Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) endib válasza ptarkany (#199) üzenetére


endib
tag

A rezgés tényleg nagy nudli. Farmer zsebbe nem érzem meg, főleg a régi SE készülékem után.

(#202) ptarkany válasza Ice_Man22 (#200) üzenetére


ptarkany
csendes tag

Köszi, ezzel a módszerrel is valóban működik, de sajnos nem egyszerűbb, mint a többi. Még egy csempét sem lehet kitenni a néma gombot. Itt testreszabható üzemmódok sincsenek, mint a régebbi Nokiáknál. Ha ilyet vennék, asszem az asszony frászt kapna, mert neki naponta többször kell némítani a telefon. Én havonta 1-2x kibírom.

Másik téma.

Ma arra lettem figyelmes, hogy vagyok egy faluba, abban egy boltba és van wifi a telefonomon. Ez fura, régebben az android szólt, hogy van elérhető wifi Pl. Mekibe, Tescoba. Ha akartam rámentem, utána megjegyezte és ha arra jártam, akkor felment rá. De ez se szó se beszéd... Jól van ez így?

(#203) Ice_Man22 válasza ptarkany (#202) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

En is eszre vettem a wifi dolgot.A beallitasoknal van valami automatikus kapcsolodas a mobil szolgaltato wi fi jehez.....hogy ez mi lehet...

(#204) fasyrt válasza Ice_Man22 (#203) üzenetére


fasyrt
őstag

Az nem a mobil szolgaltato wifije, hanem mas windows phone 8.1-es tulajok altal hasznalt wifi. Ha nem kapcsolod ki a wifi authentikacio megosztasat, akkor automatikusan feltölti egy központi szerverre es mas windows phone tulajok is ra tudnak menni. Ergo: valaki ismerte a jelszot, a telefonja felrakta az adatbazisba, te meg szepen lehivtad. :)

(En kikapcsoltam.)

(#205) Ice_Man22 válasza fasyrt (#204) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Kosz az infot :), viszont akkor a sajat otthoni wifi mre is ra tudnak csatlakozni ha kozelbe vannak???

(#206) fasyrt válasza Ice_Man22 (#205) üzenetére


fasyrt
őstag

Ertelem szerüen. Ö is megosztotta a hozzaferest, es te is.
Read-only nincs. :D

(#207) Ice_Man22 válasza fasyrt (#206) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Hmmmm, ez erdekes.Szerinted kapcsoljam be az opciot, vagy legyek kocsog?

(#208) fasyrt válasza Ice_Man22 (#207) üzenetére


fasyrt
őstag

Miert lennel köcsög, ha kikapcsolod? Nem teszel be a rendszerbe - es nem is kapsz belöle.
En az en hazam az en varam elvet követtem. ;)

(#209) Ice_Man22 válasza fasyrt (#208) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ertem, kosz szepen az infokat.

(#210) meszipeti válasza meszipeti (#193) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Telefon csere lett belőle.

"A játék az nem játék"

(#211) betegphiu válasza ptarkany (#199) üzenetére


betegphiu
senior tag

Neked és még aki hiányolja az üzemmód dolgokat :

-hangerőgombot megynyomod
-a képernyő tetején megjelenik egy menü a végében egy "V" jellel.
-megnyitod és tessék :)

személy szerint én örülök neki,hogy nincsenek fix üzemmódok,hisz mindig úgy szabod testre,ahogy akarod 1 mp alatt.. :K

(#212) lory256


lory256
csendes tag

Romaniaban eMAG-on egesz jo aron van az 532es,csupan 22.5ezer forint kb

(#213) betegphiu válasza lory256 (#212) üzenetére


betegphiu
senior tag

Nagyon best buy az 532, de ha még vártam volna egy hetet,akkor tuti emagról rendelem az 535-öst. 32 k...
A kanera is profibb, vakus és 5"os.
Na mindegy .. Én ezt is megszerettem :K

(#214) burny válasza lory256 (#212) üzenetére


burny
aktív tag

MO-ra lehet rendelni? Vagy csak szimplán áttessékelnek az emag.hu-ra?

(#215) helixP válasza betegphiu (#213) üzenetére


helixP
nagyúr

Azzal az értintésvezérléssel? Csak olvass bele a topicjába...

(#216) betegphiu


betegphiu
senior tag

Olyan program van esetleg, mint androidon az anysoft billentyűzet?? Ez a gyári kiéget...

(#217) hroberto válasza betegphiu (#216) üzenetére


hroberto
veterán

Nem cserélhető a billentyűzet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#218) betegphiu válasza hroberto (#217) üzenetére


betegphiu
senior tag

Remélem később csinálnak rá..

(#219) sander74


sander74
tag

Az 532-nek mennyire gáz a kijelzője?Gondolom nem hozza az 520-ét, mert annak azért nem volt olyan rossz sőőőt.......

