Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) hajbel válasza oriic (#447) üzenetére


hajbel
addikt

:R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#452) Wesder válasza Norb79 (#435) üzenetére


Wesder
félisten

Több Példa ment el mint Switch tudtommal. Legalábbis az elején biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#453) F_Peter válasza Carlos Padre (#448) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezt mondjuk senkinek nem címezted, ami jó, mert senki nem is állított ilyet. Az eszmecserét másról folytatták.

(#454) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na így 400 kommenten túl már lassan mindenről volt szó. Csak arról nem, hogy Babinéni, hány babot adott el szombaton. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#455) Norb79 válasza Carlos Padre (#449) üzenetére


Norb79
őstag

Az RDR1 xbox1x ingyenes 4k patchét letagadni kerek perec, majd másokat hülyézni az klasszikus mondjuk. Csak így tovább!

(#456) Norb79 válasza .LnB (#454) üzenetére


Norb79
őstag

Ha van róla wikipédia vagy egyéb linked, akkor dobd be a témát hadd csámcsogjunk azon is. :)

(#457) frankdelgado válasza .LnB (#454) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ja! Én pl. pénteken vettem egy kétkilós harcsát és qrwa finom halászlét csináltam belőle. Pontosabban hallét, mert a halászt ugye nem szoktuk megfőzni. :) Szegedi típusút. De igazán nem akarok vitát generálni, hogy most a bajai jobb-e.... Nem tudom melyikből főznek/adnak el többet.

(#458) oriic válasza .LnB (#454) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

U mean kőlevest ugye?:DDD

Live-Die-Respawn

(#459) hajbel válasza oriic (#458) üzenetére


hajbel
addikt

Ahogy köll, ótott méssze meg cserkészkóbássza

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#460) .LnB válasza oriic (#458) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cső Babinééni! Cső! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#461) RudY válasza Xaels (#450) üzenetére


RudY
addikt

Nyilván nem pontos adat, a furmányos számmisztikáját nem értem, illetve a két - egymással meglehetősen ellentétes - állítását.
Kvázi az jön le, hogy pl. én sem, te sem és még legalább 10 ismerősünk se multizik (csak exkuzívozik), ebből következik a világméretű statisztika. :F :((

(#462) #52588800 válasza .LnB (#454) üzenetére


#52588800
törölt tag

Készül már a "miért vegyél X1 -t" cikk is? :DD

(#464) F_Peter válasza #52588800 (#462) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem. A "Miért (v) egyél szegedi hallét" készül. :)

(#465) Wesder válasza #52588800 (#462) üzenetére


Wesder
félisten

Monitoralátétnek, egyszer már megírta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#466) frankdelgado válasza .LnB (#454) üzenetére


frankdelgado
őstag

Amiért feleslegesnek tartom h az ujjaidat koptattad:

- nem írtàl le semmi újat, amit màr ne olvastam volna 100 szor, pedig keveset pazarolok az életemből ilyesmire
- ugyanazok a komnentelők, ugyanazon véleményei és semmitmondó szàmadatait olvashattam,amit minden xbox hírnél elnyomnak
- előkerülnek az arcok, akik úgy adjàk elő mekkora nyertes a sony, mintha bàrmi közük lenne a sikeréhez azon kívül, h költenek rà

És még sorolhatnàm de kívànom még a lehülyébbeknek is, h életükben nagyobb gondjuk ne legyen, minthogy xboxot, vagy ps-t vegyenek.

(#467) ldave válasza frankdelgado (#466) üzenetére


ldave
félisten

A sikernek nincs ahhoz köze, hogy sokan és sokat költenek rá?

A Slime draws near! Command?

(#468) frankdelgado válasza ldave (#467) üzenetére


frankdelgado
őstag

Összességében de. Azonban szerinted okot ad a büszkeségre, v a nagyképűsködésre h tudtàl venni egy műanyag dobozt? Néha azt hiszem vannak itt olyanok, akiknek ez életük nagy sikere...

(#469) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi lenne ha arról folyna a továbbiakbam az eszmecsere, hogy mily3n exkluzív címek vannak PS4-re, és milyenek vannak One S-X-re?

Hétvégén felyeztem be a Detroit: Become Human-t. Eszméletlen játék. Mikor végeztem rögtön késztetést éreztem rá, hogy újrakezdjem, mert annyi féle befejezés van.. Rögtön kíváncsvá tett, hogy mi lett volna, ha máshogy döntök egy egy szituációban.

