Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) scyllarus válasza Ice_Man22 (#850) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy próbát megér. Nekem volt gondom a 10-zel elég sokféle, de a vételi stabilitással sosem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#852) endib


endib
tag

Nyáron kb 2 hétig használtam a 10-est, de minden baja volt. Visszaraktam 8.1-et.
Most úgy döntöttem megpróbálom megint.

-8.1 kapott először egy Factory Reset-et
-alkalmazás frissítések leállítása, csak az insider-t töltöttem le
-telepítette a 14393.67-et
-win 10 FR
-majd alkalmazás frissítések és letöltések

Az 1 napos korábbi üzemidő felment 1,5-re (8.1-en 2 nap volt), nem fagy, nem akad, szépen teszi a dolgát.
Lehet jót tett neki az AU.
Igy már azért élvezet használni :)

(#853) scyllarus válasza endib (#852) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam is a 10 van fent. Én maradtam volna szívesen a 8.1-en, de mivel picipuha barátunk mindent megtesz, hogy onnan elüldözze a felhasználókat (HERE, Skype, stb.), kénytelen voltam visszarakni. Azt kell hogy mondjam, elért a használható fázisba már. (Nekem Fast Ringes RS2 előzetes van fent, az és az AU is megfelelően működik)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#854) endib válasza scyllarus (#853) üzenetére


endib
tag

Az outlook posta csak nekem bugos?
Felül nem írja ki rendesen, hogy épp melyik fiók van nyitva.

(#855) scyllarus válasza endib (#854) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, hirtelen ötlettől vezérelve visszaraktam a 8.1-et és azóta sincs kedvem a 10-hez :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#856) Ice_Man22 válasza endib (#854) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nalam is ezt csinalja.

(#857) endib válasza scyllarus (#855) üzenetére


endib
tag

Viber-t tudok aktiválni 8.1-en?
Nekem mindig azt írta,hogy érvénytelen telefonszám.

(#858) scyllarus válasza endib (#857) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, nem használom. Céges teló, nincs szükségem rá :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#859) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok! Kollégám feleségének a Nokia 532-e, olyat csinál, hogy a középső gomb mintha beakadna, és egyfolytában kilépked minden honnan, magától működik. Telenoros ,egy simes, 8.1-es rendszer van rajta. Nem csináltam még vele semmit, csak kikapcsoltam a dupla kopos funkciót,aksi kivettem, vissza kapcsoltam. Fél napja kb. működik tökéletesen. Voltam telefonosnál, mondta, hogy kijelző csere, de nem ér annyit a telefon. Nincs telenoros kártyám,azzal nem tudtam tesztelni. Köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#860) scyllarus válasza vilmose33 (#859) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyet nekem is csinált az 532 DS. Egy ideje leszokott róla, duplakopp aktív.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#861) vilmose33 válasza scyllarus (#860) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszi a választ. :R Magától csak úgy megjavult ha jól értem? Mióta újra inditottam jól működik, bár nincs benne sim. Szerinted ne piszkáljam?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#862) scyllarus válasza vilmose33 (#861) üzenetére


scyllarus
veterán

Igazából nem tudom, mitől/mikor javult meg.
Nekem W10 van fent, valamelyik új build felrakása után szűnt meg, de az sem biztos, hogy van összefüggés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#863) vilmose33 válasza scyllarus (#862) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszi mégegyszer a választ :R . Felfrissitem 10-re, aztán meglátjuk. 5 ezerért láttam hozzá kijelzőt, de nem igazán akarnak rá költeni. Lehet, hogy nincs is baja.

A jövő most van

(#864) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Windows 10 alatt másnak is néha megjelennek a képernyön egy függőleges vonal ? :F

(#865) scyllarus válasza jenei1994 (#864) üzenetére


scyllarus
veterán

Őstag létedre használhatnád a keresőt hsz előtt :)
Igen, sokaknál előfordul.
Nálam is volt, de már vagy egy éve nincs, valamelyik build óta nem jött elő.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#866) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

532-es készülékem van, ami most megy szervizbe.
Az sms backup be van jelölve. A felhőben látom a névjegyzéket, viszont az üzeneteket nem. Mielőtt leadom a készüléket, törölni fogok mindent róla.
Ha visszakapom a készüléket, és belépek a fiókomba, az smsek is visszakerülnek?

(#867) sethi


sethi
senior tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Lányomnak (10 éves) egy NOKIA 435-ös készüléke van. A képernyő feloldásához kódot állított be amit elfelejtett. Hogy tudom resetelni/módosítani?

