Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) hajbel válasza F_Peter (#595) üzenetére


hajbel
addikt

Soha nem írtam, hogy ez az összes eladott multiplatform! Minden hsz-ben odaírtam idiotproof szempontokat figyelembe véve, hogy az általa példanak felhozott listaból vannak, sőt azt is, hogy nem tekinthetőek hitelesnek.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#602) Loresz


Loresz
tag

Sziasztok! Valaki próbálta már ps-n az egér/bill átalkítót!?

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#603) .LnB válasza b. (#599) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad van, úgy értem a PS4-en játszható exkluzívok közül. :) Remastered is számít természetesen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#604) F_Peter válasza hajbel (#601) üzenetére


F_Peter
őstag

Zárjuk tényleg a dolgot.

Ezt írtad "Amikor éppen idejük van játszani, azt pont az exkluzívokkal teszik."

Erre írtam hogy adatok hiányában (csere-bere, stb) nem mondható ez ki. Magyarul az első eszmefutattásod volt téves. Ennyit kellett volna bevállalni és zárni a dolgot.
De zárjuk most.

(#605) Kicsimix válasza Loresz (#602) üzenetére


Kicsimix
őstag

(#606) frankdelgado válasza mike1334 (#593) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szerintem számodra is nyílvánvalóvá vált, hogy a blog - vagy mi ez - egy céllal született: hogy mehessen a cicaharc és lehessen exklúzívozni. Az itt arcoskodók közül már volt olyan aki el lett hajtva a boxos topikbol, mert ott is előadta, mennyire nem érti, h miért vesznek az emberek xboxot, mert arra nincs játék. Most meg itt van, hogy akinek van, az biztos el akarja adni. Ebben a konzolháborúban a "vesztes" is eladott 20 millió gépet, ők mind hibáztak, mert nem úgy kérték a bótban, hogy "tessék mondani melyik konzolbol adtak el többet? Abbol tessék egyet adni.." Mert ugye ők lennének a tudatos vásárlók. Egy pillanatig nem vitatom az exklúzív játékok létjogosultságát és mondjuk van úgy 3-4, amiért vennék is ps4-et abban az esetben, ha időmilliomos lennék. Szóval, ahogy írtad: van itt baj, nem is kicsi....

(#607) hajbel válasza F_Peter (#604) üzenetére


hajbel
addikt

Ezt az allítast bizonyítandó a felhasznaló belinkelt egy listát, amiben a ps legeladottabb játekai szerepelnek, melyben a már fent említett számadatok alapján több az exkluzív, mint a multiplatform játék. Mit ismerjek el?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#608) frankdelgado válasza .LnB (#596) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha lesz ps4-em , ezek lesznek a kedvenceim.

Uncharted - mert áncsártid és olyan mint a Tomb raiderben, csak a főszereplőnek nem olyan jó a segge
Horizon Zero Dawn: mert nyíllal lehet benne robotdínókra lőni! Mekkora Má'!
Last of Us: mert zombis
Detroit: mert értem, h miről szól

És amit várok:

Death Stranding: mert mekkora alapkoncepció: Norman Reedus egy átmulatott éjszaka után, másnaposan a tengerparton arra ébred, hogy összefogdosták és babát szült.
Days Gone: mert zombis

[ Szerkesztve ]

(#609) F_Peter válasza hajbel (#607) üzenetére


F_Peter
őstag

Ne kezd újra.

Nem bizonyítandó, mert az nem teljes lista. Ennyi.

Továbbiakban írj privátot ha nem érted.