Előtte pedig a Beyond-dot fejeztem be, amit ugyan az a stúdió csinált, mégis teljesen más élmény. Egy lány története. Teljesen magával ragadó, érzelmes sztori.

Előtte még végigtoltam a God of War-t. Apa fia kegyetlen története, eszméletlen szépen megvalósítva. Pöpec harcrendszerrel. Sokak szerint az év játéka (szerintem nem ez az).

Uncharted 4. Besza-behu úgy néz ki. Nathan történetének záró epizódja. Egy olyan kalandjáték aminek párja nincs. Amit látva, Lara Croft sírva bújik a sarokba és csak zokog.. zokog..

Mi is jelent meg monotoralátétre idén vagy tavaly?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#470) hajbel válasza frankdelgado (#468) üzenetére


hajbel
addikt

Viszont Neked muszáj volt bekommentelni ide, mert frusztrál, hogy a kevésbé sikeres konzolt választottad. A legmeggyőzőbb érved, hogy számítástechnikai fórumra nem kellenek semmitmondó számadatok... :U

(#469) .LnB: A Horizon nem játszik?

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#471) Wesder válasza .LnB (#469) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mièrt kell foggal körömmel ragaszkodni a Exklúzívokhoz. Van másik ütőkártya is?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#472) .LnB válasza hajbel (#470) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvan már a Digital Deluxe, de most a Heavy Rain-nek álltam neki. A Spider-Man megjelenéséig szeretném a HZD-t is befejezni. Egyébként megvettem már szinte az összes exkluzív címet, csak van amire még nem került sor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#473) hajbel válasza Wesder (#471) üzenetére


hajbel
addikt

Ha nem játszottál velük, nem tudod megítélni, hogy ütőkártya vagy sem, illetve hogy mennyire az. Ha kettőt végigtolánál a fent említett címek közül, raknád is fel az xboxot apróra.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#474) gianni85 válasza .LnB (#472) üzenetére


gianni85
veterán

Infamous Second Son? Így 4 év távlatából már nem üt akkorát, de mikor megjelent és megláttam először a neon és video effektet, kb állam a padlón volt.

(#475) .LnB válasza gianni85 (#474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon gondolkodtam, de azt mondták a srácok, hogy azt hagyjam és majd vegyem meg bagóért, annyira nem kiemelkedő állítólag. Mármint a PS játékok között nem annyira kiemelkedő. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#476) gianni85 válasza .LnB (#475) üzenetére


gianni85
veterán

végül is, nem kiemelkedő, de bőven jó. A másik alulértékelt az Order. ok, egy nap alatt, vagy 2 délután alatt végigtolod, és bagóért beszerezhető, de kellemes sztorija van és gyönyörű. Nekem eddig az until dawn, detroit, bloodborne és a team ico cuccai maradtak ki, de annyira nem is teperek, hogy végigvigyem őket.

(#477) .LnB válasza gianni85 (#476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze az is tervben van. De azt is akcióban akarom megvenni mert rövid. A Journey-t is sikerült bagóért megvennem, az se semmi élmény volt. Bambultam a végén üveges szemekkel. De olyan jól esett az a kaland. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#478) mike1334


mike1334
veterán

Gratulálok, sikerült egy egész normális hangvételű írástól és beszélgetésből eljutni oda, hogy csak az a jó, ami nekem tetszik, mindenki más hülye, minden más szar, értéktelen.
Én most állítom le a topik követését, további kellemes acsarkodást.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#479) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nagyon egyszerű, nem kvantumfizika; a very minőségi (főleg japán) exkluzívok miatt. Másodállásban van egy decent BD-lejátszód is.

Lehet, hogy Karácsonyra meglepem magam vele, már régóta tervben van. Mondjuk már 2013-ban is ezt vettem volna PS3 helyett, ha lett volna visszafelé kompatibilitás.. Ez az egy, amiben az XONE nagyon okosan fejlesztett. Amúgy fuck MS. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#480) F_Peter válasza hajbel (#473) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezekkel van a baja mindenkinek látod? Az ilyen beszologatásokkal.

Nincs saját Ps4-m, mert gondoltam arra az 1-2 játékra majd kölcsön kérem a haverét amíg nyaral. A z új GoW engem annyira nem érdekelt (a Spiderman inkább, de az ugye nincs) de sokan dicsérték, miért ne.

Biztos hogy minőségi, nem vitatom, viszont tőlem úgy ment el hogy 20 percet mentem vele, mert mindig jött valami (pl. haverok hívtak Pubg-zni) és ahhoz jobban volt kedvem, és így szépen eljött a nap hogy vissza kell adni. De ez van, valszeg azóta sem nyomtam volna.

