Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) F_Peter válasza Frawly (#792) üzenetére


F_Peter
őstag

Az irányítás engem is évekig visszatartott a konzoltól. Az elején azt is hittem hogy soha nem fog menni és porfogó lesz a konzol, nagyon sokat szidtam. Aztán szépen lassan egyre jobban belejöttem és ma már én csak megszoktam, hanem az előnyeit is látom.

(#796) .LnB: Szerintem az sem más, hanem az az Xbox Live Golddal van párhuzamba.

Az Ea access olcsó is, és mondjuk kiegészítő sportjátékokra tök jó.
A GP szerintem a jövőben sokat fog erősödni, viszont most meg annyi akció van rá, hogy kihagyni, akár 2-3 címért is. (nekem kódokkal, akciókkal, triallal a négy hónap GamePass 500 Ft volt).

(#802) idegen lény válasza Anaren91 (#799) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez a YouTube-on nem nagyon fog átjönni, de a multiplatform játékoknál állítólag ég és föld a különbség, és nem csak 4K-ban, de már FHD-n is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#803) .LnB válasza F_Peter (#801) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, olyan mint a Gold.
Abba a GP-be ahogyan bekerülnek, úgy ki is a játékok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#804) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Köszi az írást, nem hiánypótló, de örültem neki.
Nálunk a családban van több PSés X box is.
Néha megküldjük az Injustice-t meg a Drivecub-ot.
Nekünk otthon nintendo van, igen egy wii egy 10 éves gép.

Ott látom egyedül azt az örömöt a kisfiam arcán amit egy konzolnak adnia kell.
Super mario & donkey kong.

Én spektrum-on és atarin nőttem fel.
Soha nem váltanék PC-ről konzolra, és ezt ajánlom mindenkinek.

A szerelem nem fog kitartani sokáig...
Tudjátok.....
nem minden PC-s nek vagy konzolja, de minden konzolosnak van PC je...vagy laptopja :)

[ Szerkesztve ]

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#805) idegen lény válasza Frawly (#792) üzenetére


idegen lény
őstag

NS: Open-World: 13 (97%-), kaland FPS: 6 (80%-), lövöldözős FPS: 8 (80%-)
One: Open-World: 67 (98%-46%), kaland FPS: 35 (90%-42%), lövöldözős FPS: 96 (90,6%-43%)
PS4: Open-World: 78 (96%-40%), kaland FPS: 59 (90%-40%), lövöldözős FPS: 126 (91%-17%)

Jól látszik, hogy neked a legjobb választás a PS4 lenne a nagyobb játékválaszték miatt. Én eddig csak használt konzolokat vettem sokkal olcsóbban, mintha újat vettem volna, és a mai napig hibátlanul működnek, pedig nem mai darabok. Igaz, hogy ezek Nintendók, ugye ők gyártják a legjobb minőségű konzolokat, egy GameCube kövület (15 ezer Ft) és egy Wii (húszezer Ft). Illetve van még egy kakukktojás, egy szintén kiváló állapotban levő PS Vita, ez volt a legdrágább. Ha fölnyitsz egy új gépet, elveszted a garanciát. Játékokat is csak használtan veszek, újat csak akkor, ha akciós. Sosem volt velük gondom, van ahol még ingyen polírozzák is, ha karcos. Már mindenhol cserélnek, beszámítanak, úgy a legolcsóbb.

(#804) bigyo108 Ez így van, de csak keveseknek van gamer PC-je olyan minőségű játékra, mint amit a mai konzolok tudnak nyújtani, pláne nem olyan minőségű játékokkal.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#806) Polllen válasza Frawly (#792) üzenetére


Polllen
nagyúr

A leírásod alapján teljesen mindegy, hogy melyiket veszed. Viszont azt el kell fogadnod, hogy a játékok irányítását kontrollere írják. Vannak olcsó és nagyon drága átalakítok, amelyekkel maximum hasonló lesz az élmény a pc-hez képest, de nem ugyanaz. Sőt, egy drága átalakítóval pont ott leszel, mintha maradtál volna PC-n a költségek tekintetében. Szóval az irányítás miatt én lebeszélnélek a konzol vásárlásról.