(#610) Anaren91


Anaren91
senior tag

Nem teljesen mindegy melyik játékból mennyit adtak el de most komolyan... Mind a két oldalon pörög a használt lemez biznisz, boxon talán kevésbé a passok miatt. Tök fölösleges listákat nézegetni, mert egyik se tükrözi a valóságot... Egy single játék megjelenése után egy héttel tele van az ebay a lemezekkel, mert megveszik, vegigjatszak oszt adják tovább kis bukoval... Ezen pörögni már nem tudom hány oldalon keresztül hát komolyan...
Alapból abból kiindulva, hogy a boxon ott vannak a passok és a játékosok előszeretettel választják, már arra enged következtetni, hogy sokkal kevesebb játékot adtak el. És? Most jobb lett valakinek ezzel? Nem. Teljesen fölösleges ezen pörögni.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#611) .LnB válasza frankdelgado (#608) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó látni, hogy ilyen "intelligens" módon képviseled az Xbox-os tábort. Legalább páran majd tudnak általánosítani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#612) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Nem erről szólt a téma de..5db x1-es ismerősömre jut 15 PS4-es és nem kell megeröltetnem magam, hogy találjak valakit játékra. És ezzel többen vagyunk így.Itt még az ex címekről szó sincs a döntéshozatalban. Miért ezt választottam végül? Hát ezért, ennyire egyszerű. Mert sokkal többet játszhattam illetve nagyobb eséllyel PS4-en ismerősökkel.
Nyilván kereshetnék vadidegeneket is játékra? De minek? És akkor azt már PS-n is megtehetem..
Ennél nagyobb okot nem tudok amiért ez lett a vegső döntésem..
Személyes vélemény.. :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#613) frankdelgado válasza .LnB (#611) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hiàbavaló az örömöd..nem képviselem az xboxos tàbort. Mint ahogy -szerencsére- te sem a ps est. Mert ugye sz intelligencia feltételez némi humorérzéket. Ha megsértettem a dobozodat, kérj tőle elnézést a nevemben.

(#614) mike1334 válasza hajbel (#594) üzenetére


mike1334
veterán

Rosszul értelmezed, lehet ez a baj, nem megy az értő olvasás :P ...te hülyézted le azt, aki Xboxot vesz, konkrétan "tájékozatlan akkor" írtad, de ez a lényege. Elmondom máshogy...pár ezer/tízezer/százezer vásárlás lehet "véletlen". Több tízmillió nem. Azt írni, hogy csak a tájékozatlan ember vesz Xboxot a legnagyobb PS fanboy duma a világon, amit hallottam. Innentől ignorállak is, ha nem bánod, meg még jó pár embert innen a topikbóp. Erre pl teljesen jó volt a cikk, előhozta a trollokat, lehet azért is került címlapra az írás, hogy a prémium tagságot (vagy mi a neve) népszerűsítse (ha olyanok van, beállíthatod kinek a hozzászólását nem akarod látni...).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#615) .LnB válasza frankdelgado (#613) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem nem sértettél meg, csak magadat égeted.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#616) ProEvoFan válasza frankdelgado (#613) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hohoho...a topikotokban többször elküldtetek már több embert melegebb éghajlatra, mikor szembe ment a kedvenc gépetekkel, a MS hozzáállásával a konzol bizniszhez, meg úgy általában a nem tetszését nyilvánította ki az egész xbox kultuszról, pedig mindezt normális hangnemben tették, de ennek ellenére szétszedtétek az illetőket.

(#617) hajbel válasza mike1334 (#614) üzenetére


hajbel
addikt

Két 10 soros hozzászólasnyi személyeskedés helyett kimásolhattad volna a szövegrészt, ahol azt állítottam, hogy aki xboxot vásárol, hülye, vagy tájekozatlan. Segítek: Nem fogsz ilyen hsz-t találni, már csak azért sem, mert a legjobb barátom is xbox tulaj. Azt fenntartom minden műszaki cikkel kapcsolatban, hogy a vásárlók zöme tájékozatlan.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#618) .LnB válasza mike1334 (#614) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég most már ebből! Az állandó mártírkodás. Mindig ezzel jössz/jöttök. Nézzél szépen itt vissza, hogy mi volt itt az előtt, mielőtt megjöttek a "keménymagos" Xboxosok, bizonyítgatni, hogy az Xbox ezért jobb, meg azért jobb.. És nektek semmi sem számít. Sem az eladások, se a fényévekkel jobb játékok, semmi, mert csak az Xbox. Egy ideig teljesen fasza beszélgetés folyt... Majd mikor páran megpróbálják csitítani a kedélyeket, elmagyarázni a szegény Xbox-osoknak, hogy nem úgy van az. Akkor jössz/jöttök ezzel a "mindenki minket bánt" szöveggel. Mire jó ez? Mindig ez.. Ha lenne türelmem most összegyűjteném ezeket a kommentjeiteket, tele van vele a Ph! fórum.

