Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) mike1334 válasza kolopele (#246) üzenetére


mike1334
veterán

Azért kötnek beléd, mert azzal kezdted, hogy a konzolnak semmi értelme a pár exkluzív címen kívül, minden másra csakis a pc jó. És ott sem egy 100e körüli pct hozol fel példának, hanem egy jóval drágább konfigot. És ezt sorozatosan, több topikban is, ahogy b. is mondta.
Én is megtehetném szerencsére, hogy pct építsek, mégse teszem, mert a konzolt se használom ki, így számomra csak pazarlás lenne.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#252) Callisto


Callisto
őstag

Ahogy látom itt a fórumozók egy részének lövése sincs mi ez a blog szösszennet és miről szól.
Nem XBox, PS, PC egymásnak eregetése a fő mondanivaló. Sőt, ez csak nyomokban fedezhető fel és nem a másik lehordásáról szól.
A lényege az, hogy rávilágítson: a vérpisti sznobizmus valóban elvakult ostobaság. Van aki rájön, van aki nem. LNB türelmesen esélyt adott neki, annak ellenére, hogy tudjuk Ő is hogyan vélekedett erről az egészről.
Majd láss csodát idővel megtapasztalta, hogy égbe kiáltó marhaság a PC master race-zés, majd megírta miért is az: a játék a lényeg, az általa átadott világ, kiváló történet, design, hangok, élmények és érzelmek.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#253) kolopele válasza b. (#249) üzenetére


kolopele
nagyúr

Kicsit nehéz más, gyengébb konfiggal összehasonlítanom mondjuk a PS4 Pro - t mint a saját PC - mmel, mivel én úgy gondolom azt kell összevetni jobb e egy konzol mint egy PC. Ennyi erővel idevehetnénk egy 1030 - al szerelt masinát is egy régebbi pentiummal, az hitelesebb képet adna? Azt kell nézni mennyire éri be egy csúcs konzol a jelenlegi csúcs PC - t, mert az ad hiteles képet hol tart ma a konzol ipar.
Callisto: "vérpisti sznobizmus" Na már megint, szinte vártam :(

[ Szerkesztve ]

(#254) kolopele válasza mike1334 (#251) üzenetére


kolopele
nagyúr

Fentebb leírtam miért is hasonlítom inkább egy csúcs PC - hez. Remek konzol a PS4, de ha nem lennének rajta olyan exclusive címek amelyek érdekelnének nem vennék soha. A játékélményről meg annyit hogy nagyon is számít, vagy szerinted Switchen a Zelda megveri grafikában a több mint fél milliós PC - t? Na ugye :)

[ Szerkesztve ]

(#255) Polllen válasza Callisto (#252) üzenetére


Polllen
nagyúr

"a játék a lényeg, az általa átadott világ, kiváló történet, design, hangok, élmények és érzelmek"

Ha ez a lényeg, akkor érdemes csak erről írni. Ha azt írja valaki, hogy szerinte miért vegyél xy eszközt, akkor az eszközről fog beszélni a többség.

Ha csak azt írta volna le, hogy próbáld ki xy játékot, mert szerinte nagyon jó, akkor az eszközöket összevető közösség egy része meg sem jelenik.

Ha tényleg a játék a lényeg, akkor arról kell beszélni.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#256) mike1334 válasza kolopele (#254) üzenetére


mike1334
veterán

Nem veri meg. De ugyanúgy (ha nem jobban) élvezem a Zeldát Switchen, mint élezném egy fél milliós pc-n az N+1. Call of dutyt, AC-t, stb.
Ja és tavaly az év játéka lett a Zelda a legtöbb helyen. És idén is esélyes, hogy konzol játék lesz a nyertes. Nézd meg mennyi fogyott a zeldából... aztán kiderül, hogy mi a fontosabb sok embernek.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#257) kolopele válasza mike1334 (#256) üzenetére


kolopele
nagyúr

Lehet rosszul fogalmaztam: A Zeldával kapcsolatban pont azt akartam érzékeltetni hogy azért nem mindig a csúcs grafika számít, én is megvettem mert imádom a sorozatot. Mindenesetre egy csúcs grafikával is szívesen megnézném egyszer :K

(#258) Wesder válasza kolopele (#257) üzenetére


Wesder
félisten

A zemulátorral PC-n szebb a játèk mint natívan, ezt csak èrdekessèg kèppen írom. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259) .LnB válasza b. (#249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már amikor megjelent tudni lehetett, hogy ez lesz. Azt csodálom, hogy a tv-jével még nem kezdett el hencegni. Mert kb az összes kommentje a hencegésre épül.

