Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) floratm válasza laci1892 (#1342) üzenetére


floratm
senior tag

Huavei állami cég, mögötte áll a kinai kommunista párt, annyit költenek amennyit akarnak. Már sokkal hamarébb a földbe kellett volna állitani öket

[ Szerkesztve ]

(#1352) laci1892 válasza Vartanus (#1350) üzenetére


laci1892
senior tag

Abszolút egyetértek.

Ezerszer elismételt közhely, ellenben mégis nagyon igaz hogy... Az apple a Steve Jobs éra után egyáltalán nem ugyanaz, mint ami volt.
Samsung fronton nekem meg a hajlítgatós dolog.... Nos nem tudom. A magam részéről - bár ez szubjektív - több hátrányát látom mint előnyét. Bár legalább ők még próbálkoznak valami féle fejlődést felmutatni.

Mert kábé pár gyártónál csak azt látom hogy évről évre erősebb processzort meg több RAM-ot rakunk alá... Meg a PR-ban hangosan ott ordít hogy ez a legjobb kamera mert nyócká'

igaz ezeknek a felét tavaly előtt sem használta ki szerencsétlen user de legalább idén másfélszer annyiba kerül.
Ráadásul a snapi 888/888+ al már lassan tojást is lehet sütni ha épp bekrepált volna egy nagy túrázás alatt a hordozható főzőlapod. :DDD

(#1353) laci1892 válasza floratm (#1351) üzenetére


laci1892
senior tag

Kb a képmutatás felsőfokú példája... Főleg Amerika részéről már ne is haragudj meg.

Anno azzal érveltek mert hogy fennáll a veszély hogy majd a kínai párt lehallgatja jóhiszemű kedves Amerikai állampolgárokat...

Mert hogy amúgy az Egyesült Államok nem kurvára ugyanezt tette a lakosaival?
Khm... NSA :DDD

Meg ne is haragudj... Tudsz - Idáig sehol nem olvastam épkézláb bizonyítékot a vádakra - bármilyen olyan dolgot, ami alátámasztotta volna a konteot? Szimplán Nemzet elleni kockázati tényező volt Amerika számára ahogy én kivettem a dolgokból a lényeget. Ellenben egyébként Amerika is ugyan hasonló tevékenységet végez, ennek fényében pedig kifejezetten viccey ez a fajta képmutatás.

[ Szerkesztve ]

(#1354) floratm válasza laci1892 (#1353) üzenetére


floratm
senior tag

Engem nem zavar ha lehallgatnak....Csak nem szeretem az elnyomó komcsikat meg az átnevelőtáborokat...

[ Szerkesztve ]

(#1355) laci1892 válasza floratm (#1354) üzenetére


laci1892
senior tag

:W

(#1356) Omis válasza laci1892 (#1346) üzenetére


Omis
senior tag

https://helloxiaomi.hu/miui-13-global-teszteloket-keresnek-xiaomi-mi-es-redmi-telefonokhoz/

Jelentkezz hamarabb megkapod.

(#1357) szkutyi válasza Omis (#1356) üzenetére


szkutyi
őstag

Pffffff hát ha még csak itt tart a dolog, soha az életben nem kapjuk meg, nemhogy a q1 Ben...meg a szolgáltató is ül majd rajta .

(#1358) Sebibalu válasza Omis (#1356) üzenetére


Sebibalu
őstag

Jelentkeztem. Kíváncsi leszek :)

(#1359) Omis válasza szkutyi (#1357) üzenetére


Omis
senior tag

Azért már halad mert egy hónapja még a 11t/Pro és még pár készülék benne sem volt a listában.

Közvetlen Mi pilot leszel ha jelentkezel ( nem "ül rá " a szolgáltató)

[ Szerkesztve ]

(#1360) Omis válasza Sebibalu (#1358) üzenetére


Omis
senior tag

:) Szuper én is kíváncsi vagyok kinek mennyit kell várni vagy miként jeleznek hogy el van fogadva a jelentkezés.

(#1361) szkutyi válasza Omis (#1360) üzenetére


szkutyi
őstag

Hát én nem merem bevállalni.:Dkitudja milyen bug van benne.xd

(#1362) Omis válasza szkutyi (#1361) üzenetére


Omis
senior tag

majd megírom :)

(#1363) osonte válasza Omis (#1356) üzenetére


osonte
senior tag

Már korábban is elkezdődött a tesztelés, pár hete jelentkeztem valamilyen külföldi oldalon, de oda nem jutottam be. Szerintem ez már a kiadás előtti verzió tesztelése lesz... (erre is jelentkeztem)

szkutyi: Nincs szolgáltatói rom, nem tud rajta ülni szerencsére. Amennyiben nincs frissítés, az a Xiaominál akad el.

