Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) ftc


ftc
nagyúr

Volna feleségem 11T-je. Olyan problémája van, hogy ha leveszi a hangot(néma) onnantól pl youtube hangról lemondhat miután vissza veszi a hangot. Érdekesség, hogy pl messenger hang megy. Hibát a restart megoldja. Valami ötlet mi okozhatja?

(#852) imibaba válasza osonte (#840) üzenetére


imibaba
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy csak a hívásrögzítést nem lehet külön letőlteni mint a Huawei telónál?

(#853) laci1892 válasza ftc (#851) üzenetére


laci1892
senior tag

A hangok és rezgések menüpont alatt van egy olyan beállítás hogy, ha néma üzemmódba kapcsolod a telefont akkor a médiát is némítja. Nézd meg hogy, ez be van állítva esetlegesen.

Ha nincs akkor passzolom a kérdést

(#854) osonte válasza imibaba (#852) üzenetére


osonte
senior tag

Vannak külön hívásrögzítő appok (ezeket nem próbáltam, hogy mennyire működnek), de a gyári megoldás (Google tárcsázó) a rendszer része és nem lehet lecserélni (Miui tárcsázóra), próbáltam. Persze rootolva biztos megoldható, de a banki appok miatt ezt az utat nem választanám, illetve akkor a bootloadert sem lehet visszazárni, így ha ellopják pár perc alatt bármit meg lehet csinálni a telefonnal. Már a régi Xiaomikon is az Indonéz gyári romot használtam, nekem ez vált be legjobban.

Xiaomi 14

(#855) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Akinek már hosszabb ideje van meg a telefon mit tapasztalt az akkumulátorral kapcsolatban? Gyári töltőt használva sokat romlott az üzemidő? Készülök egy ilyen telefont vásárolni és ezért kérdezem.

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#856) kbyte1024 válasza zoli121 (#855) üzenetére


kbyte1024
addikt

Uraim ezekre az aksi kérdésekre nem lehet releváns választ adni. Felhasználói szokásoktól függ.Atlagos.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#857) zoli121 válasza kbyte1024 (#856) üzenetére


zoli121
aktív tag

A technológia miatt kérdeztem :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#858) kbyte1024 válasza zoli121 (#857) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nálam simán kibír 2napot de nem nagyon nyomkodom. A gyári töltő stb ki sincs bontva még :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#859) petya2012 válasza zoli121 (#855) üzenetére


petya2012
őstag

Helló

Nekem is kibír 2 napot simán,elejétől fogva gyári töltővel töltve.Én nem aggódom mennyit bír,hiszen cirka 20 perc alatt 100-on van

(#860) zoli121 válasza petya2012 (#859) üzenetére


zoli121
aktív tag

Én a gyorstöltésre és az ezzel járó akkumulátor amortizációra vagyok kíváncsi

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#861) torok6


torok6
aktív tag

Valaki használja a színsémánál a normált a 11t prón? Lenne pár kérdésem

(#862) polman válasza torok6 (#861) üzenetére


polman
tag

Kérdezz 😁😁
Viszont én is kérdezek. Nekem úgy van beállítva hogy este 22-06-ig be kapcsol az akku kímélő. Ezzel nincs is semmi baj de vissza veszi automatikusan a frissítést 120 Hz ről 60 ra. Ezzel sincs baj de reggel 6-kor már nem állítja vissza. Mindig 60 marad. Kézzel kell vissza állítani. Erre van valami megoldás?

(#863) torok6 válasza polman (#862) üzenetére


torok6
aktív tag

Nálam egy idő után normál színsémán magától megváltozik a szín valamikor túl fényes lesz minden, valamikor meg ilyen pirosas lesz a szín. Neked valamit csinál? Élénken nincs ilyen.

(#864) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem most két játékot akar frissíteni ami rendszer frissítésben vagy hol van, de rányoimok és a letöltés megszakad... se wifin- se mobilneten nem csináljta meg.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#865) polman válasza torok6 (#863) üzenetére


polman
tag

Igen ugyan ezt csinálja. De nekem nem zavaró. Alkalmazkodik a külső fényviszonyokhoz

(#866) torok6 válasza polman (#865) üzenetére


torok6
aktív tag

Akkor ez nem kijelző hiba

(#867) ftc válasza laci1892 (#853) üzenetére


ftc
nagyúr

Pontosítok - leveszi a hangerőt! nem néma módba rakja s miután visszaveszi a hangot nincs hang semmilyen videón. de pl messenger üzenet hang van.

