Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) domos válasza zolee3000 (#750) üzenetére


domos
senior tag

Vidd vissza, cseréltesd ki.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#752) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Sziasztok én egyenlőre nem tapasztaltam semmi hibát még 2 napja meg a 10s 107s verziója és nálam minden megy mint a karikacsapás, viber, facebook, facebook messenger és az Edge is igaz a 2 mag miatt kicsit lassabb egyes dolgoknál de még hiba nem volt.

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#753) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Szerintem az a baj ezzel a W10 rendszerrel, hogy most nem vették szerintem külön a telefonra és a PC ill Tabletre a fejlesztést, hanem ha jol tudom egy olyan komplex rendszert akartak összehozni a redmondiak ami az összes mindenen egy és ugyanaz elfut mindenen. A 8.1-ig a kettőt külön fejlesztették én így hallottam. S még az is a gáz, hogy sebtében csinálták egy kicsit elkapkodták a dolgot, minthogy kicsit vártak volna és egy letisztult rendszert adtak volna ki ezért nem jó a "kapkodás" szerintem :)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#754) scyllarus válasza Gabor079 (#753) üzenetére


scyllarus
veterán

a 218 kapott egy esélyt tőlem, tegnap felraktam.
Javíthatatlanul optimista vagyok :K

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#755) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Nalatok mennyire merul a telefon? Nekem megfelezodott a keszenleti ido miota 10 esem van.

(#756) scyllarus válasza Ice_Man22 (#755) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap este óta nem telt el még sok idő, de nekem rendben lévőnek tűnik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#757) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Ma a 107 után egyből a teló a 218-at ajánlotta fel nekem. A letöltés és frissítés 1 óra 15 perc alatt megtörtént és gyorsabb lett :) mint volt. Lumia 435. 4 órája működik már a 218-al. Probléma mentes eddig és gyorsabb, mint volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#758) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Sziasztok! Édesapámnak első okostelefonjaként egy ilyet kapott. Immáron eléggé kezdi élvezni az okostelefon lehetőségeit. Sokat YouTube-ik. Szeretné a telefon képét és hangját kiküldeni tv-re. A tv nem okos, de van HDMI bemenet rajta. Milyen módon lehetne megoldani az összekötést? :R

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#759) kiralyroli


kiralyroli
tag

Valakinél nem jelentkezett kamera zöldülés, szaggatás? 14.én adtam le a telefonom garanciális javításra mert bezöldült videózás után a kamera meg szaggatott a bal széle meg a teteje, ma vettem át, kijelzőt cseréltek mert kijelző hibának állapították meg, 8.1-el jött vissza, azzal jó volt de visszaraktam a w10m-t és a 107-essel megint bezöldült meg szaggatott. Most megy fel a 218-as build de gondolom azzal is ugyan ez lesz. Nem tudom hogy most a w10 hibája vagy a kamera szorul cserére, nem olvastam hasonlót ezért nem tudom hogy most ez mi. Feleslegesen volt kb másfél hétig szervizbe. 8.1-et vissza tudom valahogy tenni? de ez így nekem magas, hogy másnál nem jelentkezik ilyen jellegű hiba.

(#760) scyllarus válasza kiralyroli (#759) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem nincs ilyen hibám, bár nem nagyon használom a kamerát.
Windows Device Recovery Tool-lal vissza tudod rakni a 8.1-et, ha kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#761) kiralyroli válasza scyllarus (#760) üzenetére


kiralyroli
tag

Rendben köszi, most megvárom még letölti a kamera frissítést ha nem jó visszateszem vagy visszaviszem garanciába, még nem tudom.

(#762) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Erősen elgondolkodomm, hogy veszek egy 532-őt az lenne a kérdésem, hogy a GPS mennyire használható benne? Talál-e jelet fél percen belül akár még rossz időben is és ha már megtalálta nem dobálja-e?
Teljesen ismeretlenek számomra a WP-ok létezik olyan program, hogy feltöltök egy GPX-et és odarak egy pontot a képernyőre ahol vagyok, hogy tudjam követni a trekket? Köszönöm.

