Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) scyllarus válasza blaki (#600) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem, ha biztonsági mentést csinálsz róla a 640-en, és ugyanazzal a MS fiókkal lépsz be az 532-re, és visszaállítod a bizt. mentést, akkor működhet. Nekem a 8.1-10-es váltásoknál mindig vissza lehetett állítani ezeket a mentésből. Lehet, hogy reklamálni fog, hogy más típusú telóval készült a mentés, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#602) juuzer


juuzer
addikt

Egyébként Speedshopnál most akciós a fekete 532, 25 ropiért mérik :DD

Vamos a la playa.

(#603) Zöldbogyó


Zöldbogyó
újonc

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, mivel a Lumia 532 esetén nincs vaku, akkor jól gondolom, hogy semmiféle zseblámpa sincs?!?

Mert amúgy szimpatikus lenne a készülék, de a zseblámpa jól jönne....

(#604) juuzer válasza Zöldbogyó (#603) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Sajnos nincs, de elképzelhető, hogy az Áruházban van olyan app, aminek segítségével a kijelzővel zseblámpázhatsz. Bár ebben sajnos nem vagyok 100%-ig biztos :/

Vamos a la playa.

(#605) akos3 válasza juuzer (#604) üzenetére


akos3
addikt

Gyorsan rákerestem az áruházban, és találtam is egy olyat, hogy Screen Flashlight (a YOGA fejlesztésében)

(#606) Harlond


Harlond
tag

Sziasztok!
Microsoft Lumia 532-es tulajoktól kérdezném hogy mennyire jó a hangja a telefonnak telefonálásrok? Mennyire jól lehet hallani benne és téged mennyire hallanak jól a másik oldalon? Illetve még egy valami. A betűméret változatható? mind menüben mint üzenetírás közben? Szóval, hogy jobban lehessen látni?
Válaszotok előre is köszönöm!

(#607) akos3 válasza Harlond (#606) üzenetére


akos3
addikt

Szia!

Teljesen jól hallható, jó a minőség és a hangerő!

Változtatható a szöveg, de a menüben nem lesz nagyobb a felirat, csak az üzenetek, a kapcsolatok, e-mailek, zárolási képernyő...(egyébként ez minden WP-s telónál így van :) )

(#608) scyllarus válasza Harlond (#606) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem halkítanom kell állandóan, olyan jó a hangja híváskor, pedig én süket vagyok. Túloldalról nem volt panasz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#609) kondás


kondás
tag

Zárolási képernyőre ki lehet valahogy íratni a nemfogadott hívó nevét?

(#610) kondás


kondás
tag

Muternak vettem a telefont és egyelőre nagyon tetszik. Gyors, stabil , meg nem akadna , azt csinálja amit akar az ember:) Azon gondolkozok magamnak is veszek egyet:)

(#611) scyllarus


scyllarus
veterán

Egy hete fent van a win10 legfrissebb build, azt kell mondjam, ez már teljesen jó.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#612) Zöldbogyó


Zöldbogyó
újonc

Sziasztok!
A Lumia 532 milyen navigációs téren?
Offline mennyire gyorsan talál pozíciót?

(#613) akos3 válasza Zöldbogyó (#612) üzenetére


akos3
addikt

gyors :)

(#614) tom570


tom570
aktív tag

Nálatok volt már olyan, hogy nem akar csatlakozni más nyitott wifi hálózathoz? Ma tapasztaltam, hogy sem a párom munkahelyén, sem pedig kettő bevásárló központban nem volt hajlandó csatlakozni. Itthon a megszokott hálózattal nincs semmi baja. Van erre valami trükk?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#615) scyllarus válasza tom570 (#614) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem volt még ilyen gondom, se 8.1-gyel, se 10-zel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#616) doddencs


doddencs
senior tag

nem tudjátok esetleg, a speedshop illetve laptop.hu üzletek gyártói garanciával adják a készüléket? (L532)

(#617) scyllarus válasza doddencs (#616) üzenetére


scyllarus
veterán

Speedshopnál 2 évet írnak, az erősen gyanús, hogy gyári.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#618) ROBREGGAE válasza doddencs (#616) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Laptop.hu-nál vettem, 2 év bolti.

(#619) Ceftriaxone válasza doddencs (#616) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Aqua az 2 év gyári gari, tudtommal.