[ Szerkesztve ]

(#1364) Omis


Omis
senior tag

Igen!?
Majd kiderül hogy bekerültünk e,de hogy hogyan azt nem tudom.

(#1365) Vartanus


Vartanus
Topikgazda

Mai energia stat:

Reggel-délelött masszív igénybevétel volt mert 4,5 óra futárkodás volt(ebben volt egy egy kb egy órás állás összesen amikor meg játszottam a telón szóval ez sem pihenő volt telónak) komoly GPS, 4G+ mobilnet, kijelző, sok telefonálás, Bluetooth hardver terhelés utána a mindennapi menterned nézés, netezés, fél óra játék még, zene, youtube stb...Mindez zéró energiatakarékosságon éés 120Hz képfrissitéssel és 5 óra 4 perc kijelzőidő mellett 25% van még akksiban.

Vélemény a 11T-m fogyasztásáról? :R :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1366) szkutyi válasza Vartanus (#1365) üzenetére


szkutyi
őstag

Ez teljesen jó, ilyen igénybevétel mellett.

(#1367) tboy72


tboy72
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap én is váltottam Xiaomi 11T Pro-ra, egy Mi9 Lite-ot küldött nyugdíjba.
Bőszen olvasgatok, tanulok, meg megpróbálom belakni a telót.
Az első problémám, hogy egy Mi bluetooth hangszóróhz csatlakozik zenehallgatásra, de a hangszórón nincs hangerő szabályozó, viszont a telón leghalkabbra véve is túl hangos, kb olyan mint a M9 Lite-on 3/4 hangerőn volt. Ha egyet lejjebb veszem, akkor meg már néma. Lehet ezt valahol finomhangolni? :R

(#1368) floratm válasza tboy72 (#1367) üzenetére


floratm
senior tag

Tabletemen is igy van, ez android ficsör lehet...Tekerd föl maxra és közbe ugrik egy lépcsöt és lehet finomhangolni a hangerősávon. Szerintem

(#1369) tboy72 válasza floratm (#1368) üzenetére


tboy72
aktív tag

Köszönöm szépen, így lehetett rajta állítani! Fura... :F

(#1370) szkutyi


szkutyi
őstag

Sziasztok
Mérte már valaki, hogy a 120w mennyire 120?
Nekem jelenleg kikapcsolt kijelzővel 99w-ig ment fel....ami azért nem 120....

(#1371) beyruth82 válasza szkutyi (#1370) üzenetére


beyruth82
veterán

Hogy lehet azt mérni? Nekem tuti megvan a 120w mert olyan gyorsan feltölt, hogy az valami elképesztő. Nem is kell 17 perc se.12-13 perc

(#1372) szkutyi válasza beyruth82 (#1371) üzenetére


szkutyi
őstag

Én egy fogyasztasmérős okosdugalj-t programoztam be a telefonra, így nincs feleslegesen töltőn..azthiszem új korában egyszer láttam 120ig elmenni.de most megfigyeltem hogy csak 100ig. .és szigorúan kikapcsolt kijelzővel

(#1373) beyruth82 válasza szkutyi (#1372) üzenetére


beyruth82
veterán

Kíméli az aksit, hogy ne forrósodjon túl.Gondolom.Próbáld kikapcsolt telónál. Szerintem akkor elmegy 120W-ig.

(#1374) szkutyi válasza beyruth82 (#1373) üzenetére


szkutyi
őstag

Úgy vettem észre meg a Bluetooth kikapcsolása is dobot rajta.xd

(#1375) Magiboy


Magiboy
tag

Szereztem egy Sennheiser CX True -t
Nem vészes az ára és jól szól.A mikrofon része nem a legjobb de zene hallgatásra vettem.
Ha más is gondolkodik hasonlóba ajánlom.36 pénz

Legyen hitetek szerint

(#1376) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék telefont vásárolni de nem tudok dönteni, hogy 11T vagy 11T pro legyen. A fórumot már többször átolvastam. Ami engem elriaszt a 11T Pro-tól az az akkumlátoridő. Tudnátok segíteni a döntésben? :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1377) beyruth82 válasza zoli121 (#1376) üzenetére


beyruth82
veterán

11T!!!!Mindenképp!Mindenben ugyan azt tudja mint a Pro csak jobb az aksoi ideje sokkal.

(#1378) szkutyi válasza zoli121 (#1376) üzenetére


szkutyi
őstag

11T pro 60hzen mobil nettel 6 óra kijelző idő 15%-ig kb,
Wifivel 8-9-10ora, attól függ ki milyen T csinál.
Sima T ettől tovább bírja.