Callisto: Köszönöm, neked legalább sikerült ezt megértened. :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#260) kolopele válasza .LnB (#259) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az már a te bajod ha így fogtad fel.

(#261) kolopele válasza Wesder (#258) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem szoktam emulátorral játszani, de köszi, megnézem :R

(#262) Callisto válasza kolopele (#253) üzenetére


Callisto
őstag

Ó, magadra ismertél? Egészséges önkritika sosem árt.

Még valami, mert nem érted (nem is fogod soha): mindent ár/érték arányban vetnek össze. Alapvető ismeret. Ha nem érted miért... :D:D:D.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#263) Callisto válasza Polllen (#255) üzenetére


Callisto
őstag

Bocs, de azt is írta. Nem idézem. Olvasd el, mert nyilvánvalóan nem olvastad el.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#264) kolopele válasza Callisto (#262) üzenetére


kolopele
nagyúr

Felőlem úgy vet mindenki össze mindent ahogyan akar. Ha az ár/érték arányt néznénk állandóan semmiből nem azt vennénk meg soha amit szeretnénk vagy ami nagyon megtetszik. Lehet hogy így szokás, de az életben ez másként működik. A másik meg hogy nem magamra ismertem, csak már bosszantó ez a vérpistikézés ha valaki a minőséget tartja szem előtt inkább. 50 év felett már az ember jócskán megteheti hogy ne az árakkal foglalkozzon, te elmúltál már legalább 30?

[ Szerkesztve ]

(#265) Callisto válasza kolopele (#264) üzenetére


Callisto
őstag

Lol. You made my day. :D

Bőven elmúltam 20 (és 30 is :D), hiányt sem szenvedek semmiben és képzeld még is megmaradt az eszem, nem mint egyeseknek ugye. :D Épp ez az: vérpisti sznobizmus és valóban, eme hsz-ed megint bizonyítja, hogy magadra ismertél.

Az, hogy mit vesz meg valaki és mit, milyen keretek között mérnek össze két teljesen különböző dolog. Nehézsúlyút sem engednek össze pehellyel. Vajon miért nem. Te ezt sosem fogod fel, nem is csodálom.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#266) b. válasza .LnB (#259) üzenetére


b.
félisten

na ja, mondjunk az már volt , hogy a kocsi 150 ló alatt nem létezik. ne aggódj jön majd az is :D
de egyébként :
( 160 LE) :D

És erre a kérdésedre :

"És mégis mi az a minőségi single player játék amivel manapság pc-n érdemes játszani?"

itt a válasz te kis butus :

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#267) kolopele válasza Callisto (#265) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ha már előhozakodtál az angollal, elbeszélgethetünk akár 5 nyelven is ha úgy gondolod. Nem tudod ki vagyok, ahogyan én sem te ki vagy, az ócsárlást éppen ezért be is fejezheted. Itt messze nem arról volt szó hogy egy gyengébb konfighoz hasonlítsunk egy PS4 - et, hanem hogy mi értelme van annak hogy az ember állandóan fejlessze a PC - jét a legmodernebb hardwerekkel miközben töredékéből is meg lehet venni egy konzolt és ugyanúgy lehet rajta játszani. Ennél fogva nagyon is beleillett a képbe az összehasonlítás egy csúcs PC - vel, de látom te meg ezt nem tudod felfogni.

(#268) kolopele válasza b. (#266) üzenetére


kolopele
nagyúr

Klassz az autód :D

(#269) b. válasza kolopele (#268) üzenetére


b.
félisten

Bárcsak az enyém lenne .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#270) Stauffenberg válasza kolopele (#253) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pont úgy beszélsz, mint akinek a pénz egyáltalán nem számít, erre már sokadik hozzászólás óta utalgatsz. Pontosan milyen vitát akarsz itt megnyerni?