Ha lenne annyi bennetek, hogy elfogadnátok a tényeket, és normális hangnemben tudnátok érvelni, elviselni a dolgok jelenlegi állását, akkor nem kellene állandóan sírni!

Ez a cikk arra volt jó aminek apropójából ÉN megírtam. És ne degradáld le az én munkámat azért, mert TE képtelen vagy elfogadni, meghallgatni, és megérteni mások mondandóját. Direkt ezért írtam át és meg ennyiszer ezt a rohadt cikket, hogy ne erről szóljon a komment szekció. És egy ideig szerencsére működött is. Aztán szépen ki lett erőszakolva a részetekről, hogy megint ide lyukadjon ki a dolog. :(

Érdekes módon mikor megvetted nemrég a PS-edet, akkor olyan mézes-mázosan tudtál jönni a PS4 topikban poénkodni.. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#619) Carlos Padre válasza hajbel (#601) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Engedd el, velem is ezt játszotta pár száz hsz-el korábban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#620) Wesder válasza .LnB (#618) üzenetére


Wesder
félisten

Azèrt egy-két "pèeses" sem kèpes elfogadni ès megèrteni ha valakit nem èrdekelnek az exkúzív címek. Fanatikusok mindkèt helyen vannak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#621) kolopele válasza Carlos Padre (#619) üzenetére


kolopele
nagyúr

Jó az XBOX, jó a PS4, jó a Switch, jó az 1080 Ti, jó lesz valószínűleg a PS5 is, stb. Mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt, akár többet is. Nem lehetne ennyiben maradni? Csak kérdem........

(#622) #78687232 válasza .LnB (#537) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én COD-ra tértem át, szépen rákattantam. Többek között emiatt vettem ps4-et is, amin végül hamar túladtam, nem jött be a kontroller. Azóta XO van, ami teljesen jó döntésnek számított részemről.
Valahogy a BR nem győzött meg, részemről teljes érdektelenség van. Én is néha bevállalok egy-két jobb single-t, a többi meg multi.

Sok sikert a PS-hez, ha tényleg az ottani exkluzív címek érdekelnek, nem fogsz rosszul járni.

(#623) Carlos Padre válasza kolopele (#621) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De miért engem? :>

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#624) F_Peter válasza Carlos Padre (#619) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem az nem én voltam. Csak elmagyaráztam egy hsz-t hogy az aki írta hogy értette - mellesleg úgy hogy b magával a hsz-el nem is egyezik a véleményem - de erre te nekem kezdted el bizonygatni az eladásokkal.

(#625) frankdelgado válasza .LnB (#615) üzenetére


frankdelgado
őstag

Csak max előtted meg még úgy két elvtàrsad előtt. De ezt tudom vàllalni.

(#626) #52588800 válasza Wesder (#620) üzenetére


#52588800
törölt tag

Multiplatformok miatt mindegy melyiket veszem. De akkor már inkább veszem azt, ahol 2,5x több a játékos az online címeknél, még ha egy kicsivel drágább is.

(#627) marilllyo válasza Wesder (#620) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet emiatt a hsz. miatt elveszik tőlem a PS4 topikgazda kiváltságot. :DDD ;]

De hát itt vagyok én is.

Horizon Z.D. Elsőre hűű haa.. Másodikra (meg harmadikra a platina miatt (1000G gy.k. :D) már idegesítő volt. Minőségi játék...ez tény. Egyszer ütött...akkor nagyot.
Heavy Rain: A legnagyobb játékélményem, amit valaha megéltem. (Nem mertem PS4-en játszani mert féltem, hogy tönkreteszem)
Beyond Two Souls: Nem rossz...de nem egy H.R. Egynek jó volt.
Driveclub: Én szerettem...élveztem... kimaxoltam, de látom a "betegségeit".
Uncharted széria. A 2-t anno nagyon élveztem.. A 4-et max elismerem. Nem az én játékom.
Last Of Us: Minőségi játék. Egy fokkal jobban csíptem mint az Uncharted szériát, de egyetlen egyszer ütött számomra. Nem venném elő többet.
Until Dawn: Egynek jó volt.