(#1379) tatarbence96


tatarbence96
újonc

Sziasztok, korábban iphone-om volt, és most nekem új ez a Google Segéd, engem nagyon bosszant, hogy zenehallgatás közben folyton leállt a zene, mert azt hitte, hogy mondok valamit, pedig csak a levegőt vettem hangosabban (kocogás). Ezután kikapcsoltam, de most is megáll a zene, hogy engedélyt kérjen a Segéd bekapcsolására. Ezután már megtagadtam a googlenek a mikrofon használatát, de így is szövegel, csak most azt hogy engedjek a mikrofont és kapcsoljam be a segédet. :W
Ezt a funkciót ki lehet iktatni valahol? Egyébként egy xiaomi tws 2 basic-et használok.
Másik kérdés, hogy aki még ilyen fülest használ, annak is megáll néha a zene a fej elfordítására néha?

(#1380) floratm válasza tatarbence96 (#1379) üzenetére


floratm
senior tag

Nekem a leállás helyett kapcsolt be néha a segéd. Angol menüvel használod?

(#1381) Omis


Omis
senior tag

Ha folyamatosan videót nézel róla max .
Napi használatban nem gondolnám hogy összejön ennyi kijelzőidő .

(#1382) beyruth82 válasza Omis (#1381) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem se. Én tök átlagos felhasználó vagyok és 4g-s mobilnet valamint 120hz mellett 4 óra kijelzőidőim vannak, ráadásul, úgy hogy be van állítva ha a kijelzőt lekapcsolom a mobilnet 10 perc múlva automatice kikapcsol, így spórol az energiával.Kíváncsi lennék 5g-s folyamatos net mellett mennyit bírna.1 óra SoT 😄 ? Wifivel jobb a helyzet akkor kb 6 óra jön ki, de akkor csak wifi, nulla mobilnet. Nem tudom az befolyásolja-e, hogy wifi 6 képes router van itthon.Lehet az is jobban eszi az aksit.Viszont ha már van a 120hz és 5g + wifi 6 akkor az embert szeretné élvezni, legalábbis én így vagyok vele. Ennek a pronak csak ez az egyetlen de óriási hibája. Valahogy nem sikerült a snapi 888-at optimalizálni a miuival rendesen.

(#1384) Omis


Omis
senior tag

Talán a miui 13 és az Android 12 kombó javít rajta ,de valóban sokat fogyaszt ez a telefon (pro)

Ez a 120hz és 60hz nem veszem lejebb nem azért vettem 120hz kijelzős telót hogy energiatakarékosság miatt vissza vegyem.. :DD

(#1385) szkutyi válasza Omis (#1381) üzenetére


szkutyi
őstag

Szét hajtottam épp ma és eddig 5:30 kijelző idő és 16%

(#1386) szkutyi válasza Magiboy (#1383) üzenetére


szkutyi
őstag

Ott a pont..6:30 kipernyoido.ezt tudja az enyém is.

(#1387) beyruth82 válasza szkutyi (#1386) üzenetére


beyruth82
veterán

A videóban wifis net mellett van 6:30...
Ez reális.Ez legjobb esetben is közepes teljesítmény. Viszont mobilnet mellett ez jóval gyengébb.4 óra körüli 120hz mellett.Az meg már gyenge, kevés.5g-s mobilnet mellett meg még rosszabb lehet.Holnap kipróbalom neked mennyit bír folyamatos 5g-s netezés mellett 120hz-n, mert munkahelyen leszek és ott 5g-s net van.Gyanítom a 2-3 órát max. Az meg már a botrányos kategória.

(#1388) szkutyi válasza beyruth82 (#1387) üzenetére


szkutyi
őstag

Felesleges, nekem nem mérvadó a te telefonod, mondtam valami nem stimmel hét ott.mindenki más tudja produkálni a 6 órát mobilnettel, de neked 4 óra max...
Bocsi.
Szerk: most tettem fel tölteni, 6ora kijelző időt tudott 10%ig..viszont itt elég ratyi a mobilnet, így az is érte rendesen: ebben a 6oraban böngésző és tőzsde appok mentek, ami realtime- adatot mutat.