(#763) scyllarus válasza Chuck Norris (#762) üzenetére


scyllarus
veterán

Maga az antenna jól használható, stabil, hamar talál és tartja is a jelet.
A gond a programokkal van. A Waze támogatása megszűnt, a Here Drive-ot eladták, jelenleg a Térképek alkalmazás használható.Nem szoktam használni, a múltkor azért kicsit kellett, akkor hiba nélkül működött.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#764) ptarkany


ptarkany
csendes tag

Én tegnap délután feltettem a WP10-et 532DS-re. Nem volt egy hirtelen mutatvány, mert még este is azt buzeráltam, sőt ma is volt még 1-2 csiszolni való finomhangolás, de nagyjából minden a helyére került.
Pontosan szóról-szóra ez a leírás szerint csináltam:
http://prohardver.hu/tema/re_microsoft_lumia_640_es_640_xl_testverek_egymas/hsz_14662-14662.html
Persze mindjárt azzal kezdődik, hogy csinálj mentést a telefonról. Hogyan? Nincs erre egy olyan program, mint a Samsung Kies, vagy a Nokia PC Suite. Azt írja az internet, hogy a névjegyekről van a felhőbe állandó mentés, az sms-ekről, naptárról, meg ha be van állítva a biztonsági mentés, akkor oda készül. De hova? Hogy tudom én azt leellenőrizni? Bemegyek a felhőbe, de nem látok ott semmit. Egy kicsit szkeptikus voltam. Ha ezt a programot hamarabb megtaláltam volna és tényleg azt hozta volna amit ígért, akkor egy kicsit lehet nyugodtabb lettem volna, de mit sem ér az élet izgalmak nélkül.
Szóval elteltek az órák, és tényleg úgy csináltam mindent, ahogy a leírás mondta. Amikor visszajelentkeztem a google fiókommal, akkor pikk-pakk a névjegyek is előkerültek. De az sms-ek sehol, mert nincs recovery gomb, csak további backup, de az üreset nem akarom backupolni. Kb. 2-óra elteltével, aztán szépen elkezdtek szédelegni lefelé az sms-ek, mind meglett legalább egy évre visszamenőleg.
Közben ma csoda történt. Amit már korábbi hozzászólásokba is megvitattunk, hogy ez olyan buta telefon, hogy előbb rezeg, utána cseng csak, de akkor már nem rezeg. Akkor azzal próbáltuk ezt megmagyarázni, hogy biztos nincs benne vibra motor, és a rezgést a hangszóró állítja elő, az pedig egyszerre nem megy. Most meg megy, megdőlt az elmélet.
Ami a bajom vele:
- Ha netes weblapok urljét kirakom csempének, akkor az edge ikonja jelenik meg, régen minden honlapnak generált csempét.
- Zárolási képernyőn korábban az időjárás volt, most nem választható, csak mindenféle képek
- A fényképező egyszer lefagyott, utána csak hibaüzenetet írt, restart után még nem volt vele gondom.
- Végre megoldhatták volna, hogy a két kártya másképpen csengjen, jelezzen sms-nél.
- Nekem nem jön be a Kapcsolatok élő csempe babaszappan desing, a régi puzzle sokkal jobb volt.
- Hiányzik a piros Office ikon, amibe össze volt gyűjtve a legutóbb megnyitott doksik, valahogy sokkal átláthatóbb volt, most viszont célzottan Excelt kell indítani ha xls-t szeretnék.
- Adobe Reader nincs, de letölthető, egyébként az edge megnyitja.
- A hangoknál hiába állítom be, mi legyen az e-mail jelző hang, attól még az alkalmazásba is be kell állítani, hogy használni is akarom, ami pozitív, itt is tud rezegni.
- Továbbra is hiányzik a hívó nevének a bemondása, amit már a 8 éves Nokia 6120c-m is tudott.
Ami jó:
- Tényleg gyorsabb a böngésző, az email kliens is, bár az MS fiókból is állandóan e-mailt akar letölteni, de ez legyen az ő baja, gondolom ezzel akarja azt is magáévá tenni, hogy regisztrálj @outlook.hu fiókot.
- Egy névjegyhez rendelt több telefonszám esetén, már ki tudom választani melyikre akarok küldeni sms-t.
- A Ringtones mappába feltöltött mp3-kat azonnal észreveszi, nem kell bűvészkedni, nekem pl. csak wma-ban volt hajlandó foglalkozni vele.