Köszönöm

(#868) St3ven


St3ven
addikt

Nektek nem reped el a teló hátlapja minden különösebb behatás nélkül? Nekem az egyik a kamerától kiindulva repedt végig, egy másik a sarkánál. Kímélve van, zsebben hordva, nem dobálva. :(

Már azon gondolkodom, hogy rendelni kéne rá valami fém hátlapot, de még ebay-en sem találtam olyat, ami nem tok, hanem szimpla hátlap (battery cover).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#869) endib válasza St3ven (#868) üzenetére


endib
tag

Nekem fél éve már csak fiókban pihen, de előtte majdnem 1,5 évig nem kìmèltem, nem repedt meg, nagyon jól bírta :)

(#870) MK VII


MK VII
veterán

Üdv. Látom nem annyira pörög már a topik.
Annyi kérdésem azért lenne, hogy 435-re rá lehet varázsolni a win10-et?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#871) betegphiu válasza MK VII (#870) üzenetére


betegphiu
senior tag

Rá lehet igen.
Áruházból le kell tölteni a "Windows Insidert".
Feltelepíteni,aztán "Relase preview"-ra állítani.
Csinálja majd magától,csak legyen hozzá két órád,mert vagy 3-4 lépcsőben csinálja.
Viszont utána lesz működő messenger. Habár kicsit lassú. Ne a messenger betat töltsd le,hanem a simát.

(#872) MK VII válasza betegphiu (#871) üzenetére


MK VII
veterán

Nagyon szépen köszönöm...
Megmentetted kollegát egy telefoncserétől. Pont a Messenger miatt kéne neki a win10. :R

(#873) betegphiu válasza MK VII (#872) üzenetére


betegphiu
senior tag

csodát ne várjatok,lassú a messenger. a 10-eshez készült messengr beta,az kuka.

(#874) MK VII válasza betegphiu (#873) üzenetére


MK VII
veterán

Csodát nem várunk, csak működjön. :)
Köszi.

(#875) betegphiu válasza MK VII (#874) üzenetére


betegphiu
senior tag

na majd írjatok .

(#876) MK VII


MK VII
veterán

Valamiért nem akarja letölteni és telepíteni az Windows Insider-t... Valami hibát ír..

Szerk.:
Storno. Nem volt pontos idő beállítva a telefonon...

Egyébként ez a win10-re frissítés nem töröl semmit a telefonról?

[ Szerkesztve ]

(#877) betegphiu válasza MK VII (#876) üzenetére


betegphiu
senior tag

Hát én a memo és simkártyát kivettem. C-nek sika lesz,úgyhogy ha azon van valami,akkor azt mentse le.
Teljesen új, üres telefont kapsz,a gyári appokkal persze.
Ha bejelentkezik majd újra a 10)es rendszeren a Microsoft fiókjába, akkor a telszámokat vissza tudja szinkronizálni.
Vagy előtte a one drivra mentsen le mindent,onnan még az appokat is vissza lehet szerezni,ha jól tudom :)

(#878) betegphiu


betegphiu
senior tag

[link]

Ez ugyan 735-é,de a lényegen nem változtat,korrekt leírás az összefoglalóban !!!!

[ Szerkesztve ]

(#879) MK VII válasza betegphiu (#877) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi.
Egyenlőre bonyolódik a történet. Elfelejtette a jelszavát a Microsoft fiókhoz.

[ Szerkesztve ]

(#880) MK VII


MK VII
veterán

Nos...
Szivat az Insider. Nem találom azt a relase preview részt. Csak visz körbe körbe.
Rámegyek a get preview-ra

Aztán ezt dobja.

Itt az alernatív bejelentkezés alatt a Microsoft accal belépek aztán továbbdob és ott is be kell lépjek és visszadob a get preview részhez, aztán megint belépek és így tovább... Nem értem.

(#881) betegphiu


betegphiu
senior tag

Ha feltetted az insidert,akkor utánabelvileg a gépház, frissítésekre nyomj . Ha ott sem talál,akkor fel kell tenni a frissítési tanácsadót, vagy az upgrade advisor-t

(#882) betegphiu


betegphiu
senior tag

Most nézem, már nem elérhetőek ezek az áruházban W10-en. Te látod valamelyiket ?

