Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) l.sebestyen válasza Genova1983 (#300) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Az utolsót a győri tescoba én vittem ek😊 jah még annyi plussz hogy független a telenoros kártyám van benne igy tenyleg jo vétel

(#302) bodnar10261 válasza l.sebestyen (#301) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Én jófogáson láttam ujjonan kinálják 20-22-ért az 532-t. Én szerintem remek készülék. 435 milyen?

Bodnár Dávid

(#303) l.sebestyen válasza bodnar10261 (#302) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

eddig jó, már amennyire ennyi idő után meg lehet állapítani, én futó telefonnak vettem, hétköznap 5` os telefont használok de az túl nagy, erre a célra kerestem 4` ost, kellemesen csalódtam, fényképező tényleg nem a legjobb, de sebessegre nincs panasz, kijelző se rossz akku majd kiderul,

(#304) Genova1983 válasza l.sebestyen (#301) üzenetére


Genova1983
tag

Akkor az tényleg nagyon jó ár!Azt hittem,hogy a T-mobile lekorlátozta mind a két SIM-et.Én is egy kisebb tartalék telefont keresek,lehet meg is találtam! :DD
Én egy 4,7-es Lumia 735-öt használok,ezt sem minden esetben kényelmes zsebben hordani nekem.

(#305) l.sebestyen válasza Genova1983 (#304) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

tegnap én már bevetettem futás közben, tökéletes :), könnyű, kicsi, gyors, fotózni meg úgyse fogok vele.

(#306) bodnar10261 válasza l.sebestyen (#305) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Arra a célra, mármint fényképezésre veszek inkább fényképezőgépet. Remélem a Win 10 jól fog futni rajta

Bodnár Dávid

(#307) Ice_Man22 válasza bodnar10261 (#302) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nekem 435 osom van. Komolyabb jatekok akadoznak rajta, de nem vagyok nagy jatekos.

(#308) l.sebestyen válasza Ice_Man22 (#307) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Akkuban neked mennyit tud? En tegnap este ota masodszor töltöm , mondjuk eleg sokat nyomkodom frissítés is jött pár

(#309) bodnar10261 válasza l.sebestyen (#308) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

A 435 a gyengébbik az 532 az erősebb. Azért szeretnék 532-t.

Bodnár Dávid

(#310) Ice_Man22 válasza l.sebestyen (#308) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ha allandoan nyomkodom akkor estere mar tolteni kell, ha reggel huztad ki a toltesrol.En estere ki szoktam kapcsolni + wifi ki kapcs mikor nem kell, atlagos hasznalat(vagy 40 sms naponta, 40perc hivas, es kb 1 ora wifi net) ugy tart 2-3 napot.
De mar leirtak, hogy az 532 erosebb.Szerintem jobban megeri az 532 nemsokkal dragabb.En azert vettem a 435 ot, mert ki akartam probalni mit tud egy wp s lumia(a leheto leg olcsobb es gyengebb), mert androidos okostelefonokkal szivtam rendesen(Xperia P).

[ Szerkesztve ]

(#311) Ice_Man22 válasza Ice_Man22 (#310) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

De ha a kis 435 osom meghal akkor egy erosebb lumiam lesz, 640 vagy ki tudja milyen jon ki addig.

(#312) l.sebestyen válasza Ice_Man22 (#310) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Nalam a méret szempont volt minden más mellékes a hetkoznapokra van 5 ' os telefonom nem kell mégegy

(#313) ttt1


ttt1
őstag

532-esem van az 2 napot elmegy igaz én gyakorlatilag telefonálok email és némi fb van vele ...

(#314) Ice_Man22 válasza l.sebestyen (#312) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Mjah, picit zavar az 5", de hatha lesz kisebb kepernyos lumia 1gb rammal es vakuval, mire meghal a kis 435 os.😊

(#315) ElRamos


ElRamos
tag

Sziasztok!