[ Szerkesztve ]

(#1389) beyruth82 válasza szkutyi (#1388) üzenetére


beyruth82
veterán

Stimmel itt minden.Ez ennyit bír.El kell fogadni.Ez gyors merülés de nem rendellenes.Más teló is van ami ennyit bír, igaz általában kisebb aksival. Anno a xiaomi mi 5s plusnak volt pocsék kamerája és mikor beraktam a fórumba a képeket, akkor is volt olyan ember aki ezt írta amit most te.
"A tieddel van valami gond ott.Gyári kamera hiba."
Ja persze én mindig kifogok egy gyárilag hibás xiaomit 😂😂😂
Ki az a mindenki akinek bírja a 6 órát 120hz-vel és csak mobilnettel? Neked is 60hz-val megy annyit 4g mobilnet+wifi keverékkel de mindegy , nem akarok vitázni. A te használatod nem mervadó mert ott spórolsz ahol csak tudsz és nem használod ki a teló képességeit. Videón is wifivel produkálják a 6:30-at nem mobilnettel. Gondolom neki is hibás a telója akkor....

(#1390) szkutyi válasza beyruth82 (#1389) üzenetére


szkutyi
őstag

Igen, írtam is hogy 60hz! És full mobilnet, nem kevert.az ott sporolsz ahol tudsz, az kimerül igazából a 60hznél.

(#1391) szkutyi válasza szkutyi (#1390) üzenetére


szkutyi
őstag

Egyébként berakom MEGINT milyen volt 60 és 120hzel MOBILNETTEL.
Az első kép a 120hz, ott levágta a telefon, de a grafikonon is látszik hogy olyan 22%lehet

[ Szerkesztve ]

(#1392) Magiboy


Magiboy
tag

Egy kis érdekesség a régi telommal csináltam [link] .Ez csak azt mutatja be hogy a fényerő miképp változtatja meg a kijelző időt.És akkor még nem beszélünk arról hogy 1vagy2 kártya adótól való távolság a kapcsolódás típusa mobil vagy wifi net képernyő frissítés sötét mód a számtalan alkalmazás váltakozó energiaigénnyel.Ezért vannak elég nagy különbségek egyes felhasználok közt

Legyen hitetek szerint

(#1393) szkutyi válasza Magiboy (#1392) üzenetére


szkutyi
őstag

Ez egy nagyon jó teszt, köszönjük szépen, sajnos a neten rengeteg ugyan olyan teszt van ,és még akkor is csinálja kis Pista...viszont ilyen nagyon kevés!mégegyszer köszi :)

(#1394) Magiboy válasza szkutyi (#1393) üzenetére


Magiboy
tag

Szivessen.Remélem mindenkinek hasznára lesz

Legyen hitetek szerint

(#1395) hakos1987 válasza beyruth82 (#1389) üzenetére


hakos1987
őstag

Hülyeségeket írsz. Írtam napokban, két sim-el, egész nap telefonálgatás, mobilnet, rengeteg okos otthonos app használata (köztük a fűtés folyamatos geolokációt használ), 120 Hz, stb. Simán nap végén 30% fölött vagyok... 6 óra SOT simán meglenne, ha hagynám jobban lemerülni, de minden este kb. ugyan akkor töltöm. Szóval nálad valamilyen app lesz a hunyó szerintem. Csinálj factory resetet és apranként telepítgesd az appokat, teszteld úgy. Biztos más lenne az eredmény. Szóval ilyet ne írj, hogy ennyit bír, mint ha leteszteltél volna több telefont akár.

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#1396) Vartanus válasza szkutyi (#1391) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Megkérdezhetem kedves fórumtárs hogy melyik szolgáltatónál vagy és hogy 1 vagy 2 simmel használod? :R
Szerk.: rájöttem a screenshot mutatja, hogy egy kártya aktív :DD :DDD

Bocsi ha már leírtad de nem emlékszem rá :(

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1397) szkutyi válasza Vartanus (#1396) üzenetére


szkutyi
őstag

Telenor.vadi zsír új sim-kartya.amugy miért?:)

(#1398) zoli121


zoli121
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Tehát a Pro az kb 6 - 6.5 óra a sima az olyan 8-9 óra kijelzőidőt tud. Én 2 kártyával használnám amiből az egyik roamingos. (Vodafone). A pro esetében még amitől félek az a 120w-os töltés, hogy milyen gyorsan romlik tőle az akkumulátor.

Hangzásban nagy különbségek vannak a két telefon között?

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#1399) Vartanus válasza szkutyi (#1397) üzenetére


Vartanus
Topikgazda

Látom a szolgáltatói térerő mellett azt a kis VoLTE ikont. Nekem Telekom van és elvileg pár napja aktiválta a szolgáltató nálam a VoLTE szolgáltatást mégsem látok olyan ikont. Neked az folyton ott van egyébként?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#1400) szkutyi válasza Vartanus (#1399) üzenetére


szkutyi
őstag

Azthiszem igen, mindig ott van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.