Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Wesder válasza Carlos Padre (#700) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel Fat-ot nem gyàrtanak, így végülis, de mindegyik tàmogatja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#702) Carlos Padre válasza Wesder (#701) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Boi :)) :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#703) Wesder válasza Carlos Padre (#702) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel ezek a feature-ök az új belépôknek szólnak, így szerintem helyes az àllítàsom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#704) b. válasza Wesder (#703) üzenetére


b.
félisten

Azért nem egészen így van.EZ minden felhasználónak szól, nem az új belépőknek. Én pont ez miatt cseréltem le az első szériás One-t, pedig a Kinectet sajnáltam vele együtt. Az újaknak meg főleg érdemes tisztában lenni azzal, a korrektség kedvéért és ez tény, hogy az első szériás alap One nem támogatja, nehogy valaki az miatt vegyen most használtan egyet.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#705) Wesder válasza b. (#704) üzenetére


Wesder
félisten

Ez is igaz :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#706) Carlos Padre válasza Wesder (#703) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezzel a logikával nagyon nehéz vitába szállni :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#707) Norb79 válasza b. (#704) üzenetére


Norb79
őstag

Az újakra is rámegy a kinect egy átalakítóval, csak játék nincs rá az évi egy Just dancen kívül. :(

(#708) Wesder válasza Norb79 (#707) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, csak kb annyi a kinect, mint egy OneS lassan, mivel màr egy éve nem gyàrtjàk. :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#709) _drk


_drk
őstag

Az a baj az összes játék, konzolra van fejlesztve, és nem optimalizálásra értem, hanem az irányítás, kamera mozgatás, gomb kiosztás. Van olyan játék ami hiába van pc-n egyszerűen sz*r azon játszani.
De az elmúlt 10 évben még a játék menetét is még változtatták ezzel a chekpoint rendszerrel, vault rendszer is idegesítő néha.

A ps ezt a gent megnyerte, na nem is a ps mert az xbox one x jobb konzol, szolgáltatások is jobbak(gamepass, ea Access). A játékok viszont ha azt belevesszuk hogy évente kb 5 normális single player játék jön ebből 2-3 ps ex akkor eléggé eldöntetett a vita.

Addig pc-re marad a multi ami egy idő után kiégeti az embert. Csapat kell, praccolni kell, gyakorolni kell, minél több ismerőssel rendelkezni mert úgy fun. Csak már egy normálisabb párkapcsolatban nehéz össze hozni az esti meneteket, mert az egyik a másik rovására megy :).
Igy azt a kis játék időt ha egyszerűen arra van kitalálva, vagy csak arra az ex-ek, akkor lehet érdemesebb azzal szórakozni, ami only fun, és nem kapsz közben ideg görcsöt mint a dota meccsek alatt.
Most szerintem mindenki elgondolkozik egy ps vásárláson.

(#710) b. válasza Norb79 (#707) üzenetére


b.
félisten

Rátapintottál,kislányom miatt a just dance volt a fontos.
Közben vettem a ps4 hez egy komplett VR szettet,van benne v2 kamera meg fagyik.így ki tudtam váltani a kinectet.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#711) Televan74 válasza _drk (#709) üzenetére


Televan74
nagyúr

Engem a hardverek drágulása fog a PS5 felé elvinni. Konzolnak is megvan a létjogosultsága és a pc -nek is. Én elég sok ismerősömnek mondtam már hogy ha kevés a pénzed gamer pc -re és nem is értesz hozzá,akkor egyetlen választás a konzol. Én még mindig ragaszkodom a pc -hez,nyilván ebbe benne van a 26 év pc használat is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#712) #52588800 válasza Televan74 (#711) üzenetére


#52588800
törölt tag

Miből gondolod, hogy a konzol a következő generációkor nem fog drágulni?

(#713) Wesder válasza #52588800 (#712) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudtad hogy a 4K@60-as konzol is csak 400$ lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#714) KraX válasza _drk (#709) üzenetére


KraX
őstag

Regi hitvallasom, de szerintem egy hardware csupan annyit er amennyi jol megirt software van hozza, ami minel jobban ki tudja hasznalni az adott hardware altal nyújtott lehetőségeket és szolgáltatásokat. Egy oldschool peldaval elve, a C64-es idokben mar voltak erosebb hardware-el szerelt computerek, de hozzajuk nagyon keves es gyengebb minosegu szoftver volt elerheto, igy az emberek tobbsege a gyengebb hardware-el ellatott de sokkal minosegibb software-es felhozatal miatt a c64-et valasztotta. Talan nemi hasonlosagot fel lehet fedezni a ket konzol kozott is. En szivesen valasztanam az xox-ot is mert hardveresen jobb, szamomra szamit, hogy halk legyen a gep amit hasznalok pl, de ha exkluziv cimekben hianyt szenved akkor nem sokat er a dolog, legalabbis számomra, pedig alapvetoen tetszik a gep.

Ps moddolast viszont nem szeretnék csinálni, hogy halkabban üzemeljen. Szeretem a gyari megoldasokat.