A feleségemnek szeretnék ajándékba adni egy Lumia 532-es telefont. Annyi kérdésem lenne, hogy ennél a telefonnál nem kell sz.rakodni a Zune-nal? Közvetlenül háttértárként is használható?

Úgy tudom, hogy az alap csomagban nincs fülhallgató. Milyet ajánlanátok hozzá? Összességében ajánlanátok ezt a telefont?

Köszönöm a válaszokat!

Üdv: ElRamos

(#316) Genova1983 válasza ElRamos (#315) üzenetére


Genova1983
tag

WP8-tól már nem kell Zune.Rádugod a gépre és tallózhatod is a belső memória és a mem.kártya tartalmát.

(#317) vhw válasza ElRamos (#315) üzenetére


vhw
addikt

Ha mikrofonos kell akkor passz...
De ha csak zenehallgatásra/radióra, akkor bármi 3,5 mm-es jack füles jó - igények és pénztárca függvénye. Nekem egy sok éves Sennheiser MX 260-as van a 435 mellé.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#318) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Szerintetek a megrepedt hátlap garanciális? Alig egy hetes a lumia 532-m, nem ejtettem le, nem is dobálom, de a kamera fölött elkezdett repedni a hátlapja.

(#319) fasyrt válasza Kokkantas (#318) üzenetére


fasyrt
őstag

Gari.

(#320) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Tudja valaki, hogy milyen frissitést adott ki a Microsoft tegnap?

(#321) LLacko77


LLacko77
csendes tag

Sziasztok!

A mai naptól az Auchan-ban 14999 Ft-ért kapható az egy simkártyás 435-ös Domino kártyával. Én már be is szereztem egyet :) Készlettel nem tudom mennyire készültek, mert reggel 8-kor 5 db volt a polcon Szegeden. :(

Rögtön lenne is egy kérdésem:
Hogyan lehet a feltelepített alkalmazást törölni? Ezt valahogy nem találom.
Egyébként a telefon nagyon tetszik, a Galaxy Mini 2 után ez egy fényév ugrás volt az okostelefonok világában :)

(#322) LLacko77 válasza LLacko77 (#321) üzenetére


LLacko77
csendes tag

Közben megtaláltam az alkalmazás törlés lehetőségét. Rögtön le is szedtem egy csomó gyárilag feltelepített appot :)

(#323) bodnar10261 válasza LLacko77 (#322) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

532 se rossz. A Camera 360 appot probáljátok használni abba van zoom. Én is szeretnék egy 532-t :)

Bodnár Dávid

(#324) Kokkantas válasza fasyrt (#319) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

A válasz a problémámra...tegyem tokba... Ám eddig csak egy repedés volt rajta a jack csatlakozótól tartott a kameráig, tegnapra megjelent egy másik is. Ennyire trágya lenne a hátlapja?

(#325) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Csak nekem tünik fel, hogy a legutóbbi frissítés óta, jobban merül a lumia 435 ösöm.

(#326) bgergo93


bgergo93
csendes tag

Sziasztok!

A Lumia 532 Dual-Sim-es telefon támogatja 3G-n az 1900 Mhz-es frekvenciát?

A hivatalos oldalon csak a Single-Sim-es változathoz sorolták fel (WCDMA).

Lumia 532 Dual-Sim
Lumia 532 Single-Sim

De itt, a tesztnél és több webshop specifikációjánl szerepel az 1900, illetve a szintén Microsoft-os datasheeten is felsorolták mind2őhöz.

Tehát akkor a 'hivatalos' microsoft-os oldalon van rosszul feltűntetve, vagy a DualSim-es verzió tényleg nem támogatja az 1900 Mhz-t?