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#620) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Lehet már W10-re frissíteni az 532 DS-t?
Csak simán letöltöm hozzá a legújabb frissítést, és kész?
Mennyire stabil az új rendszer? Édesanyám gépéről lenne szó, szóval ez kiemelten fontos, momdjuk nem is használja extra dolgokra: hívások, sms, net, zene, rádió, ilyesmik mennének nála.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#621) scyllarus válasza AxBattler (#620) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs sima letöltés, az február végére várható legkorábban...
Insider programban rakható fel, teljesen stabil, én azt használom már egy ideje, újraindulás, fagyás nem volt.
Mindenesetre, ha nem, saját teló, én megvárnám a hivatalos frissítést.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#622) AxBattler válasza scyllarus (#621) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, akkor biztosan megvárom a hivatalosat. Köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#623) Ice_Man22 válasza scyllarus (#621) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Mennyire stabil?? Milyern szinten hasznalod a rendszert??

(#624) scyllarus válasza Ice_Man22 (#623) üzenetére


scyllarus
veterán

Amint írtam, se fagyás, se újraindulás. Az elég stabil.
Tavaly egy hónapig volt fent a W10M, aztán visszakerült a 8.1, december végén raktam fel megint a 10-et.
Céges teló, szóval elég gyorsan balhé lenne belőle, ha valami nem működne.
Telefon + sms, Skype, Messenger, vállalati Exchange + 3 privát email fiók folyamatosan szinkronizálva, levelek és naptárak egyaránt.
Plusz van 2 játék is (Township, Star Wars Commander) amivel elég sokat játszom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#625) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Jelnleg egy Lumia 530-at használok, hogy szerintetek megéri áttérni Lumia 532-re?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#626) domos válasza Brucehun (#625) üzenetére


domos
senior tag

Nem.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#627) Brucehun válasza domos (#626) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Akkor már inkább érdemesebb az 535-re?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#628) domos válasza Brucehun (#627) üzenetére


domos
senior tag

Ha mindenképp WP kell akkor szerintem most érdemes várni kicsit a váltással.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#629) scyllarus válasza Brucehun (#625) üzenetére


scyllarus
veterán

Mit jelent a megérné? Jobb teló az 532? Igen, ugyanaz a hardver, csak az 1 GB ram miatt sokkal használhatóbb. Ugyanakkor sok minden másban nincs javulás (Snapi200, FF kamera).
Az 535-ben is ugyanez a SOC, arra cserélni max a nagyobb kijelző és a jobb kamera miatt érné meg, de ott elég vegyes a kép a kezdetben szériahibás kijelző miatt.
Várni? Mire? Nem sok teló jön ki, a 650 igen, de az állítólag horror áron jön, és azt sem nevezném jónak, max szépnek.
Ha nincsenek nagy igényeid, az 530 megfelelt, és nem szánsz rá többet, akkor az 532 jó lesz. A következő lépcsőfokok az 550 és a 640, azokból szerintem inkább az utóbbi éri meg.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#630) Ceftriaxone


Ceftriaxone
aktív tag

Sziasztok!
A családban van 2 Lumia 532 telefon, (mondjuk nekem nincs.)
Az a panasz, hogy néha most nem csöng, pedig nincs némára állítva, sem éjszakai üzemmódba
..sem a csöngő, sem a telefon híváskor nem szól , aztán ha ugyanazt piszkálja az ember megint csöng...

Nem volt némítás, nem volt csak rezgőre állítva a rokonok szerint...ötlet???

Ez most mi? Szoftverhiba?

[ Szerkesztve ]

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#631) scyllarus válasza Ceftriaxone (#630) üzenetére


scyllarus
veterán

Az email értesítéseknél rendszeresen elfelejti a hangot lejátszani, de a csörgéssel eddig nem volt gondom.
Kérdés: gyári vagy egyedi csengőhangok vannak beállítva? Mindenképp gyárival kellene kipróbálni, ha úgy is rossz, akkor szoftverhiba. Abban az esetben első körben egy HR-et javaslok, utána megint próba.
A héten újabb 10-es frissítés várható, ebben a hónapban elvileg kijön a "végleges" 10-es, akkor megint kiderül, megoldódik-e.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#632) Ceftriaxone válasza scyllarus (#631) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Köszönöm! Hát most HR lesz...
Amúgy a 8.1 van rajta.