Te valami nagyon-nagyon egyértelmű dolgot próbálsz elmagyarázni olyan embereknek, akik mind tisztában vannak azzal, hogy a 600 ezres géped több fps-t présel ki magából, jobb grafikai szinten, mint a 60 ezres vagy éppen a 120 ezres konzol.

Kedved szerint változtatod az összehasonlítás feltételeit, de lehetőleg mindig úgy kelljen összehasonlítani, hogy abból te gyere ki győztesen. :)

(#271) kolopele válasza Stauffenberg (#270) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem ez lenne a célom, csak amikor azt olvasom hogy feleslegesek a drága PC - k meg minek kiadni rájuk annyi pénzt, meg eleve csak sznobizmus van mögötte akkor nehéz megállnom hogy ne írjak valamit. Egyik üzlettársam pl. Bentley - vel jár, mégsem mondom neki hogy vérpisti vagy, erre van igénye. Nekem pl. az nem kellene, főleg ha azt nézem hogy betonfallal kellene körbevenni a mai Magyarországon :) De mindegy, mindenki azt vesz ami jónak lát, van akinek elég a 30 fps is, a low grafika, stb., nincs ezzel semmi gond, csak ne akarjuk már a minőséget szem előtt tartó vásárlókat sznoboknak nevezni, mert ennyi erővel egy úszómedence is csak sznobizmus lehetne egy családi házban vagy mondjuk egy szauna, stb., miközben nagyon távol állnak mindezek attól.

(#272) #00137984


#00137984
törölt tag

Szerintem 2018-ra szükség van egy jó erős videókártyára a PC játékokban, mert a játékélmény mostanra már igy a legteljesebb. 1080P-re a 60Hz-es képernyőfrissitésen játszani mostanra már az alkalmi játékosoknak megfelelő szint. Az 1080P felbontásra a 100-165Hz-es monitorok elterjedtek, de ezzel a játékélménnyel már a konzolok beállitásaiban is lehet találkozni. PC-n ehez még hozzávesszük a magasabb grafikai beállitásokat, és egyből van értelme 1070 Ti és 1080 Ti videókártyákat venni a Gamer PC-be. Ez nem egészen rongyrázás, ha valaki nem szeretne lemaradni egy jobb játékélményről. Idejében kapcsoltam, ezért vettem a GTX 1070 Ti kártyámat. Pedig előtte a "spórolos" AMD RX470-en tengettem napjaim, meg egy mezei FullHD-s monitort használtam. Viszont én mégis tudtam ennyit rááldozni egy minőségi játszásra, ezért akkor ez mégsem olyan kirivó dolog. Azóta még az egeremet is fejlesztenem kellett, hogy a játékokban még jobban tudjak célozni. Konzolok mellé meg jó nagy TV-ket vesznek, ahol a 100-120Hz-es használat a konzolokon is adott. A fejlődésnek ára van, de legalább most nyújt valami hasznositható dolgot érte amiért érdemes fejleszteni. Ha a PC játékok miatt most azért mégsem annyira... :)

[ Szerkesztve ]

(#273) kolopele válasza #00137984 (#272) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem az a baj ha valakinek elég a sima FHD 60HZ - en, azon is remekül lehet játszani, sőt még kisebb felbontáson is, az a gond amikor sokan nem értik meg miért fejleszti az ember az egekbe a PC - t, hiszen ott a konzol töredék áron. Mindezt most jól megfogalmaztad, csak pillanatnyilag nincs egy olyan kártya ami ki tudna sajtolni egy 4K felbontásból legalább 100 fps - t az újabb játékokkal, még annak is örülhet az ember ha a stabil 60 - at eléri, és megmondom őszintén nem is nagyon látok erre reális esélyt a közeljövőben. Mondjuk mivel én kizárólag single játékokkal játszom ezen annyira nem bánkódom, de egy olyan kártyának azért örülnék amelyik max. közeli grafikai beállítások mellett hozna legalább 60-70 fps - t stabilan.

