Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) scyllarus válasza SpyK333 (#350) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem nem volt még ilyen gondom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#352) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

A lumia 435 osomre felraktam a lumia update 2 ot, eddig eleg erdekes.Jah de a Lumia sftware recovery tool, le tolt valami frisebb rendszert...

(#353) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok!Valaki eszre vette mar a telefonjan, hogy az elolapi uveg a sarkokon kezd felvalni?Nekem a 435 dual simes telomnal kezd latszani, balfelso es jobb also sarkon.A felesegem 435 osen meg nem latszik semmi.

(#354) n.p


n.p
csendes tag

Media Marktban T-s 435 14999ft. Csereakcióban 12999ft. (csak Budapest és Budaörs)

[ Szerkesztve ]

(#356) Titi76


Titi76
aktív tag

Azt nem tudjatok veletlenul hogy a Telekom-os Dual Simes 435 halozatfuggo-e, vagyis mind a két sim slot Telelkomos?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#357) Luck Dragon válasza Ice_Man22 (#353) üzenetére

Ez érdekes, nem ez az első lumia aminél ez a jelenség meg lelhető, pl 930.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#358) Ice_Man22 válasza Luck Dragon (#357) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Az nem joa kkor, ha jobban fog latszani akkor irany vissza gariba.

(#359) Luck Dragon válasza Ice_Man22 (#358) üzenetére

Jól emlékszem ilyenkor a ragasztó adta fel, és ezt garanciával javítják.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#360) scyllarus válasza Titi76 (#356) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt nem tudom, anno a T-s 530 függő volt. Az enyém vodás és független.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#361) Ice_Man22 válasza Luck Dragon (#359) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Igen en is erre gyanakodtam, es igen ha mar nagyon zavarni fog megy vissza a boltba.Attol meg nagyon szeretem a telefont es sajnalom a kicsiket.

(#362) Luck Dragon válasza Ice_Man22 (#361) üzenetére

Csak ne hogy ki fus az időből :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#363) Ice_Man22 válasza Luck Dragon (#362) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ezt, hogy erted?2 ev garanciam van ra.

[ Szerkesztve ]

(#364) Luck Dragon válasza Ice_Man22 (#363) üzenetére

Ez igaz :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#365) kbyte1024


kbyte1024
veterán

Sziasztok. Erdeklodnek,hogy a 435-be van netmegosztás?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#366) Soil Creep


Soil Creep
csendes tag

Hogy kell offline-ba tenni a telefont?? (532) És ez normális, hogy akkor is bekapcsol magától, ha kikapcsolva teszem fel a töltőre??

(#367) Soil Creep válasza Soil Creep (#366) üzenetére


Soil Creep
csendes tag

Válaszoljatok már!

[ Szerkesztve ]

(#368) AxBattler válasza Soil Creep (#367) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem mondtad, hogy "légy szíves". ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#369) Kokkantas válasza Soil Creep (#366) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Repülési üzemmód, csak bekapcsolt állapotban lehet tölteni.

(#370) scyllarus válasza Soil Creep (#366) üzenetére


scyllarus
veterán

Minden WP-s teló bekapcsol, ha töltőre dugod.
A repülési üzemmódot leírták már előttem.

Ha éjjel fél 12-kor teszel fel egy kérdést, ne lepődj meg, ha nem kapsz 10 percen beül választ, sokan érthetetlen okból alszanak már ilyenkor. :U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#371) Soil Creep


Soil Creep
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, bár szerencsére utána tudtam járni még aznap az offline módnak.

Jó érv lenne, de érdekes módon az emberek arra mindig ráérnek, hogy egymást szapulják és okoskodjanak a fórumon, de ha valaki érdemben is szeretne megtudni valamit, arra már nehezebben kap választ.

(#372) Ice_Man22 válasza kbyte1024 (#365) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Igen van, mobil netet oszt meg wifin, usb n nem oszt meg vagy en nem talaltam meg

(#373) BMizutani


BMizutani
tag

Üdv . Egy lumia 532 es hez hol található driver mivel a win7 eszközkezelőben van 3 hiányzó driver ?
Tudnátok linkelni .

(#374) csacsi67 válasza BMizutani (#373) üzenetére


csacsi67
addikt

a Windws recoveryt rakd fel meg a luminát is az felrakja . [link]

(#375) PLMA


PLMA
újonc

Sziasztok!
532-öm van és kisebb qr kódot nem tudok beolvasni, valamint ha papírt közelről fotózok, homályos a szöveg.... 5mpes kamera. Hibás a kamerám valószínűleg. Frissítéssel meg tudom oldani, vagy a telefon hibás, és cseréljem?? Járt már így valaki?

(#376) scyllarus válasza PLMA (#375) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugye tudod, hogy fixfókuszos a kamera? A makrofotózás sem az erőssége emiatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#377) PLMA válasza scyllarus (#376) üzenetére


PLMA
újonc

Már közben tájékoztattak. És akkor ez ennyi?! Felejtsem el a kicsi qr kódokat?! "dejóó"....

(#378) scyllarus válasza PLMA (#377) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát, nem a kameráért veszik ezt a típust. Nem tudtad vásárláskor? Nem minden a megapixelszám. Mondjuk, okostelefonba szerintem 5 éve nem tett senki FF kamerát, elég bátor és pofátlan húzás volt ez a MS részéről.
Nekem pl. a Translator még olvassa a betűket, de kis méretű QR kódnál valóban lehetnek gondok. Általában a fixfókuszos kameráknál olyan 2-3m körülire lövik be a fókuszt, onnan csinálnak éles képet, szóval igen, elfelejtheted jó eséllyel.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#379) PLMA válasza scyllarus (#378) üzenetére


PLMA
újonc

:( köszi

(#380) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Segítenétek a pin kód jelszót hol tudom megváltoztatni ?
Köszönöm.

