1014) Wesder válasza Carlos Padre (#1010) üzenetére


Wesder
félisten

Az mit befolyàsol, ha nekem Boxom van?

.LnB
Hàt ja, akkor PC-n Box-on PS3-on ment a kölcsönzés, most meg PC PS4. Ezektől független még mindig érdekelne, mert mi van akkor ha nem csak az "alacsony" eladàsok miatt nincs kiskapu, hanem azért sem megy az MS Ex jàtékok jönnek PC-re is?

hajbel
130-ból össze lehet rakni egy olyan gépet, amin az új DOOM 4K@60fps-sel megy? :Y

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1015) .LnB válasza Wesder (#1014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért nincs kiskapu mert nem törték még fel. Ennyi. Mindent megpróbálnak feltörni, mert ez egy hobbi, teljesen mindegy, hogy mennyit adnak el belőle. De ez miért fontos neked?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1016) hajbel válasza Wesder (#1014) üzenetére


hajbel
addikt

Rx 480-580 simán produkál 4k@60 fps-t high beállításokon, szinte egy az egyben ugyanaz a gpu, mint ami a One X-ben van. 4K-hoz pedig egy bármilyen i3-as CPU elég. Angliában normális helyen nem 130k a One X, hanem 430 font.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1017) Wesder válasza .LnB (#1015) üzenetére


Wesder
félisten

Ne mondd màr nekem hogy az Xbox rendszere olyan überfasza hogy nem tudjàk feltörni, az asztali Win meg lyukas mint az egy szita.
Egyszerűen nem akarjàk, mert tök fölösleges, ha PC-re is jönnek a jàtékok.
Azért az elmond valamit, hogy ha egy konzol annyira sikertelen hogy még feltörni sem érdemes :DDD

hajbel
"Access Denied" ha a linkre kattintok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1018) .LnB válasza Wesder (#1017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Logikus az is amit te írsz. De akkor is, szerintem a hackerek nem így gondolkodnak. ÉS nem biztos, hogy olyan rossz az a rendszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1019) Norb79 válasza hajbel (#1016) üzenetére


Norb79
őstag

Hát nem lennék most kolopele helyében. Beleöntött egy halom pénzt a pcjébe potyára, amikor egy x1x árából ott lenne a 4@60@high gépe. Szegény! Világverő i3+rx580 és mehet a 4k@60, nem semmi. Ezért nem is hozzák az új VGAkat, mert a mostaniak mindenre is elegek!

(#1020) hajbel válasza Norb79 (#1019) üzenetére


hajbel
addikt

Nyilván sokan hajkurásszák PC-n az parasztvakító Ultrat. Az a beállítás néhány optimalizálatlan effektet ad hozzá a látványhoz, direkt azért, mert általános tévhit, hogy ami nem megy ultrán az nem is létezik. Ebből vannak a drága hardware eladások. Pedig high beállításhoz képest csak az a pár füst, fény stb. effekt a különbség. Persze vérjánosnak kell a 1080 Ti, mert ultrán beesett 50 fps alá valami, vagy mert nem ért hozzá + az előbb említett probléma.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1021) koxx válasza hajbel (#1016) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

4K mellé i3 elég? :U szóval kihajt egy 1080Ti-t.

(#1022) hajbel válasza koxx (#1021) üzenetére


hajbel
addikt

4K-ban igen. Ott nem számít a cpu, csak a gpu, bár ez már WQHD-re is igaz. Ki sem tudták volna hozni a Pro/X konzolgenerációt ha nem lehetne alsókategóriás processzorral meghajtani a GPU-t ilyen felbontásokon. Legalábbis nem ennyiből.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1023) koxx válasza hajbel (#1022) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezen gondolatmenet alapján elég lenne egy 2 ghz-es celeron is. Mégsem elég. [link]