[ Szerkesztve ]

(#220) fasyrt válasza sander74 (#219) üzenetére


fasyrt
őstag

Felülröl pocsek a betekintesi szöge. Normal hasznalatnal nem, csak videocsetelesnel zavaro. Oldalrol, alulrol OK. Külteren, erös, direkt napsütesben a szinek nehezen vehetöek ki, de a hasznalhatosagot nem befolyasolja. Nagyon jo keszülek, tudom ajanlani.

(#221) sander74 válasza fasyrt (#220) üzenetére


sander74
tag

Köszi a választ :) :R

(#222) #16695808


#16695808
törölt tag

az asszonynak venném, igaz a 2 mp kamera nem tetszett neki, de amíg nem tudta csak képe csinált vele addig nem tünt fel neki :) csak telefonálásra kis sms, talán facebook, meg email, meg a térkép és menetrend app használata kéne neki, de ezek gyorsan és üzembiztosan, ezeknek megfelel?
most 22eFtért lehet kapni dominóval (a később aktiválós verzióval, de úgyis van mit belerakni,) megéri ennyiért?
az elkövetkezendő hetekben van esély hogy csökken az ára valamelyest? mert a 532 se rossz de az már 30e.

(#223) endib válasza #16695808 (#222) üzenetére


endib
tag

Nekem 2 hete van meg az 532-es és én is ezekre használom, kivéve fb-t. Teljesen megfelel a leírtaknak. Enyémbe céges kártya is benne van, használom rendesen és így is kibír 2 napot. A kijelzőre nem árt egy fólia. Ami nekem negatívum, az a baromi gyenge rezgés, még farmer zsebben sem érzem meg, nem ám akkor ha autóban ülök, ami elég gyakori :D A két hét alatt egyszer indult újra, de akkor elég sok minden futott is a háttérben.

(#224) lory256 válasza burny (#214) üzenetére


lory256
csendes tag

Nem lehet magyarorszagra rendelni, mindenkeppen romaniai cimet kell megadni.

(#225) Ice_Man22 válasza #16695808 (#222) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nekem 435 om van lassan 2 honapja.Teljesen megvagyok vele elegedve, igaz a kamera nagyon gyengede ebbe az aarba ilyen gyors telefont nem lehet kapni.Nalam is egyszer fagyott le akkor is explorerbe neztem(volna) hd videot a netrol es ki kellet vegyem az aksit.Azota nem jelent meg a problema pedig parszor megneztem ugyanazt a videot.

(#226) ttt1


ttt1
őstag

Szerintetek érdemes ilyet céges telefonnak mondjuk telefonálás lenne a fő cél). A másik "alternatíva egy samsung xcover lenne (sima mezei nyomógombos) de az biztos megy 3 4 napot..

(#227) hroberto válasza ttt1 (#226) üzenetére


hroberto
veterán

Nyugodtan megvehetitek. Egy nyomógombostól meg mindenképp jobb alternatíva. Mert azért jóval több mindenre lehet használni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#228) ttt1 válasza hroberto (#227) üzenetére


ttt1
őstag

Samsung nyomógombost néztem az üzemidő miatt. Elsősorban telefonnak kell meglepő módon nem akarom naponta tölteni(S5611-est néztem samsungból az 3 -4 napot elmegy) ez nem tudom tud-e ennyit.Árban meg ugyanaz a 2 telefon.

(#229) fasyrt válasza ttt1 (#228) üzenetére


fasyrt
őstag

532 dual simes telefonom van minden masnap tölteni kell. Igaz, 3G-n log, wifi-n log, es aktivan hasznalom.

(#230) Ice_Man22 válasza ttt1 (#228) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nekem S5611 em van, de sz*r telefon, ha smst kaptam le akad a telefon 5 6 masodpercig,neha elmegy a jel szoval furcsa telefon.Netezni is alaig lehet rajta 3 oldalt be tolt jol utana ujra kell inditsam a telefont es ujra megy a net.

(#231) meszipeti válasza ttt1 (#228) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Nekem is volt 5610-em, üzemidőben verhetetlen (volt, hogy majdnem két hétig ment, pedig beszéltem rajta sokat), viszont netezésre alkalmatlan, microsoftos kontaktokat csak össze-vissza szinkronizálta, a kamerája egész jó, ill. ami nagyon bosszantott, hogy a billentyűzárat egy gombbal lehetett feloldani, és jó párszor önálló életre kelt a telefon a zsebemben. Kb. egy év után le is cseréltem egy lumia 530-ra, azért volt különbség a kettő között, pláne az 532höz képest.

"A játék az nem játék"

(#232) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Olvastam, hogy lesz lumia 540 ledes villanoval.

(#233) ttt1 válasza meszipeti (#231) üzenetére


ttt1
őstag

532-es lesz , kiderül mit tud :)

(#234) meszipeti válasza ttt1 (#233) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Szerintem jobban jársz az 532vel.

