Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) F_Peter válasza AxBattler (#850) üzenetére


F_Peter
őstag

Igen, én is ezt éreztem. ☺️
Amúgy hiába irónia volt, meg lehet benne találni az igazságot.

(#852) .LnB válasza AxBattler (#850) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell ennyire komolyan venni mindent. :) Főleg nem így 800 komment után. Ráadásul, tedd a szívedre a kezed és mond azt, hogy az ironikus tartalmának nincs egy kis valóságalapja se. Az a baj itt kérem szépen, hogy mindenki ölre tudna menni a saját véleményéért.

(#849) Gebriel Hagyd őt inkább, kár foglalkozni vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#853) F_Peter válasza .LnB (#852) üzenetére


F_Peter
őstag

"Az a baj itt kérem szépen, hogy mindenki ölre tudna menni a saját véleményéért."

Ez is, de azért még akad más is. Sokan a saját prioritásai, ízlése alapján eljut egy véleményhez, majd ha valakinek más a prioritása vagy ízlése akkor az már hülye, tájékozatlan, stb.
Az exkluzívok pedig valóban nem lennének annyira fontosak a játékosoknak, ez a konzol gyártóknak fontos. Szerintem téged is hidegen hagyna ha összes Ps ex cím holnap kijönne xboxra is, hiszen az a lényeg hogy te azzal játszhass amivel szeretnél, nem az hogy más ne tudjon játszani vele. Akit ez mégis zavarna, na azzal már van némi gond.

[ Szerkesztve ]

(#854) .LnB válasza F_Peter (#853) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan. :K

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#855) frankdelgado válasza Gebriel (#849) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ennek a topiknak a nagy rèsze erről szól.....

(#856) lugosi válasza idegen lény (#814) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Itt most tényleg az volt a feladat kb 10 percen keresztül, hogy le kell takarítani az asztalokat? És a játék készítői ezt megúszták?

(#857) Def26 válasza ldave (#41) üzenetére


Def26
félisten

Ez könnyezni való. :) Hihetetlen, hogy nem is láttam még.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#858) Carlos Padre válasza Def26 (#857) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Neeeeeeee

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#859) idegen lény válasza lugosi (#856) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#861) b. válasza ProEvoFan (#860) üzenetére


b.
félisten

Miért olyan hihetetlen ez? 32 millió játékosból 20 millió PC-n van és a legutóbbi DLC-t a PC játékosok 40 % -a megvette.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#862) .LnB válasza b. (#861) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hihetetlen, de e szerint többen játsszanak már PC-n is, mint xboxon azokkal a játékokkal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#863) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#860) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Újdonság neked? Nem ok nélkül vonja össze a Microsoft a két tábort.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#864) mike1334 válasza b. (#861) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem inkább az furcsa, hogy 12% a difi az Xbox (22%) és a PS4 (34%) között, közben meg dupla annyit adtak el ps4ből...így nézve kicsit más az arány...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#865) F_Peter válasza mike1334 (#864) üzenetére


F_Peter
őstag

A becslések szerint...

(#866) mike1334 válasza F_Peter (#865) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor vagy kisebb a különbség a PS4 és az Xbox eladások között, mint amit mondanak, vagy arányaiban kevesebb Ubisoft játékot vesznek a PS tulajok.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#867) Def26 válasza mike1334 (#866) üzenetére


Def26
félisten

nézd meg cdkeys -en az assassins creed részeit. Van ami 2 euro. Nem csodálom, hogy ennyivel több fogyott, mert ps -re nem nagyon lehet ilyen jóárusított kódokat kapni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#868) mike1334 válasza Def26 (#867) üzenetére


mike1334
veterán

Az AC: Unity van annyiért, de az még annyit se ér..ne mond, hogy az Unity eladásai tolták meg ennyire a statisztikát...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#869) #52588800 válasza mike1334 (#866) üzenetére


#52588800
törölt tag

Én arra tippelnék, hogy sok PS4 tulajnak van PC -je, és ők inkább PC -re vették meg. Ez megmagyarázná a jó PC eredményeket és a gyengébb PS4 -et is.