Asszem, ennyi. Ha van időd próbáld ki, veszteni való nincs vele! De ne másolj vissza beállításokat, nulláról építsd fel a telefont! Max az sms-eket, doksikat, mp3-at másold vissza.

(#765) ptarkany válasza Chuck Norris (#762) üzenetére


ptarkany
csendes tag

Én szeretem a Here Drive programját, remélem az utódja sem lesz rosszabb. Azonnal műholdat talál. Kipróbáltam Romániában a semmi közepén, ahol nem tud mobil torony koordinátával trükközni, azonnal odatette a pontot. Az autós navi a fasorba sincs gyorsaságba.
Előnye:
- Kéznél van
- Gyors
- Ha beérsz egy városba, vagy már csak közelébe vagy elég ha töredéket írsz: Pl. Kossuth 2 már be is dobja a helyet, sőt a környező települések hasonló helyeit is.
- Érthetően navigál
- Offline térkép is van. Külföldön jársz, itthon letöltöd az adott országét, ott már nem kell mobilnetre költened
- A Magyarország térkép viszonylag jól használható
Hátránya:
- Nincsenek POI-k
- Nem tudsz köztes célt megadni
- Nem tudsz térkép gyártók közt választani, vagy ezt használod vagy nem.
- Eszi az energiát rendesen. Nagyjából órák alatt képes lemeríteni a telefont.

(#766) Chuck Norris válasza ptarkany (#765) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Köszönöm a válaszotokat, ez igencsak pozitív, hogy legalább a GPS jól használható benne.
Egem főleg olyan érdekelne, hogy megtervezek itthon egy útvonalat és áttöltöm a telefonra GPX-ben akkor az el tud valamiképp navigálni, annyi is elég lenne csak ha mutatja a vonalat meg ahol én vagyok még az sem fontos, hogy a térképet alárakja.

Ha az ember csak úgy telefonálgat vele napi negyed, fél órát meg ugyanennyit netezés és be van kapcsolva a mail szinkron kibírja 2 napig egy töltéssel?

(#767) ptarkany válasza Chuck Norris (#766) üzenetére


ptarkany
csendes tag

Amikor 8.1 volt még rajta, akkor általában igen. Átlag felhasználás mellett, mondjuk az előfordul, hogy délután 3-4 óra felé, már eléri a 20%-ot és kikapcsolja az automatikus e-mail szinkront, de azzal még elketyeg estig, éjszaka meg mehet a töltőre.
WP10-el még nincs hosszútávú tapasztalatom, de nagyságrendekkel nem venném észre, hogy jobban fogyna az energia.
Amit írtál "áttöltöm a telefonra GPX-ben" ezt nem igazán vágom, mert ilyet még sem az Androidos korszakba, sem az Igo-ra nem töltöttem, de gyanítom, hogy ez eléggé buta program ahhoz.
Mint írtam eléggé nagy az energia fogyasztása, ez arra jó, mint a svájci bicska, kéznél van, előveszed, használod, és kihúz a csávából, de ne ezzel akarj lemenni a tengerre, arra ott a célhardver. De mivel nem járok minden nap a tengerre, napi címkereséshez, itt helyben megfelelő.

