Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#124) gabor907


gabor907
tag

Sziasztok
En nagyon szeretem a windows megoldasat volt l925om es imadtam, jelenleg samsung s6ot nyuzok... nemvagyok egy nagy mobilszakerto inkabb csak hobbi szinten vagyok jelen, es szeretem amikor "nagy" hibak miatt fikaznak ugy az emberek h tapasztalatuk nincs hozza... volt az lg g3 a felbontasa miatt es a hozza meg gyengecske hardver miatt akadozott sokszor az android gondolom az nemvolt hiba... a samsung s4rol s5osre valtas soran szinte kritikan aluli minoseghasznalat miatt nem haborogtak az emberek.. a sony z2 elmelegedese soran bekekulo uveghatlap ami a ragasztas miatt fellepett es eleg rondan nezett ki.... vagy a... hagyjuk is mas gyaro csucskeszulekeit... illetve android teren is az 5.0tele volt hibakkal... apple megoldasait annyira nemismerem de ott is akadtak gondok szoftveresen es hardveresen is, kollegaimtol hallottam. Szval tokeletes keszulek nincs de az MS megoldasait konnyu szidni. En megertem hogy kiadtak a 950/Xl telokat a szoftveres problema nemnagy dolog javitva lesznek ugyis, hardveresen meg alapvetoen jok! ekezetek miatt lustasagom miatt bocsi tudnek meg meselni de aki nemismeri el hogy szinte az osszes keszuleknek van ilyen olyan hibaja csak megszokja vagy nem polgarpukasszto annak ezeket a dolgokat felesleges mondani... amugy jo cikk lett ezis es a xl-es ;)

core

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.