God of War-ba látok fantáziát. Meg is vettem de még várat magára. Detroit is ott az accomon de még nem nyúltam hozzá.

Nekem a nagy vágyam egy Forza Horizon szintű játék PS4-re...de nincs. Csak ezért nem veszek egy One-t is mellé..de az exkluzívaink felét odaadnám érte. Aztán lehet nem is tetszene...kit tudja de a videók alapján irigy vagyok. Sőt a Gears of War 1-2-3 -mat is végigtoltam és én szerettem azokat a játékokat.

Volt Xbox360-am majd átváltottam PS3-ra mert ott több volt az ismerős. Így jöttem PS4-re és így vagyok tagja egy haveri csoportnak, akik esténként visítanak meg nyerítenek voice chat-en egymás marhaságain. Nekem csak ez számít!

Az én szememben az egész generáció (fat, pro, onex, s, slim mittomén) egykutya. Nekem az, hogy 35 vagy 40 fps nem számít semmit.
A visszafelé kompatibilitásért igazán egy lépést nem tennék. Nekem ne a régi játékokat adják el újra, hanem csináljanak újakat...moderneket, szépeket, tartalmasat. És végre egy jó ow. arcade autósat. :DDD

Aki konzolt akar venni, annk én mindig-mindenhol azt tanácsolom, hogy azt vegye, amelyikből több van az ismerősök között. Függetlenül attól, hogy PS-es vagyok. Ide tartozom...vélhetőleg a PS5-nél is megyek tovább a csapattal.
A konzol vs pc más tészta. De ezt a box vs ps cicaharcot sosem fogom megérteni és elfogadni. :R Unalmas és végeláthatlan önigazolgatás.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#628) Pubilol


Pubilol
tag

Kérdés: miért nem tojja le mindenki, hogy min játszik a másik? Vagy fizetnek titeket a hittérítésért? Komolyan, rosszabb ez, mint a jehovások...
Én jól elvagyok a friss ps-emmel, de ha végtelen időm lenne, valószínűleg xbox is pihenne mellette a tv alatt.

[ Szerkesztve ]

(#629) kolopele válasza Carlos Padre (#623) üzenetére


kolopele
nagyúr

Sima komment akart lenni, elnézést hogy véletlenül rákattintottam a nevedre :R

(#630) AxBattler válasza .LnB (#618) üzenetére


AxBattler
félisten

Bocsesz, de szerintem inkább azt próbálták megértetni, hogy az XBOX is jó, csak más erősségekkel rendelkezik, mint a PS4, oszt' mindenki eldöntheti, hogy mi neki a fontos.
És a nem egyik, vagy másik konzol ellen kelnek ki az emberek, hanem inkább a kinyilatkoztatások ellen...

(#621) kolopele
Kivételesen egyetértek. :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#631) b. válasza marilllyo (#627) üzenetére


b.
félisten

ezzel számomra még inkább kiérdemelted a topikgazda címet, már ha az én elismerésem jelent neked valamit :D
Egyébként Forza 4 gameplayt meglátva besza behu...Örülök, hogy nekem még megvan a box, mondjuk nem is szándékoztam eladni. Jó kis gép az is elfér a Pro mellett.