(#768) scyllarus válasza ptarkany (#767) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem GPS-hez direkt ott az autós töltő. Egyik telefon sem húzza sokáig GPS-ként használva, de logikus is: megy az antenna, a kijelző folyamatosan ébren van. A mostani telefonoknál a tesztekben is olyan 3-6 óra SOT-ot mérnek, úgyhogy ennél tovább nem bírhatják.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#769) Chuck Norris válasza ptarkany (#767) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ha nem bír ki még egy napot sem folyamatos email szinkronnal akkor felejtős az egész, pedig tetszett ez a telefon, hogy legalább szögletes szappantartó és nem sima mint nagyjából az összes többi amit manapság kapni lehet.

Olyasmire gondoltam, hogy van egy telefonod/GPS-ed és azzal felveszed az útvonalat amerre mentél ennek a kimenete lehet akár egy gpx állomány amit később meg tudsz nézni a számítógépen, hogy merre jártál vagy átküldeni más valakinek, hogy itt egy jól kipróbált útvonal A-ból B-be.

Még egyszer köszönöm a kimerítő válaszokat.

(#770) scyllarus válasza Chuck Norris (#769) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem céges telefon, folyamatosan szinkronizál 4 email fiókot, Fb megy, beszélek is rajta, némi játék is belefér, simán kibírja a napot. 7-16-ig olyan 50-55% közelébe merül, otthon fel szoktam rakni, de kibírná estig.
Ez persze a gyári 8.1-gyel, visszaraktam, a 10 az értesítések zavara miatt nem maradhatott.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#771) ptarkany válasza Chuck Norris (#769) üzenetére


ptarkany
csendes tag

Egy napot simán, kettőt már csak normál használat mellett.
Esetleg gondolkozz el a 640-en. Nagyobb kijelző miatt az sem tud többet üzemidőre, de mégiscsak újabb.

(#772) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Sziasztok. Mióta az 532-esemen frissítettem 10-esre megjelent egy fekete csík középen, néha eltűnik, aztán megint előjön. Ezzel lehet valamit kezdeni úgy, hogy ne állítsam vissza a 8.1-t? Köszi előre is.

(#773) scyllarus válasza ROBREGGAE (#772) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem. Másoknak is előjött már ugyanez a hiba, 10-nél megvan, 8.1-nél nincs.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#774) zolnagy


zolnagy
őstag

Feleségem egy ideje nem hallja meg, ha hívják. Megnéztem a 435 telóját. Jóval halkabban szól, mint előtte. Újraindítás megvolt, sztem a hangszóró haldoklik. Volt már ilyen probléma valakinek? Garanciában ugye javítják ezt?

(#775) kiralyroli válasza zolnagy (#774) üzenetére


kiralyroli
tag

Persze hogy javítják. De Nokia careba vidd ne szolgáltatóhoz, én már másodjára adtam le vodafonenál a telefont kamera zöldüléssel, és a telemaxba küldik állandóan a telemax meg nem a valós hibát tünteti fel a vevő által észlelt hibánál, hanem ilyeneket hogy vaku hiba, vibráló kijelző, azt már 2x cseréltek kijelzőt úgy hogy kamera zöldülést jeleztem :C Most fogyasztóvédelem következik nem szórakozok én ezekkel :N

(#776) zolnagy válasza kiralyroli (#775) üzenetére


zolnagy
őstag

De ez Microsoft, akkor is be lehet vinni Nokia Care-ba?

(#777) kiralyroli válasza zolnagy (#776) üzenetére


kiralyroli
tag

Én úgy tudom igen, Microsoftnak is az a szervize. Ha meg esetleg nem tudják helyben megcsinálni, akkor küldik az IQornak.Én a telemax miatt szívtam, azok a g*cik. Vodába soha többet nem adom le.