Ha mégis belevágsz tudván, hogy a kontroller neked nem kell, akkor van külön topik, ahol valószínű segítenek.

Szerintem koca játékosként a játékok számát elnézve kvázi mindegy melyiket veszed, lesz dögivel játék, amiből választhatsz. (Hacsak nincs valami olyan játék, ami érdekel és csak az egyik konzolon érhető el.)

Használtat érdemes venni, de szerintem legyen hozzá gari. Én legalábbis így szoktam vásárolni.
Van egyébként konzol beárazós topik is, így ha valamit kinézel, le tudod csekkolni, hogy reális-e az ár.

XO S-ből nem ritka a 45-50k-s akció boltból. PS4-ből meg 60k körül mozognak a használt, de garis gépek.

Azt, hogy az ár, a garancia idő és egyebek mennyire fontosak neked, csak te tudod.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#807) Anaren91 válasza bigyo108 (#804) üzenetére


Anaren91
senior tag

Se pc-m,se laptopom 🙂 ps meg telefon kiszolgálja minden igényemet.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#808) mike1334 válasza Anaren91 (#807) üzenetére


mike1334
veterán

Sokan dolgoznak is a pc-n laptopon, akár otthon is. Ott azért nem árt, ha van, igaz egy "vásári kétpálcás" is elég az alap irodai feladatokra.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#809) Polllen válasza mike1334 (#808) üzenetére


Polllen
nagyúr

És a többség alkalmazott, így a munkaeszköz céges tulajdon, amire általában nem telepíthet akármit.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#810) Anaren91 válasza mike1334 (#808) üzenetére


Anaren91
senior tag

Tudom, de én nem is molyolok ilyenekkel. Ha meg kell elmegyek egy netkávézóba. Csak arra írtam, hogy minden konzolosnak van... Nekem nincs, és perpil nem is kell.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#811) #52588800 válasza Anaren91 (#807) üzenetére


#52588800
törölt tag

Te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt :P

(#812) idegen lény válasza Carlos Padre (#788) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem csak megjelenéskori értékelések vannak róla. De igazából nem változott az értékelése, egy jó játék, ami sokakat megérint érzelmileg, míg másokat nem. Ugyanolyan megosztó a játék, mint akkor volt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#813) mike1334 válasza Polllen (#809) üzenetére


mike1334
veterán

Közben meg hányszor használja az ember a saját gépét, mivel cégest nem adnak, mert a munkaköri leírás nem tartalmazza a hétvégi munkavégzést....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#814) idegen lény


idegen lény
őstag

És mik a legrosszabb PS4 játékok? Na ezért érdemes nézni értékeléseket, hogy ilyen vicces játékokba ne fusson bele az ember: Joe's Diner :DDD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#815) Frawly válasza Polllen (#806) üzenetére


Frawly
veterán

Kösz szépen a választ mindenkinek. Akkor a játékok számából ítélve a PS4-be lesz érdemes beruháznom, abból is a használtba. Olyan linket valaki tudna adni, ahogy a különböző PS4 modellek és editionök közötti különbség rendesen le van írva? Ahogy nézem, nekem a tárhely nem lesz érdekes, vehetek kisebb tárhelyeset, mivel az elfekvő 1 terás SATA SSD-m be lehet szerelni.

De azt, amit írsz, az elkeserít. Nem értem, hogy ez a bill/egér téma miért olyan nagy tabu/gond konzolnál. Sok embert visszatart, nem csak engem, és nem lenne nagy technikai kunszt rendesen támogatni. Ott lenne a brutál hardver, meg minden, és ezt az egy piszlicsáré dolgok képtelenek támogatni, vagy csak nagyon drágán. Egyszerűen nem értem.

Használt konzol vételénél én még arról a veszélyről olvastam, hogy vigyázni kell vele, mert 1-2 konzol online multiban lehet bannolva (hackelt rendszer vagy cheat vagy hasonló miatt). Erről hogy lehet meggyőződni?