HZD-t 1.5 órán játszottam egyébként. Nem fogott meg valamiért sajnos, de én UC vel is így vagyok, hogy a 2 tetszett, most a 3 .rész közepén vagyok, hát mit tudom én. Jó kis kaland játék, elvagyok vele, de kb ennyi.. Heavy Rain nekem kicsit mesterkélt főleg Beyondhoz képest, az nekem oltárira bejött meg hát Last of Us a kedvenc, de ezek igazából PS3 játékok... ezért nem értem, ha valaki nem érti mire jó az xbox 360 kompatibilitás, mikor a PS4 exkluzívok közül a legjobbak PS3 ról jöttek át, minimális grafikai tuninggal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#632) gianni85 válasza marilllyo (#627) üzenetére


gianni85
veterán

Jó hsz. A Heavy rain kontra beyond-ot osztom. Nekem az uc4 nagy kedvencem, ellenben a TLoU-t nem bírtam végigvinni. A Horizon-t meg sajnálhatod, de számomra, aki rongyosra jatszotta mindhármat, azt mondom a második rész ütött, a harmadik már semmi újat nem mutatott, és trailer alapján a negyedik rész is ugyanazt a formulát viszoi tovább...számomra már kifulladt, de tényleg nem ártana egy ilyen kaliberű cucc ps-re, és igen, ha nem toltam volna én is odaadnék érte sok ps exet :)
Az én társaságom x360 után maradt x0-n, de nekem már nincs időm energiám fenntartani velük a játékot, mert állandóan nyomják, nekem meg asszony már öl a tekintetével ha rákockulok és egy héten keresztül végigviszem a gow-ot.

(#631) b.
hát de nem érted? a tlou remaster sokkal jobb, mert 60fps :)
Egyébként a lastgen játékokat én simán tolnám ugyanazzal a látvánnyal/teljesítménnyel, BC-ben, ha sokkal olcsóbban kijövök. Na jó, ha játszhatatlan volt az eredeti, akkor jöhet egy kis tuning

[ Szerkesztve ]

(#633) frankdelgado válasza AxBattler (#630) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért az bizakodàsra ad okot, h vagytok pàran akik tudtok olvasni a sorok között.

(#634) frankdelgado válasza ProEvoFan (#616) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ugyanez történne ha valaki leszolnà a a ti kedvenc gépeteket a ps4 topikban. Ilyen nem is szokott történni. Ha jol emlékszem legutóbb valaki elkezdte mantràzni exkúzív ügyben. De közben többször is elmondta, h nem balhézni jött... :DDD

(#635) penge111


penge111
addikt

1. Bloodborne, gótikus stílusú, ritka grafikai elemeket tartalmazó játék, nagyon tartalmas, rengeteg boss, nagyon jó kihívást ad, adrenalint az egekbe dobja, a caliche dungeonok szinte végtelen lehetőséget biztosítanak. Hanghatások fantasztikusak, tökéletesen megteremtett nyomasztó légkör.
2. Uncharted 4, fantasztikusan felépített környezet, milliónyi grafikai részletre figyeltek a fejlesztők, a karakterek tök hitelesek, rengeteg érzelem van a játékban, a története is megér egy misét.
3. God of war 2018, sokat dob rajta a magyar nyelv, tele van állejtős jelenettel, jó történet, apa-fia kapcsolata faszául van felépítve, sokkoló grafika.

Ui: de még egy raklap exklusive hátravan, még változhat a lista, jelenleg így fest nálam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#636) mike1334 válasza .LnB (#618) üzenetére


mike1334
veterán

Én nem neveztem monitoralátétnek egyik konzolt sem, pont hogy leírtam, hogy mindkettőnek van előnye. Te/ti írjátok le minden hozzászólásban, hogy hülye, aki Xboxot vesz, mert egy kalap szar, ezzel zárójelbe téve több millió ember döntését. És tudtommal szabad a fórum..te megírtam, mások reagálnak. Máskor írd oda a cikk elejére, hogy aranyigazság következik. Keresd ki léyszíves azt a hozzászólásomat, amiben degradáltam a pst, akár itt, akár korábban. Nem lesz ilyen, nekem is van, semmi bajom vele, csak a közösség egy részével, de szerencsére ott is akad normális ember.Te degradáltad az Xboxot, meg még sokan mások is. De igazad van, elég volt belőle, egy színt alá nem megyek. Ps master raceből könnyű volt PS master racere váltani...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#637) mike1334 válasza hajbel (#617) üzenetére


mike1334
veterán

Mert xboxot nem vesz senki, akibe egy csöppnyi ész is szorult.