[ Szerkesztve ]

(#274) #00137984 válasza kolopele (#273) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ezért nem értem a 4K monitorok és kijelzők ilyen gyors térnyerését. UHD BD lejátszókat és filmeket itthon meg alig akarnak venni, miközben a PC-re meg a videókártyák teljesitménye éppen elég meghajtani egy 4K kijelzőt játékokban. FullHD-n használom magas képernyőfrissitésen és alacsony input lag beállitással. PS5 konzolt szeretnék majd egyszer, és akkor szükségem lehet egy 4K kijelzőre.

[ Szerkesztve ]

(#275) Polllen válasza Callisto (#263) üzenetére


Polllen
nagyúr

Elolvastam, mielőtt elkezdtem ide kommentelni. A válaszom egyébként a te kommentedre érkezett, a valóságtartalmán ez nem változtat.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#276) Crytek válasza #00137984 (#274) üzenetére


Crytek
veterán

Mi nyert gyorsan teret? Azért mert vannak? A pc-sek 90%-a még bőven 1080p vagy max 2k-ban csattog. 4K az olyan szinten a jövő zenéje hogy ihaj

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#277) Stauffenberg válasza kolopele (#271) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ilyet egyszer sem mondtam, mégis így vitatkozol velem. Én azt mondtam, hogy amit nyújt 60 ezerért, vagy éppen 120 ezerért egy konzol, az annyi pénzért sokkal jobb minőségű, mint egy azonos árú PC. Azt is leírtam, hogy akinek ez a szint nem elég, nyúljon mélyebben a zsebébe és kap többet, jobban, ettől még felesleges a Te géped töredékébe kerülő konzolokat froclizni meg bizonygatni valamit, ami épp olyan egyértelmű, mint az, hogy kék az ég.

Más kérdés, hogy PC-re meg soha meg sem jelenik egy csomó olyan játék, ami storytelling terén akkorát üt, mint néhány Sony exkluzív. Míg valaki a képfrissítést, meg a fűszálak erezetén megcsillanó napfényt tartja a minőség mércéjének, mások a rendezést, forgatókönyvet, játékmenetet és az általános hangulatot tartják többre, ezért elnézik neki a 30 fps-t is. Te nem tudod elviselni, megfosztod magad nagyon jó élményektől, hát a te dolgod. :)

(#278) kolopele válasza Stauffenberg (#277) üzenetére


kolopele
nagyúr

Dehogy fosztom meg, éppen azt írtam még az elején hogy pont az exclusive címek miatt vettem én is PS4 - et meg Switch - et is. Én csak azt akartam sugallni hogy amennyiben nem lennének ilyen exclusive címek akkor már nem vennék konzolt soha, de így muszáj volt, egy God Of Wart ki nem hagytam volna vagy egy Zeldát :)

(#279) #00137984 válasza Crytek (#276) üzenetére


#00137984
törölt tag

A 4K monitor választék rendelkezésedre áll. Alig drágábbak, mint egy FullHD-s monitor. Még a panelek tudása is fejlettebb, mégis a TN monitorok fogynak. Igaz évekre előre terveztek, de ez a játékra mégsem tökéletes. Nem a játékosok miatt van ez igy, mert a konzolon és PC-n egyaránt használható a 4K. Mondjuk egyikre sem ideális választás, mégis a konzolok mellé egy jó ideje azt veszik. Én azért megvárnám ezzel a PS5 konzolt. :)

(#280) Stauffenberg válasza kolopele (#278) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha visszaolvasol, akkor éppen az Xbox One kapcsán azt írtam, hogy akinek van kellően erős PC-je, annak értelmetlen beruházás. Ha PS4-re nem lennének ott azok az exkluzívok, akkor az is értelmetlen lenne erős PC mellé, de ott vannak azok a címek.

De akinek nincs játékos PC-je, az majd mérlegel, hogy mibe locsolja bele a pénzt. Nem mindenki akar 600 ezret költeni egy PC-re (sokan a felét sem) és hiába bizonygatod, hogy van értelme, ha az emberünk nem tudja vagy nem akarja kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#281) kolopele válasza Stauffenberg (#280) üzenetére


kolopele
nagyúr

Végszóként el is fogadom amiket leírtál és igazat adok neked :R Ha valaki kulturált módon képes társalogni elismerem ha netalán tévedtem volna néhány dologban. Nálam az a gond hogy mindig azt nézem mi a jobb és úgy hasonlítok, bár ezt nem bántó szándékkal akarom tenni, csak mindig úgy jön le legalább egy embernek.