(#870) mike1334 válasza #52588800 (#869) üzenetére


mike1334
veterán

A PC eredmény se jó szvsz...hány száz millió pc lehet...ahhoz képest a 24% nem sok.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#871) Carlos Padre válasza mike1334 (#866) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó hát ps-en lehet mással is játszani ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#872) Norb79 válasza ProEvoFan (#860) üzenetére


Norb79
őstag

20% az egyéb. Kiváncsi lennék mennyi ebből az x360as Just dance-ek (már csak ők adnak ki kinect címet, meg úgy egyáltalán x360 játékot) és mennyi az erősen tolt switch vonal eredménye (oda exclut is csináltak).

(#873) mike1334 válasza Carlos Padre (#871) üzenetére


mike1334
veterán

Mert xboxon nincs mivel játszani...azért jön holnap az év legnagyobb akciója a storeban 700 játékra...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#874) #52588800 válasza mike1334 (#870) üzenetére


#52588800
törölt tag

PC -ből sok van, de hogy mennyi ebből konkrétan a játékos gép (AAA játékok), azt elég nehéz megtippelni.

(#875) Def26 válasza mike1334 (#868) üzenetére


Def26
félisten

nem dehogy, csak arra célzok, hogy ps -re még szar se volt pl. cdkexs -en amikor boxra már fillérekért lehetett venni játékokat. Amikor ps -em volt akkor mindig csak lestem, hogy faszért nincs ilyen a gépre.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#876) mike1334 válasza Def26 (#875) üzenetére


mike1334
veterán

Jajj, de azt nem lehet mondani, mert akkor valamiben (akciók) az Xbox lenne jobb, az meg ugye nem lehet :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#877) lugosi válasza idegen lény (#859) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lincselték meg a készítőket? :Y

(#878) Carlos Padre válasza mike1334 (#873) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mennyi lesz a bc játék benne, 650? ;)
Remélem találok benne valami érdekeset. Már a goldot is lemondtam, feleslegesnek érzem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#879) Def26 válasza mike1334 (#876) üzenetére


Def26
félisten

miért ne lehetne?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#880) mike1334 válasza Def26 (#879) üzenetére


mike1334
veterán

Te nem olvastad a hozzászólásokat? (Vagy akár magát a cikket?) :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#881) RudY válasza mike1334 (#864) üzenetére


RudY
addikt

Meglepő módon nőttek a PC eladások is: Végre: hat év után először nőttek a PC-eladások...persze itt főleg az üzleti gépekről van szó, a saját kezűleg összerakott gamer PC-k még mindig csökkennek úgy tűnik.
Itt a Ubinál a Rainbow Six és a Division biztos, hogy PC-re fogyott jobban.
A PS-Xbox arány pedig inkább azoknak a véleményét támasztja alá, miszerint nagyon sokan néhány exkluzív miatt is megveszik a PS-t, de mondjuk a multiplatformokra már ideje sem nagyon jut... bár itt viszont van egy kis ellentmondás, az eladott exluzívok és a PS számok között is (lásd GOW)... érdekes dolgok ezek számmisztikailag.

[ Szerkesztve ]

(#882) mike1334 válasza RudY (#881) üzenetére


mike1334
veterán

Á ezzel meg az a baj, hogy azt sugallja, hogy igazából a PS csak arra jó, hogy évi 1-2 exkluzívval játszhass, de amúgy inkább a gamer pc minden másra, míg az xboxos szívesen játszik mindennel a konzolján...veszélyes gondolatok ezek :)