(#778) zolnagy válasza kiralyroli (#777) üzenetére


zolnagy
őstag

Köszi, akkor megpróbálom ott. Itt Győrben is van Nokia Care.
Egyenlőre még a garijegyet keresem :U

[ Szerkesztve ]

(#779) littlejohnny


littlejohnny
tag

Hali! Párom 532-ese tegnap este full feltöltve került az éjjeliszekrényére... Ma reggel jön, hogy rakjam fel újra töltőre, mert lemerült teljesen. Semmilyen alkalmazás nem futott rajta tegnap este óta... Valakinek ötlete?
Most újra töltöm, kíváncsi leszek...

(#780) zolnagy válasza littlejohnny (#779) üzenetére


zolnagy
őstag

Újraindítottad?

(#781) Bidu


Bidu
csendes tag

Sziasztok! Hol lehetne Budapesten törött kijelzőt cseréltetni Lumia 532-n, mert egyszerűen nem találok szervizt aki vállalna ilyet.. Köszönöm.

Béna voltam, találtam... :/

[ Szerkesztve ]

(#782) littlejohnny válasza zolnagy (#780) üzenetére


littlejohnny
tag

Miután elkezdett tölteni, újraindítottam... Azóta nem ismételte meg a gyors lemerülést... Azért érdekelne, vajon mi lehetett az oka...

(#783) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok! Ha törött a 435 készülékem üvege (kijelző és érintés működik), rendelek egy ilyet , akkor nem kell barkácsolnom, kiveszem, beteszem az újat és működik, ugye?

(#784) zolnagy válasza lindermen (#783) üzenetére


zolnagy
őstag

435-nél még nem csináltam, de 520-as lumiában többször cseréltem érintőpanelt (ez az üveg is kvázi).
Pár csavar, viszonylag egyszerű cserélni és ebayen nem is volt drága. Arra kell figyelni, hogy kerettel együtt rendeld, mert keret nélkül szívás kiszedni a régit a keretből (alig drágább).

Persze mindez az 520-ra vonatkozik, de valószínű így van 435-nél is.

(#785) lindermen válasza zolnagy (#784) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszönöm :R Én is így gondolom, hogy kerettel együtt nem lehet nehéz...

(#786) littlejohnny


littlejohnny
tag

Telenoros 532-esen frissített már valaki Windows 10-re? Tegyem? Ne tegyem?

(#787) tom570


tom570
aktív tag

Lumia 532 készüléken nem érhető el a telenor mytv?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#788) St3ven


St3ven
addikt

Nagyon ramatyul néz ki a 435-öm hátlapja, a kamerától kiinduló repedés már szinte teljesen végigfutott a sarokig. Ráadásul a gomboknak alapból elég olcsó hatásuk van.

Tudtok ajánlani valamilyen masszív hátlapot vagy tokot, ami elfedné a fenti jelenségeket, és még ki is nézne benne valahogy a készülék? Tudok keresni neten én is, de ha van bevált típus/kereskedő, az információt köszönettel venném. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#789) Kovesz82


Kovesz82
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, adott egy Lumia 532-es telefon és reggel bekapcsolás után nem indult el. Csak a felső sáv jelenik meg, ott található egy lakat. Semmilyen csempe, a jobb oldali menü se hozható elő. PIN kód beírásáig el se jut a telefon már. Felső sáv lehúzható, bluetooth, wifi ki-be kapcsolható, de értesítés nincs, mi lehet az a lakat.
Indulás után egyszer valami hosszú kódsorozatot írt ki, de onnantól kezdve azóta semmi.
Hard Reset csak a végső esetben szeretném, sok fontos kép és pótolhatatlan telefonszám található a telefonon. Esetleg hogy lehetne ezeket lementeni róla hard reset előtt telefonnak ebben az állapotában?
Jah, win 8.1 van rajta

[ Szerkesztve ]

(#790) scyllarus válasza Kovesz82 (#789) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyen az ikon?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#791) Kovesz82 válasza scyllarus (#790) üzenetére


Kovesz82
tag

Fent van az értesítési területen bal oldalt, igen ilyesmi az ikon. Ez gondolom egy SIM lockot akar jelenteni, de attól még el kéne indulnia a telefonnak nem? semmit nem lehet csinálni a telefonnal. Nincs menü, nincsenek csempék, nincs semmi.