(#282) ProEvoFan válasza bozont (#227) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így van!Most is ps storeon a Wolfenstein New Order és a kiegészítője 1800 forint per darab.Rengeteg jó játék van jó akciós áron.

(#283) ProEvoFan válasza Callisto (#252) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A hozzászólásod után zárható a topik.A lényeget elmondtad. :K
Nagyon gáz olvasni egy-két hozzászólást.Továbbra is azt vallom, hogy a ps4/pc(1050ti vagy gtx1080ti, k@rvára mindegy) jól elfér egymás mellett.Teljesen jól kiegészítik egymást.Egy nintendo switch harmadiknak és készen van a földi gémer mennyország.

(#284) Callisto válasza kolopele (#271) üzenetére


Callisto
őstag

Nagyon félre érted amiről szó van vagy szimplán nem akarod megérteni.
Mindig így vagy úgy folyamatosan a felsőbbrendűségedet hangoztatod és lenézően nyilatkozol más dolgokról, annak ellenére, hogy megvan a maga helye és realitása, értelme. Ez tény, mindenki látja és ezért vagy ellenszenves sokaknak. Sokak számára az jön le abból, amiket írsz és ahogyan írod, hogy elszállt veled a ló nagyon. Másokkal, akik hasonló helyzetben vannak, vajon miért nem?
Pedig ahogy fogalmazol és ahogy reagálsz pl. én hsz-emre türelmes ember lehetsz.
Pl. ha kihagynád az hsz-ekből a dolgaid emlegetését már sokkal jobban nézne ki vagy ha néha "sokak számára"-t írnál "nekem" helyett.
Most eltekintve ettől, egyáltalán nem arról van szó, amit állítasz, hogy az az általános nézet, hogy ugyan minek a PC. Van létjogosultsága játékra is, ezt itt senki sem vitatta szerintem. Aki igen, hát az sem érti miért van létjogosultsága.
A baj, hogy magas lóról lenézőnek látszol azokkal szemben is, akik elismerik, hogy a konzol jó.
Szintén azok közé tartozol (úgy látszik/látszott), akiknek a 60 FPS a legfontosabb és nem az, amiért egy játék valóban jó.
Első a hangulat, történet, design, hangok, folyamatos, egyenletes pacing (30-al minimum). Mindezek után következik a magasabb FPS. Nyilván jobb, de ennek hiánya miatt eldobni a lényeget magunktól és ehhez ragaszkodni elsősorban, na ez már vérpistis sznobizmus vagy hogy mondjam akkor másként.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#285) kolopele válasza Callisto (#284) üzenetére


kolopele
nagyúr

Már leírtam hogy nem dobok el magamtól egy játék élményt csak a 60 fps miatt, csak jobban szeretem azt látni hogy simán fut egy játék mindez magas részletesség mellett, ez nem bűn. Ha megkötném magam nekem sem lenne jó, mert akkor lemaradnék egy olyan remek játékról mint pl. a God Of War vagy az Uncharted. Szerintem legyen peace végre, valóban megfér egymás mellett a PC meg a konzol :)

(#286) Callisto válasza kolopele (#285) üzenetére


Callisto
őstag

:R

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#287) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jujj, de jó cikk lehetett volna ebből... Egy PC-s játékos kipróbálja a konzolt, leirja a véleményét, tanácsot ad,stb...

Erre jön ez...
Én egyszerűen csak annyit mondanék erre, mert a PlayStation 4 a jobb választás. Nincs miről beszélni, lehet, csak felesleges. Gamepass, One X, visszafelé kompatibilitás... ugyan már.
Na itt ment át a dolog fanboyba... Ez miért kellett?

(#288) Crytek válasza icemad (#287) üzenetére


Crytek
veterán

Pedig biztos van rengeteg sok ps4 felhasználó a világon akik szívesen játszanának a ps3-as játékokkal is ps4-en....nem csak a nem igazán használható psnowon keresztül...

Next PC Upgrade: 2022

(#289) Polllen válasza icemad (#287) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért mert ez a véleménye.