[ Szerkesztve ]

(#883) MK VII válasza betegphiu (#882) üzenetére


MK VII
veterán

Frissítési tanácsadó van..
Azt most akkor feltelepítam, mert a gépházban a frissítő nem talált semmit.

(#884) betegphiu válasza MK VII (#883) üzenetére


betegphiu
senior tag

Az lesz az igen.
utána majd a 10-esben benne lesz alapból az insider.

(#885) MK VII válasza betegphiu (#884) üzenetére


MK VII
veterán

Már tölti le.
De basszus ez rohadt lassú... Már lassan 1 órája tölti aztán 79%-on van...
Sosem lesz kész... :(

(#886) betegphiu


betegphiu
senior tag

Éjfélig meglesz,nyugi :)
Most tölti,aztán jön jó fél óra fogaskerék,aztán a telepítő végigfut.
Utána újra rá kekl keresni,megint frissítés lesz,megin fogaskerék. Asszem 3 ilyen turnus lesz.
:)

(#887) MK VII válasza betegphiu (#886) üzenetére


MK VII
veterán

3 turnus?
Felnyomta aztán annyi... Minden beállítás, adat meg program megmaradt...

(#888) betegphiu válasza MK VII (#887) üzenetére


betegphiu
senior tag

Gondolom az alapot felrakta.
Menj a beállítások,rendszer,névjegy,további. Írd be ide a windows verziód számát.
Köszi

(#889) MK VII válasza betegphiu (#888) üzenetére


MK VII
veterán

Verzió számot nem tudok már irni... Elvitte ismerős a telefont, mert kellett neki. Utaztak el hétvégére.
Majd talán jövő héten tud hozzámkerülni megint.

(#890) karburátor


karburátor
tag

Sziasztok!

Bocs, hogy ide írok. 925 el ugyanezeket végigjátszottam, de a frissítési tanácsadó azt írta ki, hogy ez a készülék nem frissíthető Win 10-re.

Létezik?

Üdv, Roland

[ Szerkesztve ]

(#891) betegphiu válasza karburátor (#890) üzenetére


betegphiu
senior tag

Sajnos létezik.
Lumia 1520, 930, 640, 640 XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1GB, 636 1GB, 638 1GB, 430, 435.
Ezek kaptak W10-et.
Az 512Romosok nem.
A mostani CU updatet meg csak az 550,646,650,950 kapják meg.
A 8.1-et hivatalosan is kinyírták pár napja. Ami azt jelenti,hogy nem lesz rá javítás (mondjuk már 2 éve nem volt ) és az appok eltűnnek majd az áruházból.
A Skype pl már nem megy 8.1-en pár napja..

(#892) St3ven válasza MK VII (#880) üzenetére


St3ven
addikt

A mikulást egyétek meg lassan, megromlik az a polcon magában. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#893) MK VII válasza St3ven (#892) üzenetére


MK VII
veterán

Az ott van már 4 éve kb... :) Csak takarításnál mozdul egy picit... :D

(#894) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!
Egyik ismerősöm szeretné lementeni a telefonban tárolt névjegyeket, de sajnos sim-re nem lehet exportálni, webes gmail pedig nem kínál fel szinkronizálási lehetőségeket. Hogyan lehetne átrakni ezeket az androidos telefonjára?
Lumia 532-ről van szó, windows phone 8.1-el.

ez a kedvenc aláírásom

(#895) Martin97


Martin97
aktív tag

Sziasztok!

A családi körben van egy lumia 532-es telefon, WP10 rendszerrel.

A WP10 telepítése után gyorsabban merült, kevesebbet bírt akkuról. Néhány hónappal azután a gyári akkuja feladta, először csak lassan és max 80%-ig töltött, aztán sehogy sem tudott töltődni 1-2% fölé.

Lett hozzá rendelve egy új, eredeti akku, de ezzel is az a probléma, hogy a saját töltőjével csak 60-80%-ig tölt fel. Egy 2A-es töltővel néha feltölt jobban is de csak nagyon lassan. Bár leginkább sehogy sem tölt.

A telefonon csináltam egy gyári visszaállítást, a WP10 maradt. A probléma továbbra is fennáll.

Azt találtam ki, hogy gépről újrahúzom az egész telefont, (ha ez lehetséges) WP 8.1 vagy WP10 rendszerrel.

Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni, hogy mi okozhatja a gondot és mi lehet a lehetséges megoldása a problémának?

A tulaj nem szeretné lecserélni a telefont, mivel már megszokta a WP-t.

Előre is köszi a segítséget!
Martin97

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.