Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Simba86 válasza .LnB (#596) üzenetére


Simba86
senior tag

A GoW az első 4 helyen nálam :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#652) .LnB válasza Simba86 (#651) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

Én úgy vagyok mint (#635) penge111, túl vagyok már pár ex játékon, de még hátra van pár nagyobb cím is.
Nekem a GoW nem dobogós. :) Uncharted 4, Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human eddig. De sorrendet nem tudok állítani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#653) #78687232 válasza .LnB (#650) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ps-en a DC ajánlott nagyon, remek játék.

(#654) .LnB válasza #78687232 (#653) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forzákhoz képest milyen? Vagy mi olyan jó benne? Komolyan kérdezem, nem néztem utána annak még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#655) Simba86 válasza .LnB (#652) üzenetére


Simba86
senior tag

Beszállok én is a hitvitába, de nem úgy, mint az egységsugarú trollok...

2009-ben vettem az első konzolomat (leszámítva a 90-es évek "nintendo"-ját, a NES-t...), egy PS2-t. Exploit már volt rajta, így amit lehetett, kihoztam belőle, a mai napig működik vinyóról, mert az olvasója kuka lett.
Tudom, akkor már régen elavultnak számított, de az akkori anyagi lehetőségeim nem engedték, hogy korábban vegyek. Eszméletlen sok órát beleöltem a GoW 1-2-be. Akkor már "megjelenőfélben" volt a 3. rész, én meg csak álmodozhattam a 3. részről. Youtube-on még a végigjátszást is megnéztem, annyira érdekelt.
Kaptunk 3 éve Xbox 360-at, nagyon megtetszett a konzol, a joy is, szóval tavalyig élveztem azt is.
tavaly ősszel vettem PS3-at, ismét élvezni tudtam a PS játékait (GoW 3-Ascension, stb...), majd idén beáldoztam a PS4 miatt és úgy érzem, iszonyat jó döntést hoztam!

A Remote play, a PS Now, a joy és maga az egész rendszer (PS Plus-szal együtt!) annyira egyben van számomra, hogy nem érzem, hogy szükségem lenne XBO-ra.
Ettől még nem mondom, hogy a másik rossz konstrukció, de nekem, mint casual gamernek nincs rá szükségem. A PS4-gyel se játszom minden nap, van hogy 2 hétig se nyúlok hozzá, viszont, amit nyújtani tud, amikor bekapcsolom, érzem, hogy megérte beleölnöm a pénzt. Nem prot, nem slimet, sima fat gépet vettem használtan és nem is vágyom többre.

Nem tudom megérteni, hogy mi értelme "fanboy"-nak lenni. Ugyanígy nem tudom megérteni az almásokat sem, akik nem bírják elviselni, hogy sokan nem tekintenek felsőbbrendű rendszerként az iOS-re, se a MAC-re...

Mindenki foglalkozzon azzal a platformmal, amit preferál, de ne akarjon hittérítő lenni, mert minden ezzel eltöltött perc csak elvesztegetett idő!

A cikkhez pedig: tetszett, mert nem fanboy-ként íródott, hanem egy vélemény lett szövegbe foglalva, ennyi és nem több!

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#656) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

PlayStation Store: June’s Top Downloads

Ezt csak úgy itt hagyom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#657) .LnB válasza Simba86 (#655) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#658) Carlos Padre válasza .LnB (#654) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Teljesen más mindenben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#659) #78687232 válasza .LnB (#654) üzenetére


#78687232
törölt tag

Semmi, az NFS-nek kellene ilyen szinten lennie manapság. Az egyik legjobb arcade versenyzős cím még most is.

(#660) KraX válasza Callisto (#250) üzenetére


KraX
őstag

++

En is vettem 2-3 eve egy ps4-et a pc melle es nagyon nem bantam meg. Egyetlen egy dolog zavar benne, a hangja (oldschool ps4). Ezert inkabb vennek egy xbox one x-et de azon meg nincsenek azok a jatekok amikert anno a ps4et is vettem. A ps4 pro nem tudom mennyivel lenne halkabb mint a regi ps4. Slim azert nem lenne jo mert ki szeretném hasznalni a 4k tvmet ha van ra mod es lehetoseg.

For the God Emperor!