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#633) scyllarus válasza Ceftriaxone (#632) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt sejtettem, de mivel elméletileg hamarosan jön a hivatalos 10 és muszáj lesz felrakni, így az hozhat változást.
Nekem az értesítések elnémulása volt 8.1-en és 10-en is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#634) St3ven válasza scyllarus (#633) üzenetére


St3ven
addikt

Muszáj lesz felrakni?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#635) scyllarus válasza St3ven (#634) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát, elvileg igen. Ad egy határidőt, ameddig te döntöd el, utána elméletileg felrakja magát. Persze, ha nem kap wifit, akkor nem fogja tudni, mivel majdnem 2 giga a telepítője, azt nem szedi le mobilnettel, csak wifin.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#636) gabor_01


gabor_01
senior tag

A névjegyzéknél nincs gyors görgetés?
Ha simán görgetem, sok idő amíg több száz név végigpörög.
:U

(#637) scyllarus válasza gabor_01 (#636) üzenetére


scyllarus
veterán

A betűre bökve gyorsan kiválaszthatod a kezdőbetűt, és onnantól már csak azokat kell görgetni. Vagy keresel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#638) gabor_01 válasza scyllarus (#637) üzenetére


gabor_01
senior tag

Akkor ez még tud fejlődni :K

(Ugye aki androidról jön, vannak megszokott dolgok. Pl. aksiállapotot is százalékban szeretem.)

[ Szerkesztve ]

(#639) tom570 válasza gabor_01 (#638) üzenetére


tom570
aktív tag

Igen, android múlttal az embernek tud lenni hiányérzete. Pl sorok tördelése böngészőben, vagy legalább egy használható böngésző, tud hiányozni mint egy falat kenyér :) ( Menetrend: böngészőben megkeres, beállít az ami érint, majd képernyőkép készítése, hogy offline állapotban tudjam, hogy mikor megy a járat! elég vicces)

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#640) scyllarus válasza gabor_01 (#638) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem %-ban mutatja, csak le kell húznom a redőnyt.
A lockmix meg a záróképernyőn is mutatja.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#641) gabor_01 válasza scyllarus (#640) üzenetére


gabor_01
senior tag

Köszi !
És valóban :DD

Közvetlen gyorstárcsázásra van megoldás? :F

(#642) scyllarus válasza gabor_01 (#641) üzenetére


scyllarus
veterán

Arra sajnos nincs...
Ha kiteszed egy csempére a névjegyet, akkor is csak közvetlen elérésed lesz hozzá, hívni nem fogja :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#643) gabor_01 válasza scyllarus (#642) üzenetére


gabor_01
senior tag

Végül is a csempe is segítség.

Ami gond még, hogy nem veszi fel a hívást automatikusan, amikor autós kihangosítóval van kapcsolódva.
Talán a win10-ben meg lesz oldva...

(#644) scyllarus válasza gabor_01 (#643) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem W10m van fent, hogy érted, hogy automatikusan vegye fel?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#645) gabor_01 válasza scyllarus (#644) üzenetére


gabor_01
senior tag

Jön egy bejövő hívás és felveszi egy beállítható csengetésszám után.
Így van ez minden telefonon ősidők óta.
Most kihangosítóról beszélünk ugye. (Bluetooth)
Kocsiban nagyon fontos, hogy ne kelljen piszkálni semmit, ha hívnak.

[ Szerkesztve ]

(#646) scyllarus válasza gabor_01 (#645) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom, nekem ez baromira nem jönne be.
Majd én felveszem, ha akarom, legyen döntési jogom.
Megnéztem a droidon, van tényleg időbeállítási lehetőség (2, 5, 10 másodperc). Sosem használtam, sosem használnám.
Egy hüvelykujjmozdulat a kormányon felvenni, ennyit megengedhetek magamnak 130-nál is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#647) gabor_01 válasza scyllarus (#646) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nekem nem a kormányon van :D
És ezt szoktam meg az elmúlt évtizedekben.
Szóval akkor win 10 alatt sincs ilyen?

(#648) scyllarus válasza gabor_01 (#647) üzenetére


scyllarus
veterán

Elsőre nem találtam ilyet. Délután megnézem a külön Autós üzemmódban van-e erre beállítási lehetőség, de ehhez fel kell vennem a kocsit BT eszközként, azt meg a melóhelyemen nem tudom, csak munka után :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#649) gabor_01 válasza scyllarus (#648) üzenetére


gabor_01
senior tag

Köszi. :R
Nem rohanunk :)

(#650) Ceftriaxone


Ceftriaxone
aktív tag

Sziasztok!
Továbbra is rokon telefonjáról van szó :
Lehet hogy a Shazam app- tól megbolondult egy Lumia 532?
Mert sötét volt a kijelző, fagyott stb stb , ám amióta törölte a Shazam- ot, úgy tűnik működik.

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.