(#868) Viktor0610 válasza zoli121 (#855) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Durva lenne, ha ennyi idő után már gyengülni kezdene az akku a töltés miatt.

Samsung Galaxy A54

(#869) zoli121 válasza Viktor0610 (#868) üzenetére


zoli121
aktív tag

Mai világba én már bármit el tudok képzelni :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#870) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Milyen Bluetooth os fülhallgatót ajánlanátok/használtok?(Xiaomi ha lehet)
Vagy pedig airpods on gondolkodok, de az kicsit ironikus lenne:D

(#871) laci1892 válasza Abel-0101 (#870) üzenetére


laci1892
senior tag

Én a leg basicebb cuccot. Earbuds basic 2s

Kb 10.000ft, ennyi pénzért viszont - szerintem - szerintem best buy.

(#872) kbyte1024 válasza Abel-0101 (#870) üzenetére


kbyte1024
addikt

Xiaomi Airdots 3pro

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#873) kory24 válasza Abel-0101 (#870) üzenetére


kory24
őstag

Huawei Freebuds 4i van, minden oké vele jól működik az AI Life appal

(#874) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Gyerekek érdekes, hogy semmi új frissítést nem tesz fel.
Most is ezt csináljha, play aruházból frissít mindent, de a xiaomi saját cuccait nem ...

Nem számít csak érdekes és idegesítő :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#875) osonte válasza Vangelis (#874) üzenetére


osonte
senior tag

Pedig Telegram csoportban jönnek a frissítések a rendszer appokat illetően amik nem play áruházból frissülnek, csak szerintem nem egyszerre küldik ki a felhasználóknak. Illetve a rendszer is folyamatosan frissül, de nem egyszerre, hanem különböző régiókban felváltva (még ünnepek alatt is). Nekem decemberi a rendszer biztonsági szintje és a play-rendszerfissítés novemberi. Ez elég naprakész.

Xiaomi 14

(#876) tutikatuti válasza Vangelis (#874) üzenetére


tutikatuti
csendes tag

11T Pro 12.5.19.0 Decemberi. :K
Jobbnak tűnik az akku idő.

[ Szerkesztve ]

(#877) torok6 válasza tutikatuti (#876) üzenetére


torok6
aktív tag

Nekem 12.5.20.0 van :)

(#878) Vangelis válasza Vangelis (#874) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most is jött 3 frissítés és egyik sem töltődik le.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#879) handrash


handrash
őstag

Hölgy ismerősöm panaszkodik, hogy a 11t telefonján nem tud másik csengőhangot beállítani, még a gyári hangok közül se. Állítólag a beállítási procedúra megtörténik, de nem változik a hang.
Még én nem láttam a telefont, de előzetesen érdeklődöm, hogy van-e valami speciális dolog amiről tudnom kéne, hogy ne szopjak túl nagyot?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#880) kbyte1024 válasza handrash (#879) üzenetére


kbyte1024
addikt

Semmi speciális nincs.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#881) torok6


torok6
aktív tag

Ajánlom mindenkinek ezt az appot jelzi ha új romot adnak ki meg a gyári appokat is lehet frissíteni [link]

(#882) laci1892 válasza Vangelis (#878) üzenetére


laci1892
senior tag

Tegnap nekem is csinálta. Nekem korlátlan a mobilnem szóval a frissítési beállítások között, beállítottam hogy nyugodtan húzza a frissítést mobilneten keresztül.... Újraindítottam a telefont és megy.

Amúgy fasza ez a Xiaomi...

Bár tök őszinte leszek... Én s10+ ról váltottam ide.

Nyilván a két telefon újkori ára nagyon távol van egymástól. De elvileg a 11T sem a középkategória alja.

Ezeknek az információk tükrében kifejezetten viccesen, sőt felháborítónak tartom hogy nagyjából az összes gyártó 2 havonta tud biztonsági frissítést tolni a telefonjaira.

A Samsungra percre pontosan havonta jött....

Érdekes... :))

(#883) beyruth82 válasza laci1892 (#882) üzenetére


beyruth82
veterán

Dehogy tud!A gyakori frissítéseiről állítólagosan híres oneplusnal ha 3 havonta 1x kapnék biztonsági frissítést akkor már pezsgőt bonthatnék.Most jött a decemberi pár napja a júniusi után.....
Az barátok közt is fél év :Y
Alig várom, hogy februárban szolgaltatót válthassak és a telekomtól 2 év hűségre elhozhassam a 11t pro-t.Az OP7T pro részlete lejárt most már hozhatnám a xiaomit de 290 ezerért kenjék a hajukra.Telekomnál alig valamivel több mint 200 ezer ft.