(#661) Anaren91 válasza KraX (#660) üzenetére


Anaren91
senior tag

Tud hangos lenni a pro az tény. Este ha valaki alszik melletted, lehet nem tudna rendesen.. Bár ezt ugye egyéne válogatja, hogy kinek mi a hangos. Engem pl nem zavar, mert vagy elnyomja a hangrendszer, vagy füles van rajtam.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#662) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Anno az itthoni megjelenés előtt 2 héttel szereztem be az első ps4 gépem, igen borsos áron. Minden fillérjét megérte, csak úgy mint a tavalyi PRO amire cseréltem. Hozzáteszem egy One X is tervben van, de jelenleg több az általam szeretett exkluzív a Sony konzoljára és még sok új cím is jön az elkövetkező években.

(#663) adalbert1 válasza .LnB (#603) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem talán ezek (igaz, az összes exkluzívval még messze nem játszottam, így ez könnyen változhat a jövőben):
- Uncharted the Nathan Drake Collection
- Uncharted 4
- Wipeout Omega Collection

Nálam teljesen jól megfér egymás mellett a PS4/Xbox One/Nintendo Swich, Wii U és 3DS, nem is igazán értem néha az ilyen hitvitákat, szerintem az összes gyártó konzolja jó, és mindegyik más miatt. Ami érdekes, hogy régen csak PC-s voltam (olyan 94-től 2009-ig), egy Famiclone-t (NES klón) leszámítva (igaz, a játékokat ott szerettem meg igazán, a Super Mario Bros. és a Contra mai napig nagy kedvenc), viszont manapság a PC-n való játék már egyáltalán nem érdekel, max. ritkán veszek elő valami régi klasszikust (Warcraft II, Panzer General 2, Civ 4). PC terén szerintem az állandó fejlesztgetést és konfigurálást (mintúgy az alkatrészekét, meg a játékokét is) untam meg, konzol terén elég megvenni az aktuális gépet, és akkor egy 5-6 éves időtartamra le is tudtam a hardware-re való költést.

(#664) Polllen válasza Simba86 (#655) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egy kis kiegészítés a remote play-hez. A sony utolsónak hozta el a gémereknek. Igazából butább is, mint a többiek.

Steam-nél ugye bármivel irányíthatod, xo-nál pedig elfogadja az x360-s kontrollert is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#665) Simba86 válasza Polllen (#664) üzenetére


Simba86
senior tag

Nyilván kell hozzá pár perc mókolás, de nekem tökéletesen megy Xbox 360 kontrollerrel ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#666) Norb79 válasza adalbert1 (#663) üzenetére


Norb79
őstag

Hát igen, a pc eladásokat is a pc exclu címek hajtják, mint a civ4. :DDD Mondjuk civ6 már van iOSre is. :)

(#667) marilllyo válasza .LnB (#650) üzenetére


marilllyo
veterán

Megfogalmaztam de inkább elküldöm majd pm-ben mert ez megint egy flamewart szokott indítani. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#668) Polllen válasza Simba86 (#665) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez jó hír, mert akkor nem veszek még egy kontrollert :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#669) .LnB válasza marilllyo (#667) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez is? Pedig én tényleg kíváncsi vagyok rá. Haver is csinálja, jökat elhülyülunk a témán. Én nem értem ezt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#670) Carlos Padre válasza .LnB (#669) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Belengették, hogy le lehet majd vásárolni a trófeákat, most gyűjti őket ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#671) Vesa


Vesa
veterán

Mi van itt? :D
Én a PC masterrace only tábort erősítem! Az egyetlen valóban használható platform.

A tudomány a valóság költészete!

(#672) Wesder válasza Vesa (#671) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy nem. Jô lenne, ha nem kezdenèd el ezt a tèmàt. Köszönöm. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#673) gianni85 válasza Vesa (#671) üzenetére


gianni85
veterán

Akkor tessék továbbállni, nincs itt semmi látnivaló :)

(#674) Anaren91 válasza Vesa (#671) üzenetére


Anaren91
senior tag

Úh tényleg. Köszi, hogy felvilágosítottál. Hogy tudtam eddig így élni.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#675) Chaser válasza Vesa (#671) üzenetére


Chaser
titán

valóban, ha a többin nincs c&c generals és q3...de bizony a többi játék is szemétre való, csak ezek használhatók ( : ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#676) Simba86 válasza Vesa (#671) üzenetére


Simba86
senior tag

vesa vagy vagy váza? a vázára van szinonima is, k.ög-e vagy?

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#677) #78687232


#78687232
törölt tag

Jó ég, eddig mindenki itt oltotta egymást, most meg a közös cél érdekében összefogtok egy harmadik ellen :DDD zsigubigule hozzáállás.