(Amúgy csak viccelődök, hétfőn fejeztem be a God of Wart, azóta meg Forza Horizon 2 megy...mondjuk azon kevesek egyike vagyok, akinek a 3 hangulatra jobban bejött, hiába nem európai volt a helyszín...de hétvégén valószínűleg megint PS lesz egy rövidebb játékkal, vagy az order 1886, vagy a Valiant hearts, vagy a CoD ww2 kampánya...még nem tudom, szóval én mindkettővel teljesen jól elvagyok, ezt ezért, azt azért kedvelem :) )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#883) b. válasza .LnB (#862) üzenetére


b.
félisten

csak úgy mint PUBG gal. Xbox a legkisebb tábor a 3 közül-. Inkább az a furcsa, hogy eddig is a 30 millió eladott xboxxal is egy ekkora kiadó többet keresett boxon, mint PC -n és egy ilyen multiorientált cím kellett , hogy ezt megfordítsa. Ez köszönhető az utóbbi pár DLC nek, amit nem vettek meg a box tulajok .Az alapjáték tavalyi eladásai nem voltak elegek ehhez ezek szerint.
Egyébként arányaiban ha kiszámolod melyik platform hoz nekik felhasználók arányában sok pénzt :
- Box: 30 millió felhasználó = 96 millió dollár
- Ps4 : 70 millió felhasználó =135 millió dollár
- PC ( Steam összekapcsolva Uplay fiókkal( nem releváns ) : 18 millió felhasználó+ csak Uplay felhasználó 2,5 millió := 169 millió dollár ( ezen statisztika szerint akinek van Uplay fiókja szinte mindenki beszerezte a játékot egyébként.( tavaly volt 5 dollár alatt is az ára akcióban.)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#884) RudY válasza mike1334 (#882) üzenetére


RudY
addikt

Ez a normális, tetszik megveszed... nálam még nem érte el a PS az ingerküszöböt, talán az 5-ig már lesz annyi, ami megfog... debakker november óta van One X, asszem 4-6 játékot toltam teljesen végig és ott van még vagy 50-55, ami nem kiscímesátlagszutyok... az őszi előrendelésekről nem is beszélve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#885) F_Peter válasza b. (#883) üzenetére


F_Peter
őstag

Jó, de a pubg-nél a 3. tábor a mobil.
Mondjuk a boxon a 8 millió a boxok számához képest elég szép.

(#886) idegen lény válasza lugosi (#877) üzenetére


idegen lény
őstag

Rosszabb, leértékelték 17%-osra a játékukat. Ha kedveled a borzongató horrorokat, tudok még egy gyöngyszemet, bár ez Wii U-játék: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#887) Wesder válasza F_Peter (#885) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek szerint kb minden 5. ember megvette.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#888) mike1334 válasza RudY (#884) üzenetére


mike1334
veterán

Ha fognak a PS4 címei futni az 5-ön is, akkor szvsz már ki lehet bírni nélküle addig...nekem mázlim volt, ismerőstől szereztem egy ps-t egy csomó játékkal.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#889) Carlos Padre válasza mike1334 (#873) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na meg van hogy jött ki az a szép kerek szám, minden játék minden edisönje külön, plusz a rengeteg Game és currency pack. Úgyhogy inkább 700 item az, nem 700 játék ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#890) .LnB válasza mike1334 (#873) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyiség < Minőség

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#891) mike1334 válasza .LnB (#890) üzenetére


mike1334
veterán

Jaj, ha már nem megy az xboxon nincs mivel játszani kamu duma, akkor jön az, hogy amivel lehet az szar? Ne menjünk már el megint komolytalanba...pont annyira tudom élvezni a God of Wart, mint valamelyik Forza részt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#892) .LnB válasza mike1334 (#891) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig bőven belemehetnénk abba, hogy a 700 "címből" egyáltalán mennyi AAA cím, és azok milyenek..De akkor ne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#893) mike1334 válasza .LnB (#892) üzenetére


mike1334
veterán

Tessék.