"A játék az nem játék"

(#235) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

A másik topikban valaki vett egy kártyás, DS-es 535-öt az MM-ben, és független lett.

Valaki tapasztalt már hasonlót (Telenor-os) 532-vel?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#236) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló!
Érdeklődnék, hogy a 435-ben mindkét SIM hely Micro SIM-e. Köszönöm!

BÚÉK!

(#237) fasyrt válasza Ukraan (#236) üzenetére


fasyrt
őstag

Az 532-ben igen. Gondolom a 435-ben is.

(#238) Ice_Man22 válasza Ukraan (#236) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Igen mindketto micro.

(#239) btudos válasza AxBattler (#235) üzenetére


btudos
veterán

A Telekom soha nem árulta az 535-öt, így nem csoda, hogy független a készülék, nem is értem hogy került egy Telekomos dobozba. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#240) ptarkany


ptarkany
csendes tag

Ez a rezgés téma továbbra is kiakaszt. Már többen, többek közt én is panaszkodtam, hogy a rezgője meglehetősen gyatra. De most megint rájöttem valamire. Ha néma, akkor végig rezeg, amíg csengetnek, de ha már egy picit is hangos, akkor rezeg hármat, majd a csengőhang, de közben már nem rezeg. Ha netán halkabbra vettem a telefont, a rezgést harmatossága miatt nem érzem, a csengést a környezet zaja miatt nem hallom, akkor így jártam? :W
Ötlet? Másnak is így van? Régebbi Lumiák is ilyenek?

(#241) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Édesanyámnak szeretnék születésnapjára venni egy Lumiát. Szívem szerint 535-öt adnék neki de az neki már túlságosan nagy. Van egy 520-asom illetve néztem az 532-t. Van akinek esetleg mindkettője van és össze tudta hasonlítani? A kijelző fontos lenne, hogy jól látható legyen. Igazából az 1 giga RAM ami az 532 felé billenti a mérleget meg a Snapdragon 200 (vs S4 Pro). Az 520 a Denim alat picit lassulós már :/

Emellet jó lenne ha hangos és tiszta lenne a beszédhangszórója és hangos a hátlapi hangszóró (hogy meghallja amikor hívják) illetve a rezgő se legyen harmatgyenge.

Előre is köszönöm a segítséget 😊

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#242) meszipeti válasza ptarkany (#240) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Sajnos a wp telefonok vagy csörögnek vagy rezegnek, a kettő együtt nem megy. Ezért van, hogy néma üzemmódban végig rezeg. Rövid csengő hangot kell választani, és akkor többet rezeg.

"A játék az nem játék"

(#243) fasyrt válasza juuzer (#241) üzenetére


fasyrt
őstag

Az 535-öt felejtsd el. Nezz be a topikjaba, sokan a boltbol egyböl a szervizbe viszik.
Az 532 gyors, es nem rossz a kijelzöje. Jo, nem amoled meg mittudomen, de a celnak megfelel.
A beszedhangszoro es a hatlapi hangszoro is hangos, nem lesz ezekkel baj.
A rezgöre panaszkodnak paran, hogy gyenge + nem csörög es rezeg egyszerre. Nekem megfelel.

(#244) juuzer válasza fasyrt (#243) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm :)

Igazából még egy 630 1 GB is szóban forog, de édesanyám tényleg nem használná sok mindenre. A kamera mennyire jó? Azt leszámítva, hogy fix fókusz? Mekkora távolságig tud éles képeket készíteni?

Vamos a la playa.

(#245) fasyrt válasza juuzer (#244) üzenetére


fasyrt
őstag

Felvetelek: tavoli kb. 20 meterre kb. 5 meterre közeli, erös napsütesben

Igyekeztem olyan kepeket valogatni, amikor nem idealisak a körülmenyek.

(#246) sander74 válasza fasyrt (#245) üzenetére


sander74
tag

Ez abszolút vállalható egész jól sikerült! :C

(#247) juuzer válasza fasyrt (#245) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm szépen, jó képek :)

Akkor az 532 lesz a nyerő, köszönöm a segítséget :R

Vamos a la playa.

(#248) janeszgol


janeszgol
félisten

Ebből a Lumia 532-ből én is beszerzek majd egyet a nyár-ősz folyamán. Akkor majd használtan kb 15-18 ezer körül osztogatják vagy kikapok egy edigitalos leárazást (30 ezerről 10-20 ezer közé).

(#249) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Jól megjártam ezzel az update 2-vel. Elég érdekesen kezdtek a telefonjaim viselkedni utána, gondoltam visszateszem a denimet. Csakhogy az 532-t nem engedni újrarakni, azt mondja, hogy nem tudja beolvasni a szerverről a hozzá tartozó információkat. Na majd ha lesz időm, a 925-öt újrarakom, azt engedi.

"A játék az nem játék"

(#250) endib válasza meszipeti (#249) üzenetére


endib
tag

Mit értesz az alatt hogy érdekes?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.