(#884) laci1892 válasza beyruth82 (#883) üzenetére


laci1892
senior tag

Elnézést :R

Az általam használt / ismert márkáknál volt gyakoribb ( apple, Samsung, Huawei, honor, blackberry , Nokia )

Egyébként... Jó ez a frissítés dolog amúgy bosszantó - számomra - a Xiaomiban... Viszont közel egy hónapos használat után, van nagyon sok más olyan tulajdonsága a miUI-nak, ami nekem , **** tetszik. :DD

(#885) laci1892 válasza beyruth82 (#883) üzenetére


laci1892
senior tag

Off : de egyébként a Telekomnál, ha magenta 1-es vagy több mint 2-3 éve, egész jó akciókat tudnak kínálni. Elején nem tudom mennyi kedvezménnyel indítasz.

Nekem a cyber november alatt a 11T-re 120.e Ft kedvezményem volt a magenta 1-es kedvezménnyel együtt. Így a havi törlesztőrészlete ( igaz, nekem egy nagy tarifa csomagom is van, [XXL, a legnagyobb tarifa ] mert rohadt sokat netezek + pofázok, már csak a munkám miatt is ) a telefonnak 3500ft X 22 hónap 😅

(#886) Vangelis válasza laci1892 (#884) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pl?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#887) laci1892 válasza Vangelis (#886) üzenetére


laci1892
senior tag

Általánosságban véve is jobban tetszik Nekem a kezelőfelület. Persze ez szubjektív, de az ízlésemhez közelebb áll a miUI felülete.

Másik hogy, pörgősebbnek tűnik számomra a maga az UI is.
S20FEQ ( snapis) -al vetettem össze a napokban. Papíron elvileg valamivel erősebb a Samsung, de ebből kapásból semmit nem vettem észre. Sőt...

Illetve nekem a harmadik szimpatikusabb dolog hogy az asztalimód felülete is jobban Tetszett nekem, mind a Samsung megoldása (DEX )

(#888) laci1892 válasza laci1892 (#887) üzenetére


laci1892
senior tag

Egy hónap használat után. Bár az ízlés persze elég szubjektív dolog, tudom.

(#889) osonte válasza laci1892 (#887) üzenetére


osonte
senior tag

Én is S20FEQ-t küldtem vissza 2 nap után, nekem nagy csalódás volt (előtte A71, A72 volt amikkel elégedett voltam). Sokkal jobb a 11T, illetve a rendszer is rendben van. Egyedül a kamerákat irigylem a Samsungtól, főként az optikai stabilizáció miatt.

Xiaomi 14

(#890) laci1892 válasza osonte (#889) üzenetére


laci1892
senior tag

Valamivel rosszabb a 11T igen, de ... Annyival pl. Nem hogy nekem megérte volna a Samsung. Pedig eladó először nagyon azt akarta rám sózni 😅😅 :C

(#891) handrash válasza kbyte1024 (#880) üzenetére


handrash
őstag

Köszi! Na ma megnéztem.
A névjegyzékben tudtam az egyes kontaktokhoz egyedi hangot adni, de valóban, a beállítások menüben csak kizárólag a gyári 3 hangot tudtam beállítani. Ha mást választottam ki, azt betallózta, de nem mentette el. :Y

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#892) kbyte1024 válasza handrash (#891) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nezd. Letoltesz valahonnan egy csengohangot es itt felhozza. Aztan csak kivalasztod es csá ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#893) handrash válasza kbyte1024 (#892) üzenetére


handrash
őstag

Igen így csináltam.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#894) donpedrog válasza kbyte1024 (#892) üzenetére


donpedrog
csendes tag

Én is így csináltam, a sim 2-nél működik a sim 1-nél nem... Kontakt csengőhang szintén tökéletesen működik. Sim 1 bármit állítok csak a gyári szólal meg :((( :W

(#895) kbyte1024 válasza donpedrog (#894) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát passz,nálam mindenhogy működik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#896) donpedrog válasza kbyte1024 (#895) üzenetére


donpedrog
csendes tag

Az enyémen 12.5.8 stabil rom van, a tieden?

(#897) handrash válasza donpedrog (#894) üzenetére


handrash
őstag

Egy kártya esetében, van hátrány abból ha átrakjuk a 2. foglalatba?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#898) donpedrog válasza handrash (#897) üzenetére


donpedrog
csendes tag

Két kártyát használok.

(#899) kbyte1024 válasza donpedrog (#896) üzenetére


kbyte1024
addikt

Enyémen is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#900) kbyte1024 válasza handrash (#897) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nincs.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.