[ Szerkesztve ]

(#816) idegen lény válasza Frawly (#815) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha van 4K-s tévéd vagy tervezel egyszer venni egyet, akkor érdemes Pro-t venni: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#817) RudY válasza Frawly (#815) üzenetére


RudY
addikt

Akárhogy is nézed, a többség TV-n játszik (több méter távolságból, fotel, kanapé stb.), így nem kifejezetten kényelmes a bill+egér kombózás. Sokan pont azért szeretik a konzolást, hogy pl. ne kelljen asztal előtt görnyedni. Szűkebb réteg igényelné, így nem igazán van erőltetve, de azért a fejlesztőkön is múlik nyilván. X-en is akkor lesz igazán elterjedt, ha valamikor megoldják, hogy a kontisok ne keveredjenek az egeresekkel.

[ Szerkesztve ]

(#818) béke válasza Wesder (#781) üzenetére


béke
aktív tag

Szerintem hülyeség a cikk, értelmetlen háborgásokhoz vezet! :)

Alá írás :)

(#819) Gebriel válasza béke (#818) üzenetére


Gebriel
veterán

Tehát akkor most beismerted, hogy a legelső itteni hszed értelmetlen háborgás volt?! :U

[ Szerkesztve ]

(#820) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#821) F_Peter válasza ProEvoFan (#820) üzenetére


F_Peter
őstag

Csoda hogy nem inkább elkaszálták. Szerintem felesleges is lenne erre több idő.
Eddig sem volt erre túl nagy érdeklődés, dobják be Gp-be aztán 200 Ft-ért majd lehet vele menni, ennyit fog érni szerintem.

(#822) Gebriel válasza ProEvoFan (#820) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem az első része bejött :B :D

[ Szerkesztve ]

(#823) ProEvoFan válasza Gebriel (#822) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az jó kis játék volt :K

(#824) b. válasza ProEvoFan (#820) üzenetére


b.
félisten

szerintem teljesen igazuk van most ebben. Szar játékra ennyi időt és már a 3. csúszás szerintem sem indok semmire.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#825) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Recore-al játszik itt valaki ? Megakadtam egy résznél, mégpedig az Eden Tower-nél.
Itt kb: [link]
Hogy lehet ezt a pályát végigvinni ?
Köszönöm szépen ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#826) Wesder válasza F_Peter (#821) üzenetére


Wesder
félisten

Terry miatt majd kipróbàlom oszt jóvan :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#827) ProEvoFan válasza b. (#824) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem is az a baj hogy igazuk van vagy nincs.Egyszerűen nem akar nekik összejönni semmi saját gyártású játék.Ez a vicc.Volt az a kalózos izé ami nem váltotta meg a világot.A bejáratott IPk mennek csak.

(#828) .LnB válasza ProEvoFan (#827) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért kell 1000x leírni, hogy amíg van backward compatibility és van EA Access, addig minden van, és nem kellenek az exkluzív címek?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#829) mike1334 válasza .LnB (#828) üzenetére


mike1334
veterán

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#830) .LnB válasza mike1334 (#829) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szép gyerek voltál, óvodás kori kép? :D ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#831) mike1334 válasza .LnB (#830) üzenetére


mike1334
veterán

Nem, ez egy matrica amit troll hozzászólással lehet kiérdemelni. Te vagy az első, de fogom még használni :D És mobilnet barát, csak 16 kb :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#832) .LnB válasza mike1334 (#831) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értettem én elsőre is. De akkor csináld már meg áttetszőre, hogy jól mutasson a ph fórum hátterével. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#833) mike1334 válasza .LnB (#832) üzenetére


mike1334
veterán

Áh annyi munkát nem ér...

Amúgy jön hozzá idézet is majd :) A troll az internetes szlengben olyan személy megnevezése, aki provokatív, ingerlő módon, tárgyhoz nem tartozó üzenetekkel bombáz egy online közösséget (például internetes fórum, chat, blog, levelezőlista), vagy személyes hitbeli meggyőződését ellentmondást nem tűrő, pökhendi erőszakossággal sulykolja, azzal a konkrét szándékkal, hogy más felhasználókból heves reakciókat provokáljon ki, vagy más módon zavarja, lehetetlenítse el a témába vágó eszmecserét.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#834) .LnB válasza mike1334 (#833) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de.. ne pont te akarnál kioktatni a trollkodásról...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#835) mike1334 válasza .LnB (#834) üzenetére