[ Szerkesztve ]

(#327) ttt1 válasza Ice_Man22 (#325) üzenetére


ttt1
őstag

Én csak értesítést kértem róla nem raktam fel, de ezek szerint nem is fogom ..:)

(#328) scyllarus


scyllarus
veterán

Csatlakoztam én is a klubhoz egy 532 ds-sel. Eddig csodálatos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#329) bodnar10261 válasza scyllarus (#328) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Szerintem is remek telefon. Csak ugye a fényképező az hagy némi kívánnivalót. Gyors, nekem ds van belőle. A glance screen hátterét lehet változtatni?

Bodnár Dávid

(#330) csacsi67 válasza bodnar10261 (#329) üzenetére


csacsi67
addikt

Maga a kérdés nem jó a hátteret lehet változtatni sötét világos glance screen szintén lehet gyorsnézet képernyön belül.

(#331) scyllarus válasza bodnar10261 (#329) üzenetére


scyllarus
veterán

Meg a kijelző is hulladék, 10 fokos fordítás már invertálja a színeket. Igazából cégesként kaptam, saját célra egy 640-et nézegetek, és nagyon jól jött előtte ez a rendszer megismeréséhez. Én maximálisan elégedett vagyok (a rendszerrel), maga a telefon különösebben nem érdekel, tisztában voltam a hátrányaival, de amire cégesként használom, arra tökéletes.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#332) Luck Dragon válasza scyllarus (#331) üzenetére

Akkor jól rémlett hogy 640-et szeretnél :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#333) starr válasza bodnar10261 (#329) üzenetére


starr
őstag

Úgy emlékszem korábban 520-ad volt.
Össze tudnád hasonlítani az 532-vel, miben jobb, miben rosszabb?
Ill, hogy érdemes-e 520-ról váltani, vagy várni még egy generációt?

(#334) scyllarus válasza Luck Dragon (#332) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, az volt az első WP mobil, ami tetszett. Az 532 tök véletlenül került hozzám, de nem bánom, jó lesz kiismerni a rendszert a 640 megvételéig. Megerősített a vételi szándékomban ez a kicsike, igazából jó lenne, ha normális kijelzőt kapott volna. A kamera nekem nem igazán fontos, de ez a gyatra 4" LCD borzasztóan zavarja a szemem a Samoled után.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#335) Luck Dragon válasza scyllarus (#334) üzenetére

Na ez szuperül hangzik. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#336) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Feleségemnek vettünk egy 532 telót. Annyi a kérdésem, mert nem találtam semmi infót, hogy a kijelzőn van valami karcálló védelem esetleg gorilla glass?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#337) endib válasza dewil666 (#336) üzenetére


endib
tag

semmi, vegyél rá fóliát mielőbb :)

(#338) csacsi67 válasza dewil666 (#336) üzenetére


csacsi67
addikt

Csuny mod tud karcolodni.

(#339) scyllarus válasza dewil666 (#336) üzenetére


scyllarus
veterán

A fólia volt az első, amit ráraktam. Semmi védelme nincs különben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#340) dewil666


dewil666
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Rendeltem is fóliát :R

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#341) zozinho


zozinho
csendes tag

Én is beszálltam a 435-ös klubba :D 12.900-ért asszem jó hogy nem hagytam ki :DDD

(#342) hroberto válasza zozinho (#341) üzenetére


hroberto
veterán

Ennyiért ajándék. Hol lehet venni? Rendelek egyet tartalék telefonnak!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#343) ttt1


ttt1
őstag

Elsők között kapja meg a wp10-et. Kiváncsi leszek ki rakja fel elsőre nu meg a véleményekre is :)

(#344) zozinho válasza hroberto (#342) üzenetére


zozinho
csendes tag

A hétvégén volt Emag-nál akció, de most megint visszatették az eredeti árra ... Sztem nagyon vihették, mert szombat délelőtt rendeltem meg olyan de. 10 körül és egy óra múlva már "ez a termék már nem képezi tárgyát az emag ajánlatának" felirat fogadott.
Nálam is a tartalékos hadtestbe fog tartozni.