A blogbejegyzés egy pillanatra sem próbál objektívnak látszani, így ezt nem érdemes - szerintem - a szemére vetni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#290) F_Peter válasza Polllen (#289) üzenetére


F_Peter
őstag

Szubjektíven is ki lehet jól fejteni hogy miért, nem kell hozzá objektív cikk...sőt.

(#291) icemad válasza Crytek (#288) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez is egy dolog, de ez könnyen megoldható. Azért egy ps3 nem olyan nagy összeg. Viszont arra ugyanúgy megkell venni a játékokat. Vagy fordítva, ha van ps4-ed, akkor megkell venned a remastered verziókat. Hiába van egy raklap ps3 lemezed. De ezzel nincs is komolyabb gondom, ez van, ezt tudta mindenki. Azzal van gondom, hogy egy ilyen élménybeszámolóban miért kell pár mondatban odaszúrni a másik csapatnak? Szerintem teljesen felesleges, és csak a vitát mérgesíti el.

(#292) icemad válasza Polllen (#289) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Oké, de ha ezt a pár mondatot kihagyja, akkor komolyabban tudnám venni... (one x és ps4 slim tulajként...)
Leirja, hogy miért jó a ps4 és miért ezt vette.... (Maximálisan egyetértek vele!)
De ha nekem van egy flagship telefonom, és arról írok egy kis cikket, akkor nem írom oda, hogy a többi szar, meg hadjuk már...

(#293) szupermacs


szupermacs
veterán

Ha kijön a Gears 5 PS4-re is, akkor veszek egyet. :)

(#294) Wesder válasza szupermacs (#293) üzenetére


Wesder
félisten

Felesleges, annyire gyenge a PS hogy mèg a Pro sem tudja futtatni majd :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#295) Stauffenberg válasza F_Peter (#290) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha odateszi szubjektíven, hogy ezek őt nem érdeklik, akkor az jobb? Így is egyértelmű, hogy ezek az Xbox fícsörök őt hidegen hagyják.

(#296) F_Peter válasza Stauffenberg (#295) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem, nem jobb úgy sem. Nem xbox, PC, Ps kérdést firtatom, mert azt felesleges ; hanem a szubjektív vélemény nyilvánítás - avagy a cikk - téma kezelését. Kicsapongó, néhol felületes, máshol indokolatlanul elnyújtott, és még sorolható lenne.
Én sem vagyok jó cikk író, nem is az irónak szántam a mondandóm, hanem annak az érvnek hogy szubjektív a cikk ezért miért ne lehetne ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#297) bozont válasza Stauffenberg (#229) üzenetére


bozont
veterán

Az mondjuk kimaradt előbb, hogy a single játékokról beszéltem. A multi az más téma, ott tényleg az elejétől érdemes ott lenni. Viszont játékidőben is sokkal többet ad, így könnyebb kiadni érte a teljes árat. Mondjuk néha belefér azért egy-két előrendelés single játékokból is, pl a TLoU 2 és a Cyberpunk 2077 biztos az lesz részemről. :K

(#298) Millerchris


Millerchris
tag

Micsoda háború alakult ki.
Ezerszer inkább egy konzol mint évente több szaz ezer gépfejlesztesre.

A holnap mèg messze van!

(#299) kolopele válasza Millerchris (#298) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért ne túlozz, nem kell évente több százezret beleölni egy gépbe. Egyszer megveszed a legjobbat és két évente ráérsz cserélni benne egy videokártyát általában, procit még akkor sem biztos, ráadásul ezeket is csak akkor ha a 4K a minimum, FHD, WQHD mellett lehet 3-4 évig sem kell egy ilyen géphez nyúlnod.

[ Szerkesztve ]

(#300) Sinesol


Sinesol
veterán

PC mellé jó kiegészítés lehet, viszont helyettesíteni nem tudja, mivel ezernyi egyéb dologra is lehet még egy PC-t használni a játék mellett. Arról nem is beszélve, hogy manapság a kompetitiv multiplayerek világában eléggé kell az a PC, engem már évek óta nem tud lekötni egy singleplayer, halára unom magam, ráadásul a game fele videó. :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.