(#381) scyllarus válasza andrás47 (#380) üzenetére


scyllarus
veterán

Hívásnapló -> beállítások -> SIM kártya beállításai -> SIM PIN kód módosítása

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#382) scyllarus válasza Soil Creep (#366) üzenetére


scyllarus
veterán

A fórummotor szórakozott.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#383) tom570


tom570
aktív tag

Az 532-vel lehet videót, képet smart tévén megjeleníteni?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#384) scyllarus válasza tom570 (#383) üzenetére


scyllarus
veterán

"Ez a telefon nem tudja vezeték nélküli kapcsolattal kivetíteni a képernyőt" Ezt írja a képernyő kivetítése menüpontnál, a keresés gomb szürke, a Samsung smarttévémet nem látja.
Szóval szerintem nem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#385) tom570 válasza scyllarus (#384) üzenetére


tom570
aktív tag

Mert olvastam, hogy dlna képes, ami lehetővé teszi, hogy pl egy videót át stream-eljen egy smart tévére, azt hiszem. vagy mondjuk mint androidon egy fotót megosztani a tévével és ott nézni! Tehát nem a telefon képernyőjét akarom a tévére, bár azt hiszem azt is tudja talán a lumia beamer segítségével. Még kezdő WP felhasználó vagyok, eddig androidot használtam, ezért a kérdés.

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#386) scyllarus válasza tom570 (#385) üzenetére


scyllarus
veterán

Majd megnézem alaposabban. A WP 8.1 Miracast képes, ez tuti, ez a teló kérdéses.
Én is pár hete tértem át :)

Szerk:
Projecting your screen over WiFi: Lumia 630, 630 Dual SIM, 635, 636, 636 4G, 638 4G, 640 Dual SIM, 640 Dual SIM DTV, 640 LTE, 640 LTE Dual SIM, 640 XL, 640 XL Dual SIM, 640 XL LTE, 640 XL LTE Dual SIM, 730 Dual SIM, 735, 830, 930, 1520, and Icon

forrás

Szóval nem tudja a Microsoft szerint.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#387) tom570 válasza scyllarus (#386) üzenetére


tom570
aktív tag

Én itt találtam [link]
a helyi megosztásnál írja ezeket:Peer-to-peer megosztás: Lumia Beamer, Lumia Storyteller, Play To (DLNA) alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#388) scyllarus válasza tom570 (#387) üzenetére


scyllarus
veterán

Na, a Lumia Play To letöltése megoldotta, azon keresztül megy :)
Jó, hogy a MS konzekvens a kérdésben, én is az ő honlapjukról linkeltem, hogy nem tudja, mint kiderült, natívan nem is, de appal igen.
A lényeg, hogy megy, ha kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#389) tom570 válasza scyllarus (#388) üzenetére


tom570
aktív tag

Tehát akkor a play to appal lehet pl a telón készített videót egy smart tévén megnézni wifin keresztül?Akkor öröm és boldogság!
Már csak valami tv távirányító app lenne jó, bár gondolom az nem nagyon van.

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#390) scyllarus válasza tom570 (#389) üzenetére


scyllarus
veterán

Képet próbáltam, gondolom videóval is megy, igen, wifin keresztül.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#391) tom570 válasza scyllarus (#390) üzenetére


tom570
aktív tag

Akkor kisilabizáltuk! köszi!

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#392) scyllarus válasza tom570 (#389) üzenetére


scyllarus
veterán

Kipróbáltam, a távirányító is működik :)
Csak Telekom IP tévével megy, de nekem pont az van, simán működik wifin keresztül.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#393) tom570 válasza scyllarus (#392) üzenetére


tom570
aktív tag

Szuper. Mi az app neve? A you tube-ot már sikerült párosítani!

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#394) scyllarus válasza tom570 (#393) üzenetére


scyllarus
veterán

A nagyon rafinált Távirányító névre hallgat. egy szép magenta csempével.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#395) andrás47 válasza scyllarus (#381) üzenetére


andrás47
senior tag

Köszönöm segítséged!

(#396) tom570 válasza scyllarus (#394) üzenetére


tom570
aktív tag

Eszembe sem jutott így keresni 😊

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#397) scyllarus válasza tom570 (#396) üzenetére


scyllarus
veterán

Mindig megváltoztatom új telón a pin kódot, eltartott egy darabig, amíg megtaláltam, de muszáj volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#398) Ice_Man22 válasza Titi76 (#346) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nalam 3 napig is tart, de alig hasznalom es ejszakara repulo modban van.De ha rendesen elkezdem nyomkodni akkor estere keri a toltest.

(#399) Ice_Man22 válasza tom570 (#393) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

milyen youtube appod van amin nincs millio reklam?

(#400) tom570 válasza Ice_Man22 (#399) üzenetére


tom570
aktív tag

Az áruházból letölthető youtube alkalmazás. Arra használom, hogy ott keresem meg amit szeretnék nézni majd a tévén játszom le.(gyorsabb mint a tévé youtube alkalmazásban a keresés)
Viszont a telefonra tudtok ajánlani valami jól működő videó lejátszót ami a x264 mkv fájlokat is kezeli?

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.