(#678) Polllen válasza #78687232 (#677) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem-nem, eddig is volt csoportos oltogatás. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#679) KraX válasza Anaren91 (#661) üzenetére


KraX
őstag

Engem csak ez az egy dolog zavar a gepben... minden massal meg vagyok elegedve. Kivalo jatekok elerhetoek hozza. Reges reg nem multizom es jobban is erdekelnek a jo single player jatekok mar amit akarmikor meg tudok allitani ha arrol van szo. Nekem is van csaladom igy minden kompetitiv dolog kiesett mar es nem is vagyok ra, sokkal jobban szeretem a coop jatekokatbha mar multi.

For the God Emperor!

(#680) gianni85 válasza #78687232 (#677) üzenetére


gianni85
veterán

Milyen szép dolog is ez... a konzolos tábor oltja egymást, de azért csak összefog a gonosz pécés ellen :D:D:D

(#681) Wesder válasza gianni85 (#680) üzenetére


Wesder
félisten

Közben meg az összes tàbor egy tàbort kèpvisel. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#682) Anaren91 válasza KraX (#679) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ha nem félsz jobban hozzányúlni a géphez, és hogy elvész a garancia, akkor egy extra ventivel hangtalanná lehet tenni. Ps4 topicban kérdezz rá, most nem emlékszem már melyik forumtars linkelte a modját. Tetejét kell kivagni és oda szerelni egy ventit, de ő jobban el tudja mondani.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#683) gianni85


gianni85
veterán

voltak pillanatok, mikor azt hittem meglesz az 1000 hsz is itt. Talán lesznek később még fellendülések :D

[ Szerkesztve ]

(#684) .LnB válasza gianni85 (#683) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hülyeségekből inkább ne legyen meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#685) Polllen válasza gianni85 (#683) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Nincs miről beszélni, lehet, csak felesleges." - .LnB

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#686) Carlos Padre válasza gianni85 (#683) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak írj valami igazat ps vs xbox témában és lesz kontent megint.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#687) Polllen válasza Carlos Padre (#686) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézzük.

Az xbox-ra 2 év garancia van, a ps4-re csak 1 év garancia és 2 év szavatosság.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#688) hajbel válasza Polllen (#687) üzenetére


hajbel
addikt

Olyat írjál, amiben a PS a jobb, ebben a topikban alig van PS tulaj.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#689) Carlos Padre válasza Polllen (#687) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mi a baj ezzel? Normális ember úgy is kétévente cseréli az xboxot a legújabb, legerősebb modelre, PS-t meg csak addig vesz, amíg azt a pár exluzívot kijátsza.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#690) .LnB válasza hajbel (#688) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A PS4 rendszere elérhető magyar nyelven, a Zixboxé nem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#691) b. válasza .LnB (#690) üzenetére


b.
félisten

[link]+
Halo master chief collection+ messenger ! nesze ! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#692) Kicsimix válasza Carlos Padre (#689) üzenetére


Kicsimix
őstag

Tehát ha nem új az xbox-om akkor nem vagyok normális. Kár, hogy nincs erről stat hányan lehetnek még így.

:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#693) .LnB válasza b. (#691) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Coming soon... :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#694) #52588800 válasza Polllen (#687) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nálunk SK -ban mindkettőre 2 év van, ennyit ír elő a törvény :DD

(#695) Polllen válasza #52588800 (#694) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez nálunk is jó lenne. Itt csak a 2 év szavatosság kötelező:/
Aztán van amelyik gyártó bevallalja a 2 év garit, valamelyik meg nem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#696) #52588800 válasza Polllen (#695) üzenetére


#52588800
törölt tag

Itt 2 a kötelező, de vannak akik adnak +1 -et. Venni lehet akár +3at is hozzá, ps4 -nél az 5 év garancia valami +40 euró a vételi árhoz.

(#697) lugosi válasza Carlos Padre (#554) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

:) Tényleg érdekesen jött ki, de azt azért tudjuk ugye, hogy multiban sokkal nehezebb csalni, mint single-ben?

(#698) Polllen válasza #52588800 (#696) üzenetére


Polllen
nagyúr

Néhány boltban itt is lehet pluszt venni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#699) gianni85 válasza Carlos Padre (#686) üzenetére


gianni85
veterán

az xbox támogatja a freesync-et, 1440p felbontást, és most már a dolby vision technológiát.

szerk. jah és lejátssza a 4K Bluray filmeket

[ Szerkesztve ]

(#700) Carlos Padre válasza gianni85 (#699) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem mindegyik :p

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.