Szóval el kell fogadni hogy ízlések és pofonok, egy ps tulajnak ezek a játékok értéket képviselnek, hiszen ezért vették Ps-t és ezért használják. Viszont másoknak nem, és ezért nem vettek Ps-t.

Én vettem meg rég egy One X-t. Aztán felmerült hogy legyen még egy konzol a családba és vehettem volna egy Ps-t (boxra is 3db játékom volt akkor még), de végül egy One S lett.

Na ha a sony is támogatná a crossplatformot akkor Ps-t vettem volna. Neeem, ez a vége csak vicc volt. 😁

(#481) b. válasza Synthwave (#479) üzenetére


b.
félisten

Hát ha BD lejátszó akkor xbox mivel az UHD BD lejátszó, míg a PS4 nem. persze tudom, hogy még a habokban,de hát akkor már miért ne..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#482) .LnB válasza Synthwave (#479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lepjed csak főnök. :) Bár tudom, hogy neked nem kell ajánlgatni, értesz te hozzá magadtól is. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#483) Synthwave válasza b. (#481) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem is a drive maga az érv mellette, hanem a játékok. Egyedül az a fránya backwards compatibility..

Meg nem is néztem; XONE kontrollereknél még külön van az akksi, mint X360-nál nem? Tölti úgy, hogy közben kábelen használod?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#484) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Jó. De miért vegyek PS4-et?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#485) Synthwave válasza .LnB (#482) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, van egy pár már megjelent / jövőben megjelenő JRPG, amit muszáj lesz előbb-utóbb végignyomni. :D De van egy-két másféle exkluzív is, ami trailerek alapján tetszetős (pl. Death Stranding) - vagy instabuy, mint a The Last of Us 2.

Kérdés, hogy jó-e a Slim, vagy köll a Pro? Elég nagy a diffi árban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#486) .LnB válasza Adam_Shepard (#484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most szívatsz? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#487) Wesder válasza hajbel (#473) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan melyik kettőnek van Box eladási kèpessège?
Szerintem ez kb úgy nézne ki, hogy végigtolnám azt az egy-két exklúzívot, (ami volt, csak hát nem maradt exkluzív) ha egyáltalán lenne ami érdekelne is, aztán menne a PS apróra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#488) Anaren91


Anaren91
senior tag

Mindenféle bántás nélkül írom, de azért átestél kicsit a ló túloldalára. Pc nélkül is én is a ps4 et választottam, és választanám megint, mert engem is meggyőztek a Sony címei, és nem sajnálom rájuk kiadni a pénzt mert ezek a stúdiók megérdemlik a támogatást, de azért el kell fogadni azt a tényt is, hogy az xboxnak is megvan a maga célkozonsege. És jó az én szememben mondjuk már nem is a ps el versenyez a Box, hanem a pc ellen, de ezt már le írtam máshol is, hogy a Microsoftnak ez is a terve. Ezért is nyomatjak a pcsek számára fontos dolgokat. Különböző passok, hogy olcsó legyen megúszni a játékokat ( kb legális kalózkodás kis pénzért, szerintem a stúdióknak nem nagyon éri meg), Freesync, egyéb vackok. Amik egy átlag konzolost nem érdekeltek eddig se. Mert azért vesz konzolt mert olcsón akarja megúszni, biztos kétszer annyit vagy ugyan annyit fog költeni Freesynces monitorra mint a konzolra... Ez csak a pcsek atterítése. Így nem csak a Windows ból lesz pénzük hanem már a hardverből is. Ezért vezettek be szerintem a play anywhere vagy mi a túrót is. Xbox one x elég erős is egy átlag pc Gamer igényeinek, és olcsóbb mint egy pc. Szóval az xbox nagyon jó azoknak akik pcre vannak szokva, de nincs pénzük pc re kb. Tudja tolni a PUBG t meg codot meg egyéb multi játékokat a haverokkal olcsón.
De nem én vagyok a célkozonsege, meg nem is te, mert én nem azért váltottam konzolra, mert nem tellett volna pc re, hanem mert egyszerűen nem találtam olyan játékot ami új minőséget adna. De ehhez egy erősen singleplayer és sztori kedvelő egyénnek kell lenned.
Sok volt a sör lehet kicsit kesze kusza, de remélem átjön mit akarok leirni.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#489) b. válasza Synthwave (#483) üzenetére


b.
félisten

na ja csak a második részére írtam amit írtam a kommentednek. Mondjuk ezért fuck Sony, amiért nem engedélyezi az UHD BR szabványt.
Persze tudom, hogy tolnia kell a saját lejátszóit,de azok olyan árban mennek, ( 100 K)hogy akinek ez a célja az jobban jár egy xbox One S-sel,de még egy X is majdnem belefér.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#490) F_Peter válasza Anaren91 (#488) üzenetére