(#1024) AxBattler válasza ProEvoFan (#1012) üzenetére


AxBattler
félisten

Yupp. Én se mostanság fogok fejleszteni. :D

Viszont még mindig nem döntöttem el, hogy PS4, vagy XB1... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1025) hajbel válasza koxx (#1023) üzenetére


hajbel
addikt

[link] Gyanítom, ha értelmes beállítások mellett teszteltek volna, nem pedig ultrán, még 4% különbség sem lenne a i3-8100 és az i7- 8700K között, bár így is mérési hibán belül van a különbség a kettő között ha a Civ 6-ot kivesszük. Egyébként a szóban forgó GPU nem egy 1080Ti, hanem egy RX480, ami sokkal előbb GPU limitbe fut.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1026) bozont válasza hajbel (#1016) üzenetére


bozont
veterán

Azt azért tegyük hozzá, még ha azt az árat is nézzük, mikor én vettem a 480-at akkor sem jön ki olyan áron a PC mint egy konzol. 80e volt a vga + egy i3 30e-től indul, ez már 110e. Most nem számolok utána, de valószínűleg nem áll meg 200e alatt a teljes konfig. És akkor a vga is drágább manapság (bár már sokat esett az áruk), 100-110e körül indul egy 580 8GB/1060 6GB.
Jelenleg akinek játékra kell egy gép és nem fontos a 60+ fps, akkor inkább valamelyik konzol a legjobb vétel.

[ Szerkesztve ]

(#1027) idegen lény válasza hajbel (#1013) üzenetére


idegen lény
őstag

Miért? Az X360-as kontroller nem jó hozzájuk? Én olyat vettem ötezerért alig használtan.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1028) idegen lény válasza Polllen (#1006) üzenetére


idegen lény
őstag

MS exkluzív meg Sony exkluzív Ezeknek a fogalmaknak meg mi értelme van? Mit is jelentenek? Hogy nem multiplatform játékok? Az MS játékai mind multiplatform játékok, hiszen One-ra és W10 (PC)-re is megjelennek. Vagyis a platformok felére. Innentől mi értelme van még MS exkluzívozni?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1029) Norb79 válasza hajbel (#1025) üzenetére


Norb79
őstag

Mondjuk én speciel az esetek 90%ában civ6ot játszok, többnyire 4K-ban, pc-n, és néha iPaden. :)

(#1030) gianni85 válasza Polllen (#1006) üzenetére


gianni85
veterán

Hivatalosan MS exclusive? Mert eddig ezeket a játékokat úgy promótálták, hogy Xbox console exclusive, ami helyes is, mert konzolon csak az ms gépén érhető el.

(#1031) hajbel válasza bozont (#1026) üzenetére


hajbel
addikt

95-ért van Sapphire Pulse 8 gigás RX 580 árgép szerint. Nyilván minden emberfüggő. Én nem tudok telefonon netezni hosszabb távon, volt aki írta, hogy tud. Aki elvan konzol+telefon kombinációval és nem játszik olyan játékokat, amihez igencsak javallott egér használata, nem használja munkára, annak igen. Engem már a netbook/notebook is zavar, korlátoz ha netezésről van szó. Nem kényelmes a billentyűzet egyszerűen. Viszont szerintem a nagy átlagnak kell még minimum egy netbook, vagy egy potato pc konzol mellé akár nethez és/vagy munkához stb. Azt sem osztogatják ingyen. Viszont egy asztali géppel többet is kapsz a pénzedért.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1032) idegen lény válasza hajbel (#1031) üzenetére


idegen lény
őstag

"Nem kényelmes a billentyűzet" :)) Nekem meg a telón pötyögés, iszonyú lassú egy billentyűzethez képest.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1033) hajbel válasza idegen lény (#1032) üzenetére


hajbel
addikt

Úgy értettem, hogy a notebook, netbook billentyűzete nem kényelmes számomra. Egész nap normális billentyűzeten gépelek melóban, otthon is csak norális billentyűzetet vagyok képes elfogadni.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1034) haxiboy válasza idegen lény (#1032) üzenetére


haxiboy
veterán

Próbáld ki a SwiftKeyt. Ezzel én egész jó wpm-et érek el, bár kell neki néhány hónap amíg megtanulja a dolgokat.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#1035) idegen lény válasza haxiboy (#1034) üzenetére


idegen lény
őstag

Köszönöm, de nem kérek az okostelefonokból.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1036) Polllen válasza idegen lény (#1028) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az exkluzív szót szerintem érted. Eddig konzol esetében csak platformra használták. Ezentúl lehet másra is.
Ahogy a Steam exkluzívot is érti mindenki, ezt is lehet.