Szólj csak nyugodtan, ha kell még valami :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#638) Bird


Bird
addikt

Álszenteskedő írás, feszengő modoroskodàssal, majd a kommenteknél szépen lassan kialakul az 'én megmondom a tutit' mentalitás a kritikus tömeg jelenlétével. Ügyes!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#639) hajbel válasza mike1334 (#637) üzenetére


hajbel
addikt

Tehát akkor ezért kezdtél el személyeskedni? Nem gondolod, hogy akkor ott, abban a topikban kellett volna, ahol egyébként ki is tárgyaltuk ezt a hsz-t? Ha nem találsz olyan hsz-t a topikban amiben hülyének neveztük az xbox usereket, akkor miért hajtod még a harmadik felesleges hozzászólásban is?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#640) mike1334 válasza hajbel (#639) üzenetére


mike1334
veterán

Kérted, megkaptad. Ez volt a véleményed. Vagy letagadod hogy a tiéd? Hagyjuk már, innentől mindenki látja, hogy kis hazudós vagy :) remélem a haverod is olvassa, hogy mit gondolsz róla is, ilyen egy igaz barát :P

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#641) F_Peter válasza mike1334 (#637) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez lehet nem releváns, mert több mint 3 hete volt, lehet hogy akkor még Nintendos volt a legjobb barátja. ☺️

(#642) hajbel válasza mike1334 (#640) üzenetére


hajbel
addikt

Nem ez volt a véleményem, poénból írtam, amit az akkor erre reagáló, topikhoz hozzászóló emberek el is fogadtak. Szerinted nem szánalmas 3 héttel később elkezdeni személyeskedni egy korábbi, másik topikban történt hozzászólás miatt egy olyan topikban, amibe csak trollkodni jössz be? Ha nem tudtad feldolgozni a traumát három hétig, akkor miért nem fogdultál szakemberhez?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#643) mike1334 válasza hajbel (#642) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem meg az a véleményem, hogy neked ez a véleményed...písz, írj, amit akarsz, már megfogadtam, hogy ignorállak, én tartom magam ahhoz amit írtam, nem tagadom le :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#644) hajbel válasza mike1334 (#643) üzenetére


hajbel
addikt

Ha az ignorálás a szótáradban azt jelenti, hogy 4 hozzászóláson keresztül szidod az egyént olyan okokkal, amit nem tudsz igazolni, akkor nagyon ignorálva vagyok. Remélem, hogy egyszer lesz majd olyan hozzászólásod is, ahol nem személyeskedsz, mivel annak reményét már feladtam, hogy egyszer szakmai véleményed legyen.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#645) Freiherr válasza Bird (#638) üzenetére


Freiherr
őstag

Az alapanyag gyenge, de a kommentszekció minden pénzt megér. 3 napja olvasgatom, az őszi iPhone megjelenésig nem lesz még egy ekkora trollháború.

XXX

(#646) b. válasza mike1334 (#637) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD made my day bro

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#647) mike1334 válasza b. (#646) üzenetére


mike1334
veterán

Igyekszik az ember :DDD (de az érdem nem csak az enyém :) )

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#648) RudY válasza mike1334 (#647) üzenetére


RudY
addikt

Ilyen a co-op a csordalizmussal szemben, bár szerintem úgysem érti a jeleket. :DDD

(#649) mike1334 válasza RudY (#648) üzenetére


mike1334
veterán

Szerintem se, de nem érdekel már :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#650) .LnB válasza marilllyo (#627) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálad ez a nagy platina vadászat nem ront a játékélményen? Sokszor eszembe jutott már, hogy ezt megkérdezzem. Persze valószínűleg azt fogod írni, hogy nem. De minden játéknak úgy nekiülni, hogy a platina a cél? Azt értem, hogy az elérése az jó érzés, de az oda vezető út nem túl erőltetett? Nem megy a játékélmény rovására?
Vagy először végigjátszol mindent normálisan, és másodjára fekszel neki a platnak?

Tegnap kipróbáltam a Forza 7-et, hát elég fasza volt. Valahogy a GTSport esetében nem kapott így el a hangulat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.