De megspórolok neked egy kis időt:

- ezek szarok
- ezek vannak psre is
- ezek bc játékok, hagyjuk már
- ezek csak annak nincsenek meg, aki egy kő alatt élt az elmúlt x évben
- egyéb *

*megfelelő aláhúzandó, csak a kutyát nem érdekli.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#894) Carlos Padre válasza mike1334 (#893) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ultimate Game Sale

-Agents of Mayhem Xbox One X Enhanced 67% / 75% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Bombshells Skins Pack Add-On 30% / 40% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Carnage a Trois Skins Pack Add-On 30% / 40% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Firing Squads Skins Pack Add-On 30% / 40% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Johnny Gat Agent Pack Add-On 30% / 40% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Lazarus Agent Pack Add-On 30% / 40% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Legal Action Pending DLC – Digital Edition Add-On 30% / 40% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Safeword Agent Pack Add-On 30% / 40% Ultimate Game Sale
-Agents of Mayhem – Total Mayhem Edition Xbox One Game 67% / 75% Ultimate Game Sale

9 "game". Így gyorsan össze jön a 700 ;)
Gyakorlatilag beleraktak mindent amit a store-ban találtak.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#895) frankdelgado válasza .LnB (#892) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor hajrà, egyesével mind a 700 at tessék gorcső alà venni. Mivel naphosszat itt vagy, van is időd. Van jó hirem is, az íràsod hatàsàra megkívàntam a minőségi ps4 jàtékokat és talàltam is 5.05 cfw-s ps4 et. Mondjuk huncutok mostanàban az eladók, mert tudjàk, h értékes, így dràgàbban adjàk.

(#896) mike1334 válasza Carlos Padre (#894) üzenetére


mike1334
veterán

- egyéb *

*megfelelő aláhúzandó, csak a kutyát nem érdekli.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#897) .LnB válasza mike1334 (#893) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De kis hiszti kriszti vagy. :D

Van benne pár jobb AAA cím. Azoknak jó lehet akik még nem nyomták. És vannak viszonylag friss gamek is.
De a 700-ból mennyi gamepass-os? Mert a Gamepass mellett kicsit fura a sale. Főleg, hogy most valami 3 hónap GP ingyen van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#898) mike1334 válasza .LnB (#897) üzenetére


mike1334
veterán

Korábban nem az volt hogy kinek kell a game pass, meg akarom venni a játékokat? Volt egy ilyen irányú fujjolás is a game passra. De valóban, van aki nem csak egyszer akarja végigjátszani, hanem többször, az megveheti. Amúgy game pass most 2500 3 hónapra (így jut valamennyi idő /2-3 hét?/ a Forza H 4-re is, ezért az árért, meg mondjuk utána jön a BF, amikor megint lesz game pass akció tutira...)

Azoknak jó lehet akik még nem nyomták.
"- ezek csak annak nincsenek meg, aki egy kő alatt élt az elmúlt x évben" csak pepitában, szóval tudok én tippelni ha kell :P Igaz az egyébnél írhattam volna azt, hogy game passban is vannak...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#899) frankdelgado válasza mike1334 (#893) üzenetére


frankdelgado
őstag

A ps agymosottak evolúciója:
2013 : az xone gyengébb, alacsonyabb felbontàson, xarabbul futnak a jàtékok
2016: a pro a legerősebb konzol, a multi címek jobban futnak, mellesleg az exklúzivok is jobbak
2017: nem szàmít se az erő, se a felbontàs, minek az erő, ha nincs tartalom, jo a 30 fps is csak minőségi jàtékok legyenek.
2018: érthetetlen h miért vesz bàrki egyàltalàn xboxot, de miéééért!!!!!

(#900) mike1334 válasza frankdelgado (#899) üzenetére


mike1334
veterán

Várom, hogy mennyire lesz dicsérve a ps5, ha majd tudja futtatni a ps4-es játékokat...(akkor nem lesz majd szar a bc :P )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.