gianni85

Hivatalosan Xbox play anywhere van. Vedd meg, játszd bárhol. (ami ugye xbox one-t vagy windows 10-t futattó pc-t jelent)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1037) idegen lény válasza Polllen (#1036) üzenetére


idegen lény
őstag

Akkor a Windows is Microsoft exkluzív, az Android Google exkluzív, a 601-es Trabant exkluzív, az élet pedig Föld exkluzív? A Steam szerintem nem jó példa, mert az csak PC exkluzív. :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1038) Polllen válasza idegen lény (#1037) üzenetére


Polllen
nagyúr

A pc játékoknak van egy olyan halmaza, ami Steam exkluziv.
A felsorolt példa mind rossz, viszont nincs kedvem a témára több időt szentelni és továbbmagyarazni ezt.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1039) idegen lény


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1040) Wesder válasza idegen lény (#1039) üzenetére


Wesder
félisten

Multiplayer laggy buggy :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1041) idegen lény válasza Wesder (#1040) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem is csodálkoztam, hogy nem érti az ekszboksz. Én sem értettem volna meg. :D Véletlenül sem néz a kamerába, és a falon a Skyrim poszter kegyetlen. De a hamisítvány Puma póló mindent visz! :DD

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1042) hajbel válasza idegen lény (#1041) üzenetére


hajbel
addikt

Az Slazenger. Minden angol suttyó márkája. Sports Directnek hála már kis hazánkban is képviselteti magát. Egyébként tenisztornák főszponzora is szokott lenni.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1043) idegen lény válasza hajbel (#1042) üzenetére


idegen lény
őstag

Aha. :R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#1044) Frawly válasza hajbel (#1042) üzenetére


Frawly
veterán

Így van, ezt megerősítem. Itt Angliában mindenki Slazengert hord, ez illyen helyi igénytelenség, nem azért, mert nem lenne pénz Pumára vagy még drágábbra, de a helyi boltok a Slazengerekkel vannak tele. Ha normálisabb kell, valami normálisabb áran, vagy extra large méretben, akkor az embernek magának kell neten rendelnie.

(#1045) Carlos Padre válasza Frawly (#1044) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megerősítem, hogy a Pumpa és egyéb drágább sportmárkák itt Angliában is a "csináljunk úgy, mintha lenne pénzünk" társadalmi osztály kedvencei, mint otthon. Ha ilyen cuccban látsz valakit, az szinte biztos benefites, vagy keleteurópai. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1046) lugosi válasza hajbel (#1042) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A sportsdirect itthoni netes megjelenése előtt kb 30 évvel is volt itthon slazenger.

[ Szerkesztve ]

(#1047) Frawly válasza Carlos Padre (#1045) üzenetére


Frawly
veterán

Láttam már dolgozó angolt is hordani. Meg pakisztánit, meg afrikaiakat, meg tulajdonképp mindenkit, akik nem voltak se benefitesek, se kelet-európaik. Meg láttam ezzel szemben az utóbbi két kategóriából más márkákat hordani. Sokkal inkább ez nem azért van, mert nincs pénzük Opel helyett is Vauxhall van. Ugyanaz az autó, csak a másik felén van a kormány, minden más ugyanaz rajta, de a neve és az emblémája is más. A Slazenger a régebbi márka, valami 1881-es, míg a Puma 1948-as. Tehát pont, hogy a Puma nyúlta le ezt az egész logódizájnt meg egyszerűsített sportstílust. Viszont aki ezt nem tudja, annak fordítva fog lejönni, emiatt szerencsétlen ez a logós hasonlóság.

(#1048) Mike


Mike
veterán

hát gyerekek, azt hittem a ps4-ről van szó ebben a topikban, görgetek lefelé, van itt minden csak a kiírt téma nem

(#1049) .LnB válasza Mike (#1048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Parancsolj: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1050) Mike válasza .LnB (#1049) üzenetére


Mike
veterán

hú, köszönöm szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.