(#345) pandor


pandor
tag

Sziasztok,

családban a hétvégén vettek (edigital) egy ilyen készüléket és a köv. probléma van vele.

- a telefon automatikus frissítés után létrehozta a Mihaly@live-contoso.com, Mihaly@contoso.com Microsoft fiókokat és nem lehet törölni - tiszta káosz az automatikus szinkronizálás után a felhasználói fiók
- az alábbi alkalmazások telepítve vannak és nem lehet őket törölni:
Microsoft Demo 1
Microsoft Demo 2
Microsoft Demo 3

Találkozott valaki ilyennel, mi a teendő? (lehet h van valami banális megoldás a fentire, de Androidos lévén nem értek a WP rendszerhez).

Köszönöm a segítséget

Közben a neten az alábbit találtam:
http://forums.windowscentral.com/nokia-lumia-1020/348489-how-do-i-remove-demos-including-fake-contacts-messages-my-nokia-lumia-1020-a.html

A fenti szerint bemutató példányra utal a fenti viselkedés...

Valakinek további infó?

[ Szerkesztve ]

(#346) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok. A 435-ös-nek ha soha nem hasznalom a netet rajta, csak telefonkent hasznalnam másod készüléknek, mennyi ideig megy nektek 1 töltéssel? 930 melle nagyon gondolkodok melós telefonnak!

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#347) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok,

a párom 532-esére próbálok csengőhangnak felrakni egy mp3-at. Feltelepítettem a Zune-t, de hiába csatlakoztatom a telefont a PC-hez, nem látja. Mármint a windows látja, de a zune nem. Ugyanez a tapasztalat az androidos Xperia Z1c-vel is. A windows látja, a PC companion nem. Kezdem már unni, hogy 2015 van és egyre bonyolultabb egy csengőhangot beállítani. Mi lehet a hiba? Mondom, a windows látja, a Zune nem.
:(

(#348) hroberto válasza HellGreg (#347) üzenetére


hroberto
veterán

A Zune-t felejtsd el WP8 alatt. Csak simán másold be a kívánt csengőhangot a telefon Ringtones mappájába PC-ről. Vagy telepítsd a Ringtone Makert.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#349) Trevize1987 válasza zozinho (#344) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Édesanyámnak én vettem meg az utolsót. 14.900 Ft volt. Nekem sok Lumiám volt már, barátnőnek 620-asa van, szereti is. Igazából ennyi pénzért konkrétan semmit nem lehet kapni amin telefonálni is tudsz és nem fossa össze magát két plusz applikációtól (hello droid). 22e Ft-ért már nem biztos, hogy megvenném. De ennyiért viszont best buy volt. Anyumnak is tetszik eddig, bár ez lesz az első tapitelefonja, szóval azért még idegenkedés van. De a GPS-el nagyon hamar meglehetett győzni, hogy kell neki ilyen teló. Na szóval beléptem ebbe a klubba is.

(#350) SpyK333


SpyK333
tag

Hello mindenki!

Én is beléptem a lumia-s klubba, ismét. Eddig 520-m volt azt cseréltem le egy 532-re. Minden rendben a teloval csak 1 apro hibát vettem észre. Valakinél jelentkezett már olyan gond h teljesen random időközönként csinál olyat a telo h lezárom vagy lezáródik a képernyő utána pedig nem tudom feloldani. Teljesen fekete a kijelző de mindenre ugyanugy reagál mintha minden rendben lenne. Gondolok itt arra h hallom mikor feloldom a kijelzőt, rezegnek a gombok ha hozzáérek, de nem mutat semmit.Ha újra indítom a telot utána minden rendben van.Általában akkor jelentkezik ez a gond mikor magábtól zár le a képernyő, mikozben dolgozik valamit a telefon. Ez valami szoftveres beállítási gond, vagy csak én nyomkodtam el rajta valamit? Esetleg várható rá frissítés ami megoldja a gondot? Találkozott már valaki hasonló problémával?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.