F_Peter
őstag

Igyál még, mert jól beszélsz! ☺️👍

(#491) .LnB válasza Anaren91 (#488) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyu, én nem Xbox elemzést írtam, és nem platform összehasonlítást. Azt, hogy miért kell Xbox-ot venni, azt írja meg aki akarja. Én a PS4-et pártolom, ezért ajánlom azt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#492) ProEvoFan válasza Norb79 (#424) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A logikád csak ott bukik el, hogy pl vegyük a friss minden évben megjelenő Fifat.Az megjelenik PC/nintendo/ps4/ps3/xbox360/xbox one/ps4re...hacsak a pc,ps4,xbox one felhasználóit nézzük, az is minimum 150 millió felhasználó, nagyon minimum...és a Fifaból eladnak max 14 milliot, tehát nagyon durván a felhasználók 10%a veszi meg.De ez nagyon sacperkb'.
Ezzel azt akarom mondani, hogy a nagy számok törvénye alapján nem biztos az exluzívok magas számú eladása, hiszen nem mindenkinek tetszik az adott only ps4 cím, meg nem egy címről beszélünk, tehát van rengeteg exluzív game még ami ps4 vásárlásra ösztönözhet.Ha csak a multiplatform fifat hasonlítjuk ami már a pirítósra is megjelenik, nem is olyan rosszak a ps4 exluzív eladások.Sőt, hiszen csak egy gépre jelenik meg.

(#493) idegen lény válasza .LnB (#475) üzenetére


idegen lény
őstag

Hát igen, nekem mindent elmond a két platformra megjelent játékok minőségéről, hogy egy 80%-os játék már nem férne be a PS4-re megjelent legjobb 150 játék közé, míg One-on 80%-kal csak az első harmincba nem férne be. Vagyis PS4-re cirka ötször annyi jó játék van, mint One-ra. Ennyi. Na ezért mondjuk, hogy One-ra nincs jó játék a PS4-hez képest.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#494) Raysen623


Raysen623
addikt

Gratula az íráshoz Mester, tényleg jó lett és teljesen magamra ismertem a leírásodban. Kb én is így álltam hozzá de a kétkedéseim ellenére ma már nem tudnék tőle megválni, mindamellett hogy játszom még PC-n is D3-at meg GW2-őt.

A PSN store-al Sony pedig tényleg dimenziót lépett még a Steam-hez képest is. Azt is imádtam alapból is és sok játékot vettem leárazások alatt is, de ma már nem venném elő újra. Kinőttem én is abból a korból. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#495) .LnB válasza idegen lény (#493) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, érdekes módon mióta felvetettem, hogy dumáljunk a játékokról, kicsit elhalt az eszmecsere. :)

Raysen623: ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#496) tuki2200


tuki2200
senior tag

Jezusom vissza olvasgattam kicsit atya ur isten... Elmondjam a nagy truvajt? :D Az alapjan vesz mindenki konzolt, hogy a barati tarsasagban melyik dominal, ha generacio elejen vagyunk, meg, hogy melyik jobb teljesitmeny-ár aranyban es kesz :D ha pedig megvettuk jatszunk es elvezzuk puff. Akiknek nincsenek barataik azoknak marad ez az online onigazolas meg f*szmeregetes az eladasokkal, terrafloppokkal meg isten tudja mikkel... :DDD egy felnott ember eltudja donteni mit akar, a gyereknek meg ottvannak a szulei

[ Szerkesztve ]

(#497) Carlos Padre válasza .LnB (#469) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sea of Thieves, State of Decay 2.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#498) Xaels válasza .LnB (#495) üzenetére


Xaels
félisten

Gravity Rush is egy gyöngyszem ha már ex címek. Igaz egy kicsit eltűnt a HZD, Nioh meg Nier mellett. Na meg nem mindenki bírja azt a mangás stílusát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#499) .LnB válasza Xaels (#498) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem, de fura a videók alapján. És nem is a művészi stílusa miatt. Megnézem majd mennyiért megy a store-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#500) idegen lény válasza .LnB (#495) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagy mert közben elkezdődött a meccs. :))

(#496) tuki2200 A kockáknak nincsenek barátai.

(#498) Xaels válasza .LnB (#495) üzenetére Na, az is csak egy 80%-os játék. :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.