mike1334
veterán

Biztosan volt troll hozzászólásom már a fórumon, bár direktbe szerintem ebben a témában nem volt. Már ha arra gondolsz, hogy ekézném a ps-t, amit viszont soha nem tettem, legmesszebb akkor merészkedtem, amikor leírtam, hogy nekem az xbox jobb választás volt. (Ehhez a mai napig tartom magam, csak közben úgy alakult, hogy kaptam egy ps-t kb az elmúlt pár év összes lényeges ps címével /exkluzív és nem exkluzív/, ezért az xbox kicsit háttérbe szorult.) de ha volt, akkor elnézést mindenkitől, mostantól jobban figyelek, mert visszanyalhat a fagyi és más is belinkelheti az én hozzászólásaimra is a képet :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#836) hajbel válasza mike1334 (#835) üzenetére


hajbel
addikt

Nyugi, a többi fórumtársnak van élete. Nem töltenek napokat mások személyeskedő hozzászólásainak keresésével. :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#837) F_Peter válasza ProEvoFan (#827) üzenetére


F_Peter
őstag

A kalózos cucc amúgy sikeres lett (én csak egy órát játszottam), első héten 2 millió eladott példány volt, úgy hogy akinek volt GP-je az meg sem vette. Így elég szép játékos bázisa lett.
A SoD2 szintén jól teljesített. Ráadásul ezeknek elég népszerű a streamje is (ami ismét üzlet).
Szóval azért nem kell őket sajnálni.

Hajbel: látom azért ezt nem fogod egykönnyen elfelejteni. ☺️
Nyugi, mi sem. 😁

[ Szerkesztve ]

(#838) mike1334 válasza F_Peter (#837) üzenetére


mike1334
veterán

Az a vicc amúgy, hogy egy másodpercig se kerestem, más küldte privátban a linket, én nem is erre a hozzászólására gondoltam :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#839) hajbel válasza mike1334 (#838) üzenetére


hajbel
addikt

Akkor melyikre? :)

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#840) F_Peter válasza mike1334 (#838) üzenetére


F_Peter
őstag

Én tisztában vagyok a sztorival, átláttam rajta. 😁

(#841) hajbel válasza F_Peter (#840) üzenetére


hajbel
addikt

Én is, csak eddig a pillanatig nem vallotta be, hogy trollkodni jött ebbe a topikba, majd ugyanúgy ok nélkül személyeskedett.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#842) mike1334 válasza F_Peter (#840) üzenetére


mike1334
veterán

Hát na, van aki észreveszi, van aki meg nem :) így megy ez, csipcsirip :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#843) laposonly11 válasza RudY (#817) üzenetére


laposonly11
senior tag

De hiába magyarázol egy PC-snek, aki életében nem volt konzol közelében, amíg nem próbálja ki, és nem veszi észre hogy 5 óra görnyedés után kezd fájni a karja, nyaka, gerince, miközben joypaddal, 12 óra után egyik sem fáj, legfeljebb a szeme fárad, addig csak hitetlenkednek. :W :F

Ordo est anima rerum.

(#844) Polllen válasza laposonly11 (#843) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezt a marhaságot honnan szedted?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#845) idegen lény válasza laposonly11 (#843) üzenetére


idegen lény
őstag

Aki képes öt órán át görnyedni, az meg is érdemli.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#846) frankdelgado válasza .LnB (#834) üzenetére


frankdelgado
őstag

ja, pont azt, aki irt egy cikket arrol, hogy"az èlet csàszàra vagyok, mert tudtam venni egy ps4-et".

(#847) laposonly11 válasza Polllen (#844) üzenetére


laposonly11
senior tag

Tapasztalat, tisztelet a kivételnek! :R

Ordo est anima rerum.

(#848) b. válasza laposonly11 (#847) üzenetére


b.
félisten

20 év tapasztalattal én is Polllennel értek egyet. Marhaság.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#849) Gebriel válasza frankdelgado (#846) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem ártana ha a fórum alapelveit tényleg elolvasnád már egyszer szóltak érte, folyamatosan megszeged. Warez, személyeskedés, flame, ha így folytatód, hamar pihenőre küldenek. ;)

(#850) AxBattler válasza .LnB (#828) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezért kár volt... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.