[ Szerkesztve ]

(#792) scyllarus válasza Kovesz82 (#791) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, ez sim lock. Próbáld meg sim nélkül, hátha úgy elindul. Hol vetted? Ha használtan, akkor még sajnos az sem kizárt, hogy letiltották.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#793) Kovesz82 válasza scyllarus (#792) üzenetére


Kovesz82
tag

nem, telenorban lett véve egy éve kb. újonnan. vasárnap reggel bekapcsoláskor valami hosszú nokia feliratú kód jelent meg és azóta se kép se hang. ilyenkor mit lehet tenni? hard reset csak?

(#794) scyllarus válasza Kovesz82 (#793) üzenetére


scyllarus
veterán

Sim és SD nélkül elindul? Próbáld meg gépre kötni, hátha le tudod menteni a képeket, amik kellenek. Mi volt beállítva mentés helyének? Ha SD, akkor úgyis megvannak. A telefonszámaidat nem szinkronizáltad felhőbe MS fiókkal? Mert akkor azok is megvannak. Ha sikerült mindent lementened, akkor megpróbálnám a HR-et vagy még inkább a WDRT-t.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#795) Kovesz82 válasza scyllarus (#794) üzenetére


Kovesz82
tag

Sim nélkül nem próbál tam még. Sd nincs benne. Számítógép látja, de telepíteni kell hozzá drivert. Azt megpróbálom még. Arra én is gondoltam. Szinkronizálva nem volt.
Hogy működik a WDRT? Erről írsz pár szót? Bocs, de inkább Androidhoz vagyok szokva.
Nekem eleve az gyanús, hogy miért Nokia feliratú hiba jött? Mióta nincs már Nokia??? Microsoft van...

[ Szerkesztve ]

(#796) scyllarus válasza Kovesz82 (#795) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon mélyen, még mindig találkozol Nokia feliratokkal. Még a Win10-ben is találkozom vele :)
A WDRT egyszerű nagyon. Feldugod a telefont (driver kell ehhez is), aztán felismeri a telefont, felajánlja a legfrissebb szoftvert (532-nél ez az utolsó 8.1 build lesz), letölti és feltelepíti. Lényegében egy hard reset, csak akkor is működik, amikor a telefonon lévő szoftver sérült, hiszen újra rakja teljesen. Olyan lesz, mint amikor megvetted a boltban.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#797) Kovesz82 válasza scyllarus (#796) üzenetére


Kovesz82
tag

Oké, köszönöm. Esetleg egy linket tudsz adni hogy honnan tudom letölteni a szoftvert? Találtam egyet, de megvagyok biztos hogy az az. Köszönöm

(#798) scyllarus válasza Kovesz82 (#797) üzenetére


scyllarus
veterán

WDRT

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#799) Kovesz82 válasza scyllarus (#798) üzenetére


Kovesz82
tag

Még tudnál nekem ajánlani egy programot PCre ami le tudja menteni a telefonkönyvet és a fotókat? Bocs a hülye kérdésekért, de egyáltalán nem értek a Windows mobilhoz

(#800) scyllarus válasza Kovesz82 (#799) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez. Ne zavarjon a Nokia szöveg, az MS nem kezdett mindent 0-ról, ezek még bőven Nokiák :)
De a jövőben bekapcsolnám a szinkronizálást. Telefonszámokat, sms-eket is menti a kijelölt fiókba, képeket SD-re vagy Onedrive-ra. Sokkal egyszerűbb utána, ha belefutsz egy ilyenbe.
Először a HR-et próbáld mentés után, egyszerűbb, gyorsabb. Ha nem működik, akkor lehet próbálkozni a WDRT-lal.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.