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#715) Televan74 válasza #52588800 (#712) üzenetére


Televan74
nagyúr

Még ha drágul is,akkor sem fog annyiba kerülni mint egy fullhd -s config,és szerintem stabilan hozza a 4k/60fps -t majd.
Az adatlapomon szereplő konfig új ára valahol a 420.000Ft körül lenne.Sajnos ez van a PC gaming drága. És a játékok is acchoz kötöttek,nem tudom eladni őket ha megunom.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#716) F_Peter válasza _drk (#709) üzenetére


F_Peter
őstag

Én mindig PC-s voltam és most is néha még mindig szidom a kontrolleres irányítást. Viszont egyre jobban megszokom és egyre jobban látom az előnyeit a Bill-egérrel szemben.

A multi - single dolog elég ember függő. Nálunk a multizás is családi program, meg haverokkal. És egyszerűbb dolgokat nyomunk, akár Co-op is lehet (akár Way out, Unravel 2,stb.) de ne egyedül menjek.

Viszont én nem úgy vagyok vele már hogy "gamer vagyok, akkor játszak" hanem van pár játék amivel játszani szeretnék, de ha azokkal nem tudok (pl. Család vagy akármi miatt), akkor nem fogok mással játszani, hanem egyéb elfoglaltságot találok.

(#717) #52588800 válasza Televan74 (#715) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nincs értelme az almát a körtéhez hasonlítani, hiába mindkettő gyümölcs. Egy sokoldalú gépet hasonlítasz egy célhardverhez. Még csak megfelelő APU sincs hasonló PC építéséhez.

(#718) Polllen válasza #52588800 (#717) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amikor gamingrol van szó, akkor az alma - alma. Az erős hw - ha használják - akkor játékra vagy munkára kell. Másra nincs értelme erőművet építeni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#719) #52588800 válasza Polllen (#718) üzenetére


#52588800
törölt tag

Egy 100 dolcsis telón is lehet játszani.

(#720) Polllen válasza #52588800 (#719) üzenetére


Polllen
nagyúr

És teljesen irreleváns most, hiszen elég erős a gyanú, hogy AAA játékokra gondolt a fórumtárs. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#721) #52588800 válasza Polllen (#720) üzenetére


#52588800
törölt tag

Pedig már azt hittem, hogy lejátszuk a szokásos ph-lottót, ahol nem a nyertes számokat húzzuk ki, hanem kivesszük az összes többit, hogy biztosra menjünk ;] :DD

(addig szűkítünk a feltételeken, hogy igazunk legyen)

[ Szerkesztve ]

(#722) ribizly


ribizly
veterán

Még csak most olvastam el az írást, de kb ugyanazt éltük meg. Csak én venne vagyok a BR lázban és használt Pro-t vettem.
De egyébként úgy van ahogy írtad: kimagasló minőségű játékok vannak itt, amiket kár volna kihagyni. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#723) idegen lény válasza #78687232 (#653) üzenetére


idegen lény
őstag

Mi az a DC? Egyenáram? :) Ja megvan, a Driveclub, egy 71 %-os autós játék.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#724) idegen lény válasza ribizly (#722) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt a "BR láz"-at sem értem.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#725) b. válasza idegen lény (#724) üzenetére


b.
félisten

mit nem értesz rajta?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#726) Dvix


Dvix
senior tag

Jól felgyűltek a kommentek ennél a cikknél amióta nem látogattam meg! :D 744 komment wow! Imádom ezek a fórumokat! :) :U

[ Szerkesztve ]

(#727) lugosi válasza Dvix (#726) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"744 komment wow!"

A tied a 726-os, szóval nem hiszem.

(#728) idegen lény válasza b. (#725) üzenetére


idegen lény
őstag

Bruttóregisztertonna nem lehet, mert az BRT. :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#729) Dvix válasza lugosi (#727) üzenetére


Dvix
senior tag

Félrenyomtam a billentyűzeten! De eléri majd azt is! :C

(#730) b. válasza idegen lény (#728) üzenetére


b.
félisten

BluRay ? :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#731) .LnB válasza lugosi (#727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#732) nuke7


nuke7
veterán

Tördelés, oldalak, alcímek, felsorolás... BÁRMI a wall of text-en kívül derogál..? :F

Nagyon nem olvasmányos így sajnos :(

PS exklúzívokhoz... : Amiket én próbáltam - TLoU, Beyond Two Souls, Uncharted - 15-25 percig bírtam.
Nem jöttek be, nekem ezek szerint nem érdemes PS-t venni, jó tudni... :DDD
(az utolsó, ami tetszett nekem, az a heavy rain volt..)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#733) idegen lény válasza b. (#730) üzenetére


idegen lény
őstag

Ahhoz miért kéne Pro-t venni?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#734) gianni85 válasza idegen lény (#733) üzenetére


gianni85
veterán

Battle Royale

(#735) idegen lény válasza gianni85 (#734) üzenetére


idegen lény
őstag

Az csak Pro-n van? [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#736) ribizly válasza idegen lény (#724) üzenetére


ribizly
veterán

PUBG
Fortnite
Realm Royale
Ring of Elysium
Islands of Nyne
...
Így már érted?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#737) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Tudok mèg egy okot, h mièrt vegyèl ps4 et. Mert mindjàrt itt a stabil törès hozzà. Ez esetben könnyen lehet h èn is àcsàrtidezek.

(#738) moleculez


moleculez
veterán

Ha gémerkedni lenne kedvem (értsd nyakamba szakadna rengeteg idő), biztos vennék egy konzolt. Építeni PC-t, FPS-t számolni, driverek, fejlesztés, mire megveszed az új videokártyat már el is avult... Megvan a romantikája, nem nekem. Konzol->enjoy.

(Egy ismerősöm úgy foglalta össze: tartós kapcsolat vs rosszlanyok.hu)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#739) idegen lény válasza ribizly (#736) üzenetére


idegen lény
őstag

Tudom, hogy mik azok a Battle Royale játékok. Ilyen többjátékos túlélő játékok. De ezeket csak Pro-n lehet játszani? :Y

(#737) frankdelgado Az már hónapok óta van, nem?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#740) moleculez válasza RudY (#50) üzenetére


moleculez
veterán

És tényleg😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#741) kolopele válasza frankdelgado (#737) üzenetére


kolopele
nagyúr

Elég baj az ha valaki arra vár hogy mindent feltörjenek. Soha egy tört játékot nem szedtem még le PC - re sem és nem is fogok, mert az a szememben csalás és úgy értéktelen ahogy van. Zene terén ugyanez van, ma ahogy voltam az Árkádban nyaralás közepette vettem vagy 20 vinyl korongot, az érték, a másolt értéktelen. Azért várd a törést, remek játék, én már végigtoltam a God Of Warral egyetemben, lényegében nem engem károsítasz meg, de gondolj azokra akiket igen. Szerencsére a tört verziók zöme nem a legjobban sikerül, és a javító patchek sem jönnek rájuk azonnal (vagy soha), ill. dlc fronton is erős a lemaradás az eredetiekhez képest. Most tudom az következne hogy drágák a játékok, van akinek a kenyér is drága, akkor a megoldás az hogy lopjon? Kéretik nem megkövezni, csak leírtam az én szemszögemből mit gondolok a tört játékokról.

(#742) gianni85 válasza idegen lény (#735) üzenetére


gianni85
veterán

Olyan nincs, hogy valami csak pro-n megy. Minden ps4 játék megy bármelyik gépen, fat, slim, pro

(#743) Wesder válasza kolopele (#741) üzenetére


Wesder
félisten

Valahogy a PS2-X360 èràban erre nem panaszkodtak a "kalòzok".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#744) frankdelgado válasza idegen lény (#739) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az elég bonyolult és korànt sem stabil ami most van. Igazàbol nekem az a gynús h nagyon veszik a régi gépeket, a torrent oldalak tele vannak ps4 jàtékkal, és màr heggesztik a magyarítàsokat....

(#745) b. válasza idegen lény (#733) üzenetére


b.
félisten

Azért tettem oda a vigyori fejeket a te tonnás BR hasonlatodra írva,azt hittem egyértelmű... természetesen a Battle royale-re gondolt...
Gondolom multira jobban bírja a Pro, stabilabb framerate satöbbi.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#746) kolopele válasza Wesder (#743) üzenetére


kolopele
nagyúr

Miért panaszkodtak volna? Ha szinte ingyen van akkor örül az emberek zöme, sokan nem látnak csak addig hogy töredékéért jutnak hozzá valamihez amiért mások megdolgoztak. Végtére is mindenkinek a saját dolga, de PC - n szép kis vírusokat össze lehet szedni egy-egy crack - kel állítólag. Ami biztos hogy a PS4 eladásnak kedvező lenne ha lehetne törni.

(#747) koxx válasza frankdelgado (#744) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Remek, de lehetne, hogy ne itt tárgyald ki a töréseket és egyéb warez dolgokat?

(#748) idegen lény válasza gianni85 (#742) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt tudom, éppen ezért nem értettem, hogy miért kell battle royalhoz Pro, de b. válaszát alítom én is.

(#746) kolopele válasza wesder (#743) üzenetére Hja kérem, valamit valamiért. :DDD Ingyen nem adnak semmit.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#749) Wesder válasza kolopele (#746) üzenetére


Wesder
félisten

Màrmint arra nem panaszkodtak hogy rosszabb lenne mint az eredeti. Legalàbbis a PS1-PS2-XClassic-X360 èràban nem volt ebből hàtràny. (Szerintem)

Szerencsére a "kincskeresésből" màr kinőttem, ès igyekszek mindent megvenni, ami tetszik. Mindenkinek csak ajànlani tudom azt a jò èrzèst, ami egy jàték megvètelèvel jàr. :)

frankdelgado
Àllìtòlag màr "bolondbiztos" de ugye ezt itt tilos, ùgyhogy fejezzük be ha kèrhetem. :R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#750) kolopele válasza Wesder (#749) üzenetére


kolopele
nagyúr

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.